Обговорення користувачки:Rina.sl

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Rina.sl!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 16:35, 6 жовтня 2017 (UTC)

Зайва вікіфікація[ред. код]

Доброго вечора. Хочу звернути Вашу увагу, що не потрібно при кожній можливості робити гіперпосилання у статтях. Як приклад, у цьому редагуванні ви двічі додали посилання на альбом «Жива вода», хоча посилання на цю статтю вже і так там зустрічається. Якщо є хоча б одне посилання, не потрібно більше у статті це повторювати. Дякую за Вашу роботу і бажаю вдалого вечора!--Oleshko77 (обговорення) 19:43, 24 квітня 2018 (UTC)

Дякую за зауваження! Я - лише початківець у Вікіпедії і цього не знала. Обов'язково буду тепер на це звертати увагу. --Rina.sl (обговорення)

Вікі любить музику[ред. код]

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )

Тиждень Хіп-хопу[ред. код]

Вітаю! Часом не маєте бажання долучитися до Тижня хіп-хопу?--Andrew-CHRom (обговорення) 09:17, 27 серпня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Девід Кастро[ред. код]

Добрий вечір! Ще деякі уточнення щодо категорій. Ви додали Діти-актори США, але в англійській American male child actors. А "Діти-актори США"=American child actors, тобто Ви пропустили одну проміжну категорію. Це не смертельно, я сам іноді так роблю... Тобто краще все (в ідеалі) відповідно робити, щоб одна категорія дорівнювала еквівалентній іншій категорії в іншому розділі. Але в англо-вікі СТІЛЬКИ різних підкатегорій, що ми їх просто фізично не встигаємо створювати! І тому в цьому даному випадку таке спрощення ще допустиме. Ок. Зараз ще раз пройдуся по всіх категоріях і тоді відпатрулюю. Як бачите, бувають і складні моменти. Але, слава Богу, таке не так і часто буває. :-) --Nickispeaki (обговорення) 00:54, 8 січня 2019 (UTC)

Зайву забрав, додав потрібну. Див. --Nickispeaki (обговорення) 00:59, 8 січня 2019 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Вітаю! Дякую, що ви долучилися до проекту патрулювання статей Вікімарафону. Ми створили сторінку зі списком неперевірених статей. Запрошую долучатися до їхньої перевірки і позначати відпатрульовані вами статті на тій сторінці. --Acedtalk 03:15, 7 лютого 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у Вікімарафоні. Я надіслав Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:45, 20 лютого 2019 (UTC)

Вікіпедія:WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю Rina.sl! Звертаю твою увагу на вікіподію Вікіпедія:WikiGap 2019, хоча я і не є її організатором, я там додав зокрема помітних письменниць-фантасток, дизайнерок та співачок для створення та поліпшення статей, список на сторінці Вікіпедія:WikiGap 2019/Пропоновані теми. Можливо вас зацікавлять запропоновані жіночі обличчя фантастики та музики чи інших сфер. З повагою--Yasnodark (обговорення) 15:22, 1 березня 2019 (UTC)

Дякую за запрошення! Вже одну статтю написала.--Rina.sl (обговорення) 16:11, 3 березня 2019 (UTC)
Дякую @Rina.sl:, вітаю ще раз! Бачив, що ви поліпшили статтю Місто ілюзій, тож сподіваюся, що ви маєте якісь фантастичні книги у своєму читацькому доробку, тож хотів вам запропонувати прийняти участь у навколовікіпедійному опитуванні (з додатковою прихованою метою для розширення фантастичного контекту вікі), яке я вже тривалий час проводжу з приводу анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список найкращих жанрових романів (якомога довший, проте не більше 50 романів) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних чи прослуханих вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. За домовленістю включати можна усі твори обсягом 100 і більше сторінок без різниці, як твір названо при виданні, а також окремі менші твори, проте в цьому випадку виключно, якщо твір названо романом. Також дозволяється включати цикли творів короткої форми у разі видання їх під однією обкладинкою. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманого від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, 50-й - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 чи певна інша кількість прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 14:09, 2 грудня 2017 (UTC)
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Джон Браннер «Зибучий пісок[fr]» (англ. «Quicksand», 1967) https://coollib.net/b/85154/read
  2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці подібно до цієї.--Yasnodark (обговорення) 15:22, 12 березня 2019 (UTC)

Дякую за пропозицію, це дуже цікава ідея. Я читаю більше всього книжок у жанрі фентезі, тому якщо можна зробити список книг саме з фентезійними елементами в тому числі, то я візьму участь і спробую його скласти найближчим часом.--Rina.sl (обговорення) 13:01, 14 березня 2019 (UTC)
Дякую @Rina.sl:, Буду дуже радий, і вашим преференціям зокрема, бо зараз перекіс у бік нф творів і у мене і загалом у багатьох. Тож якщо у вашому списку будуть переважно фентезійні романи - то нічого, головне щоб вони відповідали вашим преференціям в царині фантастики. Ви для початку створіть запропоновану сторінку з першими двома романами, а потім вже доповнюйте її у зручному вам темпі (щоб були видимі зміни та питання), проте звісно чим швидше - тим краще. Також звертаю вашу увагу на нову подію Вікіпедії: Словацький‎ тематичник. Організований не мною, проте зокрема з моїми пропозиціями.--Yasnodark (обговорення) 16:08, 15 березня 2019 (UTC)
Дякую, ще не бачила інформації про цей тематичний тиждень. Я взагалі ще ніколи не брала участь у тематичних тижнях чи місячниках, тому не дуже розумію всіх деталей. Була б Вам вдячна, якщо б Ви розказали трішки інформації про такі події. Тобто користувачі редагують та пишуть статті на певну тематику, але різниця від конкурсів в тому, що потім не формуються ніякі рейтинги та немає призового фонду, правильно? Також виникло запитання щодо публікації списку книг. Якщо я його вже розпочала, я маю його якось відмітити в обговореннях, чи викласти кудись?--Rina.sl (обговорення) 22:01, 15 березня 2019 (UTC)
@Rina.sl:, вітаю та дякую, що почали, я казав: список варто створити цю сторінку у вашому особистому просторі та викласти його там і там же доводити до остаточного вигляду. Щодо тематичників, то все залежить організаторів, для найкращих учасників організованих мною місячників я завжди намагаюся "вибити" заохочувальні призи для стимулювання їх майбутньої участі, хоча призовий фонд переможців значно поступається конкурсним та внесок враховується більш рівномірно й нагородження теж відбувається рівномірніше, серед осіб, що відзначилися гарним внеском. Хоча на підсумки витрачається багато часу і досить тривалий процес підрахунків. Приміром підсумки цієї вікіподії я підвів остаточно через 11 місяців (відзначені учасники отримали сертифікати книгарні "Є" на покупку книги), а підрахунки останньої вікіподії, організованої мною ще лише на самому початку підрахунків, на початок вересня намічена нова Фантастична осінь 2019 (тож можете подивитися на переліки необхідних статей з попереднього року та готувати статті). Щодо презентування інших (і Словацького зокрема) тематичників — не скажу, це питання до їх організаторів (і пана Шиманського в цьому випадку). Тож вам варто звернутися до користувача Шиманський Василь (обговорення | внесок)‎ з цим питанням на обговорення сторінці Словацького тижневика чи його власній, або просто писати у своє задоволення, не сподіваючись на призи чи сувеніри.--Yasnodark (обговорення) 14:07, 16 березня 2019 (UTC)
Бачу ви вже створили і застосували цікавий табличний вигляд і ви можете зробити і такий варіант, проте мені зручніше, якщо би оформили свій перелік подібно до формату, застосованого на цій або цій сторінці.--Yasnodark (обговорення) 14:07, 16 березня 2019 (UTC)
@Rina.sl:, І ще з серій, трилогій та дилогій до списку варто обирати конкретні романи, узгоджених винятків небагато: "Володар перснів", "Мандри Гулівера", "Подорож на Захід", "Люди як боги", "Гаргантюа і Пантагрюель" та ще кілька, що вважаємо одним романом.--Yasnodark (обговорення) 16:43, 16 березня 2019 (UTC)
Вітаю Rina.sl! Ви бачили моє повідомлення та роз'яснення щодо обох питань? Бо, хотів спитати, чи найближчим часом ви заміните дилогії, трилогії та серії конкретними романами з них і чи чи продовжите наповнення списку, бо у вас він вельми оригінальний за складом і хотілося б побачити продовження та мати можливість врахувати (бо рахую я лише конкретні романи, а не цикли в цілому).--Yasnodark (обговорення) 16:53, 22 березня 2019 (UTC)
Так, я бачила. Вибачте, що відразу ж не відповіла. Справа в тому, що я давно читала ці серії і пам'ятаю, що вони залишили дуже приємні враження, але не можу відокремити якусь окрему книги і навіть не можу вже згадати яка сама частина історії була в якій частині. Поки що зовсім не розумію, що робити в такому випадку: писати всі книги з серій підряд в список чи що? як їх потім визначати по місцях? Справа в тому, що в більшості сучасних фентезійних романів, що я читаю, серія - це єдина історія, просто автор її ділить на книги з якихось власних міркувань. Я справді не знаю, як вирішити це. Порадьте, Yasnodark, будь ласка. Я спробую закінчити список до кінця квітня. --Rina.sl (обговорення) 09:59, 24 березня 2019 (UTC)
Rina.sl вітаю! Не побачив ваше повідомлення, бо ви мене не згадали. Зазвичай краще обирати перший роман (хоча приміром в "Гаррі Поттері" я назвав "Гаррі Поттер та келих вогню" та й взагалі та з кожною новою книгою напруга збільшувалася, хоча у вас поки його й нема), бо саме він викликав бажання до продовження, хоча якийсь з наступних романів запам'ятався більше можете згадати ще якийсь. А місця розподіляти варто серед усіх згаданих романів. Романи тих самих авторів логічніше розташовувати не підряд, а в заежності від враження. Це усі автори, яких ви хотіли назвати чи просто зупинилися через роздуми? тут чи на двох сторінках тут ще щось знайоме прочитане, що вам не прийшло на думку. --Yasnodark (обговорення) 16:30, 13 квітня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у WikiGap 2019. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 14:33, 11 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:39, 16 березня 2019 (UTC)

Європейська весна[ред. код]

Доброго дня! Дякую за створення статті про Кетрін Паркінсон. Мушу зауважити, що на конкурс Європейська весна приймаються статті про Центральну та Східну Європу, як зазначено на відповідній сторінці, й Англія географічно не підходить. --Ата (обг.) 11:24, 10 травня 2019 (UTC)

І те саме стосується Італії. --ViraMotorko (WMUA) (обг.) 11:27, 10 травня 2019 (UTC)
Дякую за зауваження! Я обов'язково ще раз переглянути список країн і не буду робити помилок.Rina.sl (обговорення) 12:50, 10 травня 2019 (UTC)rina.sl

Подяка за участь у WikiGap Challenge[ред. код]

WikiGap 2019 logo.svg
Подяка за участь у конкурсі WikiGap Challenge
Вітаю, Rina.sl! Хочу Вам подякувати за участь у міжнародному конкурсі WikiGap Challenge — створення статей про видатних жінок. Під час конкурсу українські вікіпедисти написали впродовж місяця 813 статей (це більше половини від загальних 1,440), а 7 користувачів української Вікіпедії увійшли у десятку міжнародних переможців. Бажаю успіхів і наснаги у подальшій роботі. З повагою, --Tespaer (обговорення) 21:34, 24 травня 2019 (UTC)

Металіст 1925[ред. код]

Вітаю! Якщо не важко, відпатрулюйте, будь ласка, сторінку Металіста 1925, шаблон складу команди та сторінки гравців М1925 (Кольцов, Савін, Шершень, Осман, Білокінь, Жук, Давидов, Кравченко, Ямполь, Кошман, Жданов, Поспєлов, Сидоренко Денис). - Savramat (обговорення) 23:09, 3 серпня 2019(UTC)

Доброго дня! Так, як тільки з'явиться більше часу, я обов'язково займуся перевіркою цих сторінок. Ще хотілося б Вам, @Savramat:, щиро подякувати за активну участь у проекті Фк "Металіст 1925" та за своєчасне доповнення, оновлення та створення статей,пов'язаних з клубом Металіст 1925. Якщо у Вас є знайомі вікіпедисти, які також цікавляться цією тематикою, запрошуйте їх до цього проекту. — Rina.sl (обговорення) 11:15, 4 серпня 2019 (UTC) Rina.sl

Запрошення до участі в Тиждні музики[ред. код]

Запрошую, Вас, взяти участь у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень музики --Ϥⲉⲗⲉⲏⲧⲁⲛⲟ (обговорення) 18:16, 28 серпня 2019 (UTC)

Пропозиція тощо[ред. код]

Rina.sl вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 14:21, 2 вересня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні «Це зробила вона»[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у WikiGap 2019. Можливо, вам було б цікаво долучитися до схожого заходу — марафону «Це зробила вона», присвяченого видатним українкам. Він почався сьогодні — і триватиме до кінця неділі 6 жовтня.

Мета марафону — показати світові досягнення жінок-українок і допомогти зменшити гендерний дисбаланс у Вікіпедії. Теми статей для поліпшення і створення можна обрати із пропонованих або вибрати самостійно, якщо вони відповідають правилам Вікіпедії і загальній темі марафону.

Усі учасники й учасниці марафону, які суттєво поліпшать або створять принаймні одну статтю, можуть сертифікати й сувеніри від організаторів, а кілька найактивніших — окремі подарунки. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 11:16, 4 жовтня 2019 (UTC)

Дякую за запрошення! Планую взяти участь. Підскажіть, будь ласка, чи будуть враховуватися статті про українських спротсменів, акторів, чи про твори (книги, пісні, альбоми), що створили українки? --Rina.sl (обговорення) 17:33, 4 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ломакін Микита Сергійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ломакін Микита Сергійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:39, 23 грудня 2019 (UTC)

Лапки[ред. код]

Дякую за участь у Місяці Вікіпедії. В основному тексті статті допускається використання лапок лише «кутові» або «ялиночки». Настанова про це тут. Виправіть, будь ласка, у своїх перекладах або скористайтесь Вікіфікатором--Anntinomyобг 19:03, 11 січня 2020 (UTC)

Дякую за зауваження та роз'яснення. Я обов'язково виправлю. --Rina.sl (обговорення) 23:38, 11 січня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Dear Participants and Organizers,

Congratulations!

It's WAM's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2019, the fifth WAM. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the WAM International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2019. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for WAM postcard 31/01/2019 UTC 23:59. If you haven't filled the google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01


MediaWiki message delivery (обговорення) 20:58, 20 січня 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:11, 6 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Чемпіонат України з фігурного катання 2020[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чемпіонат України з фігурного катання 2020 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:08, 8 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Салій Віталій Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Салій Віталій Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:00, 15 лютого 2020 (UTC)

Обвалювання[ред. код]

« ‎Rina.sl обговорення внесок‎ вилучено Категорія: Харчова промисловість за допомогою HotCat» аргументуйте, будь ласка. --usr://Stacatto/обг./ 19:15, 19 лютого 2020 (UTC)

Доброго дня. Дана категорія була вилучена мною через те, що категорія «М'ясопереробка‎» є підкатегорієї згаданої вище «Харчова промисловість». Тому, за правилами, слід поставити найбільш точну категорію (у якій вже потім немає підкатегорій). Якщо Ви не згодні з даним аргументом, можна ще порадитися з більш досвідченими патрульними.--Rina.sl (обговорення) 21:56, 19 лютого 2020 (UTC)

Питання від RoMutel (21:18, 10 березня 2020)[ред. код]

Вітаю! Я писав статтю "Велоінфраструктура Вінниці", коли зберігав її, мені написало "перевищено ліміт кількості редагувань на день" і вибило сторінку, на якій вже завершена мною стаття була абсолютно порожня. Чи можна якось цьому зарадити, чи краще просто забути? Заздалегідь дякую --RoMutel (обговорення) 21:18, 10 березня 2020 (UTC)

Дякую за запитання. На жаль, з такою проблемою ще не зустрічалася, але знаю, що в кожній статті зберігаються минулі версії. Якщо у Вас була збережена минула версія, то Ви зможете до неї повернутися. --Rina.sl (обговорення) 23:06, 10 березня 2020 (UTC)

Згущівка з кавою для тебе[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png
Згущівка з кавою
Дякую за те, що допомогла зробити Вікіпедію якіснішою, долучившись до проекту патрулювання статей Вікімарафону 2020 та увійшовши до трійки найктивніших! Acedtalk 13:00, 11 березня 2020 (UTC)
Фізичні сувеніри надішлемо разом із сувенірами за проведення заходу Вікімарафону ). --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:10, 11 березня 2020 (UTC)
Величезне дякую! Перепрошую, AntonProtsiuk (WMUA), але мені так і не прийшла форма для заповнення даних для відправки сувернірів. --Rina.sl (обговорення) 16:59, 16 березня 2020 (UTC)
Привіт. У нас є твої дані із попередньої форми (відгуку для організаторів вікізустрічей), тому я не надсилав окрему. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 17:11, 16 березня 2020 (UTC)
AntonProtsiuk (WMUA), а їх будуть надсилати найближчим часом, чи в зв'язку з карантином пізніше? --Rina.sl (обговорення) 18:25, 16 березня 2020 (UTC)
Планували відправляти цього тижня, але через карантин довелося закрити офіс тимчасово, тому, боюся, відправка відкладається. Вибач за незручності. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:12, 17 березня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03

Шаблон Edited у статті Призери чемпионатів світу з біатлону (жінки)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Призери чемпионатів світу з біатлону (жінки) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:37, 30 березня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Питання від МРадченко (10:11, 29 квітня 2020)[ред. код]

добрий день, я створив статтю українсько-туніські відносини, тепер мені потрібно розмістити її арабомовний переклад. як це зробити? --МРадченко (обговорення) 10:11, 29 квітня 2020 (UTC)

Доброго дня, МРадченко. Якщо я правильно зрозуміла запитання, Ви хочете розмістити статтю на арабській мові у відповідному мовному розділі. Тоді Вам потрібно:
1) якщо ще не має перекладу, можна використати інструмент «Вікіпереклад». Для цього необхідно ввімкнути його у вкладці «Налаштування». Далі обрати статтю, яку Ви хочете перекласти і мову, на яку хочете перекласти. Потім, коли Ви перекладете статтю, то натисніть на кнопку «Опублікувати» і вона автоматично буде опублікована у потрібному розділі (при відсутності помилок).
2) якшо статтю арабською мовою у Вас вже є, то необхідно зайти у Вікіпедію відповідного мовного розділу, перевірити чи є вже така стаття. Якщо її ще немає, оберіть «Створити» та скопіюйте та відредагуйте текст, а потім опублікуйте.
Сподіваюсь, я правильно Вас зрозуміла та корректно відповіла на запитання. --Rina.sl (обговорення) 20:33, 1 травня 2020 (UTC)


Питання від Трилумін (08:47, 5 травня 2020)[ред. код]

Доброго дня!

Підкажіть не можу опублікувати статтю не пропускає фільтр, в чому може бути проблема? --Трилумін (обговорення) 08:47, 5 травня 2020 (UTC)

Доброго дня, власне я не зустрічалася з такими проблемами, але гадаю, що коли фільтр Вашу статтю не пропускає він має писати чому. ТІ випадки, що я більш-менш знаю можна розв'язати наступним чином: 1) очистити браузер. Інколи через засміченість браузера можуть виникати проблеми, 2) якщо Ви перекладали статтю через інструмент перекладу, можливао Ви змінили замало тексту. Абсолютно ідентичні статті, хоч і на різних мовах, не можуть бути опубліковані - це є порушенням авторського права. Але також інколи бувають якісь внутрішні проблеми в цьому інструменті і тоді краще видалити переклад і почати його з початку, ніж шукати проблему. 3) В англійському розділі Вікіпедії у мене була ситуація з використанням джерела, яке є не допустимим у цьому розділі. Й поки я не виправила цього, статтю було опублікувати не можливо. 4) Бувають певні збої у Вікіпедії і хоча фільтр пише про неможливість внести зміни у статтю, вони публікуються коректно. Щоб це перевірити необхідно перезавантажити сайт.
Сподіваюся ці випадки наштовхнуть Вас на правильне рішення. Але, все ж таки, гадаю, що варто привернути більше уваги, яку саме помилку пише фільт. --Rina.sl (обговорення) 13:49, 8 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Питання від Illya Shevchenko1 (10:15, 19 травня 2020)[ред. код]

Добрий день. Я насправді Illya Shevchenko, просто випадково вийшов і не зміг зайти, тому сворив ще один обліковий запис. Чи можна зробити так, щоб вся інформація (внесок, список спостереження), що стосувалася користувача Illya Shevchenko, перейшла до Illya Shevchenko1? --Illya Shevchenko1 (обговорення) 10:15, 19 травня 2020 (UTC)

Доброго дня, цікаве запитання. Наскільки я знаю, так зв'язати облікові записи не можна. Я бачила випадки, коли користувач змінював свій акаунт і тоді писав на новій сторінці "Раніше я був підписаний ...". Але можливо потрібно спитати ще це запитання у більш досвідчених користувачів.--Rina.sl (обговорення) 11:58, 19 травня 2020 (UTC)

Запрошення до вікіпроєкту «Харківщина»[ред. код]

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що ви із Харківщини і/або брали участь у вікізустрічах у цьому регіоні і/або іншим способом пов'язані із Харківщиною. Запрошення розіслали Aced і Kharkivian 14:57, 23 травня 2020 (UTC)


WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Digital Postcards and Certifications[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Because of the COVID19 pandemic, there are a lot of countries’ international postal systems not reopened yet. We would like to send all the participants digital postcards and digital certifications for organizers to your email account in the upcoming weeks. For the paper ones, we will track the latest status of the international postal systems of all the countries and hope the postcards and certifications can be delivered to your mailboxes as soon as possible.

Take good care and wish you all the best.

This message was sent by Wikipedia Asian Month International Team via MediaWiki message delivery (обговорення) 18:58, 20 червня 2020 (UTC)

Сторінку Адміністратори Вікіпедії номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Адміністратори Вікіпедії, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 серпня 2020. Що ще можна зробити? --A1 (обговорення) 18:23, 3 серпня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, Rina.sl: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:31, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào Rina.sl: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)

Wikipedia Asian Month 2020[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2020

Hi WAM organizers and participants!

Hope you are all doing well! Now is the time to sign up for Wikipedia Asian Month 2020, which will take place in this November.

For organizers:

Here are the basic guidance and regulations for organizers. Please remember to:

  1. use Fountain tool (you can find the usage guidance easily on meta page), or else you and your participants’ will not be able to receive the prize from WAM team.
  2. Add your language projects and organizer list to the meta page before October 29th, 2020.
  3. Inform your community members WAM 2020 is coming soon!!!
  4. If you want WAM team to share your event information on Facebook / twitter, or you want to share your WAM experience/ achievements on our blog, feel free to send an email to info@asianmonth.wiki or PM us via facebook.

If you want to hold a thematic event that is related to WAM, a.k.a. WAM sub-contest. The process is the same as the language one.

For participants:

Here are the event regulations and Q&A information. Just join us! Let’s edit articles and win the prizes!

Here are some updates from WAM team:

  1. Due to the COVID-19 pandemic, this year we hope all the Edit-a-thons are online not physical ones.
  2. The international postal systems are not stable enough at the moment, WAM team have decided to send all the qualified participants/ organizers extra digital postcards/ certifications. (You will still get the paper ones!)
  3. Our team has created a meta page so that everyone tracking the progress and the delivery status.

If you have any suggestions or thoughts, feel free to reach out the WAM team via emailing info@asianmonth.wiki or discuss on the meta talk page. If it’s urgent, please contact the leader directly (jamie@asianmonth.wiki).

Hope you all have fun in Wikipedia Asian Month 2020

Sincerely yours,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.10

Запрошення[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 12:50, 5 жовтня 2020 (UTC)

Фантастичне питання[ред. код]

Вітаю Rina.sl! Щось чули про харківсько-львівське вид-во "Уранія" , судячи за каталогами видають унікальні книги, хоча й російською та малими накладами https://fantlab.ru/publisher6001 , може вам вдасться знайти їх сайт чи іншу інфу. З повагою--Yasnodark (обговорення) 15:33, 15 жовтня 2020 (UTC)

Питання від Олександра Хакетт22 (08:43, 21 жовтня 2020)[ред. код]

Добрий день

хочу змінити фото в статті на Вікіпедії, можете допомгти? --Олександра Хакетт22 (обговорення) 08:43, 21 жовтня 2020 (UTC)

Так, із задоволенням. Для того щоб змінити фотографію, потрібно спочатку знайти її заміну у Вікісховищі. Потім, відкриваєте сторінку Вікіпедії, в якій хочете внести зміни у режимі "редагування коду". Там знаходите застарілу фотографію, це буде приблизно виглядати так: "Фото: назва.jpg". Цю назву змінюєте на потрібну з Вікісховища і зберігаєте зміни. Має все вийти, якщо будуть ще питання - звертайтеся. --Rina.sl (обговорення) 09:41, 21 жовтня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Мурчання[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мурчання був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:09, 26 жовтня 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Мурчання[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мурчання був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:11, 5 листопада 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Полювання на тигрів[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Полювання на тигрів був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:11, 5 листопада 2020 (UTC)

Аслан (Хроніки Нарнії)[ред. код]

Вітаю! Дякую за створення Аслан (Хроніки Нарнії), але маю повідомити, що стаття містить багато помилок машинного перекладу і вимагає вичитування. Прохання за можливості вичитати сторінку. З повагою --В.Галушко (обговорення) 21:30, 6 листопада 2020 (UTC)

Дякую за Вашу пильність! Найближчим часом виправлю недоліки.--Rina.sl (обговорення) 10:33, 7 листопада 2020 (UTC)
Добре, що Ви звернули увагу на зауваження і виправили частину помилок. Але значна частина помилок залишається, тому я знову встановив шаблон («Вичитати»). Окрім мовних, я спостеріг певну кількість фактичних помилок, очевидно, допущених авторами оригінального тексту. Зараз я не маю часу на вичитування, але якщо хтось ретельно вичитає текст, він може прибрати шаблон. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:25, 10 листопада 2020 (UTC)

Сторінку Rumbero's номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Rumbero's, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Goo3 (обговорення) 18:00, 8 листопада 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список вигаданих великих котів[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список вигаданих великих котів був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 00:05, 13 листопада 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Критський дикий кіт[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Критський дикий кіт був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:57, 18 листопада 2020 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Вітаю Rina.sl! Запрошую вас до нижнього обговорення фантастичного питання тут, бо схоже пінги не спрацювали.--Yasnodark (обговорення) 16:11, 19 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону[ред. код]

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановна Rina.sl, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 14:04, 21 листопада 2020 (UTC)

Лист[ред. код]

Привіт! Чи приходив лист про Місяць котових? --Anntinomyобг 21:23, 21 листопада 2020 (UTC)

Так, дякую.--Rina.sl (обговорення) 21:52, 21 листопада 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Ріка Кіхіра[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ріка Кіхіра був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:18, 1 грудня 2020 (UTC)

Згущівка з кавою за внесок у марафон «Це зробила вона»[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png
Згущівка з кавою
Щиро дякую за твій продуктивний внесок до марафону «Це зробила вона»; ти увійшла до когорти найактивніших учасників та учасниць акції. Завдяки тобі та іншим учасницям й учасникам за 10 днів було поліпшено понад 100 статей про видатних жінок. Сподіваюсь, ця віртуальна відзнака буде як проявом вдячності від організаторів, так і мотивацією продовжувати твій продуктивний внесок у цьому руслі ) Про фізичні подарунки за участь написав тобі вікіпоштою. Acedtalk 23:32, 2 грудня 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Друга битва за Хомс[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Друга битва за Хомс був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:57, 9 грудня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Корнелій Фуск[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Корнелій Фуск був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:50, 15 грудня 2020 (UTC)

Відповіді користувачам[ред. код]

Привіт! Про всяк випадок нагадаю, що коли відповідаєте користувачам на цій сторінці, то їх треба пінгувати (тобто давати посилання на їхнє ім'я користувача) — новачки не конче вміють користуватися списком спостереження, а так людина отримає сповіщення і певніше побачить вашу відповідь. Ви можете увімкнути собі в бета-функціях новенькі «Інструменти обговорення», якщо ще ні, — так це буде значно легше робити. -- Ата (обг.) 11:07, 19 грудня 2020 (UTC)

Добре, дякую.--Rina.sl (обговорення) 14:59, 19 грудня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Франс Блом[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Франс Блом був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:39, 24 грудня 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ернст Фьорстеман[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ернст Фьорстеман був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:52, 25 грудня 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Британська Індія в Першій світовій війні[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Британська Індія в Першій світовій війні був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:46, 13 січня 2021 (UTC)

Маркоманська війна[ред. код]

Вітаю! Статтю номіновано на вилучення як дублікат Маркоманські війни. Бачу, що наразі статті не ідентичні, тому пропоную Вам перенести потрібну інформацію до статті Маркоманські війни, а з цієї зробити перенаправлення. --Mcoffsky (обговорення) 11:58, 23 січня 2021 (UTC)

Добре. Навіть не уявляю, як могла статися така ситуація, але я обов'язково все виправлю. Я найближчим часом перечитаю інформацію та перенесу необхідне, тому прошу поки що не видаляти цю сторінку. Хоча б до кінця тижня. --Rina.sl (обговорення) 16:37, 23 січня 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Родіон Раскольников[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Родіон Раскольников був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:56, 24 січня 2021 (UTC)

Питання від Ніна Бурневіч (07:05, 25 січня 2021)[ред. код]

Доброго ранку! я створюю свою першу статтю. Повідомте, коли вона буде доступна для перегляду на вікі? --Ніна Бурневіч (обговорення) 07:05, 25 січня 2021 (UTC)

Доброго дня. Ваша стаття має з'явитися миттєво після того, як Ви натискаєте кнопку "Опублікувати". Але варто бути уважним з джерелами, авторським правом та іншими правилами Вікіпедії, бо якщо стаття їм не відповідатиме - ї можуть незабаром видалити.--Rina.sl (обговорення) 21:58, 26 січня 2021 (UTC)

Шаблон Edited у статті Соня Мармеладова[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Соня Мармеладова був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:15, 28 січня 2021 (UTC)

Запрошую до проєкту із патрулювання статей до Вікімарафону[ред. код]

Привіт! Зараз в українській Вікіпедії триває традиційний Вікімарафон; цьогоріч він чотириденний і розпочався вчора. У цей період до Вікіпедії приходить багато новачків, які потім можуть залишитися з нами надовго, якщо їм допомогти або принаймні не відлякати їх ) Тому традиційно потрібна допомога патрульних у перевірці статей Вікімарафону і допомозі новачкам.

Ти брала участь у проєкті з патрулювання статей до Вікімарафону минулого року — тож сподіваюся, що тобі було б цікаво долучитися і тепер. Сторінка проєкту — Вікіпедія:Вікімарафон 2021/Патрулювання (запишися там, якщо долучишся); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічай там перевірені статті). Традиційно окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники й учасниці проєкту отримають набір сувенірів від організаторів ;). Буду радий твоїй участі! --Acedtalk 15:21, 29 січня 2021 (UTC)

Дякую за запрошення! Обов'язково приєднаюся!--Rina.sl (обговорення) 11:02, 30 січня 2021 (UTC)

Колір пристрасті (телесеріал)[ред. код]

Добрий вечір. У статті Колір пристрасті (телесеріал) треба переписати Синопсис, бо Ви порушили правила УкрВікі. Helghes (обговорення) 16:48, 2 лютого 2021 (UTC)

Добре. Я перечитаю ще раз, але якщо Ви вкажете, на які саме правила звернути увагу - буде краще. --Rina.sl (обговорення) 20:26, 2 лютого 2021 (UTC)

Розкажіть про Україну світові — долучайтеся до Місяця культурної дипломатії[ред. код]

Вітаю! Запрошую вас долучатися до Місяця культурної дипломатії України. Його мета — покращити статті про Україну та українську культуру для якомога ширшого кола читачів.

Писати статті можна як українською, так і будь-якою іншою мовою:

Долучатися можна до 10 березня. Для активних учасників та учасниць передбачені призи від організаторів — «Вікімедіа Україна», Українського інституту та Міністерства закордонних справ України.

Ви отримали це повідомлення, бо указали на своїй сторінці користувача, що цікавитеся однією чи кількома підтемами проєкту: наприклад, літературою і/або кіно. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 12:56, 22 лютого 2021 (UTC)

Шаблон Edited у статті Галка Олексій Титович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Галка Олексій Титович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:23, 27 лютого 2021 (UTC)