Зоряний шлях: Анімаційний серіал

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Зоряний шлях:
Анімаційний серіал
Star Trek: The Animated Series
Телеканал(и) NBC
Жанр наукова фантастика
Ідея Джин Родденберрі
У головних ролях Вільям Шетнер
Леонард Німой
Дефорест Келлі
та ін
Країна-виробник США
Перша поява 8 вересня 1973
Кількість серій 22
Профіль у базі IMDb

Зоряний шлях: Анімаційний серіал (англ. Star Trek: The Animated Series) — науково-фантастичний анімаційний серіал, що базується на телевізійному серіалі «Зоряний шлях: Оригінальний серіал» і входить в епопею «Зоряного шляху».

Спочатку мультсеріал виходив під назвою «Зоряний шлях» (англ. Star Trek або «The Animated Adventures of Gene Roddenberry’s Star Trek's»), але згодом був офіційно перейменовано на «Зоряний шлях: Анімаційний серіал».

Серіал демонструвався каналом NBC, а пізніше — каналами Nickelodeon і Sci-Fi Channel.

Про мультсеріал[ред.ред. код]

Мультиплікаційний серіал був створений компанією Filmation і складається з двох сезонів (1973 і 1974, загальною кількостю — 22 серії).

«Анімаційний серіал» є сюжетним продовженням телевізійного серіалу «Зоряний шлях: Оригінальний серіал» і оповідає про останній рік п'ятирічної дослідницької місії зорельота «Ентерпрайз NCC-1701» (англ. USS Enterprise NCC-1701) під командуванням капітана Кірка.

Попри те, що мультиплікаційна версія мала певні відмінності від оригінального серіалу, вона фактично довела «Оригінальний серіал» до логічного завершення.

Список персонажів[ред.ред. код]

Для озвучування героїв «анімаційного серіалу» були запрошені всі актори серіалу «Зоряний шлях: Оригінальний серіал», за винятком Волтера Кенінга (Павло Чехов в «Оригінальному серіалі»):

Посилання[ред.ред. код]

«Ентерпрайз» Це незавершена стаття про «Зоряний шлях».
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.