Rheinmetall

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Rheinmetall AG
Заснування 1889
Штаб-квартира Німеччина Дюссельдорф (Німеччина)
Галузь Виробництво зброї, Автобудування, Двигунобудування
Продукція Воєнна техніка, Зброя, Дизельні двигуни і т. д.
Валовий дохід €4 млрд (2007)
Співробітники 19 200 (2007)
Сайт [1]

Rheinmetall AGнімецький концерн, утворений 13 квітня в 1889 році. На сьогодні концерн є одним з найбільших виробників військової техніки і зброї в Німеччині та Європі. В основному концерн займається машинобудуванням, виробництвом військової техніки, зброї, а також виробництвом комплектуючих для автомобілів. Штаб-квартира концерну знаходиться в Дюссельдорфі.

Історія компанії[ред.ред. код]

В 1889-му підприємець і винахідник Генріх Ерхардт створив невелику компанію з виробництва озброєння, зокрема боєприпасів. Пізніше компанія розширила виробництво за рахунок випуску артилерійських знарядь і стрілецької зброї. На початок Першої світової війни компанія стала найбільшим виробником озброєння в Німеччини. На січень 1914-го чисельність її робочих перевищувала вісім тисяч чоловік, до 1915-го — 14 тисяч, а до кінця війни — 48 тисяч. На кінець 1917-го компанія щодня виробляла понад 2,5 мільйона патронів і снарядів, понад 500 пістолетів, гвинтівок та кулеметів, до 50 різних артилерійських і зенітних гармат.

Після підписання Версальського договору в липні 1919-го року Німеччині було заборонено випускати великокаліберне озброєння, яке було основним у виробництві Rheinmetall. У результаті компанія змушена була переорієнтуватися на випуск цивільної продукції.

Відродження компанії[ред.ред. код]

З середини 30 років XX століття компанія Rheinmetall-Borsig AG1933-му Rheinmetall викупила збанкрутілу залізничну фірму August Borsig GmbH) почала інтенсивно нарощувати виробництво озброєння від пістолетів та кулеметів до автоматичних гармат, протитанкових гармат , гаубиць та бронепоїздів. 1937 року у підрозділі компанії Rheinmetall-Borsig AG, — фірма Alkett, налагодила під Берліном виробництво танків, які за технічною документацією проходили як тракторна техніка для сільського господарства (з-за обмежень, передбачених Версальським договором ). В 1941-му відбулася зміна всього керівництва компанії на офіцерів військових структур третього рейху. Rheinmetall перейшла в підпорядкування державного концерну Reichswerke AG Hermann, який відповідав за управління військовими заводами Німеччини. З тих пір компанія поступово нарощувала свої потужності і зараз є однією з провідних з випуску збройної техніки в Європі.

Найвідоміша продукція компанії[ред.ред. код]

Найвідоміша продукція концерну:

Галерея[ред.ред. код]