Вікіпедія:16/Логотип до 16-річчя Вікіпедії

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

16-річчя української Вікіпедії буде відзначене, за доброю традицією, зміною стандартного логотипу на святковий і проведенням конкурсу на такий логотип.
ГО «Вікімедіа Україна» забезпечує координацію конкурсу та поширення інформації про нього.

Крайній строк подачі логотипів: 18 січня 2020.

Голосування: від 00:00 19 січня до 23:59:59 24 січня 2020.

Деталі: в регламенті конкурсу.

Умови і правила

Причини взяти участь

  • Основною винагородою для переможця конкурсу є публікація його праці в якості логотипу сайту з денною кількістю відвідувань понад 2 млн. Орієнтовна мінімальна тривалість використання ювілейного логотипу — 2 тижні, що відповідає близько 35 млн переглядів.
  • Організація ГО «Вікімедіа Україна» сприятиме поширенню інформації про автора-переможця конкурсу.
  • Переможець конкурсу та головні його учасники також отримають сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна». Якщо автором-переможцем буде надано оригінальне зображення логотипу в високій якості, імовірно буде вироблено сувенірну продукцію з ювілейним логотипом.

Як взяти участь

Для участі потрібно мати обліковий запис у проектах Фонду Вікімедіа. Якщо Ви не маєте облікового запису, то спершу необхідно зареєструватися: перейдіть за цим посиланням, оберіть собі ім'я користувача та вкажіть пароль, а також адресу електронної пошти, аби ми могли зв'язатися з Вами.

Увійдіть у свій обліковий запис у Вікісховищі та скористайтеся спеціальним майстром завантаження зображень.

Зображення обов'язково має бути в категорії Ukrainian Wikipedia 16 logos (якщо ви завантажуєте фото за посиланням вище, категорія підставиться автоматично); інакше воно може не потрапити на розгляд.

Після успішного завантаження Ваш варіант ювілейного логотипу є учасником конкурсу. Успіхів!

Окремі настанови

  • Варіанти логотипу можуть базуватися на оригінальному варіанті логотипу чи містити його цілком. Для забезпечення високої якості похідних зображень рекомендовано використовувати оригінальний варіант логотипу у векторному форматі SVG чи в растровому форматі PNG з високою роздільністю.
  • Напис на стандартному логотипі Вікіпедії зроблено шрифтом Linux Libertine, але на вашому варіанті логотипу може використовуватися інший вільний шрифт.
  • Для участі у конкурсі бажано подавати як кінцевий логотип (розміру 135 × 155 пікселів), так і оригінальне зображення у високій роздільності для випуску ювілейних сувенірів.
  • Кінцевий логотип має бути у форматі SVG або PNG та мати прозорий фон.

Переможець

Автори логотипу-переможця — Atoly, Anntinomy.

Голосування

Приклади

Див. також

Контакти

Координаторами конкурсу від ГО «Вікімедіа Україна» є:

Посилання