Обговорення користувача:Маз мол

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Маз мол!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:17, 13 грудня 2018 (UTC)

Алан Піз[ред. код]

Доброго дня! Хочу звернути Вашу увагу на правила написання статей, особливо на наявність авторитетних джерел. У такому ж вигляді стаття може бути вилучена. --Mcoffsky (обговорення) 09:45, 7 січня 2019 (UTC)

Сам хтів це написати, але мене випередили. Маз моле, виправте статтю, додайте категорій, джерел, внутрішніх та зовнішніх посилань.--DiMon2711 10:33, 7 січня 2019 (UTC)

Стаття Алан Піз[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Алан Піз. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — DiMon2711 10:35, 7 січня 2019 (UTC)

Тиждень карибських островів[ред. код]

Добрий день! Створіть сторінку Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Карибських островів. Для цього, перейдіть за посиланням та заповніть де потрібно. Дякую!--DiMon2711 20:20, 11 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Алан Піз[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Алан Піз був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:56, 17 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Патрік Сун-Шіонг[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Патрік Сун-Шіонг був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:06, 20 січня 2019 (UTC)

Шаблон Перекладаю у статті Анексія Гоа[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Анексія Гоа був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 23 днів. — KrBot (обговорення) 20:19, 29 січня 2019 (UTC)

Шаблон У роботі у статті Стенхоуп, Філіп Дормер, 4-й граф Честерфілд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Стенхоуп, Філіп Дормер, 4-й граф Честерфілд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{У роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:09, 10 лютого 2019 (UTC)

Святкування 24 серпня[ред. код]

Вітаю. Подібні речі повинні знаходитися у просторі шаблонів. Тобто перенесіть усе окрім шаблону на швидке вилучення до сторінки Шаблон:Святкування 24 серпня. Сподіваюся на розуміння--DiMon2711 21:04, 19 лютого 2019 (UTC)

Місяць Карибських островів[ред. код]

Вітаю. По закінченню тижня в українській Вікіпедії прийнято надсилати на сторінку обговорення подяку за участь у ньому. Вона може виглядати так або якось ще на Ваш розсуд. З повагою, DiMon2711 16:50, 4 березня 2019 (UTC)

Тиждень кіно[ред. код]

Вітаю! Я переніс Ваш тиждень у 2020 рік, а Ви знову додали його до сторінки Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Прийняття пропозицій/2019. Який у цьому сенс? --Mcoffsky (обговорення) 14:21, 27 січня 2020 (UTC)

Так, і ще, Ви зазначили, що тиждень відбувається, втім для початку тижня потрібно мінімум три учасники. До того ж сама сторінка проєкту не дооформлена як слід. Думаю, перш ніж заявляти про початок тижня, потрібно внести ідею, хоча б за кілька днів/тижнів, зібрати однодумців, оформити сторінку проєкту, а потім починати. Так і користі більше від тижня буде. --Mcoffsky (обговорення) 14:24, 27 січня 2020 (UTC)

Добрий день! Ваш тиждень тут, перестаньте додавати його в минулий рік. — Шиманський હાય! 12:27, 30 січня 2020 (UTC)

Тиждень Португалії[ред. код]

Трамвай в Порту.jpg
За участь у тематичному тижні Португалії (23 березня — 12 квітня, 2020)
Маз мол, дякую Вам за участь у Тижні Португалії!

Ми створили
42 статті ще до початку Тижня Португалії,
198 статей під час його проведення,
19 статей поліпшили.

Сподіваюсь, разом ми напишемо ще не одну значущу статтю.
Obrigado! Kedata kobita (обговорення) 19:43, 15 квітня 2020 (UTC)

ваше редагування[ред. код]

у статті Запоріжжя було зайвим. Є інша стаття де це все більш доречне --Jphwra (обговорення) 17:13, 9 травня 2020 (UTC)
не треба відповідати на моій сторінці. Стаття про хворобу в області --Jphwra (обговорення) 17:23, 9 травня 2020 (UTC)
Коронавірусна хвороба 2019 у Запорізькій області --Jphwra (обговорення) 17:29, 9 травня 2020 (UTC)

Приєднуюся. Не треба ТАК детально розсписувати в самій статті. Та й аби там щось суттєве, а там описується ще тільки ДО того, як знайшли інфікованих. Таке в самій статті про Запоріжжя подавати аж так детально НЕ ВАРТО. --Nickispeaki (обговорення) 19:21, 9 травня 2020 (UTC) Тому, будь ласка, не відкочуйте правки @Jphwra:. І мої, якщо я буду скорочувати. Це називається війною редагування (див. ВП:ВР). За це передбачено спочатку попередження, потім - блокування. Сподіваюся, на Ваше розуміння. Jphwra - треба було детально про це колезі розповісти, не всі ж досвідчені і все розуміють із пів-слова. --Nickispeaki (обговорення) 19:21, 9 травня 2020 (UTC)

УУУУ! Та не валіть все до купи! От, зверніть увагу, там все було до Вас за днями розписане, власне, чого і розділ такий - ХРОНОЛОГІЯ. У Вас там намішані дати, неважливі повідомлення. І стиль, м'яко кажучи, кульгає відразу на обидві ноги. ;-( Це як в газеті написано. А потрібно чітко, коротко і за датами. Без флешбеків. Гляньте, сюди - Коронавірусна хвороба 2019 у Чернігівській області. Уникайте текстів від мерів, замів, лікарів тощо. Вони перевантажують статтю.--Nickispeaki (обговорення) 19:28, 9 травня 2020 (UTC)

Я і скорочував інформацію, що Ви додали, саме тому, що там БАГАТО зайвого, багато води. Це ж не публіцистика, де для красивого слівця можна більше тексту, тут якраз навпаки - часто лаконічніше формулювання НАБАГАТО краще, ніж "вишукано-публіцистичне"!--Nickispeaki (обговорення) 19:31, 9 травня 2020 (UTC)

Привіт, Маз Мол. Я бачу що ви зробили багато роботи на сторінці Коронавірусна хвороба 2019 у Запорізькій області, збираючи інформацію, дуже дякую вам. Але маю до вас декілька прохань. Будь ласка, попрацюйте з текстом. Крім того, раджу вам подивитись на інші сторінки про коронавірусну хворобу, в яких вся інформація, яку ви додали, розбита на декілька різних тематичних розділів. Звичайно, я не наполягаю. --Salween (обговорення) 19:34, 9 травня 2020 (UTC)

Тиждень Запорожжя[ред. код]

Вітаю, пане Маз мол! Якщо матимете час і натхнення — долучайтесь до тижня Запорожжя, який триватиме з 18 по 31 травня. Може знайдете для себе щось цікаве ). З повагою, — Шиманський હાય! 10:15, 17 травня 2020 (UTC)

Тиждень Туреччини[ред. код]

Flag of Turkey.svg

İyi günler! Sizi devam eden Türkiye Haftası 2020'ye katılmaya davet ediyoruz!
Доброго дня! Запрошуємо вас долучитись до Тижня Туреччини 2020, що триває в українській Вікіпедії!

Щодо статті Афанасьєв Олег Володимирович[ред. код]

Привіт! Дякуємо за цікавість до проєкту і за створення нової статті.
Однак у Вікіпедії діють певні критерії значимості, згідно з якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.
У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значимості, а також на тематичні критерії значимості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, веб-сайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значимість предмету статті Афанасьєв Олег Володимирович за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проєктом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! — Mcoffsky (обговорення) 11:32, 21 травня 2020 (UTC)