Молочний коктейль

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Молочний коктейль, прикрашений збитими вершками і коктейльною вишнею. Зліва знаходяться стакани від міксера для молочних коктейлів

Молочний коктейль — десертний напій на основі молока і морозива. Для додання коктейлю різних смаків, у нього додають сиропи, варення, фрукти, збиті вершки, креми, тертий шоколад та ін. харчові компоненти.

До молочних коктейлів відносяться будь коктейлі, зроблені на основі молочних продуктів, а не тільки морозива. До списку входять, наприклад: кефір, молоко, вершки тощо. Рецепт класичного молочного коктейлю включає в себе молоко і морозиво.

Методи виготовлення[ред. | ред. код]

Міксер для молочних коктейлів

Молочні коктейлі можна приготувати різними способами, основною властивістю яких є механічний вплив на молочну суміш — збиття. Для цього призначені такі побутові електроприлади як міксер і блендер. Також, молочний коктейль можна збити вручну: ручним міксером, за допомогою віничка або шейкера.

У місцях громадського харчування (кафе, бари, коктейльні ларьки) використовується спеціальний стаціонарний міксер для молочних коктейлів.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]