Kawasaki

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Запит «Kawasaki» перенаправляє сюди; див. також Кавасакі.

Kawasaki Heavy Industries, Ltd. (яп. 川 崎 重工业 株式会社 Кавасакі дзю: го: ге: Кабусікі-гайся?) - японська корпорація зі штаб-квартирами в містах Кобе і Токіо (район Мінато), створена Кавасакі Сьодзо у 1896 році; один з найбільших у світі промислових концернів. [1] Спочатку компанія займалася суднобудуванням [2], але на даний час основні вироблені товари - це мотоцикли і мотовсюдиходи (підрозділ Consumer Products and Machinery). Серед випущених Kawasaki товарів також знаходяться гідроцикли , трактори , потяги, двигуни, деталі для літаків Boeing, Embraer та Bombardier Aerospace.

Підрозділ Kawasaki Heavy Industries Aerospace Company за контрактом з Міністерством оборони та Японським агентством аерокосмічних досліджень займається постачанням апаратури для літальних і космічних апаратів, гелікоптерів, авіасимуляторів, розробляє повітряно-реактивні двигуни та ракетну зброю.

Моделі мототехніки[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. KAWASAKI.html Kawasaki <! - Заголовок доданий ботом ->
  2. Kawasaki Heavy Industries, Ltd .. (2010). In Encyclopædia Britannica. Retrieved August 23, 2010, from Encyclopædia Britannica Online: http://www.britannica.com/EBchecked/topic/313632/Kawasaki-Heavy-Industries-Ltd

Посилання[ред.ред. код]

Компанії Це незавершена стаття про підприємство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.