Обговорення користувача:Rino ap Codkelden

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)


--Tomahiv 15:05, 16 січня 2008 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Тижні Лінукса і вільного програмного забезпечення. --Чекан ~:-) 15:07, 26 серпня 2011 (UTC)

Тиждень Лінукса[ред. код]

Linux Barnstar Hires.png За участь у тематичному тижні Лінукса
Відзнака «Туксозіркою» за внесок у розбудову Вікіпедії доповненням статті про Волкердінга Патріка під час Тижня Лінукса і вільного програмного забезпечення. Rino ap Codkelden, цей знак вияв вдячності за ваш внесок. Хай він надихає Вас на нові звершення. Пишіть ще!
--Dim Grits 18:24, 19 вересня 2011 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:20, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:18, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Смітник у статті «Відкриті дані»[ред. код]

Стаття Відкриті дані — про відкриті дані як концепцію, то є так. Я надто захопився Вікіпедією... Потрібно відновити статтю як була раніше. Мою версію я приберу. А останні нехай залишуться, мабуть.

Моя мета дещо інша. І я її вже реалізую на Вікіпідручнику, тому приберу свої виправлення у статті Відкриті дані.

Дякую, що вказали на проблему.

danilka5469 (обговорення)

Results from global Wikimedia survey 2018 are published[ред. код]

19:25, 1 жовтня 2018 (UTC)

Список творів у жанрі кіберпанк[ред. код]

Rino ap Codkelden вітаю! Дякую за спробу створити дуже важливу статтю, проте якщо ви не збираєтесь її перекласти у повному обсязі, то змушений буду поставити її на швидке вилучення через іншомовний текст, у разі ж якщо ви плануєте надалі доводити статтю до ладу, то прошу вас поставити шаблони "в роботі" та "перекладаю", як це зроблено у цій статті, а оформлювати твори у списку варто подібно до зразку: * Чи мріють андроїди про електричних овець? (англ. «Do Androids Dream of Electric Sheep?») (1968) Філіпа Діка (США) . Твори та їх авторів, що є в іншомовних розділах вікіпедії, проте відсутні в укрвікі, варто оформлювати через шаблон "не перекладено", приміром як Жінка на краю часу[en], Зірка ненароджених, Надзавдання[hu] та Кроуфорд Кіліен[en] . З повагою, координатор проекту "Фантастика" .--Yasnodark (обговорення) 13:09, 8 жовтня 2019 (UTC)

Дякую за попередження та поради! Так, планую перекласти статтю до кінця, тому зараз все зроблю, і продовжу переклад. -- Rino ap Codkelden (обговорення) 15:33, 8 жовтня 2019 (UTC)
Rino ap Codkelden дякую за відповідь, зверніть увагу, що у статті я виправив помилку у зразку, також пропоную вам завершувати роботу над статтею, офіційно зареєструвавшись у табличці учасників Фантастичної осені 2019.--Yasnodark (обговорення) 15:06, 9 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:31, 11 жовтня 2019 (UTC)

Дякую, додався! Rino ap Codkelden (обговорення) 20:47, 11 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон Перекладаю у статті Список творів у жанрі кіберпанк[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список творів у жанрі кіберпанк був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:16, 9 листопада 2019 (UTC)