Фураж

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вівці на випасі
Крупний план тюків сіна, які зараз часто використовуються як корм для коней
... тюки виготовляються цими машинами...
Упаковка тюків

Фура́ж — у сільському господарстві вегетативні частини (листя, стебла, деколи корінь) за винятком плодів і насіння вирощених однорідних рослин або сумішей рослин, які використовуються як свіжі так і консервовані (як правило, шляхом сушіння) для годування тварин (великої рогатої худоби, кіз, овець, коней, а також свиней, верблюдів, качок, гусей, кролів). Корм рослиноїдних тварин. Рослинний матеріал з'їдений на випасі.[1]

Історично термін означав тільки рослини, що з'їдаються тваринами безпосередньо на пасовищах; рослинні залишки, або незрілі зернові культури; хоча тепер використовується більш вільно і включає подібні корми тварин: сіно або силос.[2] Фураж для жуйних тварин в основному вирощується у вигляді постійних або тимчасових пасовищ. Більшу частину фуражу складають: кормова кукурудза, трава природних луків і культурних сіножатей та пасовищ.[3] Споживання фуражу відбувається як безпосередньо під час випасу протягом вегетаційного періоду трав, так і у вигляді силосу або сіна, соломи чи сінажу.

Етимологія[ред. | ред. код]

Термін походить від старофранцузького слова германського походження «Fourrage» - що в буквальному перекладі звучатиме як «солом'яне місце» (подібно як фр.«Stockage» - зберігання, сховище).

Енергетична цінність фуражу[ред. | ред. код]

Енергетична цінність фуражу (як і всіх кормів) оцінюється по-різному. Найширше використовуваний у минулому (а в Україні і до тепер) підхід, що має як умовні одиниці, так звану вівсяну кормову одиницю - енергію, що міститься в одному кг вівса.

Методи збереження[ред. | ред. код]

Для задоволення потреби тварин в будь-який час року, необхідно зберегти корм. Деякі методи:

  • природна сушка - при виробництві сіна;
  • зневоднення (обезводнення) - при виробництві збезводнених гранульованих кормів;
  • силосування - спосіб мокрого зберігання, заснований на кислому бродінні (більш-менш контролюється зберігання мокрих щільно затрамбованих силосних ямах).

Пасовищні рослини[ред. | ред. код]

Кормові рослини складаються в основному з пасовищних трав, в другу чергу з бобових і інших видів вирощуваних рослин. Види рослин, які використовуються для виробництва кормів і називають кормовими культурами (кормовими рослинами).

Трави[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Fageria, NK (1997). Growth and Mineral Nutrition of Field Crops NY,NY: Marcel Dekker. С. 585.
  2. Fageria, NK (1997). Growth and Mineral Nutrition of Field Crops NY,NY: Marcel Dekker. С. 583.
  3. Растительный белок/Пер. с фр. В.Г.Долгополова; Под ред. Т.П. Микулович. - М.: Агропромиздат, 1991. - 684 с.: ил. ISBN 5-10-001276-5 (ссср) ISBN 2-85206-239-9 (Франция) (с.:20)

Посилання[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]