Рот Фронт-1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рот Фронт-1
Рот Фронт-1
Тип Планер
Головний конструктор О. К. Антонов
Перший політ 1933
Одиниць вироблено 1

Рот Фронт-1 (РФ-1) — експериментальний одномісний планер конструкції О. К. Антонова. Побудований в 1933 р. передбачалося дослідити в польоті вплив різних елементів конструкції на характеристики планера. Для цієї мети в тому ж році були виготовлені ще три планери Рот Фронт-2, Рот Фронт-3, Рот Фронт-4 які мали деякі відмінності. Наприклад Рот Фронт-1, Рот Фронт-2, Рот Фронт-3 мали однаковий профіль і розмах і відрізнялися площею і подовженням крила. РФ-1 брав участь у IX Всесоюзних планерних змаганнях. На Х Всесоюзних планерних змаганнях 2 жовтня 1934 р. С. Н. Анохін виконав дуже сміливий експеримент задуманий вченими ЦАГІ — випробування планера «Рот Фронт-1» з навмисним руйнуванням конструкції в повітрі.[1]

Конструкція[ред. | ред. код]

Рот Фронт-1 мав констукцію високоплана із свободнонесущім крилом.

  • Крило — складалося з двох половин мало коробчатий лонжерон і додатковий косой лонжерон біля кореня, були щілинні елерони і закрилки з усього розмаху. Для керуванням закрилками був спеціальний важіль.
  • Фюзеляж — мав форму гондоли яйцевидного перетину, переходить під крилом у свободнонесущую балку з кілем на кінці, расчаленную до крила чотирма тросами.

Література[ред. | ред. код]

  • Планеры СССР. А. П. Красильщиков, Москва, Машиностроение 1991 г.

Посилання[ред. | ред. код]

  1. Архівована копія. Архів оригіналу за 20 березень 2014. Процитовано 7 жовтень 2009.