The Sims 2 Stuff packs

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Sims 2 Stuff packs

Обкладинка гри

Розробник Maxis
Видавець Electronic Arts
Частина серії The Sims
Попередня гра серії The Sims 2: Apartment Life
Наступна гра серії The Sims 3
Жанр(и) Симулятор
Вікові
рейтинги
ESRB: Teen
OFLC: Mature
PEGI: 12+
Платформа Microsoft Windows і macOS
Режим гри одиночна гра
Носій CD
Сайт thesims2.ea.com

Stuff packs — незначний розширюючий пакет для гри The Sims 2. В ньому додаються новий одяг і меблі, але ніяких функцій.

Holiday Party Pack[ред.ред. код]

The Sims 2: Holiday Party PackАнглії і Ірландії відомий як The Sims 2: Christmas Party Pack) — експериментальний різдвяний пакет для гри The Sims 2. В США вийшов 17 листопада 2005. Містить 45 речей, які знадобляться сімам для проведення Різдва.

Family Fun Stuff[ред.ред. код]

The Sims 2: Family Fun Stuff — перший офіційний пакет, в США вийшов 13 квітня 2006. В ньому містяться речі для дитячої спальні. Також додані декілька нових будинків і пісня групи «Barenaked Ladies». В загалом додано 42 речей.

Glamour Life Stuff[ред.ред. код]

The Sims 2: Glamour Life Stuff — другий офіційний пакет, в США вийшов 31 серпня 2006. Додані гламурні меблі і одяг, а ще два будинки. В загалом додано 33 речей.

Happy Holiday Stuff[ред.ред. код]

The Sims 2: Happy Holiday StuffЄвропі відомий як The Sims 2: Festive Holiday Stuff) — третій офіційний пакет. В США вийшов 7 листопада 2006. Схожий на Holiday Party Pack, також містить речі для Різдва.

Celebration! Stuff[ред.ред. код]

The Sims 2: Celebration! Stuff — четвертий офіційний пакет, в США вийшов 3 квітня 2007. Предмети, додані в ньому, придназначені для святкувань днів народження і весіль.

H&M Fashion Stuff[ред.ред. код]

The Sims 2: H&M Fashion Stuff — п'ятий офіційний пакет, в США вийшов 5 червня 2007. З'явились одяг від торгової марки H&M. Також тепер можна будувати магазини H&M. В загалом додано 61 речей.

Teen Style Stuff[ред.ред. код]

The Sims 2: Teen Style Stuff — шостий офіційний пакет, в США вийшов 5 листопада 2007. Додає три стилі кімнат і одягу для підлітків, а ще два будиночки. В загалом додано 67 речей.

Kitchen & Bath Interior Design Stuff[ред.ред. код]

The Sims 2: Kitchen & Bath Interior Design Stuff — сьомий офіційний пакет, в США вийшов 15 квітня 2008. З'явились нові кухні і ванни, а також нові будинки. В загалом додано 103 речей.

IKEA Home Stuff[ред.ред. код]

The Sims 2: IKEA Home Stuff — восьмий офіційний пакет, в США вийшов 24 червня 2008. Додає меблі від торгової марки IKEA. В загалом додано 76 речей.

Mansion & Garden Stuff[ред.ред. код]

The Sims 2: Mansion & Garden Stuff — дев'ятий офіційний пакет, в США вийшов 17 листопада 2008. Останнє доповнення для The Sims 2. Містить нові паркани, хвіртки, рослини і декорації для саду. В загалом додано 60 речей.

Відеоігри Це незавершена стаття про відеоігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.