Обговорення користувача:Rino ap Codkelden
Зміст
- 1 Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!
- 2 Запрошення
- 3 Тиждень Лінукса
- 4 Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey
- 5 Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey
- 6 Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey
- 7 Смітник у статті «Відкриті дані»
- 8 Results from global Wikimedia survey 2018 are published
- 9 Список творів у жанрі кіберпанк
- 10 Новий спосіб допомагати новачкам
- 11 Шаблон Перекладаю у статті Список творів у жанрі кіберпанк
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]
Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:
- Краш-курс для новачків
- Поради для новачків
- Детальні довідки і поради
- Портал Спільноти
- Як редагувати статтю
- Як і для чого ми розвиваємо Вікіпедію
Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.
На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.
Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.
Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти
P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)
--Tomahiv 15:05, 16 січня 2008 (UTC)
Запрошення[ред. код]
Запрошую Вас взяти участь у Тижні Лінукса і вільного програмного забезпечення. --Чекан ~:-) 15:07, 26 серпня 2011 (UTC)
Тиждень Лінукса[ред. код]
![]() |
За участь у тематичному тижні Лінукса | |
Відзнака «Туксозіркою» за внесок у розбудову Вікіпедії доповненням статті про Волкердінга Патріка під час Тижня Лінукса і вільного програмного забезпечення. Rino ap Codkelden, цей знак вияв вдячності за ваш внесок. Хай він надихає Вас на нові звершення. Пишіть ще! | ||
--Dim Grits 18:24, 19 вересня 2011 (UTC) |
[ред. код]
Привіт! Фонд Вікімедіа просить вас пройти опитування. Ми хочемо знати, чи достатньо підтримуємо вашу роботу у вікі і поза ними, а також як ми можемо змінити чи покращити все на майбутнє. Ваша думка безпосередньо вплине на поточну і майбутню роботу Фонду Вікімедіа. Вас було випадково вибрано для проходження цього опитування, оскільки ми хочемо почути голос вашої спільноти Вікімедіа. Опитування доступне різними мовами і займе від 20 до 40 хвилин.
Ви можете дізнатися більше про це опитування на сторінці проекту і подивитися, як ваш відгук допомагає Фонду Вікімедіа підтримувати таких редакторів, як ви. Це опитування розміщене у третьої сторони і підлягає їхньому положенню про конфіденційність (англійською). Будь ласка, зайдіть на нашу сторінку частих запитань, щоб дізнатися про це опитування більше. Якщо вам потрібна додаткова допомога або ж ви хочете відмовитися від подальших повідомлень щодо цього опитування, напишіть WMF Surveys, скориставшись можливістю «написати листа користувачеві», і вас буде вилучено зі списку.
Дякуємо!
[ред. код]
Кожна відповідь на це опитування може допомогти Фонду Вікімедіа покращити ваш досвід у проектах Вікімедіа. Наразі ми почули лише 29% дописувачів Вікімедіа. Це опитування доступне різними мовами і його заповнення займе від 20 до 40 хвилин. Пройдіть опитування зараз!
Перепрошуємо за нагадування, якщо ви вже пройшли це опитування. Ми розробили опитування так, що немає змоги визначити, які користувачі його пройшли, тому надсилаємо нагадування усім. Якщо ви бажаєте відмовитися від наступних нагадувань чи будь-яких інших опитувань, скористайтеся функцією «Лист користувачеві» і напишіть WMF Surveys.. Ви також можете надсилати будь-які запитання, які у вас виникнуть. Дізнатися більше про це опитування на сторінці проекту. Це опитування розміщене у третьої сторони і підлягає цьому положенню про конфіденційність Фонду Вікімеідіа. Дякуємо!
Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]
Привіт! Це останнє нагадування, що опитування Фонду Вікімедіа закінчиться 23 квітня 2018 року (07:00 UTC). Опитування доступне різними мовами і займе від 20 до 40 хвилин. Пройдіть опитування зараз!
Якщо ви вже пройшли опитування — дякуємо! Більше не будемо вас турбувати. Ми розробили опитування так, що немає змоги визначити, які користувачі його пройшли, тому надсилаємо нагадування усім. Щоб відмовитися від майбутніх опитувань, надішліть листа вікіпоштою WMF Surveys. Ви також можете писати цьому користувачу будь-які запитання, які виникають. Дізнатися більше про це опитування на сторінці проекту. Це опитування розміщене у третьої сторони і підлягає цьому положенню про конфіденційність Фонду Вікімедіа.
Смітник у статті «Відкриті дані»[ред. код]
Стаття Відкриті дані — про відкриті дані як концепцію, то є так. Я надто захопився Вікіпедією... Потрібно відновити статтю як була раніше. Мою версію я приберу. А останні нехай залишуться, мабуть.
Моя мета дещо інша. І я її вже реалізую на Вікіпідручнику, тому приберу свої виправлення у статті Відкриті дані.
Дякую, що вказали на проблему.
Results from global Wikimedia survey 2018 are published[ред. код]
Hello! A few months ago the Wikimedia Foundation invited you to take a survey about your experiences on Wikipedia. You signed up to receive the results. The report is now published on Meta-Wiki! We asked contributors 170 questions across many different topics like diversity, harassment, paid editing, Wikimedia events and many others.
Read the report or watch the presentation, which is available only in English.
Add your thoughts and comments to the report talk page.
Feel free to share the report on Wikipedia/Wikimedia or on your favorite social media. Thanks!
--EGalvez (WMF)
19:25, 1 жовтня 2018 (UTC)
Список творів у жанрі кіберпанк[ред. код]
Rino ap Codkelden вітаю! Дякую за спробу створити дуже важливу статтю, проте якщо ви не збираєтесь її перекласти у повному обсязі, то змушений буду поставити її на швидке вилучення через іншомовний текст, у разі ж якщо ви плануєте надалі доводити статтю до ладу, то прошу вас поставити шаблони "в роботі" та "перекладаю", як це зроблено у цій статті, а оформлювати твори у списку варто подібно до зразку: * Чи мріють андроїди про електричних овець? (англ. «Do Androids Dream of Electric Sheep?») (1968) Філіпа Діка (США) . Твори та їх авторів, що є в іншомовних розділах вікіпедії, проте відсутні в укрвікі, варто оформлювати через шаблон "не перекладено", приміром як Жінка на краю часу[en], Зірка ненароджених , Надзавдання[hu] та Кроуфорд Кіліен[en] . З повагою, координатор проекту "Фантастика" .--Yasnodark (обговорення) 13:09, 8 жовтня 2019 (UTC)
- Дякую за попередження та поради! Так, планую перекласти статтю до кінця, тому зараз все зроблю, і продовжу переклад. -- Rino ap Codkelden (обговорення) 15:33, 8 жовтня 2019 (UTC)
- Rino ap Codkelden дякую за відповідь, зверніть увагу, що у статті я виправив помилку у зразку, також пропоную вам завершувати роботу над статтею, офіційно зареєструвавшись у табличці учасників Фантастичної осені 2019.--Yasnodark (обговорення) 15:06, 9 жовтня 2019 (UTC)
Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]
Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:31, 11 жовтня 2019 (UTC)
- Дякую, додався! Rino ap Codkelden (обговорення) 20:47, 11 жовтня 2019 (UTC)
Шаблон Перекладаю у статті Список творів у жанрі кіберпанк[ред. код]
Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список творів у жанрі кіберпанк був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:16, 9 листопада 2019 (UTC)