Обговорення користувача:ДмитрОст

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9

Статус файлу Файл:Т-1703.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Т-1703.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 17:39, 19 січня 2019 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:50, 22 січня 2019 (UTC)

Місячник 10 000 необхідних статей[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:05, 14 квітня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Привіт. Ну, як написала сама Аntanana, треба реагувать :-) Не знаю, мене ці 10000 взагалі-то мало цікавлять, але гляну, як, мо', щось знайдеться цікаве мені, то щось допишу. Я зараз займаюсь транспортом по Україні, треба вже його доробить, бо лишилось не так уже й багато — на півроку роботи. Та населені пункти Донеччини хочу завершити... Згадую, як ти була мала і прийшла тільки до Вікіпедії... :-) Гарні, цікаві спогади. Я зараз у Маріуполі, тому не знаю, коли буду в Києві і чи зайду... --ДмитрОст (обговорення) 04:13, 5 березня 2019 (UTC)
як мило :) якщо вийде бути в Києві, то обов'язково тра зустрітися :) --アンタナナ 08:52, 15 квітня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:35, 15 березня 2019 (UTC)

прохання[ред. код]

Дмитре, маю прохання до Вас. В Адміністратративній гілці почалися нові лінгвоцидні експерименти і шантаж укр-вікі, одним емоційним редактором. Оскільки мене цензурують роками (не допустивши до кнайпи) маю прохання, аби Ви (як безсторонній адміністратор і фахівець в мовній царині)висловили мвою думку в пошуках компромісу а також поставили цю текстівку від мене (як давнього їхнього опонента, якому навмисне не дають висловити протилежну пропозицію)...наперед вдячний. Зенко.

...

Перед тим, як в укр-вікі шантажем та брехнею буде введений мовний лігвоцид, дайте мені відповідь - оце є ознакою неіснуючого українського слова/терміну: Тож дайте мені відповідь, саме ось ці представники - є теж анахронізмами??? і неукраїнськими виданнями???

Відверто, остогид вже той шантаж та істерія - замість консенсусу.

припиніть це і негайно. --Jphwra (обговорення) 23:29, 7 травня 2019 (UTC)

дотримуюся вікі-процедури, а не істерю та шантажую!!!--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 05:40, 8 травня 2019 (UTC)

Залізниця[ред. код]

Бачу Ви створили чималу кількість статей в травні. Я на початку червня розпочав трохи розгребати статіт про НП, а тепер залізничні. І висловив думку,яка отримала підтримку, що в статтях з розміром понад 2,5Б не варто ставити шаблон про стаб. Бо цей шаблон несе здебільшого взагалі декоративний характер і такі статті навряд будуть розширяти незважаюси на присутність чи відсутність шаблону. Тож раджу вам при подальших створяеннях таких статей уникати цих шаблонів, вон вже дійсно своє віджили і окрім вас та Агонка є ще пару дописувачів на цю тему, що розширюють поступово статті. Просто бачив вже статті на 10 000Б і внизу бовтається цей шаблон (його просто лишають хоча це вже повноцінна взагалі стаття, а не заготовка). --Jphwra (обговорення) 08:38, 26 червня 2019 (UTC)

Привіт. Так, я погоджуюсь. Але в нас є такі фанати тих шаблонів-недоліків, що аж страх. Тому я їх теж помалу за можливості прибираю ) --ДмитрОст (обговорення) 10:38, 26 червня 2019 (UTC)
це точно. Інколи аж 3 або і 4 шаблони про стаб вісять. Їх прибираєш і стаття одразу стає «легшою» на понад 100 байтів. Який сенс в них там був геть незрозуміло. --Jphwra (обговорення) 16:58, 26 червня 2019 (UTC)
Просто якщо раніше їх хтось дороблював, то зараз, дійсно, то висить "мертвим" грузом... --ДмитрОст (обговорення) 17:06, 26 червня 2019 (UTC)

Місячник зв'язності 2[ред. код]

привіт! запрошую долучитися до місячника зв'язності. у нас понад 55 тисяч статей-сиріт, було б добре спробувати зменшить цей показник. минулого разу нам вдалося «зв'язати» майже 4700 статей. тут можна глянуть власні статті-сироти: [1] --アンタナナ 19:55, 18 липня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Balakliyskyi.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Balakliyskyi.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 22:05, 13 серпня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Barvinkivskyi.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Barvinkivskyi.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 04:59, 16 серпня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Baryshivskyi.gif[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Baryshivskyi.gif. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 05:02, 16 серпня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Bashtan.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Bashtan.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 05:08, 16 серпня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Доброго дня! У вересні пройде тематичний тиждень сучасної європейської літератури. Ви вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитесь літературою — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього проекту.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із сучасною європейською літературою. Найактивніші учасники тижня отримають сувеніри від ГО «Форум Видавців» та ГО «Вікімедіа Україна». Якщо вас цікавить цей проект, записуйтеся до списку учасників тижня; також буду вдячний за допомогу із розширенням списку пропонованих до створення/поліпшення статей. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 20:41, 28 серпня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 11:46, 5 вересня 2019 (UTC)

@Yakudza: Дякую, уже)! --ДмитрОст (обговорення) 17:31, 6 вересня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:41, 3 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019[ред. код]

Вітаю @ДмитрОст:! Запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 09:12, 26 жовтня 2019 (UTC)

Підсумок за результатами обговорення Богданович_Андрій_Якович[ред. код]

Вітаю! Прошу підвести підсумок Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/22_жовтня_2019#Богданович_Андрій_Якович. Дякую! --93.79.161.31 16:06, 27 жовтня 2019 (UTC)

Підсумок повільного вилучення.[ред. код]

Вітаю. Ви підвели підсумок за 16 червня. Оскільки Ви не вказали у підсумку слово Вилучено і не використовували у шаблоні статті про вилучення пункт Адміністраторам: вилучити, то бот не поставить на СО статті шаблон про залишення. Потрібно це зробити вручну. --Submajstro (обговорення) 17:52, 27 жовтня 2019 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Щодо обговорення Сторінки Партизанський маніфест про відкритий доступ

Посилання додав. Я новачок, тому, якщо потрібно щось змінити підказуйте будь ласка. Я не розібрався як відповісти в обговоренні тому перепрошую, що пишу сюди. Gvim777 (обговорення) 10:05, 28 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:19, 2 листопада 2019 (UTC)

Прошу долучитися до обговорення статті-кандидата на вилучення і розгляду конфліктної ситуації[ред. код]

Доброго дня! Прошу долучитися до розгляду конфліктної ситуації довкола статті Мальцев Дмитро Валерійович. Це перша стаття з планованого мною циклу матеріалів про науковців наших сучасників, щоб показати, що Україна мала і має потужні наукові школи. Вважаю це важливим. Не згідна, що кіт Наталки Діденко має право на свою сторінку у Вікіпедії, а багато хто з науковців ні. Однак зустріла шалений опір, з ознаками порушення етики спілкування (подала запит до адміністраторів на відповідну сторінку із проханням про розгляд конфлікту). Опонент спілкується у зневажливій і агресивній формі, повністю знецінюючи внесок і ігноруючи логічні аргументи. Прошу про допомогу. Заздалегідь вдячна--Knignik 2 (обговорення) 19:47, 16 листопада 2019 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Звернув увагу, що Ви відпатрулювали порушення авторських прав (дослівний переклад) у статті Аутофобія, при тому що користувачка повідомила про це порушення в коментарі редагування. Будь ласка, будьте уважні при поліпшенні статей.--Brunei (обговорення) 15:24, 12 січня 2020 (UTC)

Доброго дня. Ок, зрозумів. Візьму до уваги. --ДмитрОст (обговорення) 14:08, 18 січня 2020 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)

Спам-посилання[ред. код]

Вітаю, нащо ви повернули до статей сміттєві посилання ([2][3][4] та інші), ще й порошивши Вікіпедія:Відкат? --Mitte27 (обговорення) 12:45, 19 квітня 2020 (UTC)

Перегляньте уважно КОЖНЕ посилання. Взагалі після таких правок блокують... Видаліть ЛИШЕ ті, які є сміттєвими, щоб не бути заблокованими. І ви зауважите, що із ваших правок я не всі повернув. Де були корисні посилання. Вікіпедія — це джерело, а не карцер. Тому сприяйте! --ДмитрОст (обговорення) 14:59, 19 квітня 2020 (UTC)
Ви зараз не жартуєте? Які корисні посилання я видалив? Прошу тоді також скасувати редагування ([5][6]) користувача Yakudza. Наразі ви залишили 100 % спам-посилання. Прошу скасувати ваші дії. Дякую. --Mitte27 (обговорення) 15:25, 19 квітня 2020 (UTC)
Ви перевірили всі посилання? Так, там 80% спаму, але 20% корисні посилання. Я не відкочу ваші правки, якщо ви видалите лише спам-посилання, а 20% залишите. Успіхів! --ДмитрОст (обговорення) 15:30, 19 квітня 2020 (UTC)
Я ще раз запитую: які корисні посилання я вилучив? --Mitte27 (обговорення) 15:33, 19 квітня 2020 (UTC)
Ті. Ви зайшли у всі 15-17, які видалили? Чи мені наводити приклади? Я просто стабілізую версію, а далі робіть, що хочете... Ви полізли в ті сайти, от і розберіться, які треба лишити, а які видалити. --ДмитрОст (обговорення) 15:36, 19 квітня 2020 (UTC)
Звичайно. Я перевірив ці сайти. Ви повернули спам-посилання мотивуючи тим, що там є корисні посилання. Що я повинен ще зробити? Відповідь: ті, мене не задовольніть. Ви або наведіть приклад корисних посилань, або скасуйте своє редагування. Дякую. --Mitte27 (обговорення) 15:43, 19 квітня 2020 (UTC)
Добридень! @ДмитрОст: якщо Ви твердите, що там 80% спаму, то чому не видалили ті 80% спаму? Скасувавши редагування це можна зробити--Fosufofiraito Обг. 17:59, 19 квітня 2020 (UTC)
Я вже відповів: видаліть лише ті, які є спамом, а 1-3, які не спам залиште. Що не зрозуміло?) --ДмитрОст (обговорення) 19:23, 23 квітня 2020 (UTC)
Які з вилучених посилань не спам? --Mitte27 (обговорення) 19:54, 23 квітня 2020 (UTC)
Чому Ви ігноруєте питання? --Mitte27 (обговорення) 02:53, 25 квітня 2020 (UTC)
Тому що мені є чим зайнятися. Я ВКОТРЕ ПОВТОРЮЮ: ви зайнялися тими посиланнями, от і займайтеся. Видаліть лише спам, а корисні лишіть, вдруге чи втретє повторюю. --ДмитрОст (обговорення) 06:43, 25 квітня 2020 (UTC)
 • Mitte27, будь ласка, менше емоцій. У нас зараз обговорюється правило Вікіпедія:Зовнішні посилання, гадаю, що суперечку можна вирішити в рамках цього правила. yakudza 16:38, 19 квітня 2020 (UTC)
  Де тут емоції? Я ж тільки зауважив, що видаленні спам-посилання повернулись у статті. Видалення спам-посилань це теж саме, що зробили Ви, проте Ваші редагування не скасовані. --Mitte27 (обговорення) 16:42, 19 квітня 2020 (UTC)
  Перечитайте ваше перше речення, а потім ВП:Е (зокрема пункт про "щирість інших користувачів"). Ви розпочали зі звинувачень у порушенні правил, а це не найкращий початок для конструктивного обговорення. yakudza 16:52, 19 квітня 2020 (UTC)

Категоризація природно-заповідного фонду[ред. код]

Доброго дня, дякую, що займаєтесь впорядкуванням статей про природно-заповідний фонд. Схоже, з категоризацією об'єктів вийшла якась плутанина. По-перше, категорії "Природно-заповідний фонд України" і "Природоохоронні території України" переплутались і частково дублюють одна одну, а варто було б помістити категорію "Природно-заповідний фонд України" в "Природоохоронні території України", прибравши всі дублювання. По-друге, категорію "Ландшафтні парки України" і всі відповідні підкатегорії потрібно перейменувати на "Регіональні ландшафтні парки", бо така офіційна назва цієї категорії ПЗФ, визначена Законом України "Про природно-заповідний фонд України" (ст. 3, 23, 24). Я можу взятись за цю роботу, головне дійти згоди, щоб потім ці правки не відкочували. З повагою, --Людмилка (обговорення) 07:49, 20 квітня 2020 (UTC)

Привіт, так, я погоджуюсь щодо "Ландшафтні парки України" потрібно перейменувати на "Регіональні ландшафтні парки". Якщо ви вважаєте, що категорію "Природно-заповідний фонд України" потрібно помістити в "Природоохоронні території України", то будь ласка). Тим більше, якщо ви приберете дублювання... Бо ті шаблони і категорії ПЗФ колись декілька років тому створювалися різними людьми в різний спосіб, тому бардак залишився. Дякую, що написали. Будьте рішучими! ) --ДмитрОст (обговорення) 07:56, 20 квітня 2020 (UTC)

Ще питання[ред. код]

Вітаю! Бачу Ви недавно перекладали з рувікі статтю про регіональний ландшафтний парк «Бахчисарай». Там в посиланнях на джерела є документи 2015 року, видані російською владою вже після анексії. Не знаю, на скільки це правильно з морально-етичної і законної точки зору. Можливо, варто зазначати в таких статтях, що анексувавши Крим російська влада прийняла свої розпорядження по українських заповідних об'єктах. Розумію, що у Вікіпедії має бути нейтральна точка зору, але як патріотку України мене це муляє. З повагою --Людмилка (обговорення) 20:51, 23 квітня 2020 (UTC)

Привіт. У нас є інші документи, окрім їхніх? У нас навіть джерел про ті об'єкти ПЗФ немає. Так, укажіть, що з анексією Криму РФ прийняли низку своїх розпоряджень... А що ми поробимо?? І якби наука не має морально-етичної точки зори. Законність... на сьогодні, на жаль, у кожного своя. --ДмитрОст (обговорення) 20:55, 23 квітня 2020 (UTC)
У нас є документи, наприклад українська постанова про оголошення цього Парку [7], (довелось заморочитись, щоб його знайти і замінити), бо те як це подавалось у статті (ООПТ России) [8] - незаконно з точки зору міжнародного права, бо анексія ніким крім кількох дружніх до РФ держав не визнана. По таких об'єктах мають бути джерела, тільки більшість, на жаль, не онлайн. Поки вдалось роздобути у Мінприроди брошуру про національний природний парк «Чарівна гавань». Тому до інформації про Крим з рувікі і російськтх джерел загалом треба ставитись дуже обережно і перевіряти інформацію--Людмилка (обговорення) 21:30, 23 квітня 2020 (UTC)
Пані Людмило, я якби не перший день чи рік у Вікіпедії, тому на ситуації щодо джерел я трішки розуміюсь... Об'єкти ПЗФ місцевого рівня по кожному району, шаблони я вже постворював декілька років тому. Дайте укр. джерела, я закрию усі статті по Криму... (Той Крим українську владу взагалі мало турбував, на жаль.) --ДмитрОст (обговорення) 04:45, 24 квітня 2020 (UTC)
Поки можу запропонувати Чернігівську область--Людмилка (обговорення) 08:41, 27 квітня 2020 (UTC)

Іриска[ред. код]

Iryska.png Іриска
Доброго дня, Дмитро.

В 2012 році завдяки вашому правдивому коментарю була збережена стаття Марічки Артиш. На жаль, в 2018 році статтю було неправдиво вилучено. Ми хочемо знову відновити статтю у Вікіпедії, так як Марічка Артиш заслуговує на визнання за значний вклад у розвиток Пласту. Будемо вдячні якщо буде змога приєднатися до обговорення по відновленню статті. Олександра Катрич (обговорення) 11:28, 5 травня 2020 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Первомайський краєзнавчий музей (Харківська область)[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Первомайський краєзнавчий музей (Харківська область), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://museums.kh.ua/-pmkm. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Первомайський краєзнавчий музей (Харківська область).

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Первомайський краєзнавчий музей (Харківська область), і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 20:22, 7 травня 2020 (UTC).

Тиждень Туреччини[ред. код]

Flag of Turkey.svg

İyi günler! Sizi devam eden Türkiye Haftası 2020'ye katılmaya davet ediyoruz!
Доброго дня! Запрошуємо вас долучитись до Тижня Туреччини 2020, що триває в українській Вікіпедії!

З.п. Південно-західної залізниці[ред. код]

Південно-Західною ж я займаюся. Я ж тобі Донецьку і Придніпровську не виправляю. Нащо ти виправляєш тут? У мене прив'язка подається до дільниць між транзитними пунктам. Там вступ всюди був однаково поданий нащо це виправляти, тим більше не спитавши?--Анатолій (обг.) 20:48, 23 травня 2020 (UTC)

І не треба вказувати джерела зі стелі. Джерелом вказується те, звідки взята інформація.--Анатолій (обг.) 20:51, 23 травня 2020 (UTC)

Привіт, ну, воно видно бардак, тож роботи повно: Сальницький, Сосонка (обгінний пункт). Веселка (зупинний пункт). Це можу повернути. У ТК4 і ЖДС немає відомостей про зупинні пункти??? --ДмитрОст (обговорення) 20:59, 23 травня 2020 (UTC)
Ну перед тим як додавати, можна ж відкрити, почитати. «Номерних» з.п. в довіднику Архангельських нема. Мало того, з.п. відкриті в 1983 році, не можуть бути в довіднику, виданому в 1982 році.
Від Києва до Гречан через Жмеринку і Житомир у мене вступ у статтях був однаковий — з посиланням на дільницю і відстані між сусідніми пунктами (в т.ч. і зупинними, а не лише станціями). Так само картки на відрізках Київ-Вол. — Фастів I — … — Шепетівка — Гречани я оформив, там помилок не повинно бути. Від Гречан і до Миронівки, далі Київ — у мене в планах, але все не знайду часу.--Анатолій (обг.) 21:09, 23 травня 2020 (UTC)
Ок, тоді хай так і буде. Я просто додав картки до порожніх статей і дотягував їх до стабів. --ДмитрОст (обговорення) 04:04, 24 травня 2020 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Люботинський міський краєзнавчий музей[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Люботинський міський краєзнавчий музей, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://esu.com.ua/search_articles.php?id=59861. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Люботинський міський краєзнавчий музей.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Люботинський міський краєзнавчий музей, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 16:48, 24 травня 2020 (UTC).

Порушення авторських прав у статті Зміївський краєзнавчий музей[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Зміївський краєзнавчий музей, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://museums.kh.ua/-zkm. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Зміївський краєзнавчий музей.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Зміївський краєзнавчий музей, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 17:01, 24 травня 2020 (UTC).

Порушення авторських прав у статті Зміївський краєзнавчий музей[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Зміївський краєзнавчий музей, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://esu.com.ua/search_articles.php?id=16362. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Зміївський краєзнавчий музей.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Зміївський краєзнавчий музей, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 17:01, 24 травня 2020 (UTC).

Редагування у статті Криворізька ТЕС[ред. код]

Доброго дня! Ваше скасування межує з вандалізмом. Моє редагування викликано наступними причинами: 1. ЛЕП характеризуються за напругою у кіловольтах, а не за потужністю у кіловатах. 2. Речення з 8х330 суперечить нижче наведеній інформації, що є лінії 330 та 150 кВ, тобто неповна інформація. В мене немає зараз доступу до даних або карт, щоб перевірити точність інформації або доповнити інформацією про 150 кВ. 3. Електрична енергія вимірюється у кВт*г, не у кВт/г. З цих причин я вимушений скасувати ваші зміни.--95.91.26.227 05:19, 26 травня 2020 (UTC)

Не смішіть мене. Де я, а де вандалізм?? Я не за цим приходжу до Вікіпедії... --ДмитрОст (обговорення) 05:27, 26 травня 2020 (UTC)
До чого тут "смішіть/не смішіть"? Ви повернули неправильну інформацію.--95.91.26.227 08:08, 26 травня 2020 (UTC)

Тиждень Херсонщини 2020[ред. код]

Вітаю, ДмитрОст! З 29 червня по 12 липня плануємо попрацювати над статтями про Херсонський край. Якщо знайдете для себе щось цікаве — буду радий попрацювати з Вами пліч-о-пліч ). З повагою — Шиманський હાય! 08:38, 25 червня 2020 (UTC)

привіт! перепрошую, що турбую. тиждень Херсонщини продовжено ще на тиждень, до 19 липня. буде чудово, якщо вдасться ще щось дописати про регіон --アンタナナ 20:14, 12 липня 2020 (UTC)

До Вашого відома[ред. код]

Чи знаєте Ви, що Вас номінували на позбавлення прав патрульного?--Людмилка (обговорення) 18:56, 9 липня 2020 (UTC)

Мені ніхто нічого не писав. Проте я навіть не знаю, де знаходиться те голосування... Це нетрі. Проте я здогадуюсь, що покращувачів Вікіпедії повно--ДмитрОст (обговорення) 20:04, 9 липня 2020 (UTC)
Ось тут, його, ще 24 травня відкрили. --Нікалай Обг. 21:11, 9 липня 2020 (UTC)
Дякую, друзі. Це у нас задавнена симпатія з Толіком)) --ДмитрОст (обговорення) 05:46, 10 липня 2020 (UTC)

Потому[ред. код]

Вітаю! Маю повідомити, що перейменування Двадцять років по тому на Двадцять років потому було помилковим (див. Потому чи по тому?). Перейменування користувача Oleksandr Tahayev було коректним. З повагою --В.Галушко (обговорення) 10:58, 16 липня 2020 (UTC)

Також Одного разу двадцять років по тому. --В.Галушко (обговорення) 11:43, 16 липня 2020 (UTC)
Та ну, куди ж мені, невігласу філологу із 15-річним стажем... Я ще раз повторю: двадцять років (коли) потому (прислівник). Він намалював по тому (по якому?, прийменник і вказівним займенником) місцю, йшов по тому шляху. Тому займенник і буде відмінюватися: по тій дорозі тощо. Я дітям це 15 років викладаю. І щось із ЗНО у них усе дуже добре... Але якщо ви не відчуваєте цієї мовної різниці, то що поробиш... Багато хто цього не розуміє. І там у значенні 20 років після подій ВЗАГАЛІ. А не після чогось конкретного. У цьому суть --ДмитрОст (обговорення) 06:45, 24 липня 2020 (UTC)

Дякуємо за участь у Тижні птахів! І просимо пройти опитування[ред. код]

Доброго дня!

Від імені організаторів дякую вам за внесок у Тижні птахів у Вікіпедії, який пройшов у червні.

Щоб ми могли поліпшити проведення схожих проєктів у майбутньому, ми були б дуже вдячні, якби ви знайшли п'ять хвилин для заповнення опитування для учасників Тижня. Опитування можете відкрити за цим посиланням.

Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:07, 14 серпня 2020 (UTC)

Блокування анонімів[ред. код]

Привіт! Дякую за сьогоднішню боротьбу з вандалізмом. Але хотів звернути увагу на один момент: IP-адреси у більшості випадків не варто блокувати назавжди, особливо коли це перше блокування і немає історії довгострокового вандалізму (і то в останньому випадку краще встановити довгострокове блокування, але не безстрокове). Причина зокрема в тому, що IP-адреса, на відміну від облікового запису, може належати кільком людям і/або з часом змінити власника. Тут трохи більше про це: Вікіпедія:Правила блокувань#6.2. Термін закінчення й тривалість блокування. --Acedtalk 12:15, 18 вересня 2020 (UTC)

Привіт) Та я пам'ятаю цей прикол з Айпі адресами, якось чи поспішив... Дякую) --ДмитрОст (обговорення) 13:04, 18 вересня 2020 (UTC)

Подяка[ред. код]

Нагорода до Тижня азійської кухні 2019.png
За участь у тематичному тижні азійської кухні 2019
Дякуємо Вам за участь у Тижні азійської кухні 2019! Завдяки Вам страви Азії стали ближчими до українського читача. ДмитрОст, ця нагорода — символічна вдячність за ваш внесок.
Запрошуємо цього року взяти участь у Тижні азійської кухні 2020, що відбудеться 10-30 жовтня.

--Sakateka (обговорення) 12:27, 3 жовтня 2020 (UTC)

Прохання[ред. код]

Салют! Як буде час, глянь на {{Трамвай № 9 (Маріуполь)}} — не вірю, що воно так організовано. --Fessor (обговорення) 13:58, 29 жовтня 2020 (UTC)

Привіт! А що тут такого?))) Він Кальміуському районі проходить по кільцю і вертається по тій самій гілці і по кільцю в Лівобережному районі і знову вертається по тій лінії знову в Кальміуський район. --ДмитрОст (обговорення) 06:46, 30 жовтня 2020 (UTC)
Там очманіти можна... Один трамвай зупиняється тут, другий там, але лише в одну сторону, третій - їде у протилежну.
Я вже чимало трамвайних маршрутів «оцифрував», але такого ще не бачив. --Fessor (обговорення) 07:52, 30 жовтня 2020 (UTC)
Тю... Дивний ти). А що тут такого?) Там є 15 і 16 на Лівобережному районі, один іде за годинниковою стрілкою, а інший проти. Та 13 та 14 у Кальміуському районі там те саме. І там, і там по одній машині, то ми жартуємо, що вони, як стрічаються, то водії міняються місцями, щоб голова не запаморочилась))) Не розумієш ти поетичної ідилії промислових міст))) А в Донецьку тебе не дивує, що там 2 тролейбус годину іде по одному проспекту, км 20 з чимось, ніде звертаючи...)) --ДмитрОст (обговорення) 06:20, 31 жовтня 2020 (UTC)
І ще одне, у нас тут місцевій владі немає чим зайнятися, то вони з тими маршрутами, як дурень зі ступою граються. Вони змінюються ледь не щомісяця. Я уже всіх не знаю... Так що я б написав обов'язково про нещодавні закриті трамваї 1, 5 та 6... Хоча трамваї дорого і невигідно для влади, то вони їх помаленьку убивають, а замість них пускають автобуси по 8 грн, а там 7 грн. --ДмитрОст (обговорення) 06:26, 31 жовтня 2020 (UTC)
Оті великі промислові міста... В Маріуполі хоч є сайт, де вказують зміни руху (я робив 9-й вже зі змінами від 1.11), які нормально стикуються з даними eway і OpenStreetMap.
В Кривому Розі є схожий сайт, карта поверх OSM. Маємо три джерела, де не збігаються ані назви зупинок, ані розташування. Повна маячня. І активних користувачів звідти нема, щоб кого спитати. --Fessor (обговорення) 10:48, 31 жовтня 2020 (UTC)
Я там жив 2,5 роки, мені пиши)) Але 1, 5, 6 зроби будь ласка, а там, як хоч...) --ДмитрОст (обговорення) 17:16, 31 жовтня 2020 (UTC)