Радіо «Говорить Демидівка»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Радіо «Говорить Демидівка»
Місто трансляції Демидівка
Територія Демидівський район
Частотапроводове мовлення
Моваукраїнська
Вперше в ефірі1995 (24 роки)
Форматінформаційно-просвітницька
Головний редакторДмитрук Тетяна Анатоліївна
ВласникДемидівська районна рада
Адресапров. Новий, 2
Веб-сторінкаradiodemydivka.blogspot.com

Радіо «Говорить Демидівка» — комунальна інформаційно-просвітницька радіостанція Демидівського району Рівненської області, що працює в проводовій мережі[1].

Засновники: Демидівська райдержадміністрація, Демидівська районна рада. Веде мовлення на 1-му каналі мережі в обсязі 1 година 41 хвилина на тиждень згідно сітки мовлення. Ліцензія НР №0644 від 22.01.2003.

Історія[ред. | ред. код]

Організація працює з 1995 року, забезпечуючи послугами радіомовлення населення Демидівського району. У 1998 році створено редакцію районного радіомовлення, яка у 2008 році перетворена у комунальну організацію.

На даний час працює 1 працівник, головний редактор Дмитрук Тетяна Анатоліївна. Управління здійснює Демидівська районна рада, форма управління – комунальна організація. Редакція забезпечена офісним приміщенням, яке надається на умовах договору оренди. Технічне оснащення: персональний комп’ютер, цифровий диктофон, аудіокомплекс для організації музичних програм.

Протягом 2000-х років мережа проводового мовлення в Демидівському районі значно занепала, головним чином через неналежне обслуговування відповідальною організацією - Рівненська філія ПАТ "Укртелеком". Кількість радіоточок зменшилась з більш ніж 1,5 тисяч до трьох сотень[2].

Станом на вересень 2017 року повністю відсутнє мовлення у наступних населених пунктах району - Вовковиї, Рогізне, Ільпибоки.

У 2014 році розпочато будівництво радіотелепередавальної станції поблизу села Копань[3]. У майбутньому з'явиться можливість слухати місцеву радіостанцію в ефірі[4].

У березні 2019 року розпочато процес переходу радіостанції із власності району у власність Демидівської ОТГ.

Ведучі[ред. | ред. код]

Тетяна Дмитрук бере інтерв'ю. 2019 рік

Першими ведучими ефіру були:

Програми[ред. | ред. код]

В ефірі радіо «Говорить Демидівка» є такі програми:

  • новини

Мовлення ведеться у наступний час:

  • Понеділок, середа, п'ятниця: 6.30-6.44
  • Неділя: 14.00-14.59

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]