Threema

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Threema
Логотип
Дата публікації 2012[1]
Платформа Android[2], iOS[3] і Huawei AppGallery[4]
Мова програмування Objective C, Java, Swift, JavaScript і Python
Офіційний блог threema.ch/en/blog(англ.)
URL каналу threema.ch/en/blog/feeds/rss
Іконка
Ліцензія GNU Affero General Public License, version 3.0d[5]
Статус авторських прав захищено авторським правомd
Кількість відстежувачів 20 647[6]
Офіційний сайт(нім.)(англ.)(фр.)
CMNS: Threema у Вікісховищі

Threema — це платна програма для обміну миттєвими повідомленнями з відкритим кодом із наскрізним шифруванням для iOS та Android.

Опис[ред. | ред. код]

Програмне забезпечення засноване на принципах конфіденційності, для нього не потрібен номер телефону чи будь-яка інша особиста інформація. Це допомагає анонімізувати користувачів до певної міри. Окрім текстових повідомлень, користувачі можуть здійснювати голосові та відеодзвінки, надсилати мультимедіа, місце знаходження, голосові повідомлення та файли.

Вебверсію Threema Web можна використовувати на настільних пристроях, але лише за умови, що телефон користувача з інсталяцією Threema знаходиться в мережі. Threema розроблена а швейцарською компанією Threema GmbH. Сервери знаходяться в Швейцарії, а розробка базується в Pfäffikon SZ.

Історія[ред. | ред. код]

Станом на травень 2021 року Threema мала 10 мільйонів користувачів, а бізнес-версію Threema Work використовували 2 мільйони користувачів у 5000 компаніях і організаціях.

У січні 2022 року в Швейцарії військовим заборонили користуватися месенджерами Telegram, WhatsApp і Signal, щоб вони перейшли на Threema[7]. Вартість користування месенджером швейцарська армія пообіцяла сплатити самостійно[8].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]