Автошлях E58

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автошлях E58

Магістраль Е58 (D1). Братислава
Загальні дані
Країна Австрія Австрія
Словаччина Словаччина
Україна Україна
Румунія Румунія
Молдова Молдова
Росія Росія
Мережа європейський автомобільний маршрут
Номер E58
Довжина 2200
початок Відень
кінець Ростов-на-Дону
Міста Відень, Братислава, Зволен, Кошиці, Ужгород, Мукачево, Сучава, Ясси, Кишинів, Одеса, Миколаїв, Херсон, Мелітополь, Таганрог, Ростов-на-Дону
OpenStreetMap r2399357  ·R

Мапа Європейського маршруту E58

CMNS: Автошлях E58 у Вікісховищі

E58, Європейський маршрут E58 — європейський автошлях, що бере свій початок в австрійському Відні і закінчується в російському Ростові-на-Дону. Загальна довжина 2200 кілометрів.

Магістраль в Україні[ред. | ред. код]

В Україні автошлях E58 так само, як і E50, починається на кордоні зі Словаччиною на пропускному пункті Ужгород, Закарпатська область. Далі збігається з міжнародною автомагістраллю М08 (обхід Ужгорода), М06 (ділянка Ужгород — Мукачево), звідки йде до кордону з Румунією. Пройшовши територію Румунії й Молдови (у Молдові траса М5), маршрут в Україні починається на кордоні з Молдовою на пропускному пункті Кучурган, Одеська область. Далі прямує міжнародною автомагістраллю М16. З Одеси, збігаючись із міжнародною автомагістраллю М14, маршрут проходить через Херсон, Миколаїв, Мелітополь, Маріуполь і закінчується на пропускному пункті Новоазовськ, Донецька область. Далі маршрут переходить у Федеральну автомагістраль М23 (Росія).

Маршрут автошляху[ред. | ред. код]

Шлях проходить через такі міста:

Галерея[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]