Обговорення користувача:M. Humeniuk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, M. Humeniuk!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 09:41, 14 червня 2017 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: Шановний Олександре, щиро дякую Вам за запрошення. Я з радістю візьму участь.--M. Humeniuk (обговорення) 14:27, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:53, 15 листопада 2018 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:39, 22 січня 2019 (UTC)

@Шиманський Василь: Шановний Василю! Дякую за запрошення. Натхнення завжди присутнє, а от часу, як правило, бракує. Тому обіцяти значного внеску під час «Тижня Івано-Франківщини 2019» не можу, хоч і зроблю все, що в моїх силах.

З повагою, M. Humeniuk (обговорення) 20:29, 22 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Стаття Ґільдас Мудрий[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Ґільдас Мудрий. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 08:55, 10 серпня 2019 (UTC)

@Brunei: Шановний Brunei! Статтю створив буквально одну годину тому, маю намір її покращити. Шаблон {{Edited}} поставив. Дякую за попередження. — M. Humeniuk (обговорення) 09:20, 10 серпня 2019 (UTC)
Дякую. Просто зверніть увагу, що в нас за правилами статті менше 296 байтів вилучаються швидко. І вже не за правилами, а за здоровим глуздом: статті менше 1 кб виглядають непристойно. З повагою, --Brunei (обговорення) 09:25, 10 серпня 2019 (UTC)

Подяка[ред. код]

Trophy.png Подяка
Дякую Юрко (обговорення) 07:09, 21 серпня 2019 (UTC)

Монастир Св. Фекли (Маалюля)[ред. код]

Доброго дня. Бачу Ви взялись за цю статтю. Похвально ) Правила наполегливо не радять лізти редагувати, коли стоїть шаблон {{Перекладаю}}, то відпишусь сюди. Треба статтю обов'язково перейменувати: скорочення у назві небажані. Тож Монастир Святої Фекли (Маалюля). А взагалі для монастирів більше використовується назви похідні від розташування. Тобто Маалюлинський Феклинський монастир. Обирайте як більше подобається ;) До слова, ось АД (російською). Може згодиться --93.126.95.15 09:41, 28 серпня 2019 (UTC)

Дякую! АД згодиться обов'язково, навіть в англійській Вікі їх мало. Статтю обов'язково дам на перейменування, щойно підіб'ють підсумки під запитом на ВП:ВИЛ. Якщо бажаєте «полізти, поредагувати», претензій не матиму ). — M. Humeniuk (обговорення) 10:00, 28 серпня 2019 (UTC)

Дякую![ред. код]

Щиро дякую Вам пане M. Humeniuk, за те що Ви долучились до Тижня Енциклопедичного стилю, сподіваюсь на плідну співпрацю на ниві стилю (мови мовлення і всього такого)! --Анатолій (обговорення) 11:10, 28 серпня 2019 (UTC)

Пане Анатолію, Вам також спасибі! Ідея Тижня справді хороша. — M. Humeniuk (обговорення) 11:20, 28 серпня 2019 (UTC)
Радий, що Вам сподобалась така ідея! --Анатолій (обговорення) 08:54, 30 серпня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Паралінгвістика[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Паралінгвістика був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:31, 3 жовтня 2019 (UTC)

Танцюючі чоловічки/Чоловічки в танці[ред. код]

Доброго здоров'я! На своїй сторінці ви зазначили, що захоплюєтеся Шерлоком Голмсом. У такому разі, можливо, вам буде цікаво взяти участь в обговоренні щодо перейменування оповідання з шерлокіани. Щасти! —NachtReisender (обговорення) 14:29, 20 травня 2020 (UTC)

Питання від Олексій Рублевський (18:12, 24 липня 2020)[ред. код]

Добрий день --Олексій Рублевський (обговорення) 18:12, 24 липня 2020 (UTC)

@Олексій Рублевський: Доброго дня. Чим можу допомогти? — M. Humeniuk (обговорення) 22:05, 24 липня 2020 (UTC+3)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, M. Humeniuk: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)

Чашка кави для вас![ред. код]

Cup-o-coffee-simple.svg Дякую дуже за виправлення численних помилок у нашій спільній вікіпедії! Doroshenko (обговорення) 22:01, 6 листопада 2020 (UTC)
Дякую! Дуже приємно. — M. Humeniuk (обговорення) 10:13, 7 листопада 2020 (UTC+2)

Питання від SSolyr (17:09, 29 січня 2021)[ред. код]

Вітаю. підкажіть хто опікується статями що до Київа? --SSolyr (обговорення) 17:09, 29 січня 2021 (UTC)

@SSolyr: Доброго дня. Ось список учасників Вікіпроєкту Київ: Вікіпедія:Проєкт:Київ/Учасники проекту. Якщо є питання стосовно конкретних статей, можете звертатися до мене, інших користувачів або ж у Кнайпу. Успіхів! — M. Humeniuk (обговорення) 10:05, 30 січня 2021 (UTC+2)

Питання від Наталія Нечипорук (12:04, 22 лютого 2021)[ред. код]

Доброго дня!

Це щодо «‪Порушення авторських прав у статті Церебролізин‬»

Дякуємо, за пильність щодо порушення авторських прав. Проте, в ситуації з матеріалом про Церебролізин вочевидь сталася прикра помилка, а саме: ми, як автори статті посилалися не на інтелектуальну власність, що захищена авторським правом ресурсу https://apteka.kraina-z.com.ua/instruction/1d52c32b2e03.htm, а на офіційну інструкцію Міністерства охорони здоров'я України (Реєстраційне посвідчення № UA/9989/01/01 від 21.03.2019, затверджене Наказом МОЗ №1789 від 04.08.2020. Термін дії реєстраційного посвідчення необмежений з 21.03.2019 ). Це офіційний документ, який спотворювати/змінювати ми не маємо права. Крім того, в кінці статті ми вказали реквізити офіційної інструкції, яка й лягла в основу даної статті, що є неупередженою, офіційно затвердженою, інформацією.

Будемо вдячні, якщо ви переглянете рішення, щодо вилучення інформації про лікарський засіб Церебролізин зі сторінок української Вікіпедії. --Наталія Нечипорук (обговорення) 12:04, 22 лютого 2021 (UTC)

Запитання від Taura svit на сторінці Мавка (фільм) (13:18, 11 березня 2021)[ред. код]

Вельмишановний пане Щиро дякую за надання можливості звернення про допомогу до Вас. Стаття мною пишеться вперше, я є недосвідчений користувач і багато чого не знаю щодо правильності оформлення статті. Багато допомоги було надано мені після обговорення на сторінці пана @Рассилон. На мою думку, стаття має право на існування, оскільки має важливе значення поширення української культури серед гінді-мовного населення, а саме перша екранізація уривку з Лісової пісні у вигляді короткометражного фільму мовою гінді і є одним з прикладів успішної культурної дипломатії. Тим не менш, я дуже прошу Вашої допомоги у редагуванні статті, так як я є недосвідченим користувачем і потребую детального ознайомлення з редагуванням та написанням українських статей у вікі. Так само маю на меті зробити переклад мовою гінді інших українських статей з вікіпедії, тому прошу можливості навчитися у Вас. Щиро дякую. --Taura svit (обговорення) 13:18, 11 березня 2021 (UTC)

Запитання від Taura svit на сторінці Мавка (фільм) (11:25, 12 березня 2021)[ред. код]

Шановний пане @M. Humeniuk Мною було внесено суттєві правки, але не зберігаються зміни з моєї сторони. Прошу Вас перевірити правильність та зберегти, якщо це можливо. Дякую. --Taura svit (обговорення) 11:25, 12 березня 2021 (UTC)

@M. Humeniuk Щиро дякую! Все збереглося! --Taura svit (обговорення) 14:49, 14 березня 2021 (UTC)
@Taura svit: Доброго дня! Усі редагування, що відображені у Вашому внеску, збережено. Якщо зміни не відображаються, спробуйте перезавантажити сторінку, яку Ви відредагували. — M. Humeniuk (обговорення) 13:55, 12 березня 2021 (UTC+2)

Питання від Veskak (23:11, 18 березня 2021)[ред. код]

Вітаю! Я створив статтю "Цупиков Олег Михайлович" і на ній вказано, що це "неперевірена версія". Підкажіть, будь ласка, що треба зробити, щоб версія моєї статті стала перевіреною? Заздалегідь дякую! --Veskak (обговорення) 23:11, 18 березня 2021 (UTC)

@Veskak: Доброго дня! Позначати версії сторінок як «перевірені» можуть користувачі з правами патрульного (докладніше на ВП:ПАТ). Звернутися до них щодо перевірки статті можна на сторінці Вікіпедія:Запити до патрульних. — M. Humeniuk (обговорення) 17:56, 19 березня 2021 (UTC+2)

Питання від Новини Буковини (17:14, 18 квітня 2021)[ред. код]

Доброго вечора!

Як створити нову статтю? --Новини Буковини (обговорення) 17:14, 18 квітня 2021 (UTC)

@Новини Буковини: Вітаю! Створити нову статтю можна тут: Вікіпедія:Створити статтю. Також раджу Вам заздалегідь ознайомитися зі сторінками Довідка:Створення нової статті та Довідка:Як редагувати статтю. Бажаю успіху! — M. Humeniuk (обговорення) 21:12, 18 квітня 2021 (UTC+3)

Питання від Дмитро Бардаков (09:27, 6 травня 2021)[ред. код]

Вітаю! Я тільки зареєструвався у вікіпедії. Загалом, мені дуже подобається редагувати тексти. Працюю останні сім років у сфері сучасного мистецтва і вважаю себе експертом. Хотів би створити профайли багатьох сучасних мистецтвознавців, , художників, кураторів та фахівців у цій сфері.

Моя мета – щоб про сучасне мистецтво дізналося більше людей. Ми дуже мало знаємо про українське сучасне мистецтво, проте воно має великий демократичний й критичний потенціал.

Хочу вас спитати. У перспективі я планую створити багато сторінок про своїх сучасників. Проте, чому видаляються ці сторінки? Декілька сторінок, що були вчора створені мною відповідають критеріям значущості. Також, я надаю посилання у медіа на підтвердження своїх слів у статтях вікі (надаю мінімум 5 джерел до кожної зі статей).

Як я можу аргументувати свою позицію, що ці сторінки важливі? --Дмитро Бардаков (обговорення) 09:27, 6 травня 2021 (UTC)

@Дмитро Бардаков: Доброго дня! Ласкаво просимо до Української Вікіпедії. Якщо Ви впевнені, що вилучені статті відповідають критеріям значущості / ВП:БІО, Ви можете подати запит на їх відновлення (або ж звернутися до адміністраторів щодо перенесення сторінок до Вашого особистого простору для редагування та покращення). Щоб аргументувати свою позицію стосовно доречності існування статей в основному просторі Вікіпедії, використовуйте незалежні авторитетні джерела (варто зважати на те, що не всі онлайн-ресурси вважають надійними; докладніше тут: Вікіпедія:Авторитетні джерела, Вікіпедія:Перевірність). Крім того, текст сторінок не повинен порушувати авторських прав, зокрема бути дослівною копією з джерела, матеріали з якого не є доступними на умовах ліцензії CC BY-SA або сумісної з нею (докладніше тут: Вікіпедія:Авторські права). Статті мають відповідати правилам і настановам Вікіпедії (Вікіпедія:Чим не є Вікіпедія, Вікіпедія:Нейтральна точка зору, Вікіпедія:Жодних оригінальних досліджень, Вікіпедія:Біографії живих людей тощо). Важливу інформацію та вимоги щодо створення / редагування / оформлення статей можна знайти тут: Вікіпедія:Довідка. По допомогу звертайтеся до мене (даруйте за пізню відповідь), інших користувачів або у Кнайпу. Бажаю успіху, а головне — будьте рішучими! — M. Humeniuk (обговорення) 14:37, 9 травня 2021 (UTC+3)

Долучайтеся до Місяця історії української незалежності[ред. код]

Вітаю! Цього літа ми святкуємо 30-річчя проголошення незалежності України. З цієї нагоди «Вікімедіа Україна» та Український інститут національної пам'яті проводять Місяць історії української незалежності у Вікіпедії. Він почався сьогодні і триватиме до 24 липня.

Запрошуємо вас долучатися і створювати та поліпшувати статті про історію України впродовж останніх 30 років. Також запрошуємо допомагати із наповненням списків статей до створення і покращення. Усі активні учасники й учасниці отримають подарунки від організаторів, а найактивніші — особливі призи.

Сподіваємося на вашу участь!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у схожому проєкті — Місяці Української революції та державності. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:29, 24 червня 2021 (UTC)