Обговорення користувача:Андрій Гриценко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Шаблон пишу у статті Aero L-159 ALCA[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Aero L-159 ALCA був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:51, 1 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Битва при Липанах[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Битва при Липанах був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:51, 1 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Жіночі секрети[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Жіночі секрети був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:52, 1 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Мілена Духкова[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мілена Духкова був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:52, 1 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Савченко Алла Борисівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Савченко Алла Борисівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:22, 2 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Соломон Кверквелія[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Соломон Кверквелія був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:22, 2 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Сулхан-Саба Орбеліані[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сулхан-Саба Орбеліані був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:47, 9 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Чехов Олександр Павлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чехов Олександр Павлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:41, 11 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Крістіна Штюрмер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Крістіна Штюрмер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:38, 12 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Нікола Шубич-Зринський[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Нікола Шубич-Зринський був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:39, 12 червня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

пар. 149[ред. код]

Вітаю! Бачив ві підвели підсумок до обговорення за пар. 149 Стшельці-Опольські. Але, мабуть, ви не помітили, що є ще такі самі (однотипні) обговорення №1, №2, №3, №4 за тим самим параграфом. Чи не могли би ви підвести підсумки і до них так само, бо раз уж підвели до одного з них. Всі ці обговорення пов'язані. Дякую. --Flavius (обговорення) 11:38, 19 червня 2020 (UTC)

Дякую! Думаю завтра у мене буде час --Андрій Гриценко (обговорення) 18:01, 19 червня 2020 (UTC)

нагорода[ред. код]

mini

Має бути якась українська нагорода. Досі є лише згущівка. Решта іноземні зірки, вибирайте: commons:Category:Admin_barnstars; commons:Category:Wikipedia barnstars.

diff

Yuri V. в) 14:26, 20 червня 2020 (UTC).

Дякую. Зараз реанімували згущівку (я входжу в оргкомітет з визначення призерів). Потрібно упроваджувати більше нагород. --Андрій Гриценко (обговорення) 18:09, 20 червня 2020 (UTC)

Вітаю! Нагорода острова Афродити, Barnstar of Cyprus. Цікаво, яке походження цієї відзнаки? Кіпр має зовсім інший прапор: file:Flag of Cyprus.svg, бажаю побувати.

Yuri V. в) 23:04, 22 червня 2020 (UTC).

Велике спасибі. Буду прагнути --Андрій Гриценко (обговорення) 10:41, 23 червня 2020 (UTC)

Digital Postcards and Certifications[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Because of the COVID19 pandemic, there are a lot of countries’ international postal systems not reopened yet. We would like to send all the participants digital postcards and digital certifications for organizers to your email account in the upcoming weeks. For the paper ones, we will track the latest status of the international postal systems of all the countries and hope the postcards and certifications can be delivered to your mailboxes as soon as possible.

Take good care and wish you all the best.

This message was sent by Wikipedia Asian Month International Team via MediaWiki message delivery (обговорення) 18:58, 20 червня 2020 (UTC)

Сторінку Плохой Руслан номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Плохой Руслан, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 червня 2020. Що ще можна зробити?

Від себе додам, що мені вкрай дивно, що ви як адміністратор створили таку статтю, яка більше схожа на замовну політичну агітку, а не на енциклопедичний допис — NickK (обг.) 13:29, 21 червня 2020 (UTC)

У мене чимало різних статей на широкий тематичний спектр. Але до чого тут політика ("замовну політичну агітку"), @NickK:? Людина потрапляє у "фокус широкої громадської думки" і тоді статтю читають, а від так більше переглядів української Вікіпедії. Це одна з причин написання статей, окрім конкурсів чи тижнів і місячників та бажання про щось чи когось довідатись більше собі. Дякую за розуміння. --Андрій Гриценко (обговорення) 15:59, 21 червня 2020 (UTC)
Здивували дві речі. По-перше, ви чомусь створюєте статтю з нестандартною назвою (при тому, що ви майже всі свої статті називаєте ПІБ, тобто ви не ведете війну з по батькові) — чи не через те, що стаття з по батькові була вилучена? По-друге, стиль скоріше свідчить про агітку. Наприклад, одружений. Під час передвиборчої кампанії влітку 2019 року розповсюджувалась інформація про неіснуючу дружину, яка з дітьми живе в Лондоні, а її батько входить до оточення Путіна — це агітка, а не енциклопедична інформація. Якщо була якась точна інформація, тобто хтось написав, що його дружина з родини такого-то путініста та живе в Лондоні — це енциклопедична інформація. Якщо Плохой спростував, сказавши, що його дружина насправді живе в його виборчому окрузі в Болграді — це теж неенциклопедична інформація. Коли ж він одружений, але дружина неіснуюча — це агітка, бо ніякої конкретики немає, але виборця заспокоїли, дружина не в Лондоні й не з оточення Путіна (а насправді дружина може просто жити не в самому Лондоні, а в передмісті, і твердження самого депутатського сина буде правдиве) — NickK (обг.) 20:51, 21 червня 2020 (UTC)

200 повідомлень[ред. код]

Привіт! Вже більше 200 повідомлень. Пора архівувати! А то сторінка дуже довго завантажується. Одначе 294 700 байтів. Принаймні, більшість повідомлень ПИШУ можна перенести. ;-)--Nickispeaki (обговорення) 19:48, 21 червня 2020 (UTC)

Дякую, сам вже давно думаю. Зараз обмаль часу - трохи згодом --Андрій Гриценко (обговорення) 07:16, 22 червня 2020 (UTC)

Тиждень Херсонщини 2020[ред. код]

Вітаю, Андрій Гриценко! З 29 червня по 12 липня плануємо попрацювати над статтями про Херсонський край. Якщо знайдете для себе щось цікаве — буду радий попрацювати з Вами пліч-о-пліч ). З повагою — Шиманський હાય! 08:42, 25 червня 2020 (UTC)

Дякую. Із задовленням --Андрій Гриценко (обговорення) 08:56, 25 червня 2020 (UTC)

Горбачова Наталія Миколаївна та тюрки[ред. код]

Вітаю. Можливо я чогось не розумію. Але до чого Горбачова Наталія Миколаївна до Тюркського маратону? Як мінімум, у статті нічого про тюрків не знайшов. --КЛІК (обговорення) 07:38, 1 липня 2020 (UTC)

Доброго дня! Вона навчалась у Казанському державному інституті культури. --Андрій Гриценко (обговорення) 09:34, 1 липня 2020 (UTC)
Чесно кажучи сумнівно відносити її у такому випадку саме до тюркської тематики. Був би тиждень Казані то нема питань. Але, най буде ґкщо Вам так подобається. --КЛІК (обговорення) 13:12, 1 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Горбачова Наталія Миколаївна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Горбачова Наталія Миколаївна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:57, 7 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Курбангалеєва Фаріда Рашидівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Курбангалеєва Фаріда Рашидівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:57, 7 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Песошин Олексій Валерійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Песошин Олексій Валерійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:57, 7 липня 2020 (UTC)

Сторінку Себова Марія Олександрівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Себова Марія Олександрівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 липня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 18:03, 10 липня 2020 (UTC)

Статтю створено в рамках Місячника журналістики. Особа відповідає В:КЗП - ведуча телепередачі всеукраїнського каналу. Будь ласка, @Zvr: припиніть займатись видалянством --Андрій Гриценко (обговорення) 18:08, 10 липня 2020 (UTC)

Тиждень Херсонщини 2020 продовжено до 19 липня[ред. код]

привіт! перепрошую, що турбую. тиждень Херсонщини продовжено ще на тиждень, до 19 липня. буде чудово, якщо вдасться ще щось дописати про регіон --アンタナナ 20:13, 12 липня 2020 (UTC)

Дякую --Андрій Гриценко (обговорення) 17:16, 13 липня 2020 (UTC)

Питання від ShepaNick (19:28, 14 липня 2020)[ред. код]

Салют, можу я редактувати статті різними мовами (на приклад Англійською чи Іспанською) ??? --ShepaNick (обговорення) 19:28, 14 липня 2020 (UTC)

Можна редагувати будь якими мовами. Але потрібно дотримуватись правил і знати мову --Андрій Гриценко (обговорення) 19:31, 14 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Себова Марія Олександрівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Себова Марія Олександрівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:52, 18 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Радянська преса[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Радянська преса був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 08:38, 30 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Склеп-піраміда Шечкових[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Склеп-піраміда Шечкових був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:26, 3 серпня 2020 (UTC)

Тиждень Чернігівщини 2020[ред. код]

Вітаю, пане Андрію! З понеділка хотів би почати дописувати про Чернігівщину, був би радий Вашій компанії ). Запрошую долучатися до тематичного тижня! З повагою, — Шиманський હાય! 10:35, 7 серпня 2020 (UTC)

Так, звичайно із задоволенням --Андрій Гриценко (обговорення) 17:36, 8 серпня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Почепа Оксана Олександрівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Почепа Оксана Олександрівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:01, 8 серпня 2020 (UTC)

Радянські актори[ред. код]

Вітаю! Буду вдячним, якщо Ви приділете більше уваги створенню статей про радянських акторів. Більшу частину статей про радянські фільми, які є в Рувікі, — я створив. Фільми є, а акторів не вистачає. Тож буду вдячним, якщо Вас зацікавить ця тема.--Mykola (обговорення) 12:00, 9 серпня 2020 (UTC)

Дякую! Звичайно, мені ця тема цікава! Скажіть, Mykola який період чи тематика більше в пріоритеті? --Андрій Гриценко (обговорення) 16:32, 9 серпня 2020 (UTC)
Приоритетів немає, потрібно якомога більше акторів, можно писати про всіх, хто встиг знятися в радянських фільмах з 1930-х — до 1991 року. Який актор зацікавить — про того і пишіть, хоча треба більше приділяти уваги тим, у кого велика фільмографія. Можна ще писати і про радянських режисерів. Я створю ще десь 500-600 статей, і в Укрвікі буде на кілька сот більше статей про радянські фільми, чим в Рувікі. По великій кількості років — ми вже набагато випередили Рувікі. Потім, планую потрохи покращувати всі чужі недописані статті про радянські фільми. Дякую за відгук!--Mykola (обговорення) 04:06, 10 серпня 2020 (UTC)
Так, дякую. Цікава тема, буду писати. Більше уваги приділяю жінкам - акторкам, також в приорітеті українки, або дотичні до України. --Андрій Гриценко (обговорення) 07:07, 10 серпня 2020 (UTC)

Типи цивільних судів[ред. код]

Вітаю! Звідки така дивна назва категорії для суден Типи цивільних судів? З повагою --В.Галушко (обговорення) 01:27, 13 серпня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Анна Гродська[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Анна Гродська був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:23, 14 серпня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:20, 15 серпня 2020 (UTC)

Дякую, обов'язково! Цікава тема, потрібна робота --Андрій Гриценко (обговорення) 12:32, 15 серпня 2020 (UTC)

Туманський Федір Осипович[ред. код]

Доброго вечора! Чи не краще було б доопрацювати статтю Туманський Федір Йосипович, аніж створювати нову?--ΜΣΧ 18:50, 18 серпня 2020 (UTC)

Доброго дня! Так, ця стаття була в списках Тижня Сумщини ще в січні 2018-го. І з'явилась через різницю по-батькові... --Андрій Гриценко (обговорення) 07:07, 19 серпня 2020 (UTC)

Питання від Оксана Олксандрівна Спольська (14:12, 19 серпня 2020)[ред. код]

Привіт) я фотограф, хочувзяти участь в акції "Вікі любить памятки" як правильно це зробити? --Оксана Олксандрівна Спольська (обговорення) 14:12, 19 серпня 2020 (UTC)

Дякую, @Оксана Олксандрівна Спольська:, що звернулись до мене. Все дуже просто. Потрібно зробити світлини з переліку пам’яток по областях України за посиланням: http://wlm.org.ua/lists/. Потім протягом вересня 2020 року завантажуйте ці світлини згідно цього списку на Вікісховище. Всі питання задавайте організатором електронною поштою: wlm @ wikimedia.org.ua або на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/wlmua --Андрій Гриценко (обговорення) 17:20, 19 серпня 2020 (UTC)

Збираюсь подавати заявку на позбавлення Вас прав адміністратора[ред. код]

Я слідкував за тим, як Ви себе вели в ситуації зі статею Moneyveo, коли Ви затверджували правки людей, що прибирали незручну інформацію. Мені саме по собі це вже не подобається, тим більше, що ті виправлення були, найімовірніше, за гроші. Я все-таки за справедливість у цьому світі. Але я би швидко забув про цю ситуацію, якби не оце Вікіпедія:Запити на перевірку користувачів#Doslidnuk. Виходить, що Ви не просто якось "випадково" затверджували суперечливі правки якогось користувача, але й якось з ним пов'язані в реалі. Я не вірю, що може чисто випадково отак збігтися IP-адреса двох незнайомих користувачів і щоб вони робили такі пов'язані між собою дії, ймовірність може один до мільйона. Це точно не помилка чек-юзера @NickK:. Я міг би запідозрити наклеп з його боку, але в мене є підстави вважати, що це не так. У мене колись були до Вас претензії щодо невичитаних машинних перекладів, які Ви так і не повиправляли, але ця заявка не буде з ними пов'язана ніяк.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:39, 24 серпня 2020 (UTC)

@Oleksandr Tahayev:, мені також не подобається вся ця ситуація про, що я вже писав в тому обговоренні і ми, схоже, досягли порозуміння з NickK щодо названого збігу IP-адрес. Це Ваше право подавати чи ні, здається це вже стає цьогоріч сумною традицією. В будь якому випадку я дуже слідкую за своєю репутацією, маю багато досягнень і прагну до удосконалення з написання і редагування статей. --Андрій Гриценко (обговорення) 17:55, 24 серпня 2020 (UTC)
Категорично не вірю в збіг. Навіть якщо однакове IP має якась частина району, то це надто мало. Не так багато людей може бути з однаковим IP й не так багато пишуть Вікіпедію.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:04, 24 серпня 2020 (UTC)
Я не буду Вас переконувати, але про однакові IP у користувачів провайдера ми вже неодноразово обговорювали. Це так. Скільки можна мене прив'язувати до якихось заблокованих користувачів (редакторів). Я вже зробив висновки, щодо даної ситуації. --Андрій Гриценко (обговорення) 18:10, 24 серпня 2020 (UTC)
Мене не задовольняють такі "пояснення".--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:17, 24 серпня 2020 (UTC)
Я ж сказав, що я не виправдовуюсь і не вмовляю. Час все розсудить... --Андрій Гриценко (обговорення) 18:20, 24 серпня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Будинок Феодосія Чернігівського[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Будинок Феодосія Чернігівського був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:32, 26 серпня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Нікрітін Соломон Борисович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Нікрітін Соломон Борисович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:32, 26 серпня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Принцип насолоди[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Принцип насолоди був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:04, 31 серпня 2020 (UTC)

Шаблон адміністратор[ред. код]

Доброго вечора. Замінить, будь ласка, на своїй персональній сторінці шаблон Адміністратор на Шаблон:Колишній адміністратор, ну або за бажанням взагалі приберіть, оскільки це тепер може вводити в оману користувачів. Сподіваюсь ви не покинете свою діяльність. Всього найкращого. —Нікалай Обг. 18:55, 2 вересня 2020 (UTC)

Ще й не встиг, які ви швидкі, Микола. Ваше звернення викликає бажання піти у віківідпустку... --Андрій Гриценко (обговорення) 17:25, 3 вересня 2020 (UTC)
Ну, я завжди все роблю швидко. Якщо чимось образив, то вибачайте, не хотів... —Нікалай Обг. 17:31, 3 вересня 2020 (UTC)
Так, приберу --Андрій Гриценко (обговорення) 17:54, 3 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Назаров Юрій Леонідович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Назаров Юрій Леонідович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 09:28, 6 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Євтушенко Анастасія Вікторівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Євтушенко Анастасія Вікторівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 09:35, 8 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Володіна Маргарита Володимирівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Володіна Маргарита Володимирівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:36, 8 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Леся Ярославська[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Леся Ярославська був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 11 днів. — KrBot (обговорення) 09:37, 8 вересня 2020 (UTC)

Питання від Оксана Олксандрівна Спольська (07:05, 16 вересня 2020)[ред. код]

Як внести зміни в регіон, у нас кілька років тому побудувалась нова церква її немає у списку пам"яток. Як додати? --Оксана Олксандрівна Спольська (обговорення) 07:05, 16 вересня 2020 (UTC)

Внести зміни можна як у звичайну статтю. Але церква має бути у переліку пам'яток історії --Андрій Гриценко (обговорення) 08:48, 16 вересня 2020 (UTC)

Вікіконференція 2020[ред. код]

Вітаю! Запрошую проголосувати за дати проведення Вікіконференції, запропонувати теми та доповідачів => Перейти на сторінку обговорення на сайті «Вікімедіа Україна» --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 13:07, 19 вересня 2020 (UTC)

Дякую за запрошення. Але за умови онлайн-заходу будь яка дата буде малоефективною... --Андрій Гриценко (обговорення) 14:05, 19 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Кадочникова Наталія Петрівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кадочникова Наталія Петрівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:10, 21 вересня 2020 (UTC)

Питання від Natasha dudchenko (10:36, 24 вересня 2020)[ред. код]

Доброго дня, Андрію! Ви - мій наставник. Я створила першу статтю https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%B9_%D0%86%D0%B3%D0%BE%D1%80_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87, і турбуюся, щоб все було правильно. Буду дуже вдячна Вам, якщо Ви знайдете декілька хвилин і переглянете, щоб уникнути помилок) --Natasha dudchenko (обговорення) 10:36, 24 вересня 2020 (UTC)

Загалом, @Natasha dudchenko: стаття написана добре і відповідає правилам. Рекомендується робити менше абзаців. та уникати ініціалів. І. Д. краще замінити на ім'я чи писати лише прізвище. --Андрій Гриценко (обговорення) 11:29, 24 вересня 2020 (UTC)

Питання від Natasha dudchenko (13:49, 24 вересня 2020)[ред. код]

дуже дякую за допомогу! --Natasha dudchenko (обговорення) 13:49, 24 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Давидова Людмила Петрівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Давидова Людмила Петрівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:01, 25 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Некрасова Елла Георгіївна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Некрасова Елла Георгіївна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:02, 25 вересня 2020 (UTC)

Питання від Діана Гранцева (12:40, 29 вересня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Підскажіть. будь ласка, як можна розмістити інформацію про Гранцеву Діанц Іванівну? Маю чернетку. вже робили спробу викласти інший користувач, та все одно вилучення. Вже написали запит до адміністратора. Та все марно. Цікаво, що Діана Гранцева вже йде згадування в статті https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D1%81%D1%86%D0%B5%D0%B2%D1%96_%D0%B2%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8_%D0%B2_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D1%96_2020 тому і розміщуємо статтю. Порадьте, що робити? В чернетці маю статтю для розміщення. Дякую! --Діана Гранцева (обговорення) 12:40, 29 вересня 2020 (UTC)

Згадки - цього замало. Особа має відповідати критеріям значимості --Андрій Гриценко (обговорення) 17:10, 29 вересня 2020 (UTC)

Wikipedia Asian Month 2020[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2020

Hi WAM organizers and participants!

Hope you are all doing well! Now is the time to sign up for Wikipedia Asian Month 2020, which will take place in this November.

For organizers:

Here are the basic guidance and regulations for organizers. Please remember to:

  1. use Fountain tool (you can find the usage guidance easily on meta page), or else you and your participants’ will not be able to receive the prize from WAM team.
  2. Add your language projects and organizer list to the meta page before October 29th, 2020.
  3. Inform your community members WAM 2020 is coming soon!!!
  4. If you want WAM team to share your event information on Facebook / twitter, or you want to share your WAM experience/ achievements on our blog, feel free to send an email to info@asianmonth.wiki or PM us via facebook.

If you want to hold a thematic event that is related to WAM, a.k.a. WAM sub-contest. The process is the same as the language one.

For participants:

Here are the event regulations and Q&A information. Just join us! Let’s edit articles and win the prizes!

Here are some updates from WAM team:

  1. Due to the COVID-19 pandemic, this year we hope all the Edit-a-thons are online not physical ones.
  2. The international postal systems are not stable enough at the moment, WAM team have decided to send all the qualified participants/ organizers extra digital postcards/ certifications. (You will still get the paper ones!)
  3. Our team has created a meta page so that everyone tracking the progress and the delivery status.

If you have any suggestions or thoughts, feel free to reach out the WAM team via emailing info@asianmonth.wiki or discuss on the meta talk page. If it’s urgent, please contact the leader directly (jamie@asianmonth.wiki).

Hope you all have fun in Wikipedia Asian Month 2020

Sincerely yours,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.10

Подяка[ред. код]

Нагорода до Тижня азійської кухні 2019.png
За участь у тематичному тижні азійської кухні 2019
Дякуємо Вам за участь у Тижні азійської кухні 2019! Завдяки Вам страви Азії стали ближчими до українського читача. Андрій Гриценко, ця нагорода — символічна вдячність за ваш внесок.
Запрошуємо цього року взяти участь у Тижні азійської кухні 2020, що відбудеться 10-30 жовтня.

--Sakateka (обговорення) 12:25, 3 жовтня 2020 (UTC)
Дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 17:58, 3 жовтня 2020 (UTC)

Волошин Миколай Григорович[ред. код]

поясни мені цей МАРАЗМ??? --Jphwra (обговорення) 18:25, 5 жовтня 2020 (UTC)

А ми вже на ти? Я завжди звертаюсь на Ви? В чому саме маразм? Стаття в редагуванні. --Андрій Гриценко (обговорення) 18:27, 5 жовтня 2020 (UTC)
Волошин Миколай? Григорович --Jphwra (обговорення) 18:30, 5 жовтня 2020 (UTC)
Я подякував Вам за зміни. Але довелось повторно виправляти текст по статті, бо ви редагували паралельно. Але я ж ввічливо подякував, а не кричав на весь Інтернет. ВП:ПДН --Андрій Гриценко (обговорення) 18:35, 5 жовтня 2020 (UTC)