Обговорення користувача:Dingmatu

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Dingmatu!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--«Teo» обг 08:19, 9 серпня 2013 (UTC)

Статуси в Міжнародній червоній книзі[ред. код]

Вітаю, колего! Звідки всі ці дані? Stas (обговорення) 07:52, 28 квітня 2020 (UTC)

https://www.iucnredlist.org — Це написав, але не підписав користувач Dingmatu (обговореннявнесок) 21:10, 28 квітня 2020‎.

Адресу сайта Міжнародної червоної книги я знаю. Мова про те, що я не бачу на ньому жодного з внесених Вами статусів. Можливо, ці види джмелів фігурують там під іншими назвами; якщо це так, наведіть, будь ласка, адреси сторінок цих видів. Stas (обговорення) 19:37, 28 квітня 2020 (UTC)

При пошуку за їх латинською чи англійскою нвзвою, можна побачити ці ствтуси.

Common Predatory Bush-cricket Saga pedo https://www.iucnredlist.org/species/19811/74624296 Bombus zonatus https://www.iucnredlist.org/species/13356751/57373791 Bombus ruderatus https://www.iucnredlist.org/species/13356564/57369836 Bombus fragrans https://www.iucnredlist.org/species/13340369/57347466

Дякую! Пошук там працює через раз, а з дибкою була помилка (до речі, і з розалією), тому я запідозрив неладне. Бажано, щоб у картці було посилання на сторінку МСОП — за ним цей статус можна перевірити і оновити — тому варто було б разом із параметром «status» заповнювати параметр «iucn» (що я для цих видів і зробив, але на Вікіданих) — але для деяких видів на його основі не генеруються правильні посилання. Вочевидь, це проблема сайту МСОП; написав їм. На майбутнє — обговорення ведуть там, де воно почалося, або цілком переносять у нове місце. Дякую за працю, на все добре! Stas (обговорення) 10:34, 29 квітня 2020 (UTC)

Так, я теж помітив проблеми нв сторінці МСОП. Дякую за поради, на все добре!

Жайворонок сірий[ред. код]

Добридень! Чому Ви прибрали статус МСОП у цього виду? На сайті МСОП статус LC залишається незмінним. Зверніть, увагу, що там він під назвою Alaudala rufescens.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 09:49, 3 травня 2020 (UTC)


Дякую, тоді потрібно змінити на Alaudala rufescens. Мабуть ви праві https://avibase.bsc-eoc.org/species.jsp?avibaseid=F8736B1065D2A130

Щодо футбольних статей[ред. код]

Доброго дня! Дякую за ваш внесок з поліпшення футбольних статей. Хотів би звернути увагу на два моменти та маюодне питання:

  • Українська Вікіпедія при передачі імен іноземців керується передусім правописом і словниками, а не транслітерацією від ФФУ/УАФ. На жаль, дуже часто в нас футболістів ФФУ/УАФ транслітерує помилково, наприклад, росіянин буде Павлов Василь Вікторович, хоч ФФУ й зробила покруч Павлов Васілій Вікторовіч, а бразильця правильно писати Луїс, а не Луіс (за правописом після голосного замість І ставиться Ї). Будь ласка, звіряйте з правописом перед перейменуваннями

Дякую, зрозуміло

  • Не варто прибирати червоні посилання на клуби, як ви зробили, наприклад, тут. Рано чи пізно в нас будуть статті про всі професіональні клуби, і червоні посилання з часом перетворяться на сині. Вишукувати в давніх статтях назву клубу й прив'язувати досить марудна робота, тому доречне червоне посилання краще за відсутність посилання.

Дякую, згоден

  • Щодо питання, до я не дуже зрозумів, чому ви прибираєте збірні U-16/U-18 та виступи за другу команду. Збірні U-16 та U-18, хоч і не проводять офіційних матчів, реально існують як окремі збірні, з окремим від U-17 та U-19 складом і тренерами; і Чорноморець-2 (Одеса) є цілком собі командою другою ліги, тож чому ви вважаєте їх недоцільними в статистиці?

- 1) Збірні U-16 та U-18, не проводять офіційних матчів, тому прибираю. Усі ігри за збірні додаю до U-17, U-19, U-21 - 2) Ігри за другі команди не прибираю. Микола Мусолітін не має виступів за Чорноморець-2 (Одеса) Дякую — NickK (обг.) 14:06, 8 липня 2020 (UTC)

Доброго дня! І ше одне зауваження: якщо клуб має унікальну назву, то не треба у картці вписувати місто, як от у цьому вашому редагуванні «Іллічівець» (Маріуполь) чи «Ескішехірспор» (Ескішехір) тільки розтягують картку і псують зовнішній вигляд. А картка має бути лаконічною. Щодо збірних U-16 та U-18, то додавати їх до U-17 чи U-19 абсурдно, бо це різні команди з різними тренерами. Те що вони не грають на офіційних турнірах УЄФА не значить, що вони не проводять офіційні товариські матчі чи навіть товариські турніри, як ось Кубок Егейського моря, на якому зіграла наша збірна U-16. Тож прошу не об'єднувати статистику виступів за рівні вікові збірні, тим більше що навіть сайт УАФ має окрему статистику і сторінку для збірної до 18 та до 16 років. Тому це зовсім різні речі і отакі Ваші дії ніяк інакше окрім вандалізму назвати не можна. Сподіваюсь на розуміння та співпрацю. --YarikUkraine (обговорення) 22:48, 9 липня 2020 (UTC)

І ще: У цьому вашому редагуванні звідки Ви взяли інші статистичні дані? Усі джерела, зокрема [1] чи [2] дають 16 матчів у чемпіонаті за Говерлу і 15 за Олександію. Звідки ви взяли оті загадкові цифри 15 і 13 відповідно?? Я вже не кажу про роки, у 2015 Степанюк вже не грав у Говерлі, а 2016 — у Олександрії. До чого ви неіснуючі роки пододавали? Ну це в вас якась альтернативна історія. Якщо маєте докази, що усі статистичні сайти помиляються, то маєте надати чіткі докази і авторитетні джерела, а не просто вписувати незрозумілі хибні цифри зі стелі. Це знову ж таки вандалізм. Сподіваюсь що надалі цього не буде, бо подібні редагування і надалі призведуть до Вашого блокування. Вважайте це офіційним попередженням. Це вже друге Ваше редагування, яке треба відкочувати. Я радий, шо в нас з'явилась людина, яка допомагає оновлювати результати і статистику, але ж не такою ціною. Не треба нищити усі статті і усю інформацію, бо це створювалось роками, якщо не десятиліттями. Тому сподіваюсь надалі лише на консенсусні редагування. Дякую. --YarikUkraine (обговорення) 23:31, 9 липня 2020 (UTC)

Усі данні з http://db.uaf.ua Степанюк Руслан Юрійович http://db.uaf.ua/player/52079/view.htm?activeTab=playerPersonalStatisticTab

Говерла (Ужгород) Чемпіонат України 2013/2014 - 3, 2014/2015 - 12 ФК Олександрія Чемпіонат України 2014/2015 - 10, 2015/2016 - 13 — Це написав, але не підписав користувач Dingmatu (обговореннявнесок).

Вам вже вище пояснювали, що сайт УАФ на даний момент це смітник з купою помилок та неточностей і за джерело його брати не можна. В питаннях статистики там не краще, аніж з іменами. Спеціально перевірив статистику Степанюка і що виходить: За усіма джерелами Степанюк зіграв у матчі Олександрія—Сталь, вийшовши на заміну, а у УАФ чомусь це не вказано. Відкрив Протокол УАФ по цьому матчу і там написано, що на заміну замість Чепурненка вийшов..... 15 номер, якого взагалі у заявці нема. За логікою УАФ клуб цілий тайм в меншості грав, але насправді це просто чергова помилка, бо вийшов саме 45 номер, Степанюк. Ось так просто переплутавши номер сайт УАФ позбавив гравця одного матчу у статистиці. Далі робимо те саме по статистиці у Говерлі: відкриваємо протокол матчу Дніпро-Говерла, де нібито за даними УАФ Степанюк на поле не виходив і бачимо ту саму картину. Глушицького на 84 хвилині замінив....25 номер, якого знову у заявці нема. І знову виходить що команда грала з привидом. А насправді вийшов 26 номер, Степанюк. І знову УАФ цей матч вкрала. От і вся причина звідки такі сенсаційні цифри, які ніякого відношення до реальності не мають. Якщо в УАФ балаган, то не варто його переносити до Вікіпедії. Тому прошу, якщо ви користуєтесь цим ненадійним сайтом, то використовуйте стандарти ВВС — перевіряйте в двох інших джерелах, soccerway.com, allplayers.in.ua, upl.ua та інші. І тільки якщо дані співпадають, то виправляйте. Не плодіть фейки у вікіпедії. --YarikUkraine (обговорення) 14:19, 10 липня 2020 (UTC)
І по роках та ж історія — Степанюк покинув Олександрію в грудні 2015, а Ви у картці додаєте 2016 рік. Ну не можна сліпо довіряти одному сумнівному сайту, який протирічить усім джерелам. --YarikUkraine (обговорення) 14:27, 10 липня 2020 (UTC)

Дякую за допомогу. Вибачте за помилки — Це написав, але не підписав користувач Dingmatu (обговореннявнесок).

Та нема проблем, всі помиляються, головне визнавати свої помилки і на них вчитись. Сподіваюсь на плідну співпрацю у футбольній тематиці. Звертайтесь за потреби. --YarikUkraine (обговорення) 22:18, 10 липня 2020 (UTC)

Доброго вечора. Дякую за оновлення статей про клуби Серії A, але ж сезон ще триває. Результати останнього туру можуть змінити місце у турнірній таблиці. Той же «Лечче» може залишитися в еліті і т.п. --Thevolodymyr (обговорення) 20:48, 30 липня 2020 (UTC) Вибачте за помилку. Після останнього туру все полагоджу

Перейменування[ред. код]

прошу утриматись від перейменувань, щоб не провокувати ВР, а також щоб не було більше такого → Александр Цфереф. Дотримуйтесь чинних правил. Якщо так кортить перейменувати, то є для цього обговорення (Вікіпедія:Перейменування статей‎). Дякую за розуміння. --Jphwra (обговорення) 15:01, 9 серпня 2020 (UTC)

Якщо брати до уваги його російське коріння — чому не "Зверєв Олександр Олександрович" (за правилами правописа слов’янських прізвищ та імен)? Де можна ознайомитись з правилами, які використовуються у даному випадку? Німці вимовляють саме Александр Цфереф. Дякую.
Ті хто має слов’янське пожодження за звичай прописуються: Ім'я, прізвище. Наприклад, Лео Комаров. --Jphwra (обговорення) 17:28, 10 серпня 2020 (UTC)

Дякую