Ложка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Супова столова ложка
Дерев'яна ложка з Гуцульщини
Соусна ложка

Ло́жка — предмет столового прибору, призначений для рідких або розсипчастих страв. Вона складається з черпала, за допомогою перемички з'єднаного з ручкою.

Історія[ред.ред. код]

Історія ложок починається у період неоліту. Перші ложки з обпаленої глини з'явились приблизно у III тисячолітті до н. е. В античні часи вони виготовлялися з таких матеріалів як ріг, риб'яча кість, дерево, бронза, золото та срібло. Перші срібні ложки на Русі були виготовлені у 998 році (на прохання дружини князя Володимира).

Матеріал[ред.ред. код]

В наш час ложки зазвичай виробляють з нержавкої сталі (сталь з додаванням нікелю). Окрім сталі, може бути використано срібло (для дорогих моделей), алюміній (дешевий та легкий метал) або пластмаса (для одноразових ложок). Дерев'яні ложки зустрічаються рідко та дедалі менше уживаються за прямим призначенням. Зараз їх здебільшого використовують як прикрасу інтер'єру або музичний інструмент.

Види ложок[ред.ред. код]

За призначенням і приблизним об'ємом ложки бувають:

  • кухонні:
    • столові (бл. 12,5 мл.);
    • чайні (бл. 5 мл.);
    • десертні (бл. 10 мл.).
  • музичні.

Цікаво[ред.ред. код]

Джерело Талма (інша назва — Ложка). Крим.

У Криму поблизу нп. Малий Маяк на стежці Талма-Богаз є джерело Талма (інша назва — Ложка), яке витікає з каменю якому надано форми стилізованої ложки.

Джерела[ред.ред. код]


Ложки Це незавершена стаття про посуд та кухонне приладдя.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.