Space Crusade

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Space Crusade
Виробник Milton Bradley і Games Workshop
Дизайнер Стів Бейкер
Ілюстратор Джим Бернс, Манхар Чаухан, Девід Скью
Існування 1990
Тип гри Варгейм
Кількість гравців 2-4
Час гри 2 години
Вплив випадковості середня (кидання дайсів)

Space Crusade — пригодницька настільна гра, розроблена Milton Bradley разом з Games Workshop на основі Warhammer 40,000 і видана в 1990 році. У Німеччині, Італії, Бельгії та Нідерландах відома також як Star Quest. Не видавалася в США.

У грі загін Космодесантників бореться проти Орків, Космічних десантників Хаосу, Андроїдів Хаосу та Генокрадів всередині космічного корабля Space Hulk.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Space Crusade схожа на гру Space Hulk, яка була випущена в 1989 році. Один з гравців бере на себе управління військами Хаосу, Орків і Генокрадів. Ще 1-3 гравці можуть вибрати один з трьох загонів Космічного Десанту, що складаються з п'яти бійців. Доступні Криваві Янголи, Ультрамарини і Імперські Кулаки. Космічні Десантники завжди об'єднані проти прибульців, але можуть змагатися в завершенні поставленого завдання[1].

Гра має два доповнення:

  • Space Crusade — Mission Dreadnought — розширює загін Космодесантників до 6-и чоловік, включаючи Командира. Космічні Десантники отримали додаткову важку зброю і турель. Прибульцям в свою чергу дається техніка Дредноут.
  • Space Crusade — Eldar Attack — надає Ельдарів як грабельну расу зі специфічними здібностями, в тому числі психічними силами.

Також в журналі «White Dwarf» публікувалися додатки, що дозволяють використовувати юнітів з настільної Warhammer 40,000: Термінаторів, Скаутів, Нобів, Тиранідів і Гібридів Генокрадів[2].

Відеогра[ред. | ред. код]

Space Crusade
WH SC spectrum box.jpg
Обкладинка гри для комп'ютерів ZX Spectrum
Загальне
Розробник Gremlin Interactive
Видавець Gremlin Interactive
Жанр(и) покрокова стратегія
Платформа PC, ZX Spectrum, Amiga, Commodore 64, Amstrad CPC, Atari ST[3]
Технічне
Дата випуску 1992 рік
Вимоги IBM PC: 486, 16Мб ОЗУ, (DOS)

Space Crusade  — однойменна відеогра, покрокова стратегія, розроблена студією Gremlin Interactive. Видана в 1992 році.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Під керівництвом гравця загін із чотирьох десантників і сержанта, котрих засилають на кораблі Орків. На вибір є три типи загону: Криваві Янголи (спеціалізація навичок — ближній бій), Імперські Кулаки (зброя дальнього бою) та Ультрамарини (універсальна спеціалізація).

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]