The Sims: Hot Date

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Sims: Hot Date

Обкладинка гри

Розробник Maxis
Видавець Electronic Arts
Частина серії The Sims
Попередня гра серії The Sims: House Party[d]
Дата випуску 14 листопада 2001
Жанр(и) Симулятор
Вікові
рейтинги
ESRB: Teen
OFLC: Mature
PEGI: 7+
Платформа Microsoft Windows і macOS
Рушій гри Custom
Режим гри одиночна гра
Носій 1 × CD-ROM

«The Sims: Hot Date» — третій expansion pack до комп'ютерної гри The Sims. В США вийшов 14 листопада 2001. Expansion pack створений Maxis й продюсований Electronic Arts. Він додає новий район, речі й функції. На основі «Hot Date» створили другий expansion pack до гри «The Sims 2», «Nightlife».

Геймплей[ред.ред. код]

Найістотніше доповнення — це новий район. Тепер сім може по телефону замовити таксі і поїхати в центр міста СімСіті. Там знаходяться багато магазинів, ресторанів, областей відпочинку й нічних клубів. Сім також може запросити свою іншу половинку на побачення в центр міста. Для проведення часу додалось багато речей, штучні ставки, області для пікніка, вітрини з подарунками, кабінки в ресторанах.

Весь час, що сіми провели поза будинком не збережеться, але речі, що були придбані, й стосунки, які були зведені, збережуться. Поза місцем проживання сім також не може померти. Тобто, якщо він буде дуже голодним, то помре тільки коли приїде додому.

Ставлення критиків[ред.ред. код]

Для створювачів гри, на той час, цей expansion pack став найтяжчим. Хоч раніше критики не сприймали всерйоз саму гру, «Hot Date» отримав позитивні відгуки.