Обговорення користувача:Geohem

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Запити на порушення ВП:НО[ред. код]

привіт. з Новим роком та зимовими святами! перепрошую, що турбую не з чимось дуже приємним, але буду вдячна за конструктивну участь в обговоренні --アンタナナ 23:30, 10 січня 2017 (UTC)

Українська православна церква[ред. код]

Треба додати до статті Українська православна церква теги <noinclude> </noinclude>. Бо я створив сторінку Українська церква, а туди додається не лише список, а й вся сторінка Українська православна церква. --130.37.59.211 14:31, 17 січня 2017 (UTC)

Я вилучив {{Вкладений список}}, це те, що вам потрібно? --Geohem 14:38, 17 січня 2017 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:03, 30 січня 2017 (UTC)

Необґрунтоване вилучення сторінки АІММ-ГРУП[ред. код]

Пане Geohem, Ви вилучили сторінку про АІММ-ГРУП під приводом, що стаття із аналогічним текстом вилучалася. Проте, це не є так. Стаття повністю була переписана згідно вимог вільної енциклопедії, а також додані посилання на незалежні джерела та лінки на фотокопії друкованих видань у Вікімедії. Ба більше, я особисто консультувався щодо правок із адміністратором, що вилучив попередній раз.

Якщо у Вас особисто є якісь зауваження – прошу мені повідомити, я із радістю відредагую текст заново.

Заздалегідь вдячний за оперативну відповідь.

Доброго дня! Вікіпедія не призначена для розміщення реклами компаній. Критерії значимості організацій відображені в ВП:КЗО. Особисто я не побачив в статті висвітлення діяльності компанії у "авторитетних, незалежних вторинних джерелах інформації", оглядові згадки таким не вважаються. Якщо у вас є бажання доопрацювати статтю, можу перенести її у ваш власний простір. У випадку доопрацювання, ви зможете скористатись процедурою Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок . --Geohem 16:50, 31 січня 2017 (UTC)

У мене не має на меті продукувати рекламну статтю. З перелічених статей, які Ви назвали оглядовими та не важливими - посилання на саму Вікіпедію (стаття про кінотеатр "Жовтень"), два головних профільних журнали України - Будівельний журнал і ПрофБілд - інших друкованих періодичних видань в Україні - вже немає. Посилання на перелік членів Конфедерації будівельників України - головної профільної організації, що представляє будівельний бізнес України. Також, є посилання на муніципальний телевізійний канал - Київ. Підскажіть, які іще незалежні джерела мають бути? (Посилання на офіційний сайт компанії свідомо не робив).

Також, звісно, неможливо пояснити значимість компанії без опису проектів. Тож, підскажіть, будь ласка, як правильно скорегувати текст. Бо, навіть компанії, що давно на ринку, мають менші портфоліо аніж АІММ-ГРУП.

Свідомо не прописував суто комерційні проекти - будівництво житлових комплексів чи мегамаркетів Ашан.

П.С. Якщо є така можливість скористатися процедурою доопрацювання - я звісно за такий варіант. Дякую за розуміння.

Можете переглянути тут: Категорія:Економічні журнали. В джерелі має бути опис діяльності компанії, її значимисть для українського/світового ринку. Відсутність джерел пов'язана, як із молодістю компанії так із її розміром. Опосредковано про це свідчить і те, що ви самі вимущені створювати про неї статтю. Для доопрацювання стаття доступна у вашому особистому просторі --Geohem 20:18, 31 січня 2017 (UTC)

Вичерпний перелік гідних джерел - Экономическое возрождение России, особливо вразило. Браво. Що ж до Вашого закиду про відсутність згадувань у прессі - я доопрацюю текст. Побачите кількість цитувань. На все добре.

Подяка[ред. код]

Numismatics Barnstar Hires.png
За участь у Тижні нумізматики
Дякуємо Вам за участь у Тижні нумізматики у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці наш проект збагатився новими статтями про монети й банкноти. Geohem, ця нумізматична зірка — символічна вдячність за ваш внесок. Але найближчими днями Вам прийде лист щодо реальних сувенірів, отож перевірте, чи Ваш вікі-запис під'єднаний до робочої пошти. ) Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:52, 31 січня 2017 (UTC)
Вітаю. Нарешті дійшли руки до справжніх сувенірів. Проте не можу надіслати Вам вікі-листа з інформацією. Будь ласка, скиньте мені якійсь мейл, яким можна з Вами зв'язатися у вікіпошту. Дяую.--Brunei (обговорення) 14:56, 17 лютого 2017 (UTC)
Щиро дякую! Особисто, для мене це була близька тема із моєї молодості, тому приємно було долучитись. На жаль вдалось приділити часу не скільки хотілось, а скільки вдалось :(. Щодо сувенірів не вважайте це гордуванням, проте не хотілось би завдавати вам зайвого клопоту, цієї зірки мені цілком достатньо. Ще раз дякую за ваш ентузіазм. --Geohem 15:10, 17 лютого 2017 (UTC)

Прохання висловитись[ред. код]

Шановний, прошу Вас долучитись до обговорення щодо Перейменування статей/Польсько-радянська війна 1920 → Україна у польсько-радянській війні --Hmarskiy II (обговорення) 21:41, 2 лютого 2017 (UTC+2)

Інформаційне агентство "АСС". Спам/реклама - поясніть, будь ласка. Буду вдячна.[ред. код]

Привіт. Сьогодні, 8-го лютого, увечері, Ви вилучили матеріал, у якому йшлося про інформагентство "АСС" У поясненні вказано, що вилучений він через наянівсть спаму або реклами. Прошу дуже пояснити, що саме у контексті було рекламою чи, можливо, спамом. Оскільки створювалася ця сторінка на прикладі подібних публікацій інших представників ЗМІ. У подальшому вона повинна була редагуватися та доповнюватися новим матеріалом. Н а жаль, за день створити остаточний варіант сторінки виявилося неможливо. Наведіть, будь ласка, аргументи свого рішення, аби у подальшому не виникло нових помилок. Буду вельми вдячна. Дякую!

Доброго вечора! Вікіпедія не є інформаційним довідником чи місцем для реклами. Критерії значимості організацій відображені в ВП:КЗО. В статті не було жодного незалежного джерела. Тоді як необхідне істотне висвітлення в "авторитетних, незалежних вторинних джерелах інформації", оглядові згадки таким не вважаються. Якщо у вас є бажання доопрацювати статтю, можу перенести її у ваш особистий простір. У випадку доопрацювання, ви зможете скористатись процедурою Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок . --Geohem 20:35, 8 лютого 2017 (UTC)

Так, обов'язково доопрацюю. Тож прошу перенести до особистого простору. Дякую!

Користувач:KseniyaCircus/Інформаційне агентство "АСС" --Geohem 11:02, 9 лютого 2017 (UTC)

Петро Конашевич-Сагайдачний[ред. код]

Варто змінити дату смерті Петро Конашевич-Сагайдачний у Вікіданих і іншомовних статтях. --Perohanych (обговорення) 12:59, 20 березня 2017 (UTC)

en:Freshwater swamp forest[ред. код]

Можете накидать стаб?--Станислав Савченко (обговорення) 16:55, 24 березня 2017 (UTC)

Ні, ця тема мене наразі не цікавить. --Geohem 21:24, 24 березня 2017 (UTC)

Стаття на вилучення[ред. код]

Стаття Баламут Бразерс (мотоклуб) чомусь не вилучилась за результатами обговорення і продовжує доповнюватись --Anticop (обговорення) 21:50, 25 березня 2017 (UTC)

Дякую.Вилучив статтю. --Geohem 17:48, 26 березня 2017 (UTC)

Канікули[ред. код]

Добрий вечір/день, у 2014 році ви вилучили статтю про канікули, чи можете вказати причини і чи потрібно створити нову статтю? MikDid (обговорення) 20:44, 29 березня 2017 (UTC)

Доброго вечора! Стаття була надто коротка. Предмет статті розкривався лише одним реченням. Якщо плануєте зайнятись цією темо, то створюйте поверх вилученої статті. --Geohem 21:03, 29 березня 2017 (UTC)

Вельми дякую! MikDid (обговорення) 08:41, 30 березня 2017 (UTC)