The Sims: Livin' Large

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Sims: Livin' Large

Обкладинка гри

Розробник Maxis
Видавець Electronic Arts
Частина серії The Sims
Наступна гра серії The Sims: House Party[d]
Дата випуску 27 серпня 2000
Жанр(и) Симулятор
Вікові
рейтинги
ESRB: Teen
OFLC: Mature
PEGI: 7+
Платформа Microsoft Windows і macOS
Рушій гри Custom
Режим гри одиночна гра
Носій 1 × CD-ROM

«The Sims: Livin' Large» (в Англії і Фінляндії також відома, як «The Sims: Livin' It Up») — перший розширюючий пакет до комп'ютерної гри The Sims. В США вийшов 27 серпня 2000. Він додає нові характери, кар'єри, речі й функції.

Геймплей[ред.ред. код]

З’являються нові NPC, такі як Серво, Трагічний Клоун, Смерть. Санта Клаус відвідає житло сімів, якщо вони залишать йому трошки печива і побудують в домі камін. Під різдвяною ялинкою Санта залишить сіму подарунок. Якщо ви придбаєте сіму картину з Трагічним Клоуном, персонаж оживе. В грі з'явилась картина з морською свинкою й хвороба морської свинки. Нею вона може захворіти, якщо помістити в будинок картину з морською свинкою та клітку зі справжньою тваринкою. Смерть приходить до мертвих сімів, щоб забрати їхні душі. Зі спеціального телефону сім може попросити Смерть не забирати душу покійного. Реінкарнація може бути різною: покійний не зміниться і повернеться до свого звичайного життя, він може стати зомбі, а може реінкарнуватися у нову Смерть. За 15 000 сімолеонів сім може придбати помічника — Серво. Цей робот прибирає вдома, доглядає за садом, готує їжу.

В «Livin' Large» додалось багато різних речей: електрогітара, столик для хіміка, кришталева куля, чарівна лампа. Деякі об'єкти пов'язані з новими NPC. Наприклад, картина з Трагічним Клоуном — з Трагічним Клоуном, чарівна лампа — з джином, кабінка Серво — з Серво.

Відеоігри Це незавершена стаття про відеоігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.