Флеш (комікс)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Флеш
Flashcomix.jpg
Історія
Видавець DC Comics
Дебют Flash Comics #1 (січень 1940)
Автор(и)

Гарднер Фокс (письменник)

Гаррі Лемперт (художник)
Характеристики
Альтер его

Джей Гаррік (1940-теперішній час) Баррі Аллен (1956-1985, 2008-теперішній час) Воллі Уест (1986-2006, 2007-теперішній час)

Барт Аллен (2006-2007, 2009-теперішній час)
Союзники
Супермен, Бетмен, Дівчина-яструб та інші.
Вороги
Професор Зум, Майстер Дзеркал
Особливі сили
  • Можливість переміщення в часі
  • Здатність пересуватися з позамежними швидкостями

Флеш (англ. The Flash, укр. Блискавка) — ім'я персонажа коміксів компанії DC Comics.

Флеші[ред.ред. код]

У різний час ім'я Флеш носили п'ять героїв:

Джей Гаррік[ред.ред. код]

Один із засновників першої Ліги Справедливості (JSA), активний учасник нинішньої Ліги Справедливості, опікун Імпульса/Кід Флеша, отримав свої здібності будучи студентом, під час аварії при дослідженні властивостей «важкої води». Після відходу у відставку першого JSA, знаходився в напівзабутому стані.

Баррі Аллен[ред.ред. код]

Один із засновників Ліги Справедливості, дядько Уоллі Уеста і дідусь Барта (Кід Флеш). Працював в поліції криміналістом, отримав свої здібності, коли одного дня вночі в його лабораторію вдарила блискавка. Коли виявив свої здібності, взяв собі прізвисько «Флеш» на згадку про першого Флеша. Помер героїчною смертю під час Кризи на Безкінечних Землях в 1985 році. Але виявилось що він просто потрапив у Силу Швидкості і повернувся через майже через 20 років

Уоллі Вест[ред.ред. код]

Поточний Флеш, учасник Ліги Справедливості, племінник Баррі Аллена, другого Флеша. З Уоллі трапився той самий інцидент, що і з Баррі, так він отримав свою здібність. Деякий час Уоллі був Кід Флешем при Баррі і був одним із засновників команди Підлітки Титани (Teen Titans) поряд з першим Робіном, Диво-дівчинкою, Спіді і Акваледом. Після смерті під час Кризи свого наставника, Уоллі став Флешем. Працює механіком в поліції Кейстоун Сіті. До деякого час його реальна особистість була відома, але після деяких подій Спектр зробив так, що все це забули (а також забули справжнє ім'я другого Флеша, яке теж було відоме). Під час одного з Кризисів вважався загиблим, але потім повернувся.

Барт Аллен[ред.ред. код]

Барт народився в 31 столітті, онук Баррі, отримав свою здатність в спадок по дідовій лінії, через прискорений метаболізм він почав зростати з надшвидкістю. Щоб зупинити це, Барта помістили у віртуальну камеру, де час минав з його швидкістю. Але було очевидно, що це хлопця не врятує. Тоді його бабуся переправила його в 21 століття за консультацією до Уоллі. Той щось таке придумав, що дитина увійшла до норми. Так Барт залишився в 21 столітті, під наглядом всіх спідстерів цього часу. Через те, що він провів багато часу у віртуальній реальності, у Барта було трохи неадекватне сприйняття реального світу. Спочатку у нього було прізвисько Імпульс (під таким ім'ям він був учасником Юної ліги Справедливості). Деякий час, після зникнення Уоллі, був Флешем, але загинув.

Нік Шабля[ред.ред. код]

Перший з (Безсмертних) саме він створив силу швидкості ніхто про нього не знав до тих пір як він переродився в 2001 і вирішивши стати народним месником Гладіатор хоча в народі його прозвали спалахом (Флешем). Він.перший хто навчився завдяки силі швидкості кидати блискавку. Також його неможливо вбити через його регенерацію.

Посилання[ред.ред. код]