Обговорення користувача:Geohem

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:25, 30 серпня 2018 (UTC)

Кандидатура в арбітри[ред. код]

Вітаю! Номінував Вас в арбітри на сторінці Вікіпедія:Вибори арбітрів/2018/Кандидати. Прошу підтвердити згоду. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 10:03, 1 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Панас Василь Тимофійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Панас Василь Тимофійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 20:51, 6 вересня 2018 (UTC)

У списку відсутнє персональне обмеження Бучача-Львова[ред. код]

Доброго вечора! Ви встановили персональне обмеження користувачу Бучач-Львів: [1] [2], але не додали його до списку на сторінці Вікіпедія:Персональне обмеження, через що не видно, що у користувача є таке обмеження та яка причина його встановлення. --Ілля (обговорення) 18:31, 10 вересня 2018 (UTC)

Добрий вечір! Дякую, що сказали - додав. --Geohem 19:29, 10 вересня 2018 (UTC)
"простір обговорень" я розумію як всі непарні, але йому заблокований же 3 і 4 --Ілля (обговорення) 19:35, 10 вересня 2018 (UTC)
Уточнив. -Geohem 07:31, 11 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Кремль (сад) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кремль (сад), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 листопада 2018. Що ще можна зробити? --В.Галушко (обговорення) 21:02, 22 листопада 2018 (UTC)