Вікіпедія:Заявки на права патрульного

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Заявки на права патрульного
Скорочення
ВП:ЗПП

Архіви

Користувачі, що бажають набути права патрульного, можуть подавати заявки на цій сторінці, інші користувачі можуть у обговоренні їх підтримувати чи виступати проти. Використовуючи сторінку прав користувачів, адміністратори підбивають підсумки, надають і позбавляють прав патрульного. Зазвичай автоматично у разі успішної заявки надаються і права відкочувача (окремо на них можна подати заявку на сторінці Вікіпедія:Заявки на права відкочувача).

Заявки від користувачів на позбавлення прав патрульного приймаються на сторінці Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав патрульного.

Завершені обговорення переносяться до архіву заявок на отримання прав патрульного (поточний архів).

Зміст

Вимоги до кандидатів[ред. код]

Патрульними можуть стати користувачі, які мають:

 • щонайменше 60 днів досвіду редагувань;
 • щонайменше 200 редагувань в основному просторі;
 • як виняток (зміна облікового запису патрульним, наявність статусу патрульного в інших Вікіпедіях) допускається надання статусу патрульного при недотриманні цих вимог за наявності консенсусу в обговоренні;
 • відсутність блокувань за порушення правил Вікіпедії (вандалізм, війна редагувань, ляльковий театр), інакше заявку потрібно, щоб пройшло 45 днів від дня закінчення терміну останнього такого блокування;
 • позбавлені прав патрульного, мають право подавати повторну заявку на отримання прав патрульного не раніше, ніж за 45 днів після позбавлення цих прав.

Правила обговорення[ред. код]

При обговоренні повинні братися до уваги тільки аргументи про невідповідність кандидата формальним критеріям (стаж роботи у Вікіпедії і кількість редагувань) та щодо наявності в кандидата випадків порушень правил Вікіпедії.

Підсумок обговорення підводить один з адміністраторів проекту.

 • у разі позитивного рішення, користувачу надаються права патрульного та відкочувача.
 • у разі негативного рішення, підсумок повинен містити чіткі роз'яснення причин відмови.

Поточні заявки[ред. код]

Jurek.was[ред. код]

Bogdan csgo[ред. код]

--Bogdan csgo (обговорення) 19:13, 11 липня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Bogdan csgo)[ред. код]

 • Просто підтримаю. Багато пише про вулиці, непоганий доробок на сховищі[1] + багато мілких корисних правок. — Alex Khimich 23:15, 2 серпня 2019 (UTC)
 • --IgorTurzh (обговорення) 19:29, 6 жовтня 2019 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Bogdan csgo)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Bogdan csgo)[ред. код]

 • Користувач не надав відповіді на питання, та якщо його внесок є якісним, то, можливо, варто надати права автопатрульного. --Mcoffsky (обговорення) 08:16, 10 вересня 2019 (UTC)
 • Питання є обов'язковими. Відповідей немає. Внесок не найгірший. За автопатрульного. --GC 007 (обговорення) 06:09, 13 вересня 2019 (UTC)

Коментарі (Bogdan csgo)[ред. код]

Запитання (Bogdan csgo)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Запитання від Venzz[ред. код]

Скажіть, що означають останні чотири букви у вашому нікі? --Venzz (обговорення) 12:10, 17 вересня 2019 (UTC)

Запитання від NV[ред. код]

@Bogdan csgo:, будь ласка, дайте відповіді на обов'язкові питання та приведіть до ладу вашу статтю Вулиця Заводська (Хмельницький) (визначіть проблеми і усуньте їх)--NV (обговорення) 19:02, 21 вересня 2019 (UTC)

Підсумок (Bogdan csgo)[ред. код]

Олександр Кравчук[ред. код]

Я — користувач-ветеран, і редагую Вікіпедію років 14, а тому добре знаю правила і стандарти. Залюбки допоможу з патрулюванням. Дякую.

--Олександр Кравчук (обговорення) 00:17, 29 липня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Олександр Кравчук)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (Олександр Кравчук)[ред. код]

 • Залишає за собою машинні неперевірені переклади (Болгарія). Що там у правилах і стандартах? --АВШ (обговорення) 21:11, 5 серпня 2019 (UTC)
 • @Шкурба Андрій Вікторович: Не залишає, а не не встиг пробігтися перед тим, як тре було йти на роботу. Далі за нього взялися Ви, і я зайнявся іншими статтями. Не розумію, як можна витягнути одне редагування за 14 років і судити по ньому людину. І це в момент, коли укрвікі має катастрофічну ситуацію з патрулюванням: тисячі статтей чекають на перевірку. —Олександр Кравчук (обговорення) 12:53, 6 серпня 2019 (UTC)
Патрульний не має права кинути недороблене, на роботу йти — це зрозуміло, але ж треба було поставити шаблон про те, що Ви продовжуєте редагування. Такі ж шаблони є. А так я витратив купу часу, щоб виправити те, що Ви покинули на всезагальний огляд. --АВШ (обговорення) 14:34, 6 серпня 2019 (UTC)
@Шкурба Андрій Вікторович: Тут я не правильно вчинив, згоден, але вашим завданням, як патрульного було відкинути цю зміну, а не виправити. Після того, як свідомо по пртйняли рішення її виправити - відповідальність за неї стала вашою, тому вчинити можете лише себе. І ви не відповіли на моє запитання. Дякую. Олександр Кравчук (обговорення) 15:13, 6 серпня 2019 (UTC)
Досить пінгувати, якщо я щось написав, то далі все бачу на цій сторінці, мали б це знати. Ну звісно ж я в усьому винний, зрозумів. Але тут Ви маєте відповідати на питання, а не я. Мені здається, що при 1000 редагувань за 14 років Вам ще рано бути патрульним, якщо для себе всюди шукаєте виправдання своїм діям, що не має робити патрульний. Боріться й надалі з вікіфікатором, як на сторінці Швеція. Усе, більше не турбуйте. --АВШ (обговорення) 15:27, 6 серпня 2019 (UTC)
Перечитайте, будь ласка, правила обговорення заявок, і чітко вкажіть спільноті, які саме правила про невідповідність кандидата формальним критеріям (стаж роботи у Вікіпедії і кількість редагувань) та щодо наявності в кандидата випадків порушень правил Вікіпедії я порушив. Дякую. —Олександр Кравчук (обговорення) 15:57, 6 серпня 2019 (UTC)
Повторюю для спільноти. Грубі порушення ВП:УКРМОВА, ось це, (сирий машинний переклад залишено), ось це (не зазначили в описі редагування, що це переклад, а це є обов'язковим згідно з правилами, не проставили замість цього шаблон про перекладену статтю на СО — це зрештою зробив я) на сторінці Болгарія. Щоб відпатрулювати дійсно я мав скасувати ваші дії (п. 2) і жалію, що це не зробив, а замість цього почав все виправляти. --АВШ (обговорення) 18:04, 6 серпня 2019 (UTC)
А, так чувдово ж. Усе стало на свої місця. Тепер ми знаємо, що мова йде про одиничний ізольований випадок у статті за яку Вам "болить", що ihmo є прямим порушенням правил Віпедії щодо цькування та брутальної мови. Тепер я розумію чому укрвікі має стільки скарг від інших користувачів на демагів, які цькують інших користувачів, що призводить до тисяч неперевірених редагувать і низького залучення, і, як наслідок — критично низької відвідуваності української Вікіпедії. Тепер пробіжіться по інших моїх редагуваннях, і переконайтесь у тому, що вони відредаговані вікіфікатором, або ж ще краще — не патрульовані. (персональний випад приховано), аби у мене була мотивація натомість віддати свій час шведській Вікіпедії — Олександр Кравчук (обговорення) 18:53, 6 серпня 2019 (UTC)
Дотримуйтесь етикету, цього також вчать патрульних. Прошу адміністраторів оцінити стиль спілкування майбутнього патрульного. Ось чому давав собі слово не брати участь у таких обговореннях, аби не отримувати такі безпідставні звинувачення. Віднині зась. --АВШ (обговорення) 19:04, 6 серпня 2019 (UTC)
«Досить пінгувати, якщо я щось написав, то далі все бачу на цій сторінці, мали б це знати» — наскільки я знаю, це не завжди так. Має значення не те, редагував користувач раніше певну сторінку чи ні, а те, чи додана вона в його список спостереження. А роблячи редагування, можна відразу додати сторінку в список спостереження, а можна й не додавати. Для мене це невирішене питання — чи варто в таких випадках пінгувати користувача чи ні — і я не думаю, що якесь із рішень цього питання «неправильне». Якщо Ви проти зайвих пінгувань, то Вас намагатимуся не пінгувати. Sasha1024 (обговорення) 13:56, 12 вересня 2019 (UTC)
 • Щось недавно було, що патрульно у робити не варто. Ага пригадав це з македонцями було (в футбольній тематиці). Північну Македонію навіщо включати туди, де ще була просто Македонія? Такого робити не можна це збиває хронологію і не відповідає історії. Можна просто додати категорію про ПМ але в статтях змінювати Македонію на Північну Македонію не треба. Вона в оригіналі тільки з цього року, а ви там і в більш ранні статті вносили правки. Тому поки тут. --Jphwra (обговорення) 07:43, 6 серпня 2019 (UTC)
 • @Jphwra: Це було зроблено у відповідь на запит. Якщо бот зробив щось не так - можна написати на сторінці обговорення, і я виправлю. Не розумію такого підходу. —Олександр Кравчук (обговорення) 12:47, 6 серпня 2019 (UTC)
 • Перечитав попереднє обговорення і вашу репліку. Зарано вам в патрульні. Я вказав що ви вставили Північну Македонію не там де треба, а ви тут на бота звалюете провину. --Jphwra (обговорення) 22:36, 6 серпня 2019 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Олександр Кравчук)[ред. код]

Коментарі (Олександр Кравчук)[ред. код]

Запитання (Олександр Кравчук)[ред. код]

 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
Запитання від Користувач:Biletsky Volodymyr (Олександр Кравчук)[ред. код]
 • Декларація «Залюбки допоможу з патрулюванням» страшенно сподобалась. Чесно. Однак виникає запитання, поки Ви «залюбки допомагатимете з патрулюванням», хтось же повинен працювати над поліпшенням ваших статей? Глянув Парадокс толерантності. Порівняно із англійською — ... Якщо порівняти із російською, то там хоч стоїть стидливий шаблончик. Що із нею зробити, щоб Ви, як майбутній патрульний, змогли проставити відмітку «відпатрульовано»? Дякую, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 06:35, 29 липня 2019 (UTC)
 • Дякую за запитання. Наведений Вами приклад є надто складним, аби надати просту відповідь: статтю, швидше за усе, було створено, коли я ґуґлив значення поняття, і не знайшов нічого українською, а тому на швидкоруч переклав перші два речення з англійської вікі, аби наступний хто на ходу сказав "Окей, Ґуґл! Шо таке парадокс толерантності?", бодай почув коротке визначення. Я розумію, що Вікіпедія -- не словник, але це старт, і такі "статті" -- це краще, аніж відсутність навіть елементарного визначення. Щодо її покращення: сама тема є складною філософською дилемою, рішення на яку суспільство не знайшло, прикладом чому є різке зростання кількості "воїнів соціальної справедливості" та поляризації багатьох західних суспільств, не кажучи вже про цензуру та нападки на прибічників свободи слова. Я не філософ, і саму тему глибоко і професійно не вивчав, а тому власних думок туди додавати не буду лиш би "стаття була бішою". Що із нею зробити, щоб Ви, як майбутній патрульний, змогли проставити відмітку «відпатрульовано»? Усе, що завгодно, лиш би Ваші зміни відповідали правилам Вікіпедії.: патрулювання редагування -- не патрулювання думок. Дякую. Олександр Кравчук (обговорення) 01:28, 31 липня 2019 (UTC)
 • Дякую. Приємно здивували. Коли я задавав запитання, то, так і думав, що Ви «не філософ, і саму тему глибоко і професійно не вивчали, а тому власних думок туди додавати не будете», і дав підказку про «стидливий» шаблончик у російській версії про те, що стаття має право на життя, але є «недоробок». Вдосконалення статті я від Вас не вимагав. Ви ж пішли далі і зробили доволі непоганий внесок, як на мене, теж не філософа, і користувача, який тему глибоко і професійно не вивчав, щоб критикувати чи вимагати щось від Вас понад Правил патрулювання. Я у тематиці Вашого внеску не фахівець, вдосконалювати їх не збираюся, однак, якщо це зробите Ви, УкрВікі тільки виграє. Стосовно Ваших правок, які Ви зробили у створених і написаних мною статтях, скажу так: рос. на вкус и цвет…. Як на мене – було краще, як на Вас – не заперечуватиму того, що Ви зробили. Не битися ж мені з Вами? Це, як грейдерист приїхав на базу із записом у шляховому листі про перевищення швидкості. На розборах польотів сказав – не битися ж йому із тим міліціонером, який це зробив? --Biletsky Volodymyr (обговорення) 09:59, 2 серпня 2019 (UTC)
 • Дякую. Насправді, це "суперечить" рекомендаціям по вікі-розмітці. Для абревіатур є вже готове рівшення[2]. Можливо, колись я напишу бота, який це все повиправляє, але це пізніше. -- Олександр Кравчук (обговорення) 21:50, 2 серпня 2019 (UTC)

Підсумок (Олександр Кравчук)[ред. код]

OriMica[ред. код]

--~OriMica~ (обг.) 22:54, 6 вересня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (OriMica)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (OriMica)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (OriMica)[ред. код]

Коментарі (OriMica)[ред. код]

 • OriMica, вітаю, що не так із заготовкою Газове світло у контексті вимог ВП:ПАТ? — — Alex Khimich 22:19, 13 вересня 2019 (UTC)
  @Alex Khimich:Я не додала джерел) знаю, маю плани розширити статтю! --~OriMica~ (обг.) 19:55, 21 вересня 2019 (UTC)
  @OriMica: Це всі проблеми статті, на Ваш погляд? Якщо не всі, виправте будь ласка. Якщо всі, виправте те що бачите. Дякую. --GC 007 (обговорення) 20:02, 21 вересня 2019 (UTC)
  @Great Cockroach 007: так, це все, на мій погляд, а на ваш? --~OriMica~ (обг.) 16:13, 22 вересня 2019 (UTC)

Запитання (OriMica)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання? Так
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»? Вимоги не відрізняються
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт? Так
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором? Увімкнена, вікіфікатором користуюсь.

Підсумок (OriMica)[ред. код]

Den1980-[ред. код]

--Den1980- (обговорення) 21:42, 9 вересня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Den1980-)[ред. код]

 1. Залишу тут так як активний учасник в РуВікі. Сподіваюся що УкрВікі тож проявить себе з хорошого боку. Успіхів! -- Володимир Золотухін (Обговорення) 18:53, 18 вересня 2019 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Den1980-)[ред. код]

 • Номінант не розуміє, чому «Брюховицький цвинтар» не відповідає вимогам. Це або незнання правил або мовний бар'єр або тролінг. Навіть не знаю, що гірше... --Fessor (обговорення) 15:53, 6 жовтня 2019 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Den1980-)[ред. код]

Коментарі (Den1980-)[ред. код]

Дякую. — Alex Khimich 18:45, 15 вересня 2019 (UTC)

 • Добре, які помилки є в цих статтях? Там є джерела.--Den1980- (обговорення) 22:33, 24 вересня 2019 (UTC)

Запитання (Den1980-)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
 • Так
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
 • Не має різниці.
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
 • Функція ввімкнена. Вікіфікатором користуюсь.

Підсумок (Den1980-)[ред. код]

Анатолій 2000[ред. код]

--Анатолій (обговорення) 14:53, 14 вересня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Анатолій 2000)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (Анатолій 2000)[ред. код]

 • Я не розумію, що змінилося з моменту нашого з Вами контакту в період Вашого починання життя в проекті. Статті не найкращої якості, на жаль. Чому найчастіше Ви використовуєте російськомовні джерела, якщо за темами Ваших статей є достатня кількість україномовних? З чого Ви взяли, що ця книга була опублікована саме 3 квітня? І ось ця ось стаття… Ви стверджуєте, що стаття була залишена в номінації на вилучення. Але це не так. Категорично проти. --GC 007 (обговорення) 10:29, 17 вересня 2019 (UTC)
  Ого... Маємо справу з фальсифікацією.
  ВП:БЛОК п. 2.5.1.
  - свідоме й навмисне внесення виправлень, що вводять в оману щодо дій інших користувачів;
  @Great Cockroach 007: Ніколи з таким не стикався. Напевно, це треба обговорити в адмінкнайпі. --Fessor (обговорення) 12:32, 17 вересня 2019 (UTC)
  @Fessor та Great Cockroach 007:: наскільки я бачу, то це бот поставив той шаблон автоматично, бо розцінив наявність статті як ознаку того, що статтю було залишено. От те, над чим варто поміркувати — то це доцільність відновлення статті в обхід процедури ВП:ВВС, хоча користувач подавав туди два запити — за першим статтю було відновлено в його особистий простір на доопрацювання, а другий чомусь закрив він сам, хоча підсумку не було ред.№ 25663541. Коротше, кричущих порушень тут наче нема.--Piramidion 13:07, 17 вересня 2019 (UTC)
  Гм. Тут я перемудрив, сорі. --Fessor (обговорення) 13:16, 17 вересня 2019 (UTC)
  Тепер впевнено стовідсотково категорично проти. Категорично. Такі патрульні, на превелике щастя або навпаки, неприпустимі. Вибачте та з повагою, GC 007 (обговорення) 22:34, 17 вересня 2019 (UTC)
  Чому, Ви GC 007, проти? Згідно з Вимогами до патрульних: «Патрульними можуть стати користувачі, які мають: 60 днів досвіду (маю, навіть більше), 200 редагувань (маю, навіть більше), відсутність блокувань (відсутні)», тож я не розумію чого Ви проти, і як похибка бота (бо це саме він поставив шаблон про начебто відновлену статтю) заважатиме мені у патрулюванні? --Анатолій (обговорення) 15:01, 18 вересня 2019 (UTC)
  Я не розумію, чому стаття взагалі існувала без відповідного обговорення. Висновок є тільки для Вашого особистого простору. У будь-якому випадку голос я свій залишив і досить доступно аргументував. Успіхів Вам. --GC 007 (обговорення) 15:52, 18 вересня 2019 (UTC)
  Та я й не заперечую доступності Вашої аргументації, мені лише не зрозуміло, в чому я не відповідаю Вимогам до патрульних? --Анатолій (обговорення) 16:31, 18 вересня 2019 (UTC)
 • Нерозуміння принципів Вікіпедії → нехтування процедурою. Сподіваюся, користувач зрозуміє, що правила це не просто набір слів. --Fessor (обговорення) 16:10, 18 вересня 2019 (UTC)
  Я розумію, що правила це не просто набір слів. Я розумію принцип, подавав запит на відновлення. Допрацював статтю подав запит ще раз. Мені щиро шкода за цей прикрий випадок. А в чому я не відповідаю Вимогам до патрульних? --Анатолій (обговорення) 16:31, 18 вересня 2019 (UTC)
  Мінімальні вимоги (щодо досвіду та ін.) — лише основа.
  В мене склалося враження, що Вам простіше відмовитися від дотримання правил, аніж діяти відповідно до них. Це не лише копіювання отої злощасної статті до основного простору, можна згадати історію з номінацією «Товариш (звертання)», де Ви відмовилися продовжувати роботу над статтею.
  Тому я вважаю, що Вам наразі зарано отримувати прапорець. --Fessor (обговорення) 17:20, 18 вересня 2019 (UTC)
  Анатолію, я спробую простіше донести до Вас призначення цих вимог. Все, що Ви перерахували мені вище — це мінімальні вимоги для того, щоб Ви могли подати заявку, а не отримати права. Далі Вашу заявку розглядають Користувачі з метою переконатися в тому, готові Ви володіти цими вельми мінімальними технічними можливостями чи ні. Я впевнений, що не готові. Думаю, просто зарано. Суто з позитивної точки зору, з метою допомогти Вам, я голосую «проти», щоб потім не виникло неприємних ситуація з позбавленням Вас прав через дивні джерела, неперевірену інформацію, суцільні російськомовні джерела маючи можливість використовувати україномовні, створення вилучених статей повторно тощо. Успіхів Вам, щиро. Але з правами Ви поквапилися, хоча це моя суб'єктивна думка. З повагою, GC 007 (обговорення) 16:48, 20 вересня 2019 (UTC)
"суцільні російськомовні джерела маючи можливість використовувати україномовні", 1) наведіть правило чи настанову Вікіпедії, яка це забороняє; 2) наведіть таку мою статтю -- Анатолій (обговорення) 20:09, 12 жовтня 2019 (UTC)
 • Погоджусь і з Fessor, і з Lanamy ред.№ 25907230 щодо систематичної дезінформації. В одній заготовці прибрав посилання на джерела з кожного окремого твердження, а тут ред.№ 25235904 проставив запити майже на кожне. Тут намагався перейменувати не тільки за принципами лексики російської мови (мур — стена, стіна — стена), але в джерела кидав не тільки автоперекладені реферати, але й відверто російськомовні телепередачі, подаючи їх з позначкою (uk). --Dim Grits 23:25, 23 вересня 2019 (UTC)
"прибрав посилання на джерела з кожного окремого твердження", бо це було одне теж посилання (вам це пояснили на ВП:ЗА), "відверто російськомовні" це як?, "подаючи їх з позначкою (uk)" ця позначка поставилась автоматично, "намагався перейменувати не тільки за принципами лексики російської мови (мур — стена, стіна — стена)", а точніше зовсім не за цими принципами, а за принципами вживаності, і я крім того нещасного типу "автоперекладеного" реферату й російської передачі, навів україномовні джерела, на які ви спеціально незважаєте, а акцентуєте увагу на інших. Будь ласка скажіть, як це заважатиме мені перевіряти статт і боротися з вандалізмом, бо саме цим я хочу займатися, я не маю на меті чогось погано, чому так важко зрозуміти і підтримати це бажання? ! --Анатолій (обговорення) 20:28, 12 жовтня 2019 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Анатолій 2000)[ред. код]

Коментарі (Анатолій 2000)[ред. код]

Щось не так з ліцензією? --Анатолій (обговорення) 16:55, 30 вересня 2019 (UTC)
Взагалі запитання до вас, як до потенційного користувача з такими правами. Адже при помітках таких файлів ви, ці недоліки, бажано щоб самі бачили. — Alex Khimich 18:23, 1 жовтня 2019 (UTC)

Запитання (Анатолій 2000)[ред. код]

Так, повністю ознайомлений.

 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?

Наскільки мені відомо, вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена» нічим не відрізняються.

 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?

Так, повністю ознайомлений.

 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Іноді користуюсь, коли є в ньому потреба.

Підсумок (Анатолій 2000)[ред. код]

Ласті[ред. код]

--Ласті (обговорення) 12:18, 17 вересня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Ласті)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (Ласті)[ред. код]

 • Англійські чек'юзери виявили що цей обліковий запис є сок-паппетом користувача Bodiadub. Див. en:Wikipedia:Sockpuppet investigations/Bodiadub/Archive --Tohaomg (обговорення) 16:05, 28 вересня 2019 (UTC)
  • Мій акаунт - не чийсь сок-паппетом. Я студентка в УКУ у Львові. Просто хочу робити більше редагувань, перевіряти чи все ок. Користуюсь інтернетом у Центрі Шептицького та часто в бібліотеках. --Ласті
   • Tohaomg, йдеться про можливий технічний збіг. — they edit from the same place but the other technical data is differentAlex Khimich 16:31, 30 вересня 2019 (UTC)
    • Ні, там йдеться про дві групи облікових записів. Приналежність до однієї з таких двох груп підтверджена й однозначна, і за це цей обліковий запис і заблокували в англовікі: «Group 2 – the following accounts are Confirmed to each other», до іншої — можлива: «and technically Possible to Group 1 (they edit from the same place but the other technical data is different)»--Piramidion 21:53, 6 жовтня 2019 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Ласті)[ред. код]

 • Місцями дуже кульгає ВП:СТИЛЬ, бентежать деякі ВП:АД. Незрозуміло, чому тут до сих пір недоповнений розділ аж з січня поточного року. Невпевнений, що для патрульного типово залишати статті в такому стані. Але є і досить непогані роботи. Тому утримаюся, поки що. --GC 007 (обговорення) 16:57, 20 вересня 2019 (UTC)

Коментарі (Ласті)[ред. код]

Запитання (Ласті)[ред. код]

Так

 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?

не відрізняються взагалі

 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?

Так

 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Функція ввімкнена. Вікіфактором не користувалась, принаймні раніше.

Підсумок (Ласті)[ред. код]

Степан Ігорович[ред. код]

--Степан Ігорович (обговорення) 14:30, 19 вересня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Степан Ігорович)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (Степан Ігорович)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Степан Ігорович)[ред. код]

Коментарі (Степан Ігорович)[ред. код]

Запитання (Степан Ігорович)[ред. код]

Так

 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?

Не відрізняються

 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?

Так

 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

функція увімкнена. Вікіфікатором поки що не користуюсь

Підсумок (Степан Ігорович)[ред. код]

De Riban5[ред. код]

Користувач достатньо активний у Вікіпедії і має непоганий внесок. --yakudza 11:32, 21 вересня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (De Riban5)[ред. код]

 • --yakudza 11:32, 21 вересня 2019 (UTC)
 • --Hmarskiy II 04:46, 27 вересня 2019 (UTC+2)
 • Нерідко патрулюю за користувачем. Спостерігаю як якість внеску зростає. --Kirotsi (обговорення) 18:37, 12 жовтня 2019 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (De Riban5)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (De Riban5)[ред. код]

Коментарі (De Riban5)[ред. код]

Запитання (De Riban5)[ред. код]

Ознаймлений.

 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?

Наразі не відрізняються.

 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?

Так.

 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Функцію увімкнув. Вікіфікатором буду користуватись.

Запитання від Fessor[ред. код]

@De Riban5: загалом я схильний підтримати номінацію, але є кілька моментів, які не хочеться потім виправляти. Маю прохання не підбивати підсумок до того, як номінант відреагує на питання.

 • Навіщо робити так? Цей лінк вже є у шаблоні кількома рядками нижче. Тому, наприклад, Ларжанська сільська рада не має окремого посилання на статтю про адмінустрій району. Виправте, будь ласка.
  • Посилання дане чисто з практичних міркувань, де можна крім усього іншого подати історію… А у шаблоні — не кожний і здогадається клацнути лінк. --De Riban5 (обговорення)
 • Перечитайте поради щодо ВП:КАТ. Тут Ви проігнорували другий пункт порад.
  А загалом те, що людина жила в Україні чи пише про Україну, не робить її автоматично українським поетом. Поема «Полтава» не робить Пушкіна українським поетом. Як не є ним і Дем'ян Бєдний, котрий навіть народився в Україні. --Fessor (обговорення) 08:17, 27 вересня 2019 (UTC)

Підсумок (De Riban5)[ред. код]

StakhUkr[ред. код]

--StakhUkr (обговорення) 10:57, 1 жовтня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (StakhUkr)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (StakhUkr)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (StakhUkr)[ред. код]

Коментарі (StakhUkr)[ред. код]

Запитання (StakhUkr)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
  • Так
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
  • Різниці по суті немає. Всі зміни патрульних автоматично перевіряються.
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
  • Так
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
  • Так

Підсумок (StakhUkr)[ред. код]

DannyS712[ред. код]

--DannyS712 (обговорення) 20:50, 11 жовтня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (DannyS712)[ред. код]

 • користувач є патрульним в англовікі, тож знає, як користуватися цим інструментом, і оскільки хоче лише патрулювати внесок тих перейменовувачів файлів на Вікісховищі, які в нас не мають прав автопатрульних, я не маю нічого проти.--Piramidion 07:49, 12 жовтня 2019 (UTC)
 • допомога не завадить. per Piramidion. -- Kirotsi (обговорення) 18:34, 12 жовтня 2019 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (DannyS712)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (DannyS712)[ред. код]

Коментарі (DannyS712)[ред. код]

Запитання (DannyS712)[ред. код]

[en] My focus is on patrolling the edits made by other commons filemovers when globally replacing files. See also the discussion at Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#GlobalReplace and AutoCheckeru.

 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?

[en] As noted above, I don't plan to patrol generally.

 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?

[en] I am familiar with rollback (швидкий відкіт) from other projects

 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

[en] No, I don't have either enabled

Підсумок (DannyS712)[ред. код]

Feje4ka[ред. код]

--Feje4ka (обговорення) 11:50, 15 жовтня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Feje4ka)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (Feje4ka)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Feje4ka)[ред. код]

Коментарі (Feje4ka)[ред. код]

Запитання (Feje4ka)[ред. код]

так

 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?

обидві версії мають однакові вимоги

 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?

так

 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Увімкнена, вікіфікатором користуюсь час від часу --Feje4ka (обговорення) 11:50, 15 жовтня 2019 (UTC)

Підсумок (Feje4ka)[ред. код]