The Sims 2: Pets

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Sims 2: Pets

Обкладинка гри

Розробник Maxis
Видавець Electronic Arts
Частина серії The Sims
Попередня гра серії The Sims 2: Open for Business
Наступна гра серії The Sims 2: Seasons
Дата випуску 18 жовтня 2006
Версія 1.6.0.277
Жанр Симулятор
Вікові
рейтинги
ESRB: T
OFLC: M
PEGI: 12+
Платформа Nintendo DS, Game Boy Advance, Wii, PlayStation 2, Microsoft Windows, PlayStation Portable, Nintendo GameCube, N-Gage і macOS
Рушій гри Custom
Режим гри одиночна гра
Носій CD, DVD
Сайт http://www.thesims2.ea.com/

The Sims 2: Pets — четвертий Expansion pack для гри The Sims 2, який вийшов 18 жовтня 2006 в Північній Америці. Один з найуспішніших Expansion pack, продалось 6 мільйони копій. The Sims 2: Pets додає милих і привітних тваринок, яких можна дресирувати, годувати, привчати до туалету, і просто любити.

Геймплей[ред.ред. код]

Домашні улюбленці[ред.ред. код]

До вашої уваги представлені пухнасті, і не дуже, собачки, кішечки, морські свинки, та папуги. Собак 75 пород, вони можуть бути великими і маленькими. Кішок 30 пород. Ви можете підкоректувати породу, або створити свою.

Створення кота, або собаки[ред.ред. код]

Для початку назвіть тваринку, виберіть між кішкою і песиком, і оберіть стать. Надалі виберіть породу, якщо щось не подобається, ви можете обрати любу форму і колір. Щоб тварину знайшли, якщо вона загубиться, надіньте на неї ошийник. На завершення виберіть їй характер. Якщо ви створили унікальну тварину, зробіть її відокремленою породою.

Вдома…[ред.ред. код]

Домашні улюбленці також мають потреби, тільки в них не має потреби навколишнього середовища, але є потреба дряпатись (у кішок) і жувати (у собак). Щоб ваша тварина знала команди, дресируйте її. У собак і котів також є кар'єри, їх три. Коли тварина просувається по кар'єрних сходинках, вам відкривається додаткові ошийники і колір хутра.

У собак і кішок є три фази життя: цуценя/кошеня, дорослий собака/кіт і старий собака/кіт. Щоб подовжити життя вашому улюбленцю, купіть йому, у нагородах, спеціальну мисочку. Тварини можуть розмножуватись, для цього їм потрібна будка. За раз тварина народжує від 1 до 2 малят, іноді 3-4. Найбільше число домашніх улюбленців в сім'ї — 6. Якщо в сім'ї 8 людей, то ви ще можете завести 2 тварини.

На відміну від сімів, тваринами не можна керувати. Вони самі задовольняють свої потреби, але їх треба годувати і приділяти увагу. Собака або кішка може розлягтись на ліжку, і, якщо вам це не подобається, ви можете відучити його робити це.

Перевертні[ред.ред. код]

Перевертень — це фантастична істота, яка тепер з'явилась у сімів. «Перевертень», хоча це звичайний вовк з сяючими очима, гуляє тільки вночі. Іноді він може прогулятись по вашому лоті. Для того щоб самому стати перевертнем, ви маєте подружитись з вовком. Вовка можна взяти за домашнього улюбленця. Вони виють на місяць разом з сімом-перевертнем, своїми здібностями можуть викликати інших вовків на лот, а також коли вони виють, інші домашні улюбленці ходять під себе. Щоб вилікуватись від лікантропії, ви маєте купити у циганки, чи дресирувальниці особливе зілля.

Інші домашні улюбленці[ред.ред. код]

Морська свинка — тваринка, яка живе в клітці, з якої не втече, хіба що ви її самі відпустите. Щоб купити її, ви маєте клацнути по клітці для морських свинок, і вибрати правильну функцію. Також ви можете вибрати певний колір для свинки. Її потрібно годувати, і мити клітку. Якщо її поставити в кімнаті де спить сім, вона може розбудити його.

Папуга — такий же принцип, як і з свинками. Їх можна відпускати політати по дому, але не забудьте потім зчинити клітку. Їх можна навчити говорити.

Пісні, які використовувались[ред.ред. код]

  • «Don't Cha» — The Pussycat Dolls
  • «Chemicals React» — Aly & AJ
  • «I Play Chicken with the Train» — Cowboy Troy
  • «Girl Next Door» — Saving Jane
  • «Free Radicals» — The Flaming Lips
  • «Boyhunter» — Skye Sweetnam
  • «The Compromise» — The Format
  • «Turn Out the Light» — The New Amsterdams
  • «Black Shoes» — The Films
  • «I Never Know» — Something for Rockets