Обговорення користувача:Geohem

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Сторінку Кремль (сад) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кремль (сад), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 листопада 2018. Що ще можна зробити? --В.Галушко (обговорення) 21:02, 22 листопада 2018 (UTC)

Безстрокове блокування аноніма[ред. код]

Вітаю! Звернув увагу на Ваше безстрокове блокування адреси 176.109.241.219. Відповідно до правил ВП:БЛОК, перше блокування не може накладатися на термін, більший ніж 24 години. Анонім мав тільке одне двогодинне автоблокування від 14 січня, але навряд чи можна вважати підставою застосовувати безстрокове, тим більш, що його дії це був не вандалізм як такий, а дурні коментарі російською мовою на сторінках обговорення (на Верховна Рада України це був радше дитячий вандалізм). Думаю, що адресу слід розблокувати і обмежитися тільки тимчасовим захистом від анонімів тих СО, де він проявлятиме свою активність. З повагою --В.Галушко (обговорення) 20:11, 19 січня 2019 (UTC)

Добрий день! Відповідно до 6.2.4.5.2.4., нові користувачі із деструктивним внеском можуть блокуватись безсроково. Нові користувачі, що почали свій внесок з подібних дій, можуть відразу блокуватися на будь-який строк, аж до безстрокового блокування. Користі в додавані "дурних коментарів російською мовою на сторінках обговорення" я не бачу жодної. -- Geohem 09:12, 21 січня 2019 (UTC)
Вітаю. Хочу сказати, що Ви помиляєтесь, пункт 6.2.4.5.2.4. не підходить, бо він стосується до зареєстрованих, а щодо внеску, то він є вандалізмом і при блокуванні слід керуватися п.6.2.4.1.2. Це є те, про що розпочав обговорення Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Проблеми, які ми створюємо самі --Basio (обговорення) 12:17, 21 січня 2019 (UTC)
Добрий день! Не зрозумів, звідки інформація, що пункт 6.2.4.5.2.4. стосується лише зареєстрованих користувачів? Проте, якщо є позиція, що користувач здійснює "лише" вандалізм, я переблокую його на добу. -- Geohem 13:39, 21 січня 2019 (UTC)
У правилах чітко розрізняються ІР-адреси і користувачі. Навіть якщо вважати, що є деструктивний внесок, то 6.2.4.5.2.3. не передбачає безстрокового, бо стосовно ІР-адреси поняття новий користувач позбавлене логіки. А вибір максимального терміну можна взяти з п.6.2.4.1.2.. Так що місяць буде в рамках правил і виправданий, бо це з Луганська. --Basio (обговорення) 13:53, 21 січня 2019 (UTC)
Особисто я не вірю, що щось змінеться за один місяць, тому це залишаю на ваш розсуд. --Geohem 16:58, 21 січня 2019 (UTC)

Кремль (сад)[ред. код]

Вітаю! Дуже цікава Ваша думка з приводу номінації на вилучення. --Mcoffsky (обговорення) 12:19, 3 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Театр Української Бесіди[ред. код]

Hello Geohem, If it has not already been reviewed when you read this, could you review this article? I put up the location coordinates on it a while back. Then, the map appeared on it and the location coordinates appeared a second time on the map, along with a note saying that these coordinates can only appear once on an article. So I removed the location coordinates I initially put up and left those on the map intact. The note then disappeared. And the article looks fine! I've asked a number of editors to review this, but they seem to be thrown by what happened. If everything is in order could you removed the tag: 2 зміни у цій версії очікують на перевірку? Thanks Nicola Mitchell (обговорення) 11:22, 26 березня 2019 (UTC)

Декілька пояснень правил та дещо інше[ред. код]

Вітаю. Не знаю чи ви помітили, але ви зробили відкат сторінки, яка була захищена від редагувань. Це, власне, є війною адміністраторів. Крім того, ви повернули інформацію, яка була вилучена на підставі ВП:БЖЛ: Будь-яка дискусійна інформація про живих осіб, для якої не вказано джерел або ці джерела не викликають довіри, має бути негайно вилучена без попереднього обговорення. Хоча, зауважу, сторінка обговорення цієї статті було зовсім не порожня, і вилучені фрагменти обговорювались. Я допускаю, що ви не знали і цього, хоча перед тим вилучили посилаючись на це правило з іншої статті інформацію, при тому, що сторінка обговорення цієї статті і досі порожня і жодних пояснень ви не надали. І на відміну від першої статті, вилучені вами фрагменти посилались на цілком авторитетні джерела. Я не планую робити ніяких дій по цим епізодам, сподіваючись, що вони були емоційними і ви не бачили, що фактично розпочали війну адміністраторів. Але не виключаю, що в майбутньому, якщо з вашого боку будуть такі порушення, я подам позов щодо позбавлення вас адмінправ. --yakudza 21:58, 20 квітня 2019 (UTC)

Доброго дня! Хотів би зауважити, що відповідно до ВП:ПЗС, ви не мали права встановлювати захист статті. Зробивши це, ви фактично зловживали своїми адміністраторськими правами. Розумію, що ви, скоріш за все, це робили із добрими намірами. Проте, зауважу, що такі вчинки не є прийнятними і прохання в подальшому не просувати свої політичні погляди за допомогою адміністративних інструментів. В крайньому випадку, якщо не можете знайти консенсус з вікіспільнотою, залучайте незаангажованого адміністратора у якості арбітра. --Geohem 15:59, 21 квітня 2019 (UTC)

ВП:НВ[ред. код]

Вітаю, @Geohem:! Повідомляю всіх, залучених до попереднього обговорення. В нинішньому стані ВП:НВ викликає багато питань і взагалі не діє. Згідно з рядом пропозицій до нього внесено поправки і зміни. Якщо ви ще не проголосували, прохання перейти на цю сторінку і проголосувати. Сьогодні останній день. Завтра можна буде внести уточнення, доповнення, зміни, але принаймні ми вже будемо мати основу. Mykola Swarnyk (обговорення) 03:07, 1 червня 2019 (UTC)

Касательно статьи https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_Шарія[ред. код]

В этой статье Анатолий Шарий представлен как украинофоб с пророссийскими взглядами, что не соответствует действительности. Учитывая, что в виде примера "украинофобства" была приведена вырезка видео вырванная из контекста это на дает основания создателям статьи освещать его и его партию именно в таком ключе. Прошу исправить статью в соответсвии с русскоязычной версией. Спасибо.

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:15, 3 жовтня 2019 (UTC)

Доброго дня! Відверто кажучи, так і не зрозумів сенс опитування. Фактично здійснював всі вказані дії, наразі, поставив свою участь у проекті на паузу, і відповідно намагаюсь уникати time-consuming зобовязань. --Geohem 06:45, 10 жовтня 2019 (UTC)
Для чого це потрібно я написав на початку сторінки опитування. Ви можете не відповідати, але оскільки спільнота довірила Вам певні права, то хотілося б знати як їх використовуєте. --Submajstro (обговорення) 11:09, 10 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:53, 11 жовтня 2019 (UTC)

Дякую за гарну роботу!--Geohem 15:58, 15 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:13, 2 листопада 2019 (UTC)

Богданович Андрій Якович[ред. код]

Вітаю! Прошу вас підвести підсумок Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/22_жовтня_2019#Богданович_Андрій_Якович. Дякую! --ABwikiuser (обговорення) 06:15, 11 листопада 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Geohem!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви майже зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:03, 27 січня 2020 (UTC)