Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки/Позбавлення статусу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Feat lists candidate minus.svg На цій сторінці обговорюють вибрані списки, які не відповідають критеріям. Виставляти статтю кандидатом на позбавлення статусу можна не раніше, як через 3 місяці після обрання. Винятком можуть бути вибрані списки, суттєво змінені після обрання (вилучено недостовірну інформацію; вилучено фрагменти тексту чи зображення, що порушують авторські права; стали відомими факти, невідомі під час обговорення статті, і це суттєво вплинуло на якість статті чи її відповідність критеріям).

Бажано спробувати виправити недоробки, щоб довести статтю до рівня, який відповідає критеріям. Якщо це не вдасться зробити за результатами обговорення протягом одного місяця, то список втрачає статус вибраного. Проте, якщо у вибраному списку виявлено фрагменти, що порушують авторське право, обговорення триває один тиждень — і стаття втрачає свій статус, якщо не була протягом тижня перероблена.

Якщо за позбавлення статусу аргументовано висловилося понад троє учасників і немає аргументованих голосів проти позбавлення статусу, то за рішенням адміністратора, який підводить підсумок, термін обговорення може бути скорочено, але він не може бути коротшим за один тиждень.

На статті, які є кандидатами до позбавлення статусу, обов'язково ставте шаблон {{До позбавлення статусу вибраного списку}}. Замінюйте цим шаблоном шаблон {{Вибраний список}}

Наступна дата позбавлення статусу: 20 грудня 2018 року

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Category КатегоріяКаталог

Кандидати[ред. код]

Список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Арабських країнах 1—0—0[ред. код]

Пропонує: Список не оновлювався з 2011 року, з тих пір було додано низку об'єктів рішенням сесій ЮНЕСКО. Пару місяців тому я додав один об'єкт, але цього недостатньо. --Brunei (обговорення) 15:35, 23 вересня 2018 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Арабських країнах 1 0 0 100% 23 вересня 2018 року триває
  • Symbol support vote.svg За:
  1. --Brunei (обговорення) 15:35, 23 вересня 2018 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Завершені голосування[ред. код]