Обговорення користувача:Geohem

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Прохання зняти блокування з користувача Бучач-Львів[ред. код]

Вважаю, що це рішення було занадто суворим і можна було з ним спокійно обговорити правки, якщо потрібно залучити інших людей, але не блокувати за кілька правок активного користувача (тим більше, що особливо в них нічого такого не було крім виправлення священик на піп, а щось було навіть і дуже правильним), який міг би за ці три дні додати багато українськомовного контенту.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:55, 28 листопада 2016 (UTC)

Доброго дня! Блокування Бучач-Львів відбулось, не за правки, а за коментарі до них. Користувач щойно вийшов із блокування, і одразу почав чергові випади (на цей раз на Користувач:Hmarskiy II). Ви можете запропонувати механізм, який допоміг би запобігти нападкам на інших користувачів, зі сторони Бучач-Львів? --Geohem 14:34, 28 листопада 2016 (UTC)
Можна було би десь обговорити спільнотою, що в його діях було правильним, а що ні, щоб почути думки користувачів з різними політичними поглядами. Я би також долучився. Не блокувати, а винести це на обговорення.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:52, 28 листопада 2016 (UTC)
До чого тут політичні погляди, коли йдеться про образи? Навіть, якщо у користувача інші політичні погляди, то йому слід хамити? Я спробую винести питання Бучач-Львів на обговорення до ВП:К-А, проте, не маю нічого, щоб запропонувати, окрім довічного блокування (а з цим мені не хочеться виходити :( ). --Geohem 15:14, 28 листопада 2016 (UTC)
Для когось це образи, для когось констатація факту (це якраз дуже залежить від політичних поглядів). Тим більше цей Хмарскій в себе на сторінці вивісив шаблон на захист російської мови, тоді як треба захищати українську. Ну в мене вже давно бажання звернутися в арбітражний комітет з пропозицією взагалі розпустити адміністративний корпус в повному складі через бездіяльність. У Вас є механізм як прибрати сам опис редагування, а редагування залишити? Я би міг поговорити з Бучачем-Львовом, щоб він так більше не робив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:22, 28 листопада 2016 (UTC)
Спробуйте і ви, якщо він погодиться, я його розблокую. --Geohem 15:41, 28 листопада 2016 (UTC)
А давайте не будемо займатися наклепом! Де в мене на сторінці шаблон на захист російської мови?! Чи ви мені будете розповідати, що я не маю право російську вважати рідною, як і українську? Може батьків моїх ще переконаєте, що в дитинстві я почав розмовляти українською? Ви через певний шаблон буде давати оцінку моїм політичним поглядам? Знаєте, людей упереджених з поганим критичним мисленням потрібно відгороджувати від будь-якої науки, бо буде біде. Буде нова плеяда Трохимів Лисенків. Будуть нові міфи про козаків, які викопали Чорне море, насипали Кавказькі гори тощо --Hmarskiy II 18:00, 28 листопада 2016 (UTC +2)
Не буду приховувати своїх поглядів. Я вважаю, що в нас продовжується зросійщення. Українська мова зникне якщо російськомовні жителі України не перейдуть на українську, бо через зросійщеність великих міст сходу і півдня українська мова не може змагатися з російською в інформаційному просторі. Я не кажу, що Ви погана людина чи ще чогось такого, але в мене немає виходу, ніж досить різко висловлюватись на захист української мови. Я порівнюю себе, та й українську мову, зі щуром, якого приперли до стіни.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:24, 28 листопада 2016 (UTC)
Hmarskiy II, ви на своїй сторінці з одного боку, натицяли всяких шаблонів, а з іншого вважаєте, що «Этот участник в повседневной жизни говорит по-русски и не видит необходимости принятия любых языковых законов в Украине», після того до решти вже виникають сумніви у щирості ваших поглядів. --Микола Василечко (обговорення) 17:32, 28 листопада 2016 (UTC)
Раджу уважніше подивитись проти якого мовного законопроекту спрямований цей шаблон - «Этот участник в повседневной жизни говорит по-русски и не видит необходимости принятия любых языковых законов в Украине». Мене ніхто і ніколи не "ущемлял", коли я розмовляв російською, тому мені не потрібен захист українофобів. --Hmarskiy II (обговорення) 21:07, 28 листопада 2016 (UTC +2)

Редагування статті Тимошенко[ред. код]

Привіт, Geohem!

Стаття Тимошенко Юлія Володимирівна повністю захищена. Я не можу її редагувати. Ви можете додати туди категорію "Члени конституційних комісій в Україні"? Дякую.--Dgho (обговорення) 17:11, 30 листопада 2016 (UTC)

Привіт! YesТак Зроблено--Geohem 20:25, 30 листопада 2016 (UTC)
Дякую!--Dgho (обговорення) 20:39, 30 листопада 2016 (UTC)

Вандалізм дрібний[ред. код]

Шевельов Юрій Володимирович що за москалофілія і кольорова шмата московитів? дату народження з якого дива вилучив з тексту? --Дм. (обговорення) 14:33, 18 грудня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Запити на порушення ВП:НО[ред. код]

привіт. з Новим роком та зимовими святами! перепрошую, що турбую не з чимось дуже приємним, але буду вдячна за конструктивну участь в обговоренні --アンタナナ 23:30, 10 січня 2017 (UTC)

Українська православна церква[ред. код]

Треба додати до статті Українська православна церква теги <noinclude> </noinclude>. Бо я створив сторінку Українська церква, а туди додається не лише список, а й вся сторінка Українська православна церква. --130.37.59.211 14:31, 17 січня 2017 (UTC)

Я вилучив {{Вкладений список}}, це те, що вам потрібно? --Geohem 14:38, 17 січня 2017 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:03, 30 січня 2017 (UTC)

Необґрунтоване вилучення сторінки АІММ-ГРУП[ред. код]

Пане Geohem, Ви вилучили сторінку про АІММ-ГРУП під приводом, що стаття із аналогічним текстом вилучалася. Проте, це не є так. Стаття повністю була переписана згідно вимог вільної енциклопедії, а також додані посилання на незалежні джерела та лінки на фотокопії друкованих видань у Вікімедії. Ба більше, я особисто консультувався щодо правок із адміністратором, що вилучив попередній раз.

Якщо у Вас особисто є якісь зауваження – прошу мені повідомити, я із радістю відредагую текст заново.

Заздалегідь вдячний за оперативну відповідь.

Доброго дня! Вікіпедія не призначена для розміщення реклами компаній. Критерії значимості організацій відображені в ВП:КЗО. Особисто я не побачив в статті висвітлення діяльності компанії у "авторитетних, незалежних вторинних джерелах інформації", оглядові згадки таким не вважаються. Якщо у вас є бажання доопрацювати статтю, можу перенести її у ваш власний простір. У випадку доопрацювання, ви зможете скористатись процедурою Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок . --Geohem 16:50, 31 січня 2017 (UTC)

У мене не має на меті продукувати рекламну статтю. З перелічених статей, які Ви назвали оглядовими та не важливими - посилання на саму Вікіпедію (стаття про кінотеатр "Жовтень"), два головних профільних журнали України - Будівельний журнал і ПрофБілд - інших друкованих періодичних видань в Україні - вже немає. Посилання на перелік членів Конфедерації будівельників України - головної профільної організації, що представляє будівельний бізнес України. Також, є посилання на муніципальний телевізійний канал - Київ. Підскажіть, які іще незалежні джерела мають бути? (Посилання на офіційний сайт компанії свідомо не робив).

Також, звісно, неможливо пояснити значимість компанії без опису проектів. Тож, підскажіть, будь ласка, як правильно скорегувати текст. Бо, навіть компанії, що давно на ринку, мають менші портфоліо аніж АІММ-ГРУП.

Свідомо не прописував суто комерційні проекти - будівництво житлових комплексів чи мегамаркетів Ашан.

П.С. Якщо є така можливість скористатися процедурою доопрацювання - я звісно за такий варіант. Дякую за розуміння.

Можете переглянути тут: Категорія:Економічні журнали. В джерелі має бути опис діяльності компанії, її значимисть для українського/світового ринку. Відсутність джерел пов'язана, як із молодістю компанії так із її розміром. Опосредковано про це свідчить і те, що ви самі вимущені створювати про неї статтю. Для доопрацювання стаття доступна у вашому особистому просторі --Geohem 20:18, 31 січня 2017 (UTC)

Вичерпний перелік гідних джерел - Экономическое возрождение России, особливо вразило. Браво. Що ж до Вашого закиду про відсутність згадувань у прессі - я доопрацюю текст. Побачите кількість цитувань. На все добре.

Подяка[ред. код]

Numismatics Barnstar Hires.png
За участь у Тижні нумізматики
Дякуємо Вам за участь у Тижні нумізматики у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці наш проект збагатився новими статтями про монети й банкноти. Geohem, ця нумізматична зірка — символічна вдячність за ваш внесок. Але найближчими днями Вам прийде лист щодо реальних сувенірів, отож перевірте, чи Ваш вікі-запис під'єднаний до робочої пошти. ) Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:52, 31 січня 2017 (UTC)
Вітаю. Нарешті дійшли руки до справжніх сувенірів. Проте не можу надіслати Вам вікі-листа з інформацією. Будь ласка, скиньте мені якійсь мейл, яким можна з Вами зв'язатися у вікіпошту. Дяую.--Brunei (обговорення) 14:56, 17 лютого 2017 (UTC)
Щиро дякую! Особисто, для мене це була близька тема із моєї молодості, тому приємно було долучитись. На жаль вдалось приділити часу не скільки хотілось, а скільки вдалось :(. Щодо сувенірів не вважайте це гордуванням, проте не хотілось би завдавати вам зайвого клопоту, цієї зірки мені цілком достатньо. Ще раз дякую за ваш ентузіазм. --Geohem 15:10, 17 лютого 2017 (UTC)

Прохання висловитись[ред. код]

Шановний, прошу Вас долучитись до обговорення щодо Перейменування статей/Польсько-радянська війна 1920 → Україна у польсько-радянській війні --Hmarskiy II (обговорення) 21:41, 2 лютого 2017 (UTC+2)

Інформаційне агентство "АСС". Спам/реклама - поясніть, будь ласка. Буду вдячна.[ред. код]

Привіт. Сьогодні, 8-го лютого, увечері, Ви вилучили матеріал, у якому йшлося про інформагентство "АСС" У поясненні вказано, що вилучений він через наянівсть спаму або реклами. Прошу дуже пояснити, що саме у контексті було рекламою чи, можливо, спамом. Оскільки створювалася ця сторінка на прикладі подібних публікацій інших представників ЗМІ. У подальшому вона повинна була редагуватися та доповнюватися новим матеріалом. Н а жаль, за день створити остаточний варіант сторінки виявилося неможливо. Наведіть, будь ласка, аргументи свого рішення, аби у подальшому не виникло нових помилок. Буду вельми вдячна. Дякую!

Доброго вечора! Вікіпедія не є інформаційним довідником чи місцем для реклами. Критерії значимості організацій відображені в ВП:КЗО. В статті не було жодного незалежного джерела. Тоді як необхідне істотне висвітлення в "авторитетних, незалежних вторинних джерелах інформації", оглядові згадки таким не вважаються. Якщо у вас є бажання доопрацювати статтю, можу перенести її у ваш особистий простір. У випадку доопрацювання, ви зможете скористатись процедурою Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок . --Geohem 20:35, 8 лютого 2017 (UTC)

Так, обов'язково доопрацюю. Тож прошу перенести до особистого простору. Дякую!

Користувач:KseniyaCircus/Інформаційне агентство "АСС" --Geohem 11:02, 9 лютого 2017 (UTC)