Кіберкультура

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Кіберкульт́ура (англ. Cyberculture) — багатоаспектна, багатофункціональна категорія що відображає (є образом) різновиду інформаційної культури як:

  1. напрямку в культурі, в основі якого використання можливостей комп’ютерних ігор та технологій віртуальної реальності;
  2. нового етапу формування інформаційної культури кіберсуспільства.

Джерела[ред. | ред. код]

  • Вступ до інформаційної культури та інформаційного права. Монографія. /Брижко В.М., Гавловський В.Д, Калюжний Р.А., Попович В.М., Цимбалюк В.С., Швець М.Я., Яременко О.І. /За ред. М.Я. Швеця, Р.А. Калюжного. – Ужгород: ІВА, 2003. – 240 с.
  • Інформаційна культура: Навч.посіб. /Цимбалюк В.С., Новицька Н.Б. та ін. /За заг.ред. М.Я.Швеця, Р.А.Калюжного. – Ірпінь, НУДПС України, 2007. – 254с.

Посилання[ред. | ред. код]

Кожна людина- по своєму індивідуальна. Інтернет-культура породжує в собі новий світ нових можливостей для кожної людини. Завдяки їй особистість може затверджуватися в суспільстві, відкривати блоги, робити сайти, викладати свою інформацію. Це велика сітка, павутиння систем та інформації. Це таке аспектне та велике поняття, але чому тоді про неї так мало написано? Бо все через маштабність та ясність.Уявіть, сидячи на березі океану і дивлячись в даль, тобі здається, ніби ти так багато бачиш, таке все велике і просторе, можна розповідати і розписувати,але коли тебе запитають: "що ти бачиш?"- ти відповіш-"океан." Ось чому звичайній людині важко описати, що насправді означає безмежний океан можливостей-іІнтернет.