Вершки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Вершки порційні

Вершки́ — це цінний і поживний молочний продукт, що отримується в процесі сепаруванням молока. Вершки широко застосовуються від кулінарії до медицини. Однорідна біла рідина з кремовим відтінком. Ця рідина без грудок жиру, чиста, без сторонніх запахів.

Виготовлення і види[ред.ред. код]

Вершки виготовляються з коров'ячого молока. Одержують цей продукт сепаруванням молока.[1]

Залежно від термічної обробки вершки бувають пастеризовані і стерилізовані. Вони виготовляються без наповнювачів і з ними. Пастеризовані вершки випускають з таким вмістом жиру: 8, 10, 20 і 35 %. Пастеризацію вершків з вмістом жиру 8 і 10 % проводять при температурі 80°С, а 20 і 35 % — при 87° С.

Стерилізовані вершки мають 10 % жиру. Як наповнювачі використовують цукор, какао, каву та інші добавки. У рецептуру вершків з цукром входить 7 % цукру, з какао — 7 % цукру і 2,5 % какао, з кавою — 10 % цукру і 2 % кави.

Використання[ред.ред. код]


Вершки мають широке застосування. Їх рекомендують споживати при виразці шлунку та дванадцятипалої кишки, гастритах, для посиленого харчування дітей та дорослих.

З вершків одержують сметану і вершкове масло. Цей продукт використовують у виробництві деяких кондитерських і хлібобулочних виробів, морозива та ін. У питних вершках міститься від 8 до 35 % жиру, 2,5—3 % білків і 3,5—4 % цукрів.

Примітки[ред.ред. код]