Обговорення користувача:Wanderer777

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

патрульний[ред. код]

привіт! за результатами обговорення Вам надано прапорець патрульного (редактор та відкочувач). буду вдячна за допомогу з патрулюванням, адже тут роботи, за Вашими ж словами, «поле неоране» ) --antanana 20:44, 18 жовтня 2012 (UTC)

щодо росвікі)[ред. код]

привіт) даруйте, що турбую. у наших правилах з надання прапорців АПАТ/ПАТ прописані «виняткові випадки» (зміна облікового запису патрульним, наявність статусу патрульного в інших вікіпедіях), коли допускається надання статусу (авто)патрульного… у росвікі не знайшла. погано шукала? чи таки нема? думала подавать заявку, я ж в укрвікі патрульна, тож не думаю, щоб АПАТ не «потягнула» в росвікі… але 0,1к правок у ns0 нема ;) --アンタナナ 05:37, 5 листопада 2012 (UTC)

 • У РосВікі це не прописано, але там процедура меньш бюрократична і за фактом майже завжди приймають до уваги наявність прапорців у іньших розділах. Тож, можете сміливо подавати запит. --Wanderer777 (обговорення) 08:59, 5 листопада 2012 (UTC)
 • А ще краще - просто напишіть мені на сторінку обговоренні РосВікі, що маєте прапор у УкрВікі, правила РуВіки знаєте і який статус Вам потрібен. Я зроблю сам (там можна видавати прапор патрулюючого під особливу відповідальність). --Wanderer777 (обговорення) 09:03, 5 листопада 2012 (UTC)
  дякую. написала) --アンタナナ 09:33, 5 листопада 2012 (UTC)

Ninjemys[ред. код]

Вітаю! Поясніть, будь ласка, що це таке і як воно стало відпатрульованим. --DixonD (обговорення) 12:44, 30 листопада 2012 (UTC)

Відпатрульвано було автоматично, при створенні. Див. історію. Вочевидь потрібно дивитись, що це - [1]. --Wanderer777 (обговорення) 10:20, 1 грудня 2012 (UTC)
Я не про Ninjemys oweni, я про Ninjemys говорю. Там було створене помилкове перенаправлення саме на себе, і тим не менше, воно було вами підпатрульоване. --DixonD (обговорення) 15:32, 1 грудня 2012 (UTC)
Ну саміж сказали - помилка. --Wanderer777 (обговорення) 16:24, 1 грудня 2012 (UTC)
Ну будьте уважніші наступного разу. --DixonD (обговорення) 16:28, 1 грудня 2012 (UTC)

Ви бот?[ред. код]

Мої вітання! Я зараз розмовляю з ботом?--Dim Grits 20:28, 23 червня 2015 (UTC)

 • Дуже смішно. І не треба самостійно вилучати службові шаблони. --Wanderer777 (обговорення) 03:48, 24 червня 2015 (UTC)
Пропоную спочатку ознайомитись з шаблоном {{В роботі}}, а саме для яких цілей він ставиться і коли знімається. А отже не гратись з правилами й не випробовувати проект на міцність.--Dim Grits 08:57, 24 червня 2015 (UTC)

Соколовський Ярослав Іванович[ред. код]

Вітаю. Мені здається, Ви не праві з цією номінацією. Справа навіть не в значимості, яка, на мою думку, достатня, а в тому, що стаття ставиться на вилучення через 4 хвилини після створення при наявності шаблону {{В роботі}}. Можливо, Ви не помітили. Краще було б, щоб Ви цю номінацію самостійно зняли. --Олег (обговорення) 05:45, 24 червня 2015 (UTC)

 • Вітаю. Я побачив, що користувач зі швидкістю бота почав заливати статті про персони, що з великою вірогідністю не відповідають вимогам ВП:КЗП. Аби якось пригальмувати цей процес я номінував одну з таких статей на вилучення (я подивився, хто то за один і впевнився, що вимогам ВП:КЗП він таки не відповідає). Що я зробив не так? Чи мені потрібно було дочекатись, коли редактор зробить багато зайвої роботи і номінувати їх всіх? --Wanderer777 (обговорення) 06:33, 24 червня 2015 (UTC)
 • А наявність/відсутність значимості пропоную обговорити на Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/23 червня 2015. --Wanderer777 (обговорення) 06:33, 24 червня 2015 (UTC)

Правило.[ред. код]

Добрий вечір! Прочитав правило. А що саме треба? Бо я так і не зрозумів про що саме мова... --Nickispeaki (обговорення) 19:44, 29 червня 2015 (UTC)

«Попередження»[ред. код]

А хто ви такий, що вирішили мене попередити? тепер про то подумав. Мо', б'де відповідь?--Бучач-Львів (обговорення) 11:26, 30 червня 2015 (UTC)
І чому необгрунтоване — кілька користувачів побачили підстави, а ви — ні. То можете ви припустити, що ви помилилися — а не меншість? Цілком згоден, що НікК — кваліфікований адмін. Але кілька його помилок були доволі грубими з порушенням ВП:НО. Сьогодні відпочив — завтра знов отримав права. Чи вам подобається, коли вас хочуть нх послати? Мені байдуже — хочуть — най посилають. Але тоді як із "підриває нормальне функціонування Вікіпедії, " про яке ви так переживаєте? --Бучач-Львів (обговорення) 10:44, 30 червня 2015 (UTC) І наостанок — ви не на ту грушку потрапили… Про вас на україномовній сторінці мізер інформації. Зате багато на рос. То прохання там і командувати, і просити щось там росіян. Ви вікіпедії не переплутали? Нагадую - то є укрвікі. То не ру (пу)вікі - де викидають відомості про вікіпедистів року [2]. Для тєбя.

 • Ну по-перше, я вважаю, що ніхто нікого посилати не має права. Це відноситься і особисто до Вас. Бо Вам такого права "посилати" та грубо порушувати правила етикету ніхто не давав. Можли, Вам ще потрібно нагадати, що тут неприпустимі образи, погрози та агресія? --Wanderer777 (обговорення) 11:01, 30 червня 2015 (UTC)
 • А якщоб Ви були трошки стриманіші і спитали тоді, чому відкинули Вашу правку, то дізнались би, що у РуВікі вилучають розділи "Відомі", "Персоналії" и т.п. у всіх населенних пунктах, вне залежності, герої там чи вбивці. --Wanderer777 (обговорення) 11:05, 30 червня 2015 (UTC)
1) А я - не москаль (солдат), і не зобовязаний виконувати прікази російських офіцерів (Філів с Маскви чи Пєтрових з Кохтла-Ярве). І не за себе переймаюсь - за темний російський нарід, який таке паскудство біля свого керма має. 2) Будь ласка, вивчіть правопис. І не пишіть мені більше - з вами поки не бажаю тратити час через ваше ж нерозуміння ситуації. Вистигнете, переосмислите - тоді, мо', й побалакаєм. Успіхів.--Бучач-Львів (обговорення) 11:24, 30 червня 2015 (UTC) Складається враженя. ви мене агітувати брати участь в рувікі прийшли - то зразу скажу: по статтях про Бучач, Бучацьких, де були переклади моїх статей, не раз вказував «автору», здається, Інґвару 2013, що треба ставити шаблон про переклад з укрверсії, бо в нього точно немає одного чи більше з названих ним джерел. Просто московитів, певне, «шлях трафляє», що там укрнік Бучач-Львів, а не Бучячь-Львов. А поляків, англійців - може, трафляє, та не так. Та й що таке Росія тепер - про яке порівняння з ЕС можна говорити? Надіюсь, ви мене почули - і не надокучатимете. Як і вам на вашій СО. До моменту переосмислення вами ситуації. Не гнівайтесє на правду - вона гірка. Як полин… Але корисна для здоров'я - жовч зганяє.

Просьба о разблокировке[ред. код]

Здравствуйте, Wanderer777. 2 апреля 2013 Вы бессрочно заблокировали мою учётную запись Qnyx77 в русской Википедии за перенос статей из Луркоморья в русскую Википедию. Потом я создал ряд виртуалов для обхода этой блокировки, которые потом блокировались другими администраторами за обход блокировки (Ашири, Zhukk и теперь эта - Раммон). Как можно видеть из их вклада, я перестал переносить статьи из Луркоморья в русскую Википедию, а также не собираюсь делать этого впредь. Пожалуйста, разблокируйте мою учётную запись. Я забыл пароль от Qnyx77, поэтому вместо неё прошу разблокировать учётную запись Раммон. Есть по крайней мере один пример разблокировки в аналогичной ситуации - см. Обсуждение на форуме администраторов, и результаты проверки. Раммон (обговорення) 06:47, 14 вересня 2015 (UTC)

 • Увы, но даже отойдя от тематики Лурка Вы всё равно продолжили нарушать правила. И Вас за это блокировали, в том числе и я. Подозреваю, что Википедия - это не для Вас. Разве что найдёте терпеливого наставника... Если что, я - не возьмусь. --Wanderer777 (обговорення) 16:47, 15 вересня 2015 (UTC)
  • Если под нарушением правил Вы имеете в виду те случаи замены "в Украине" на "на Украине", которые вызвали претензии, то я это делал не по злому умыслу, а по неопытности. Раммон (обговорення) 05:31, 16 вересня 2015 (UTC)
   • Я вам уже говорил: "lurk more". --Wanderer777 (обговорення) 13:05, 19 вересня 2015 (UTC)
    • Советую Вам перечитать правило ВП:НЦН. Раммон (обговорення) 05:50, 21 вересня 2015 (UTC)
     • Перечитал. Особенно интересный момент - после слов "Если же новичок намеренно нарушает правила..." --Wanderer777 (обговорення) 16:50, 21 вересня 2015 (UTC)
      • "Если же новичок намеренно нарушает правила (например, помещает в Википедию статью без доказательств значимости её темы, помещает в статью сомнительные сведения без ссылок на источники), а потом на основании правила «Не цепляйтесь к новичкам» требует, чтобы его вклад перестали критиковать и оставили неизменным" - это не мой случай. К моему случаю больше подходят другие слова этого правила: "Помните об афоризме «Бритва Хэнлона»: «Никогда не приписывайте вредительским намерениям то, что вполне можно объяснить недостатком знаний». Поведение, которое может показаться опытным участникам Википедии злонамеренным, скорее всего, объясняется незнанием правил и того, что же ожидается от участников Википедии." Раммон (обговорення) 05:39, 22 вересня 2015 (UTC)
       • Я Вам уже два раза дал один и тот же совет: "lurk more". --Wanderer777 (обговорення) 06:33, 22 вересня 2015 (UTC)
        • И какой смысл имеет этот совет при бессрочной блокировке? Раммон (обговорення) 06:40, 22 вересня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Донецька область/Маріуполь[ред. код]

привіт! дякую за участь у конкурсі й поліпшенні списків. будь ласка, не вставляйте фото до списків під час конкурсу — по завершенні їх розставить бот, автоматично. потрібно зберігати стан ілюстрованості списків на початок конкурсу, щоб учасникам було простіше видно за які саме об'єкти вони отримають більше балів. спасибі за розуміння! --アンタナナ 13:26, 6 вересня 2019 (UTC)

 • @アンタナナ, OK. --Wanderer777 (обговорення) 14:39, 6 вересня 2019 (UTC)
 • А що робити з оновленням списку? Я там поставив посилання на документи з порталу міськради. І у мене є трохи вільного часі та трохи бажання сфотографувати хоча б частину з нових об'єктів. Але потрібні номери... --Wanderer777 (обговорення) 14:39, 6 вересня 2019 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:11, 6 лютого 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Салют! Будь ласка, не доводьте ситуацію до абсурду. Якщо Ви бажаєте поліпшити статті - проставте відповідні шаблони або докладіть трохи зусиль власноруч. Наступного разу Вас може бути заблоковано за гру з правилами та спробу вилучення однозначно значимих статей. Дякую за розуміння. --Fessor (обговорення) 09:28, 18 квітня 2020 (UTC)

Блокування від 27 червня 2020[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з гра з правилами + порушення ВП:НДА для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Звісно, можна багато чого зрозуміти, але маркувати матеріали Всеукраїнської конференції «неавторитетними» - це занадто. Тепер треба буде переглянути усі джерела, що Ви їх проставили «неавторитетними». На жаль, Ви додаєте зайвої роботи іншим...

Маєте час поміркувати над своєю поведінкою. Дякую за розуміння. --Fessor (обговорення) 19:25, 27 червня 2020 (UTC)

@Fessor, а хто сказав, що доповідь на конференції у воєнному вищі без жодного посилання є авторитетною у області історії? --Wanderer777 (обговорення) 19:29, 27 червня 2020 (UTC)

 • Постановка шаблонів - це більш конструктивна дія, ніж вилучення джерел. Це якір для подальшого обговорення кожного з таких позначених джерел. Тому не бачу тут порушення. --Brunei (обговорення) 22:28, 27 червня 2020 (UTC)
  Так, тільки ці шаблони не були для конструктиву. Якби ж то користувач редагував, а так - безапеляційне «не АД-нема в джерелі», хоча АД і є в джерелі. Типове НДА, Ви мене блокували за значно менш вагоміші провини.--Юрко (обговорення) 10:26, 30 червня 2020 (UTC) До речі, про яке вилучення джерел мова?--Юрко (обговорення) 10:28, 30 червня 2020 (UTC)

Блокування від 30 червня 2020[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з гра з правилами + порушення ВП:НДА + тролінг для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 2 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Ви знаєте, що́ порушили. --Fessor (обговорення) 06:53, 30 червня 2020 (UTC)

 • user:Dimon2712, будь ласка, додайте на форумі ось це: "З невідомих причин у обох випадках адміністратор Fessor наклав мені заборону на створення листів, тому я не можу ані оскаржити блокування, ані привернути до нього увагу. Прошу його прокоментувати: чи це не прояв особистого відношення, покарання чи спроба видавити з проєкта при відсутності аргументів?" --Wanderer777 (обговорення) 11:18, 30 червня 2020 (UTC)

Щодо коментарів[ред. код]

Вітаю. Чи розумієте Ви, що своїми коментарями під правками порушуєте настанови ВП:Е?--Юрко (обговорення) 16:05, 1 липня 2020 (UTC)

 • Згоден. Хоча це було направлено не проти редакторів (а тому ВП:Е не порушує), а відносно "вченого", але то не є добре. Буду стриманішим. --Wanderer777 (обговорення)
На мою думку, це було скеровано особисто проти мене та мого внеску. Є певні моменти, котрі вказують на це. Тому краще уникати такого. Дякую.--Юрко (обговорення) 16:28, 1 липня 2020 (UTC)
Ні, це точно було не проти вас. --Wanderer777 (обговорення) 16:31, 1 липня 2020 (UTC)
Якщо так хтось може подумати, то я не проти щоб хтось з адмінів видалив коментар. --Wanderer777 (обговорення) 16:34, 1 липня 2020 (UTC)
Ну попрохайте когось з адмінів. Дякую, що зрозуміли помилку.--Юрко (обговорення) 17:13, 1 липня 2020 (UTC)
@user:Fessor, будь ласка, приховайте коментар, бо можуть подумати, що він відноситься до редактора, а не до "вченого". --Wanderer777 (обговорення) 17:18, 1 липня 2020 (UTC)
Будь ласка, Вікіпедія не місце для Ваших суб'єктивних оцінок вчених. Прошу утриматись від подібного.--Юрко (обговорення) 19:31, 1 липня 2020 (UTC)

Про СО користувачів[ред. код]

Вітаю. Навіть якщо на ВП:СО_КОРИСТУВАЧА це не написано, у нашому мовному розділі склалася традиція, що власник сторінки може вільно редагувати як свою власну сторінку так і СО. Це означає, що йому дозволяється на свій розсуд видаляти будь які теми, навіть незавершені. Ваші дії, як ось ця ред.№ 28831654, не вітаються, бо Ви таким чином скасовуєте на СО свого опонента (з яким Ви в конфлікті) його редагування і це може вважатися як провокація, за що можете отримати блокування. Проханна більше такого не повторювати. Сподіваюся на розуміння. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 13:34, 4 липня 2020 (UTC)

 • Як на мене, це дуже дивна практика, але добро - прийму до уваги. --Wanderer777 (обговорення) 13:36, 4 липня 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю! Те, що Ви є адміністратором у російській Вікіпедії, не дозволяє робити Вам таке редагування. Можливо, у російському розділі воно виглядає прийнятним, але в українському розділі воно виглядає як провокація, на яку Вам інший користувач відповів відповідним, також образливим чином, за що іншим адміністратором заблокований на редагування кнайпи адміністрування. По справедливості, це слід було б зробити і для Вас. Цей вислів я приберу із загального розгляду як образу. Друге — припиніть ретельну перевірку внеску користувача Бровар, адже для значної кількості користувачів Укрвікі Ваші дії щодо нього виглядають як прискіпування та переслідування. Ви могли б обмежитись лише редагуванням сторінок без проставляння великої кількості шаблонів, натомість навіть після блокувань Ви вишуковуєте лише найменші зачіпки у внеску Вашого опонента. Такі дії можуть бути розцінені як деструктивні, та можуть привести до нових блокувань. Сподіваюсь на розуміння. --Yukh68 (обговорення) 09:35, 5 липня 2020 (UTC)

@Yukh68: абсолютно правильно. Я вже давно просив по для цього користувача, однак. Саме відсутність реакції адмінкорпусу призвела до такого розвитку подій. Дякую. --Юрко (обговорення) 09:40, 5 липня 2020 (UTC)
@Yukh68:, частіш за все про укрвікі мені говорять щось на кшталт "Украинская Википедия? Ну это же сборник фейков и копивио. И бороться с этим бесполезно - они там считают, что пусть это и какашки, но это наши какашки". І наводять приклади - саме такі, як у Бровара. Особисто мені це не подобається. Як вам - не знаю. --Wanderer777 (обговорення) 10:25, 5 липня 2020 (UTC)
Там де я проставлял шаблони - то не "найменші зачіпки", то дословне (!!!) копівіо. Ну добре, хай з копівіо Бровара займаются інші (щось сумнівне, всім лячно). В укрвікі і так копівіо достатньо. --Wanderer777 (обговорення) 10:25, 5 липня 2020 (UTC)
Але поясніть. Якщо я буду виправляти посилання на фейкову "Далекосхідну Українську республіку"? То не буде вважатися "прискіпуванням та переслідуванням"? --Wanderer777 (обговорення) 10:25, 5 липня 2020 (UTC)
Зібрання фейків - це московська вікі, всим відомо. Я колись питав Вас, чи помічаєте Ви власні граматичні помилки? --Юрко (обговорення) 10:33, 5 липня 2020 (UTC)
Юрко Градовський цим зайнявся, хай це й виправляє. А відносно фейків — можна навести приклади фейків і в Росвікі, шукати не буду, та й в англійській чи польській їх можна знайти. Так що все відносно. На все добре. --Yukh68 (обговорення) 10:37, 5 липня 2020 (UTC)
@Yukh68: З фейками у Рувікі борются, у тому числі і я. І там токої протидії немає - ті хто заливають фейки швидко відправляються у блокування, бо фейки - то найгірше, що нищіть репутацію вікіпедії. А не так, як тут. --Wanderer777 (обговорення) 10:43, 5 липня 2020 (UTC)
Тут також борються, а російській Вікіпедії я бачив відстежування фейків, які невигідні російській пропаганді, а ці що вигідні, так і залишаються. --Yukh68 (обговорення) 11:07, 5 липня 2020 (UTC)

автори рецензії[ред. код]

Вітаю, Олександре!

Звертаю увагу, що автори цієї рецензії (Сторінки воєнної історії України: Зб. наук. статей. Вип. 12. - 2009. - С. 379-384) — Олександр Гогун та Анатолій Кентій, а не Володимир Косик, як Ви написали (04:38 та 05:23, 7 серпня) ВП:ЗА#Війна редагувань у ІІІ-й Над»звичайний великий збір ОУН (б).

З повагою,

Yuri V. в) 20:23, 7 серпня 2020 (UTC).

@Yuri V.: там є згадка про Косика, котра жодним чином не підтверджує сказаного. --Юрко (обговорення) 04:05, 8 серпня 2020 (UTC)
@Юрко Градовський: Сказаного ким? де? — Yuri V. в) 05 серпня 20:38, 820 (TC).
Сказаного скаржником на ВП:ЗА.--Юрко (обговорення) 05:51, 8 серпня 2020 (UTC)

Олександре, Ви відразу написали: рецензія Кентія (08:16, 6 серпня). Тим більш дивним є твердження: «Косик на монографію Мотики рецензію написав, що "рецензируемая работа написана на высоком научном уровне"». Косик не писав рецензію на Мотику. Косик не писав російською мовою. Цитата з рецензії Гогуна та Кентія. У рецензії є посилання на книгу Косика

причому вказано, що Мотика не знає деякі факти, які є в цій книзі. Я б підкреслив ще таке твердження рецензії: содержание раздела “Антипольская акция УПА, 1943–1945” вызывает существенные замечания.

Yuri V. в) 08:31, 9 серпня 2020 (UTC).

Дякую. Це ж і я йому говорю, тільки не розжовую, бо вважав, що редактор, котрий пише на ці теми, орієнтується в них з пів слова.--Юрко (обговорення) 08:49, 9 серпня 2020 (UTC)

вопрос[ред. код]

користувач:Wanderer777 і Користувач:VoidWanderer мають між собою спорідненість? --Л. Панасюк (обговорення) 21:17, 7 серпня 2020 (UTC)

Іздьовка? — Yuri V. в) 16:06, 9 серпня 2020 (UTC).

Культура Київської Русі[ред. код]

Вітаю. Ви там додали фрагмент без джерел, але та стаття все одно буде вилучена. Якщо хочете, створіть заготовку статті на підсторінці, нею можна буде замінити статтю з копівіо. --Brunei (обговорення) 13:25, 9 лютого 2021 (UTC)