Edubuntu

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Edubuntu
Edubuntu logo.png
Edubuntu Dapper EN.png
Edubuntu 6.06 з GNOME.
Розробник Canonical Ltd. та спільнота
Родина ОС Linux
Стан проєкту активний
Модель коду Вільне та відкрите програмне забезпечення
Початковий випуск 2005
Останній стабільний випуск 15.10 «Wily Werewolf»/ 22 жовтня 2015; 6 років тому (2015-10-22)
Тип ядра Монолітне ядро (Linux)
Інтерфейс GNOME
Ліцензія Різні
Вебсайт www.edubuntu.org

CMNS: Edubuntu у Вікісховищі

Edubuntu — один із варіантів Ubuntu, дистрибутив Linux розроблений для навчальних класів. До складу Edubuntu входить Linux Terminal Server Project, і велика кількість навчального програмного забезпечення, на кшталт GCompris, KDE Edutainment Suite та Schooltool Calendar.

Розробка Edubuntu ведеться разом із вчителями. Edubuntu будується на основі Ubuntu, та інтегрується з LTSP. Специфічне програмне забезпечення, що входить до складу дистрибутиву розраховане на вікову аудиторію 6-18 років.

Цілі проєкту[ред. | ред. код]

Первинною метою Edubuntu є надати педагогам з невисокими технічними знаннями і навичками роботи з персональним комп'ютером можливість встановити комп'ютерну лабораторію, або онлайнове навчальне середовище за короткий час, і забезпечувати просте адміністрування.

Іншими головними цілями проєкту є забезпечення централізованого управління конфіґурацією, користувачами і процесами, разом із засобами для спільної роботи у класній кімнаті. А також — збір найкращого відкритого програмного забезпечення та цифрових матеріалів для освіти.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]