М'ясо-молочний комплекс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сільське господарство
Confined-animal-feeding-operation.jpg
 
Категорія КатегоріяPortal-puzzle.svg Портал

М'ясо-молочний комплекс — досить складне організаційно-економічне і технологічне утворення, що включає сферу виробництва, переробки та реалізації м'ясо-молочної продукції.

Існуюча система господарювання не стимулює структурну перебудову і зростання продуктивності праці, носить витратний характер.

Перебудова системи господарювання неможлива без відновлення сільськогосподарського виробництва. Прогнозувати розвиток м'ясо-молочного комплексу без урахування змін у рослинництві складно, так як для росту виробництва м'яса та молока необхідно не тільки враховувати зміни в структурі кормових культур, а й знати про зміни, наприклад, у виробництві зерна, олійних культур і ін. Це пояснюється тим, що основною сировиною у комбікормової промисловості є зерно. Зараз в сільському господарстві країни особливо гостро стоїть проблема підвищення ефективності галузі, віддачі від створеного виробничого потенціалу. Основним шляхом підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва на сучасному етапі є переведення його на інноваційний шлях розвитку.

Пріоритетні напрямки розвитку м'ясо-молочного комплексу[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]