Лагідність

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Лагідність — моральна якість та чеснота, чутливість у стосунках і доброта в поведінці, основана на любові, терпінні і милосерді.

Лагідність більше, ніж просто стриманість, ввічливість і уміння володіти своїми емоціями. Лагідність виходить із глибини люблячого серця.

  • Лагідність протистоїть гніву.

Лагідність — християнська чеснота[ред.ред. код]

Лагідність — один з дев'яти плодів Святого Духа. У Святому Письмі сказано, що Цар — Ісус Христос приходить у смиренності і лагідності. Закликаючи страждаючих прийти до Нього для розради, Ісус сказав про Себе, що Він лагідний і смиренний серцем. Серце лагідної людини відкрито для Слова Божого, для того, щоб Господь вчив її правді, навчав шляхам Божим. Лагідність має величезну силу творити добро, спонукувати людей до милосердя і прощення.

Цитати про лагідність[ред.ред. код]

  • «Браття, радуйтеся завжди в Господі, і ще раз кажу, радуйтеся. Лагідність ваша нехай буде знана всім людям. Господь близько. Ні про що не журіться, але в усьому молитвою і молінням з благодаренням висказуйте ваші прохання до Бога. І мир Божий, що перевищає всякий ум, нехай збереже серця ваші і розуміння ваші у Христі Ісусі.» Послання святого апостола Павла до Филип'ян 4, 4-9

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]