Обговорення користувачки:Nina Shenturk
Архіви | |
---|---|
| |
Згущівка для вас за активність в українській Вікіпедії
[ред. код]Згущівка | ||
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви стали однією із найактивніших адміністраторів української Вікіпедії у другому півріччі минулого року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!
Нагорода також передбачає фізичний приз Я напишу деталі вам вікіпоштою. Детальніше про проєкт читайте на нашому сайті або у блозі. Про можливості допомоги для української вікіспільноти під час війни ви можете прочитати на сторінці за посиланням. |
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:05, 12 січня 2023 (UTC)
Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії
[ред. код]Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.
Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».
Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».
Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.
Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.
Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».
Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)
Вилучені шаблони /lua
[ред. код]Доброго дня. Помітив, що ви вилучили шаблони Шаблон:Cite news/lua та Шаблон:Cite web/lua. Хоча вони й не використовуються напряму, вони необхідні для тестування Обговорення модуля:Citation/CS1/тести, який внаслідок відсутності цих шаблонів ламається. Сподіваюсь, ви не проти відновлення цих шаблонів, якщо ви заперечуєте — давайте обговоримо, як тоді переробити тести — NickK (обг.) 12:16, 12 березня 2023 (UTC)
- Не заперечую проти відновлення шаблонів.--Nina Shenturk (обговорення) 12:39, 13 березня 2023 (UTC)
Долучайтеся до Європейської весни 2023
[ред. код]Вітаю! Позавчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений опрацюванню статей Вікіпедії про Європу, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 15 травня. Запрошуємо вас долучатися!
Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри — як за найбільший кількісний внесок, так і за найкращі індивідуальні статті. Набір сувенірів та сертифікати участі можуть отримати усі учасники й учасниці конкурсу, які створять або суттєво поліпшать принаймні три статті у межах конкурсу (із дотриманням правил конкурсу та Вікіпедії).
Додаткові призи можна виграти у категорії «Австрія» завдяки підтримці партнерів. Можливо, будемо оголошувати більше спецномінацій — стежте за нашими новинами, зокрема у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».
Активним учасникам і учасницям конкурсу в минулі роки варто звернути увагу на оновлення цьогорічного конкурсу:
- Перш за все оновлений тематичний формат конкурсу — пишемо про країни Ради Європи. Отже, додалося 20 нових країн із Західної, Північної та Південної Європи, а натомість кілька країн Центрально-Східної Європи тепер не підпадають під тематику конкурсу (зокрема Росія та Білорусь)
- Внесено зміни до конкурсної формули, за якою будуть визначатися переможці. Загалом система оцінювання 2023 року мотивує створювати небагато якісних статей на противагу великому числу низькоякісних статей.
- Також запроваджено коефіцієнти країн — чим гірше певна країна наразі висвітлена в українській Вікіпедії (пропорційно її населенню та висвітленню в англійській Вікіпедії), тим вищий бал можна отримати за опрацювання статті про неї.
Також зараз триває зголошення до журі конкурсу — для досвідчених користувачів та користувачок Вікіпедії, яким цікаво долучитися до оцінки внеску конкурсних учасників і які не претендують на призи у конкурсі.
Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» раніше.
--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:20, 17 квітня 2023 (UTC)
Прохання
[ред. код]Вітаю Nina Shenturk, можете прибрати тут мій останній коментар в історії сторінки. Не втримався, настрій не той. Віщуне не знаю, чи ви ще володар тимчасових прав, теж саме прохання.--Yasnodark (обговорення) 12:39, 18 червня 2023 (UTC)
- Я вже не можу затирати, моє адмінство скінчилось.--Віщун (обговорення) 13:41, 18 червня 2023 (UTC)
- @Yasnodark: Зроблено--Nina Shenturk (обговорення) 19:52, 18 червня 2023 (UTC)
- Вітаю Ninо ! Прошу вас захистити цю статтю від редагування осіб, зареєстрованих менше 1 місяця тому, людина (можливо з трьома ніками), займається вандальними правками, додає масово тези, непідверджені джерелами, ігнорує шаблон "в роботі" та повертає помилки зі старої версії, "міфологізує" статтю задля підтримання власної магістральної лінії, не додаючи джерел не підвердження власних тез, можливо це один з лобістів закону або зацікавлена особа. Проте навіть в цьому випадку варто дотримуватись правил та користуватися додання АД, замість перетворення статті на дискусійний клуб. Після того, як 2 інших користувачі відкидали його (її чи їх) вандальні правки, розпочав перетворювати статтю на саморобку в стилі теза-антитеза замість того, щоб наводити джерела в доданому скоріше все цією ж групою розділом на підтримку Статуту, який я незважаючи на його повну невідповідність правилам проєкту я не вилучав, як альтернативну думку. Прошу попередити користувача, бо замість пошуку джерел для поліпшення редагованого розділу, кожен раз має приділяти увагу його вандалізму та міфологізації статті. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 13:59, 23 серпня 2024 (UTC)
Потрібно терміново переіменувати статтю
[ред. код]Пані Ніно! Я щойно створив статтю Олена Дума -Голову АРМА. Її необхідно переіменувати на повне ім'я. Але це може зробити лише адміністратор (там спеціальне блокування). І одночасно перевірте статтю. Завчасно вдячний. Я поки що анонімний користувач, хоча створив десятки статей у ВК. З повагою, -- 95.158.41.37 (обговорення) 01:30, 1 липня 2023 (UTC)
- Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 08:04, 1 липня 2023 (UTC)
- Дуже вдячний за оперативність. З повагою, -- 95.158.41.37 (обговорення) 11:19, 1 липня 2023 (UTC)
Санґушко: один чи два?
[ред. код]Вітаю, Ніно! На мою думку, номінація на вилучення була трохи поспішною, адже в давні часи (14 ст) не було "паспортних" імен, людину часто називали різними варіантами імені. Зрештою, відомості з тих часів уривчасті, однак вони для декого важливі. Казати що у Михайла Санґушка і у Михайла Санґушковича "різні" прізвища, коли все ж таки явно відомо, що вони з того самого дворянського роду і взагалі якісь троюрідні брати чи щось подібне (а у самій статті наведено мабуть зо п'ять різних варіантів написань родового імені). Там на вилученні взагалі зібралась якась "дитяча" тусовка, яка штампує часто без складу і ладу. Соррі, що я вас іще цим "вантажу", але я спеціально переглядав і польські, і російські статті, навіть намагався відкривати джерела. Я не історик, але думаю, варто було перекласти коротенько про другого Михайла з польської статті, замість підсікати свої давні корені. Anyway. Mykola Swarnyk (обговорення) 18:55, 12 вересня 2023 (UTC)
Питання
[ред. код]Nina Shenturk вітаю! Можете вилучити цей нещодавно створений напівстаб, що не дає змоги опублікувати та прив'язати більш повновісний варіант статті?--Yasnodark (обговорення) 15:22, 1 грудня 2023 (UTC)
Вікімарафон 2024 — відсвяткуймо 20 років української Вікіпедії разом
[ред. код]Наприкінці січня українська Вікіпедія відзначає своє 20-річчя: два десятиліття спільного росту, наповнення знаннями та розвитком. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте таку можливість.
Вікімарафон 2024 триває з 26 січня до 4 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії та отримати сувеніри з символікою Вікіпедії від громадської організації «Вікімедіа Україна»! Для цього потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою та додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2024}}. Для отримання сувенірів поштою слід записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Учасники та учасниці .
Долучитися можна як онлайн, так і прийшовши на одну із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону проходять у багатьох містах України та за кордоном. Повний список зустрічей організатори публікують на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Вікізустрічі.
Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024.
Ви також можете долучитися до відзначення 20-річчя вікіспільнотою, де можна буде разом обмінятися спогадами й історіями: реєстрація в анкеті
- Вівторок 30 січня о 18:00, онлайн
- Субота 3 лютого о 13:00, офлайн у Києві
Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 15:15, 27 січня 2024 (UTC)
Амброве дерево
[ред. код]Вітаю! Бачу, що ви перейменували "Ліквідамбар" на "Амброве дерево". А можете ще й Ліквідамбар смолоносний перейменувати на "Амброве дерево американське" (+styraciflua&scope=all&dicts=14 Liquidambar styraciflua // Словник українських наукових і народних назв судинних рослин / Ю. Кобів. — Київ : Наукова думка, 2004. — 800 с. — (Словники України). — ISBN 966-00-0355-2.)? Буду вдячний. Mykola Swarnyk (обговорення) 22:00, 11 квітня 2024 (UTC)
- Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 12:37, 12 квітня 2024 (UTC)
- Дякую, тепер підчищу статтю. Mykola Swarnyk (обговорення) 15:39, 12 квітня 2024 (UTC)
Вилучення перенаправлень
[ред. код]Доброго дня.
Ви недавно вилучили перенаправлення Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, бо воно було розірване. Проте хоча стаття Перелік ... і була вилучена, але ж стаття Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки існує.
Не вилучайте перенаправлень, якщо їх легко виправити: ВП:НВП. --VoidWanderer (обговорення) 16:45, 13 квітня 2024 (UTC)
Долучайтеся до Європейської весни 2024
[ред. код]Вітаю! Вчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений опрацюванню статей Вікіпедії про Європу, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 31 травня. Запрошуємо вас долучатися!
Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри — як за найбільший кількісний внесок, так і за найкращі індивідуальні статті. Набір сувенірів та сертифікати участі можуть отримати усі учасники й учасниці конкурсу, які створять або суттєво поліпшать принаймні три статті у межах конкурсу (із дотриманням правил конкурсу та Вікіпедії).
Як і минулого року, конкурс фокусується на країнах Ради Європи (окрім України: про власну країну традиційно у межах конкурсу не пишемо).
Активним учасникам і учасницям конкурсу у Вікіпедії минулого року варто звернути увагу на кілька оновлень в умовах. Вони спрямовані на те, щоб заохочувати якість внеску та поліпшення уже наявних статей:
- Започатковувати у межах конкурсу можна статті лише на теми, визначені організаторами у конкурсних списках. На поліпшені статті це обмеження не поширюється; поліпшувати можна будь-які статті, які стосуються теми країн Ради Європи.
- Запроваджено нову основну номінацію «Найцінніше покращення». У ній призами нагородимо до 5 людей, чиї індивідуальні поліпшення до наявних статей будуть визначені найціннішими для Вікіпедії за рішенням журі.
- Знижено мінімальний бар’єр розміру для покращення статті: відтепер доповнення до статті повинно становити не менше 1000 байтів.
Як і минулого року, чим гірше певна країна наразі висвітлена в українській Вікіпедії, тим вищий бал можна отримати за опрацювання статті про неї. Рейтинг кожної країни та детальніші умови конкурсу можна переглянути на сторінці регламенту.
Також зараз триває зголошення до журі конкурсу — для досвідчених користувачів та користувачок Вікіпедії, яким цікаво долучитися до оцінки внеску конкурсних учасників і які не претендують на призи у конкурсі.
Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» раніше. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:18, 2 травня 2024 (UTC)
Магнолія/маґнолія
[ред. код]Може це не принципово, але написання "маґнолія" було введене Кобівом, 2004. Мої спроби редагувань у статті магнолія і суміжних наштовхнулись на несприйняття, а пояснення або не доходять, або ігноруються. Боюсь що мене банально забанять на півроку, як уже було. Не прошу про допомогу, просто подивіться і вирішіть як краще на ваш розсуд. Там також кілька статей з більш рідкісними маґноліями треба перейменувати на латинку. Я зараз проїздом в Україні, то ж не весь час маю доступ до компютера/інтернету. Дякую. Mykola Swarnyk (обговорення) 21:26, 6 травня 2024 (UTC)
- @Mykola Swarnyk: Я колись отак перейменувала гінкго→ґінко. При тому що і рослина менш відома і новий варіант більше відповідає українській фонетиці, але прийшов Булаховський і гримнув, що для нього Кобів не авторитет і взагалі одне джерело не переважує багато інших. У випадку з маґнолією буде те саме: оскільки її назва значно відоміша, тому й опір буде значно ширший. Я вважаю, що в цьому випадку краще обговорити перейменування на ВП:ПС. Ви ж маєте право редагувати у просторі Вікіпедія? якщо ні, то я виставлю пропозицію від вашого імені. --Nina Shenturk (обговорення) 19:42, 15 травня 2024 (UTC)
- Якщо чесно, то думаю, Ніно, навіть ваш особистий авторитет на ВП:ПС не врятував би назву від перейменування на общепонятний суржик. Там така компанія... Якщо ж виставити на ПС від мене, то взагалі без варіантів. 120% за те, що перейменують увесь масив "як удобніше" для мас. Свого часу ВП:БіолСт лишили в статусі есе, ще вивірка якимось дивом лишилась і, здається, їжатець. Що ж до мене особисто, то я обома ногами вже давно за порогом. Обмеження простору №4 це значить все: обговорення, участь у конкурсах, Кнайпа, ВП:ПС, ВП:ЗА, і навіть доступ до сторінки запитів на арбітраж. Дуже передбачливо. Там є когорта людей, яка свого часу заблокувала навіть перенесення реплік "засуджених" користувачів адміністраторами. Шкода що титанічна робота Кобіва не переконує. Нічого. Не хочу вас підставляти. Дякую за відповідь. Mykola Swarnyk (обговорення) 20:48, 15 травня 2024 (UTC)
Важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа!
[ред. код]Доброго вечора!
До 23:59 17 вересня 2024 (UTC) тривають вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 12 кандидатів.
Саме через ці вибори спільноти Вікіпедії та сестринських проєктів можуть впливати на те, як приймає рішення Фонд Вікімедіа. Можливо, протягом минулого року ви бачили повідомлення про Хартію руху або Універсальний кодекс поведінки — це приклади документів, щодо яких голосує Рада повірених Фонду. Детальне пояснення, чому ці вибори потрібні, є тут: Вікіпедія:Чому вибори до Фонду Вікімедіа важливі.
Голосування рейтингове, вам слід розмістити кандидатів за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 12 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).
Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа.
Фото | Псевдонім | Ім'я | Країна | Рідна мова | У вікі з | К-сть редагувань | У вікі | Поза вікі | Програма |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tesleemah | Тесліма Абдулкарім (Tesleemah Abdulkareem) | Нігерія | йоруба | 2020 | 5.315, найактивніша — англ. ВП (2.750) | написала 101 статтю в англ. ВП; заснувала програму промоції Вікіпедії в штаті Акуре; організаторка проєкту WikiClimate Campus Tour Nigeria за участі 6 інституцій Нігерії; членкиня правління «Вікімедіа Медицина» | вчиться на оптометриста; перша жінка-президент Унілорінського відділення Національної асоціації студентів штату Ондо; засновниця й голова Mira Sight Foundation з запобігання сліпоті; домоглася ремонту туалету в своєму магазині | розвернути пріоритети з Вікіпедії на підтримку сестринських проєктів, зокрема нині не дуже функціональних Вікіфункцій і Віківидів; заразити Фонд Вікімедіа своєю енергією; стати першим представником Африки в Раді повірених Фонду Вікімедіа | |
Alhassan Mohammed Awal | Мухаммад Авал Альхассан (Mohammed Awal Alhassan) | Гана | дагбані | 2020 | 8.932, найактивніша — Вікідані (5.039) | менеджер комунікацій, роботи з громадськістю й кампаній «Вікімедійців дагбані»; співкоординатор Вікіпедії мовою дагарі; радник Редакційного комітету Хартії руху; координатор «Вікі любить фольклор» у Гані; адмін розсилки Art+Feminism | освітянин, колишній вчитель і директор школи, нині в офісі підтримки поліпшення шкіл; член низки робочих груп Creative Commons; член ради Global Voices; член команди комунікацій Internet Society Ghana; член однієї з робочих груп ICANN | показати, що будь-хто в світі може потрапити до Правління; більше інвестицій у підтримку корінного населення та малопредставлених груп, залучення цих груп до прийняття рішень; зробити доступ до знань для всіх реальністю | |
Erikemery | Ерік Генберг (Erik Hanberg) | США | англійська | 2006 | 33, найактивніша — англ. ВП (25) | щодня читає Вікіпедію й інші проєкти і щорічно жертвує гроші, зробив кілька редагувань, зокрема, про рідне місто Такома | 20+ років досвіду в ГО: як консультант з управління, член правління, двічі був в.о. виконавчого директора; автор 4 книг про управління ГО; 12 років на обраній посаді комісаріату парків Такоми; нині працює на місцевому радіо мережі NPR. | дослідити, як Вікіпедія як надійне джерело може публікувати точні й своєчасні новини для боротьби з новинними пустелями та дезінформацією; стійкість до загроз штучного інтелекту; застосувати свій управлінський досвід | |
Victoria | Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) | Велика Британія | російська | 2007 | 89.896, найактивніша — рос. ВП (88.657) | чинна членкиня Ради; адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; була в Комітеті грантів Фонду (хибно стверджує в заявці, що була в Комітеті з розподілу коштів — FDC) | родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті Манчестерського міського університету; авторка десятків наукових публікацій в авторитетних журналах | адаптуватися до нової реальності, щоб не зникнути, як MySpace; поліпшити стосунки між спільнотою і Фондом Вікімедіа; поліпшити технічну інфраструктуру й інвестувати в ШІ; диверсифікувати фінансування; адвокація підтримки вільних знань | |
Laurentius | Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) | Італія | італійська | 2004 | 272.940, найактивніша — Вікідані (249.086) | чинний член Ради; адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер VRT, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія» та член Комітету з розподілу коштів (FDC); чинний голова Комітету з продуктів і технологій Фонду Вікімедіа | магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи товарів сталого розвитку; у правлінні кількох італійських організацій | підсилення спільнот як ключ до продовження успіху проєктів; розвиток згуртованості та вміння слухати один одного в глобальній спільноті; адаптація та робота над проблемами майбутнього, такими як ШІ та демографічні зміни | |
Fjmustak | Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) | Палестина / Велика Британія | арабська й англійська | 2005 | 14.531, найактивніша — араб. ВП (5.419) | член-засновник і член правління «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців» та «Вікімедіа UK»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестині; член грантового комітету Африки й Близького Сходу | бакалавр математики та магістр ділового адміністрування; 24 роки досвіду розробки програмного забезпечення для напівпровідникової індустрії, нині менеджер команди з 10 людей; борець за цифрові права | збільшити різноманіття в Раді; сприяти створенню нової хартії; боротися з дезінформацією (пріоритет — з применшенням трагедії в Газі) та за точність контенту в умовах розвитку ШІ; фокусуватися на правах людини; поліпшити досвід читачів | |
Nadzik | Мацей Артур Надзікевич (Maciej Artur Nadzikiewicz) | Польща | польська | 2016 | 144.941, найактивніша — Вікідані (97.262) | голова оргкомітету «Вікіманії-2024» в Катовицях; колишній адмін польської ВП; член правління «Вікімедіа Європа»; колишній член правління «Вікімедіа Польща»; член Комітету приєднання; член Команди відстеження малих вікі; ботовласник | магістр бізнесу та соціального впливу; експерт в робочій групі з ШІ Міністерства цифрових справ Польщі; працював у команді стратегії Фонду Вікімедіа; співзасновник і перший президент Фонду Людвіка Райхмана для молоді Польщі | адаптувати Вікіпедію з ери Web 2.0 до ери ШІ; юридичний і технічний фокус Фонду Вікімедіа з припиненням низки програм; передати програмну роботу місцевим відділенням і хабам; зменшити відстань між волонтерами й Фондом Вікімедіа | |
bluerasberry | Лейн Расберрі (Lane Rasberry) | США | англійська | 2008 | 178.779, найактивніша — Вікідані (99.903) | 12 років роботи професійним вікіпедистом, патрульний і 50+ тис. редагувань англ. ВП та 10+ тис. на Вікісховищі, співзасновник «Вікімедіа Медицина» і «Вікімедіа ЛГБТ+», засновник вікіконференцій Пн. Америки та квірів, 100+ вікізустрічей | бакалавр хімії; дослідник даних за фахом, організовував клінічні дослідження; 6 років вікімедієць у Consumer Reports, з 2018 вікімедієць в Університеті Вірджинії; активіст профспілок, рухів за все відкрите, комунізм, фітотерапію тощо | віддати більше повноважень Фонду Вікімедіа іншим (не наймати новий персонал, створити Глобальну раду, прозорість бюджету); фінансувати спільноти користувачів; прислухатися до 99% неафілійованих редакторів; співпрацювати з університетами | |
Oesjaar | Деон Стейн (Deon Steyn) | ПАР | африкаанс | 2009 | 240.939, найактивніша — афр. ВП (201.931) | адмін та автор 16.000 статей у Вікіпедії мовою африкаанс, координує її у «Вікімедіа ПАР» і досяг серйозного зростання; співпрацює з національними радіо й газетами; проводить освітній конкурс статей; отримав дозвіл на 60.000 фото флори | бакалавр фінансового менеджменту, досвід проєктного менеджменту: 20 років у Telkom SA, також був експертом з оптоволокна в Aberdare Cables та менеджером проєктів Siemens та Ericsson у ПАР; нині має власний бізнес із безпеки заходів | фокус і захист прав малих Вікіпедій (повідомив про 2 проблеми в 2015, але їх досі не вирішили й не відповіли); співпрацювати з університетами і школами, щоб використовувати мобільні телефони замість друку дорогих підручників | |
Rosiestep | Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) | США | сербська (підзабула), англійська | 2007 | 430.931, найактивніша — англ. ВП (297.324) | чинна членкиня Ради; адміністраторка англійської Вікіпедії; колишня віце-президентка «Вікімедіа DC» (Вашингтон), співзасновниця групи «Пані в червоному»; голова Комітету таланту і культури Фонду Вікімедіа; Вікіпедист року-2016 | магістр бізнес-управління; працювала в великій корпорації в галузі охорони здоров'я (менеджмент контрактів і кадрів); нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в Північно-Східному університеті (США) | дбати про далекі перспективи руху Вікімедіа на 10—100 років; фокус на: інноваціях у вільних знаннях, справедливості в прийнятті рішень, сталості руху та оцінці й адаптації; і надалі брати участь у дискусіях і прислухатися до спільноти | |
Bobbyshabangu | Боббі Шабангу (Bobby Shabangu) | ПАР | сваті | 2011 | 9.469, найактивніша — англ. ВП (2.664) | активний дописувач англійською та сваті, адміністратор інкубатора Вікіпедії мовою південна ндебеле; голова правління «Вікімедіа ПАР»; голова оргкому регіональної конференції WikiIndaba, фасилітатор обговорень стратегії-2030 в Африці | спеціаліст з комунікацій, працював у виконкомі урядового департаменту земельної реформи та сільського розвитку ПАР, музикант, працював менеджером зі знань в ООН | принести перспективу ПАР (мов, економіки та прав людини); працювати над репрезентативністю та інклюзивністю у світовій вікіспільноті; застосувати свій досвід до просування стратегії-2030; навчитися краще підтримувати вікіспільноти | |
Kritzolina | Крістель Штайгенбергер (Christel Steigenberger) | Німеччина | німецька | 2014 | 105.528, найактивніша — нім. ВП (78.254) | авторка статей в німецькій Вікіпедії (поточний фокус — жінки), була її адміністраторкою протягом 3,5 років і працювала над проблемами поведінки; адміністраторка і авторка вибраних зображень на Вікісховищі; працювала у Фонді Вікімедіа | працює в соціальній сфері, очолювала центр для дітей з когнітивними вадами, 6 років працювала в командах безпеки та розвитку спільноти Фонду Вікімедіа (зокрема, над Універсальним кодексом поведінки), 20+ років досвіду в соціальних ГО | залучення користувачів з недопредставлених регіонів і соціальних груп; подолання технічного боргу (зокрема на Вікісховищі); боротьба з фейками та дезінформацією (зокрема, згенерованими ШІ); захист спільнот від юридичних загроз |
Ви можете також ознайомитися з детальнішою інформацією про кандидатів:
- Повні біографії та програми кандидатів (переважно перекладені українською): m:Wikimedia Foundation elections/2024/uk.
- Обговорення кандидатів у Кнайпі української Вікіпедії: Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Почалися (важливі) вибори до Ради повірених Фонду Вікімедіа
- Відео презентацій кандидатів на Вікіманії (англійською)
Натисніть тут, щоб проголосувати. |
На попередніх виборах українська спільнота мала явку серед найвищих у світі (25% в 2015, 27% у 2017, 22% у 2021), і лише російське повномасштабне вторгнення збило явку до 10% в 2022. Станом на зараз (минула половина терміну голосування) явка української спільноти — лише близько 3%.
Дякую за активність та сподіваюся на вашу участь у голосуванні! — NickK (обг.) 21:53, 11 вересня 2024 (UTC)
А чому це основне значення? Є значно більший острів зі значно більшим населенням. Тому логічно основним зробити дизамбіг.--Анатолій (обг.) 22:02, 1 жовтня 2024 (UTC)
- @Ahonc: Фізичний розмір предмета статті не може визначати пріорітетність сторінки. Має значення лише упізнаваність предмета і запити на інформацію. Українські читачі частіше запитуватимуть про місто в Україні, ніж про маловідомий острів ген за океаном. Що і підтверджує статистика: за весь рік долею острова зацікавились аж 256 читачів, а кількість переходів на сторінку про місто становить 5163. Навіть якщо відняти останні заходи, пов'язані із тимчасовою цікавістю щодо перейменування НП, то виходить 3185. А відвідуваність сторінки Самар (значення), яку ви наразі зробили основною, взагалі становить 193 перегляди за рік. Щоби не виглядало як війна редагувань, скасуйте, будь-ласка, ваше перейменування і поверніть мій варіант, бо він логічно обґрунтований. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 11:32, 4 жовтня 2024 (UTC)
- Я два дні чекав на вашу відповідь, ви не відповідали, тому повернув назад (власне мій варіант був перший). Ваші аргументи не позбавлені сенсу, так само як і мої, тож можна винести обговорення на ВП:ПС, нехай спільнота вирішить.--Анатолій (обг.) 17:21, 4 жовтня 2024 (UTC)
- Згодна, нехай вирішить спільнота. --Nina Shenturk (обговорення) 18:40, 4 жовтня 2024 (UTC)
Яловець
[ред. код]Вітаю. Можливо, Вам буде цікаво взяти участь в обговоренні перейменування Ялівець → Яловець, якщо бачите в цьому сенс. З повагою, Myrczyk (обговорення) 20:49, 6 жовтня 2024 (UTC)
Важливе повідомлення поштою
[ред. код]Привіт! Надіслав вам важливе повідомлення вікіпоштою кілька днів тому. Погляньте, будь ласка, якщо буде можливість. Якщо не отримали, напишіть мені, будь ласка, на anton.protsiukwikimedia.org.ua --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:36, 18 жовтня 2024 (UTC)
Нагорода до 20-річчя української Вікіпедії
[ред. код]Від імені організаційної команди нагороди «Вікіпедія 20» радий повідомити, що ви зайняли перше місце у номінації «За найбільшу кількість адміністративних дій в українській Вікіпедії».
Вітаємо і дякуємо за ваш багаторічний внесок до розвитку української Вікіпедії!
- Детальніша інформація про нагороду — на сторінці проєкту. Зокрема ви можете переглянути запис церемонії нагородження, яка пройшла в неділю 27 жовтня на щорічній Вікіконференції у Києві.
Будемо на зв’язку щодо відправки нагород та детальнішого їх висвітлення. Якщо маєте питання — пишіть мені. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:31, 29 жовтня 2024 (UTC)