Автошлях E58

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автошлях E58
Tabliczka E58.svg
Чорнобаївка (Білозерський район).JPG
Автошлях E58 біля села Чорнобаївка
Країна Австрія Австрія
Словаччина Словаччина
Україна Україна
Румунія Румунія
Молдова Молдова
Росія Росія
Довжина 2200
початок Відень
кінець Ростов-на-Дону
Міста Відень Братислава Зволен Кошице Ужгород Мукачеве Сучава Ясси Кишинів Одеса Миколаїв Херсон Мелітополь Таганрог Ростов-на-Дону

E58, Європейський маршрут E58 — європейський автошлях, що бере свій початок в австрійському Відні і закінчується в російському Ростові-на-Дону. Загальна довжина 2200 кілометрів.

Магістраль в Україні[ред.ред. код]

В Україні автошлях E58 так само, як і E50, починається на кордоні зі Словаччиною на пропускному пункті Ужгород, Закарпатська область. Далі збігається з міжнародною автомагістраллю М08 (обхід Ужгорода), М06 (ділянка Ужгород — Мукачеве), звідки йде до кордону з Румунією. Пройшовши територію Румунії й Молдови, маршрут в Україні починається на кордоні з Молдовою на пропускному пункті Кучурган, Одеська область. Далі прямує міжнародною автомагістраллю М16. З Одеси, збігаючись із міжнародною автомагістраллю М14, маршрут проходить через Херсон, Миколаїв, Мелітополь, Маріуполь і закінчується на пропускному пункті Новоазовськ, Донецька область. Далі маршрут переходить у Федеральну автомагістраль М-23, Росія.

Маршрут автошляху[ред.ред. код]

Шлях проходить через такі міста:

Галерея[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]