Урядовий кур'єр

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Урядовий кур'єр
Логотип газети
Логотип газети

Мова українська
Видавець Кабінет Міністрів України
Періодичність 1 тиждень

Засновано 1990
Засновник Кабінет Міністрів України
Власник Кабінет Міністрів України
Головний редактор Сергій Брага
Головний офіс 01008, м. Київ, вул. Садова,1.
Наклад щотижнево понад 500 000
Передплатний індекс
(Укрпошта)
61035

Офіційний сайт

Газета «Урядовий кур'єр» — щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Засновник — Кабінет Міністрів України. Газета виходить з жовтня 1990 року. Мова видання — українська. Періодичність — п'ять разів на тиждень (вівторок, середа, четвер, п'ятниця та субота). Входить до першої трійки найтиражніших видань в Україні. Загальний наклад 500 тисяч примірників на тиждень.

«Урядовий кур'єр» оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, «Урядовий кур'єр» першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів набирає чинності з дня публікації в «Урядовому кур'єрі».

Особливе місце в газеті займає правова тематика, матеріали якої розраховані не тільки на фахових юристів, державних службовців, а й на широкий читацький загал. Моніторинг законодавства, аналіз нових законопроєктів, узагальнення судової практики, діяльність правоохоронних органів, поради професійних правників, огляд ринку юридичних послуг — ось лише головні напрями, які охоплює цей блок. Окрім того, «Урядовий кур'єр» залишається чи не єдиною в Україні газетою, яка регулярно надає своїм читачам юридичні консультації, підготовлені фахівцями міністерств і відомств.

У газеті широко представлена культура, духовність, історія України, традиції українського народу. Багато уваги приділяє видання вітчизняній науці, пошукам та відкриттям учених, впровадженню інноваційних підходів і технологій в економіці, освіті, медицині. Ґрунтовно висвітлюється тема охорони здоров'я, зокрема проблеми реформування галузі, забезпечення доступності сучасної медичної допомоги, шляхи подолання соціально небезпечних хвороб, популяризується здоровий спосіб життя.

«Урядовий кур'єр» знайомить з панорамою міжнародних подій і одночасно є одним з найголовніших і найвиваженіших джерел про Україну за кордоном. Не випадково газету передплачують, зокрема, бібліотека Конгресу США та Британська бібліотека. Серед авторів «Урядового кур'єра» — спеціалісти-аналітики, громадські діячі, політики, посадовці, бізнесмени, діячі науки, культури, освіти і спорту. Газета має розгалужену мережу власних кореспондентів, тож кожна цікавинка з регіонів швидко стає відомою всій Україні.

Свідоцтво про реєстрацію: КВ № 2 від 12 квітня 1994 року.

Див. також[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  • Web-сторінка газети «Урядовий кур'єр»
  • Про затвердження Статуту редакції газети «Урядовий кур'єр». Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 569// Офіційний вісник України. — 2002. — № 18. — Ст.930.

Посилання[ред. | ред. код]