Обговорення користувача:Андрій Гриценко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Зміст

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017[ред. код]

@Андрій Гриценко: вітаю знову, вже розпочалася реєстрація щодо участі у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 12:35, 29 серпня 2017 (UTC)

Дякую ! --Андрій Гриценко (обговорення) 17:34, 29 серпня 2017 (UTC)
Вітаю Андрій Гриценко, вже ніби вас відномінували і з назвами питання закрите: потрібен точний переклад, тобто щоб не було "спека" замість "брата". Тож гадаю проблеми вирішено і сподіваюся на ваше повернення до участі в місячнику.--Yasnodark (обговорення) 14:45, 3 листопада 2017 (UTC)
Дякую за увагу. Дещо відволікся - зараз гляну --Андрій Гриценко (обговорення) 16:47, 3 листопада 2017 (UTC)
АндріюТо ви маєте на увазі, що прогавили підсумок — туди глянете? Чи щодо чого?. А щодо повернення як?--Yasnodark (обговорення) 15:59, 6 листопада 2017 (UTC)
Дякую. Ні прогавив про яку статтю. Я і не відходив. Просто дещо навалилось інших клопотів. Думаю нацближчим часом повернусь до Місячника --Андрій Гриценко (обговорення) 19:43, 6 листопада 2017 (UTC)
Андрій Гриценко вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! Пропоную після свят долучитися до створення переліку найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів.--Yasnodark (обговорення) 16:32, 30 грудня 2017 (UTC)
Дякую за привітання. Вітаю і Вас, Yasnodark З Новим 2018 роком. Навзаєм пропоную відновити Тижні областей України. Зокрема, жодного разке не проводився Тиждень Сумщини. Як вам така пропозиція
Навзаєм, чесно кажучи регіональні тижні - не моя тема, я стільки бажаного та запланованого не встигаю. Проте буду радий будь-якому розширення нашої вікі, тож бажаю вам успіхів. Якщо вас зацікавила моя ідея, то кокретизую: планую поступово провести анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список (якомога довший, проте не більше 50) найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман, проте необов'язково), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 чи певна менша кількість прочитаних романів та знайдеться час та бажання.--Yasnodark (обговорення) 17:32, 30 грудня 2017 (UTC)
Прекрвасна ідея, я її підтримую, навіть полюбляє, щось подібне проводити. Але я не прочитав жодного ФАНТАСТИЧНОГО твору (я не полюбля. фантастику). Тож це буде дещо субєктивна думка. --Андрій Гриценко (обговорення) 17:39, 30 грудня 2017 (UTC)

Перекладені статті[ред. код]

Вітаю! За останній час Ви створили багато статей на різноманітну тематику шляхом перекладу. Я так розумію що Ви багато створювали їх в рамках різноманітних місячників, тижневиків. Багато перекладених статей мають різноманітні помилки перекладу. Там, де вони явно впадають в очі я проставив відповідний шаблон (Ви можете побачити ці статті коли глянете мій внесок з 21:13, 28 серпня до 21:52, 29 серпня). Вам необхідно усунути все недоліки перекладу, бо позначка про перевірність не відповідає дійсності. Думаю 2 тижні Вам для цього вистачить, адже багато різноманітних місячників завершилося. --Basio (обговорення) 17:19, 30 серпня 2017 (UTC)

Які завершились, а які йдуть далі. Добре гляну --Андрій Гриценко (обговорення) 17:34, 30 серпня 2017 (UTC)

Є ще питання до назви статті Новегіен тауншип (Пенсильванія) і не зрозуміло чи Рейс 381 є статтею чи дизамбігом? --Basio (обговорення) 17:24, 30 серпня 2017 (UTC)

Щодо Владімір Брабєц:

У 1953 р. В.Брабєц закінчив DAMU
а від з другим чоловіком виховали доньку
Фільм не давав йому ніякої ролі, щоб впоратись з його театральними ролями
зіграв, наприклад, як безідейно король в обох творах казки
Окрема глава у кар'єрі В.Брабєца дубляж
чемпіонаті з танцю у повному розмірі в Пржелочі.

Цього досить, що поставити шаблон. Чеської мови я не знаю, щоб виправити. Плюс власні назви не в лапках. --Basio (обговорення) 19:11, 2 вересня 2017 (UTC)

Ось тепер умовили, дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 06:59, 3 вересня 2017 (UTC)

Тиждень Рівненщини[ред. код]

Вітаю! Бачу, що маєте багато роботи, але як викроїте трохи часу — загляньте сюди. З повагою, — Шиманський હાય! 07:56, 2 вересня 2017 (UTC)

Дякую, обовязково ! Чекаю на Тиждень Сумщини восени --Андрій Гриценко (обговорення) 08:54, 2 вересня 2017 (UTC)

Нагадування[ред. код]

Я запропонував Вам підправити статті, які створили шляхом перекладу. Але Ви виправили тільки ту, де я вказав помилки. До інших не зверталися. Навпаки Ви і далі перекладаєте статті з помилками. Хоч стаття Гоночний велосипед має шаблон В роботі, але в такому виді вона цілком законно може бути вилучена як машинний перехід. Якщо не виправите перекладені статті, то я буду ставити питання про заборону Вам створювати статті шляхом перекладу А для адміністратора це дуже неприємно. Чекаю реакції. Бажання створювати статті в рамках тижневиків/місячників добре, але якість Вікіпедії є пріоритетною. --Basio (обговорення) 19:14, 9 вересня 2017 (UTC)

 • Дякую, за увагу до моєї роботи і творчості! Зараз у мене не так багато часу, як у вас. Хоча ви взагалі статей мало створюєте. А чому? --Андрій Гриценко (обговорення) 19:17, 9 вересня 2017 (UTC)
  Не створюю з двох причин: для того щоб створити нормальну статтю потрібен час і нормальний інтернет, з цим у мене зараз проблеми і також після перегляду останніх редагувань, обговорень, адміндій мені важко мати спокійний робочий настрій. --Basio (обговорення) 19:27, 9 вересня 2017 (UTC)
Зрозуміло. Очевидно активна Ваша діяльність щодо оцінки дій інших і не дає Вам мати спокійний робочий настрій. Щодо статті Гоночний велосипед з Вами згоден. Решту буду підтягувати поступово. Як що ваша ласка допоможіть... --Андрій Гриценко (обговорення) 06:52, 10 вересня 2017 (UTC)

Тиждень Вінниччини 2017[ред. код]

Four pears.jpg
За участь у Тижні Вінниччини 2017
Шановний Андрій Гриценко, дякую Вам за участь у Тижні Вінниччини! Завдяки Вам з'явилось 4 чудові нові статті, а одна — суттєво покращена. Дозвольте пригостити Вас цими віртуальними дарами літа )! Бажаю успіху у Ваших починаннях! З повагою, — Шиманський હાય! 03:55, 12 вересня 2017 (UTC)
Велике спасибі! --Андрій Гриценко (обговорення) 15:23, 12 вересня 2017 (UTC)

Оригінальне дослідження[ред. код]

В українській класифікації велосипедів відсутній термін Гоночний велосипед. Той велосипед, який Ви переклали є Шосейний велосипед. А термін який Ви використовуєте у статті Дорожній велосипед по суті означає найпростіший велосипед, який ще називають міським. Через недосконале знання англійської мови, особливо специфічних термінів, у статті зустрічаються вирази, що спотворюють інформацію. Ще раз раджу, не займатися перекладом нових статей, а довести до ладу перекладені раніше. --Basio (обговорення) 16:51, 14 вересня 2017 (UTC)

Дякую. Як раз про це й думав. Але зараз дуже мало часу. Поступово дійде черга... --Андрій Гриценко (обговорення) 17:43, 14 вересня 2017 (UTC)

А чим ви редагували?[ред. код]

18:49, 13 вересня 2017 ‎Категорія:Квітень 1598 ? то бажано створити щось подібне для усіх років. Ціж категорії не повинні вилучати якщо вони пусті так?--UkrainianCossack (обговорення) 22:23, 14 вересня 2017 (UTC)

А коли ми стали на ти друже, @UkrainianCossack:?????
@Андрій Гриценко: Вибачаюсь. Звичка(--UkrainianCossack (обговорення) 18:21, 15 вересня 2017 (UTC)
Поступово заповнюється. Але дуже мало статей в УкрВікі про десятки років і сотні місяців --Андрій Гриценко (обговорення) 18:27, 15 вересня 2017 (UTC)

Прибирання шаблону[ред. код]

Ось Ви прибрали шаблону, а статтю не переглянули. Це особливо стосується першого речення та розділу Палмарес. Якщо Ви не почнете виправляти статті у які я поставив шаблони або створите статтю на яку я поставлю шаблон, то я буду змушений привернути до цієї проблеми інших користувачів. --Basio (обговорення) 10:21, 23 вересня 2017 (UTC)

Дякую за НАДмірну увагу до моєї діяльності. Однак постійні погрози і ультиматуми з Вашого боку Basio я вже вважаю, як ВП:НО. Чи це не так? --Андрій Гриценко (обговорення) 12:27, 23 вересня 2017 (UTC)
Звичайно не так. Щодо ВП:НО тут немає ніяких порушень, погроза це зовсім інше (уважно читайте правила). Ви були б ближчі до істини, якби вказали на переслідування, хоч це не правило і не настанова. Але і тут я нічого не порушував, бо всі мої зауваження мають рацію. Я не можу зрозуміти, чому Ви не хочете привести свої статті до вимог Вікіпедії. Навпаки Ви створюєте такі ж нові, їх кількість зростає, що не робить Вікіпедію кращою. Можливо я пишу в дещо ультимативному тоні, але за кожний проставлений шаблон я відповідаю (Ви у цьому переконалися). Я не буду правити (бо не завжди знаю оригінал) статті або вказувати на конкретні помилки, бо якщо Ви їх самі не виправите, то подібне буде і в наступних статтях. Якщо зробили якісь помилки, то виправте їх, а не породжуйте нові, ганяючись за статистикою, яка ні про що не говорить. --Basio (обговорення) 13:10, 23 вересня 2017 (UTC)
Так, я давно замітив про ВП:НПК з Вашого боку. Цікаво, а я не єдиний в цьому списку? --Андрій Гриценко (обговорення) 14:02, 23 вересня 2017 (UTC)
Скажу так Ви не перший і не будете останнім. Я більш-менш вивчив чого від користувачів можна чекати. Я звертаю особливу увагу на адміністраторів, бо від них значною мірою залежить обстановка у Вікіпедії. Тому до них підвищена увага. Щодо не вичитаних перекладів, то я декілька разів відпатрулював версії, які були набагато кращі за Ваші і мені це довго згадував один користувач. А питання про невичитанні переклади не раз піднімалося і ставлення до них негативне. --Basio (обговорення) 15:42, 23 вересня 2017 (UTC)
Щодо себе, то я не дивуюсь, моя діяльність публічна. Але таки цікаво, що рухає Вами. Ще й крім того, наше з вами спілкування також стимулює статистику, "яка ні про що не говорить..." --Андрій Гриценко (обговорення) 15:53, 23 вересня 2017 (UTC)
Мною рухає те, що якщо хтось з користувачів зробив щось не так, то він повинен це усвідомити і врахувати у майбутньому. Якщо цього розуміння немає, то розмова буде продовжуватися. Якщо не вдасться переконати, то виношу на загал. В усіх таких випадках погоджувалися зі мною. --Basio (обговорення) 16:00, 23 вересня 2017 (UTC)
Що у вас натхнення дуже багато, це гарно, а часу? --Андрій Гриценко (обговорення) 16:15, 23 вересня 2017 (UTC)
Часу в мене мало і поганий інтернет. Через місяць з цим стане нормально. Я зрозумів, що Ви натякаєте на те, що я повинен більше писати статті. А що Ваші статті є погано вичитані, то це для Вас нормально і не хвилює. Я так не можу, для мене нехай буде менше, але щоб не було претензій. Читачі Вікіпедії мають отримувати якісний матеріал. Чи може я помиляюся? Але я щось не бачу конкретних дій, тільки переведення розмови про мене. --Basio (обговорення) 16:45, 23 вересня 2017 (UTC)
Просто спілкуюсь - веду діалог. Ми з Вами фактично знайомі, але, що дивно, мало відомо. Я в цьому плані відкритий. А часу і в мене дуже мало. --Андрій Гриценко (обговорення) 17:49, 23 вересня 2017 (UTC)
Я не хочу повідомляти про себе, згідно політики Вікіпедії маю на це повне право. А Ваша відкритість не замінить виправлення не вичитаного перекладу. Так, що я чекаю дій, більше розмов на цю тему не буде, а буде звернення до спільноти. --Basio (обговорення) 18:15, 23 вересня 2017 (UTC)
Дійсно ми з Вами довгенько тут заговорились --Андрій Гриценко (обговорення) 18:19, 23 вересня 2017 (UTC)
Ідеальних статей немає. У цій статті я не відновлював шаблон, бо стаття мала прийнятний вигляд. Ви краще вичитайте статті, де стоять шаблони, а їх більше десятка. --Basio (обговорення) 16:59, 24 вересня 2017 (UTC)
Та я ж і обіцяв поступово покращувати вже написані статті--Андрій Гриценко (обговорення) 17:23, 24 вересня 2017 (UTC)

2017[ред. код]

Добридень! Стаття 2017 присвячена найважливішим подіям у світі 2017 року. Якраз нещодавно я доповнив цю статтю та прибрав малозначимі у ній події. На мій погляд не варто додавати до цієї статті інформацію про здобуття кожної медалі українцями на міжнародних змаганнях, у такому випадку вона буде нереально великою. Пропоную по завершенню певних змагань написати, які країни здобули найбільше медалей, за потреби згадавши також українців.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 15:08, 25 вересня 2017 (UTC)

Я з вами абсолютно згоден. По ходу Ігор нескорених 2017 планую туди вписувати медалі українців, а потім звести в одну подію. --Андрій Гриценко (обговорення) 15:16, 25 вересня 2017 (UTC)
Так само пропоную написати і в статті Вересень 2017.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 18:14, 25 вересня 2017 (UTC)
Добре --Андрій Гриценко (обговорення) 18:32, 25 вересня 2017 (UTC)

Місяць Боснії і Герцеговини[ред. код]

Андрій Гриценко, вітаю Вас з початком Місяця БіГ. Бажаю натхнення та завзяття в праці. З повагою --Олесь Діброва (обговорення) 15:15, 25 вересня 2017 (UTC)

Добре, буду писати статті. До речі, а чому місячника немає в списках Шаблон:Загальне оголошення --Андрій Гриценко (обговорення) 15:18, 25 вересня 2017 (UTC)
Уже додав --Олесь Діброва (обговорення) 16:17, 25 вересня 2017 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Ларіонова Ольга Миколаївна[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Ларіонова Ольга Миколаївна, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://fantlab.ru/autor286. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Ларіонова Ольга Миколаївна.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Ларіонова Ольга Миколаївна, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом.} --Basio (обговорення) 17:16, 27 вересня 2017 (UTC)
Ох, який уважний Basio. Дякую за надмірну увагу до моєї роботи. --Андрій Гриценко (обговорення) 19:14, 27 вересня 2017 (UTC)

Перли перекладу[ред. код]

Я переглянув останні перекладені Вами статті Джо Клейтон і Ніч Великого брата і підправив найбільші перли перекладу, які можна назвати знущанням над користувачами Вікіпедії. Так у першій статті Ви придумали новий орган у людини - множинна мієлома, а в другій порушили закони фізики - високошвидкісний звук (швидкість звуку в однорідному середовищі постійна, змінюється частота). Назву другої статті Ви переклали зовсім неправильно, причому тут брат, це ж не роман Джорджа Орвелла), правильна назва тут. Я про інші недоліки вже мовчу. Я остаточно переконався, що Ваш рівень знань іноземних мов, крім російської, недостатній для кваліфікованого перекладу статей. Можете на мене ображатися, але як я сказав тут, це знущання над Вікіпедією. Тому я Вам даю останній шанс для виправлення статей, про які я говорив раніше. Моє терпіння закінчилося. Вважайте це ультиматумом, бо так не може продовжуватися --Basio (обговорення) 17:59, 4 жовтня 2017 (UTC)

Так давненько не спілкувались Basio. Щодо назви згоден з Вами, але я продублював назву з переліку представленому в Місяці фантастичних творів 2017. Хоча згоден з назвою "Острів приречених горіти/палати", яку я використовував у статті Ніч великої спеки (Великого брата). Дякую за постійну увагу. Мені навіть так комфортніше, чесно! --Андрій Гриценко (обговорення) 18:26, 4 жовтня 2017 (UTC)
Я не збираюсь бути нянькою для Ваших статей. Спільнота довірила Вам права адміністратора, вважаючи Вас досвідченим користувачем, але Ви цього не підтверджуєте. Ви створюєте статті, які допустимі тільки для новачків. Якщо Ви не виправити всі статті, на які я поставив шаблон про переклад, то я не буду правити всі подібні там перли, а виставлю їх на загальний огляд. --Basio (обговорення) 18:36, 4 жовтня 2017 (UTC)
Привіт. Безвідносно до ситуації, якщо фільм не має офіційного україномовного перекладу, то перекладати слід з оригіналу, а не робити переклад російського перекладу. Якщо навіть переклад перекладу поширений в українських джерелах, його максимум можна згадати у вступі статті, але не називати статтю так само (ну хіба що він справді вже таки дуже поширений, але я навіть не уявляю такої ситуації - якщо б фільм був таким відомим, його б випустили в український прокат).--Piramidion 18:34, 4 жовтня 2017 (UTC)
Так ні тут переклад якраз був з англійської версії --Андрій Гриценко (обговорення) 18:37, 4 жовтня 2017 (UTC)
Так, я помітив що і росіяни переклали більш-менш правильно, принаймні другий варіант і в перекладі з російської буде таким же, тож мій коментар був не в тему (заплутався через дві різні назви фільму, перепрошую). Ну і я говорив про переклад на сайті, на який дав посилання Basio, а початкова назва статті - це взагалі щось дивне. Треба буде глянути, звідки вони там такі назви беруть в тому проекті.--Piramidion 18:40, 4 жовтня 2017 (UTC)
Дякую. Я чомусь більш повірив проекту, ніж правильному перекладу... --Андрій Гриценко (обговорення) 18:43, 4 жовтня 2017 (UTC)
 • Я вирішив перевірити останню Вашу статтю - взяв один маленький абзац і звірив переклад з оригіналом. Ось що вийшло: ред.№ 21210899. Отже, множинна мієлома - це і є рак кісткового мозку, а у Вас це чомусь дві різні хвороби. Останнє речення - це взагалі... ну, нема слів, самі розумієте. У Вашій редакції Джо Клейтон «поховала» свою матір і двох сестер, насправді ж це вони її поховали. To be survived by somebody — це ідіома, яка означає, що той, хто survives (переживає) якусь особу, залишається живим, тоді як ця особа помирає. У Вас вийшло навпаки — тож такий переклад справді виглядає знущанням над читачами. Раніше не вникав у ситуацію, але тепер, зважаючи на такі грубі помилки перекладу в одному-єдиному абзаці, приєднуюсь до зауважень Basio. За такий переклад можна позбавити прав патрульного, а у Вашому випадку позбавлення прав патрульного означатиме й позбавлення прав адміністратора, без цього ніяк. Тому прошу врахувати зауваження і пройтися по своїх статтях та повиправляти їх. Якщо будуть якісь труднощі перекладу - можу допомогти.--Piramidion 19:18, 4 жовтня 2017 (UTC)
Дякую Piramidion за переклад. Я зрозумів в чому справа. Спробую виправити неточний переклад в деяких статтях. Дійсно, бажання писати статті, досліджуючи деякі теми, працюючи в рамках Тижнів, переважають якість. Я переорієнтуюсь на іншу проблематику, бо писати статті, це вже як звичка чи навіть рефлекс, щоденна потреба --Андрій Гриценко (обговорення) 14:03, 5 жовтня 2017 (UTC)

Пам'ятник Тарасові Шевченку (Глухів)[ред. код]

Якщо забули про цю статтю, то погано. Там вже є перли не перекладу. --Basio (обговорення) 06:55, 8 жовтня 2017 (UTC)

Дякую, Ви уважні --Андрій Гриценко (обговорення) 07:02, 8 жовтня 2017 (UTC)

Пшенічка[ред. код]

Вітаю. Ви коли скасовуєте редагування, то хоча б вказуйте причину. Наприклад, яка причина скасування мого редагування цієї статті? Здається, воно було слушним. Натомість ви залишили якийсь суперстиль біографії, де стоп'ятсот раз вживається П.Пшенічка - без пробілу і для чого скорочувати ім'я? Далі в «хоббі», не виділено, що другий абзац говорить він, і так само не виділено третій абзац, але там уже непряма мова, що дещо спантеличує. (Inflicted Voodoo (обговорення) 18:27, 10 жовтня 2017 (UTC))

Дякую. Щодо цитати з вами згоден. Але її необхідно було лапками виділяти на початку і в кінці (у вас було троє лапок). Енциклопедчний стиль передбачає скорочене ім'я та прізвище. Тому залишати лише прізвище, думається, недоцільно. Можливо краще тоді Пауль Пшенічка чередувати з П.Пшенічка. --Андрій Гриценко (обговорення) 18:32, 10 жовтня 2017 (UTC)
Та чому ж недоцільно залишати прізвище? Навіть дуже доцільно. І так, можна звичайно чередувати зі сполученням імені та прізвища, а також взагалі упускати їх, так як зрозуміло про кого йде мова. Вийде наступним чином: вчився там-то, тоді-то зробив це, там побув стільки-то. (Inflicted Voodoo (обговорення) 18:56, 10 жовтня 2017 (UTC))
Я згоден на чередування. Однак більше прихильник ініціала та прізвища. --Андрій Гриценко (обговорення) 18:59, 10 жовтня 2017 (UTC)
Ну ок. Але це буде виглядати як шкільний реферат, а не як енциклопедія. А, і до речі, моє редагування ви не скасували виявляється, а відкотили. Нагадую таке правило відкоту. А то аж відчув себе вандалом))). Все-таки візьміть, будь ласка, до уваги мої зауваження, вони ніби слушні. (Inflicted Voodoo (обговорення) 19:23, 10 жовтня 2017 (UTC))
Добре --Андрій Гриценко (обговорення) 14:27, 11 жовтня 2017 (UTC)

Церемонія нагородження учасників Веломісяця[ред. код]

Шановний учаснику Веломісяця-2017! Вітаємо Вас із завершенням конкурсу! На сторінці конкурсу вже з'явилась таблиця із результатами. Просимо заповнити форму і запрошуємо відвідати церемонію нагородження, що відбудеться в неділю, 29 жовтня о 14:00 в м. Львів, в Першій Львівській Медіатеці, вул. Мулярська 2а. На переможців чекають обіцяні призи, решту учасників — сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна»!

Із вдячністю, Оргкомітет конкурсу / Звірі 14:42, 15 жовтня 2017 (UTC)

Дякую, хотів би побувати на святі --Андрій Гриценко (обговорення) 15:18, 15 жовтня 2017 (UTC)

Тиждень статей з 34 і більше інтервікі посилань, яких немає в УкрВікі[ред. код]

Дякую, будемо писати --Андрій Гриценко (обговорення) 16:02, 18 жовтня 2017 (UTC)
Супер! Дякую за відгук --Kibeee (обговорення) 16:06, 18 жовтня 2017 (UTC)

ВП:ЗППП[ред. код]

Зверніть увагу на заявку, що Вас стосується. --Basio (обговорення) 18:25, 19 жовтня 2017 (UTC)

Дякую --Андрій Гриценко (обговорення) 19:06, 19 жовтня 2017 (UTC)

Місяць Боснії і Герцеговини[ред. код]

Вікі-орден Боснії і Герцеговини ІІІ ступеня.png
Вікіорден Боснії і Герцеговини ІIІ ступеня
Нагороджується Андрій Гриценко за участь у Місяці Боснії і Герцеговини, що тривав з 25 вересня до 31 жовтня 2017 року. Під час Місяця здобуто 6 балів, причому всі – за створення нових статей.

З повагою --Олесь Діброва (обговорення) 20:15, 11 листопада 2017 (UTC)

Велике спасибі! --Андрій Гриценко (обговорення) 10:40, 12 листопада 2017 (UTC)

Наконечний Микола Леонідович[ред. код]

Доброго вечора. Якщо вас цікавлять сторінки про футболістів — використовуйте «складнішу» версію Шаблон:Футболіст. Вона набагато простіше, і її швидше заповнювати. І, на перших порах, робіть про гравців з невиликою кількістю команд. У вас досить багато помилок і складно виправляти. Дякую. --Roman333 (обговорення) 19:03, 20 листопада 2017 (UTC)

Дякую, так цей шаблон простіше заповнювати --Андрій Гриценко (обговорення) 19:09, 20 листопада 2017 (UTC)

Діаспоріана[ред. код]

Андрію сподіваюся на дотримання обіцянки та вітаю з призовим місцем у Діаспоріані і вашим внеском у рамках Неолімпіади. Маю надію, що вам вже повідомили про майбутнє преміювання за Діаспорянський місяць. І певен, що і у фантастичному ви маєте шанси вписатися у перелік презентантів.--Yasnodark (обговорення) 17:02, 24 листопада 2017 (UTC)

Дякую. Радий, що досяг другого місця. Ні ще мені нічого ніхто не повідомляв. --Андрій Гриценко (обговорення) 17:07, 24 листопада 2017 (UTC)
А пошта у вас увімкнена? Бо тих у кого ні, прохали увімкнути. Може там треба шукати повідомлення.--Yasnodark (обговорення) 17:49, 24 листопада 2017 (UTC)
Пошта увімкнена. Повідомлення від Ані я отримува ще минулого тижня. Просто не відразу зрозумів про який Ви місячник питали? --Андрій Гриценко (обговорення) 19:01, 24 листопада 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт! дякую за внесок того року — і запрошую долучитися цього року, якщо знайдете час та бажання --アンタナナ 22:38, 24 листопада 2017 (UTC)

Добре буду писати --Андрій Гриценко (обговорення) 11:36, 25 листопада 2017 (UTC)

Місяць Азії 2017[ред. код]

Дописав Масакі Ямада (8 371 байт, 382 слова) та Косю Тані (9 529 байтів, 369 слів). --Андрій Гриценко (обговорення) 19:23, 8 грудня 2016 (UTC)
@Андрій Гриценко: вітаю, треба обережніше ставитись до номінацій на вилучення, ви номінували дві статті про відомі телепрограми, наявність яких безперечно підвищить відвідуваність укрвікі, треба не номінувати статтю на вилучення, відбиваючи бажання в новачків писати, а на сторінці обговорення статті підказати автору про наявність недоліків. Тож прошу вас зняти номінації та спробувати знайти контакт з авторами чи власноруч продемонструвати їм модель поліпшення.--Yasnodark (обговорення) 16:04, 14 квітня 2017 (UTC)
Я абсолютно згоден @Yasnodark:. Погано, що автор анонімний. --Андрій Гриценко (обговорення) 19:11, 14 квітня 2017 (UTC)
Андрій Гриценко Вітаю з минулими світами, то чому ж ви не зробили бодай спроб. І я ж кажу до анонімів треба звертатися на сторінці обговорення статті та в історії статей, а не лише на їх сторінках, до того ж одна з 2 статей телепрограми - зовсім не анонімна. А тепер обидві статті майже приречені через надумані причини. А взагалі ще непогано на якомусь фрагменті продемонструвати приклад оформлення. Це не є норм: жодного повідомлення, жодної спроби діалогу з авторами, жодного часу на реакцію та пропозиції зареєструватися - через такі дії ці автори ніколи не стануть зареєстрованими користувачами. Написали б у всіх можливих місцях, місяць почекали б, відповіді не дочекалися - тоді вже шаблон, якщо все так погано. Та не в цьому випадку коли статті відверто значимі, можна і тоді (тобто через місяць чи пару тижнів) почати з вилучення неенциклопедичної інфи із вказівкою причин - це буде сигналом для початківця. Ви написали, що згодні та сторінки обговорення статей та сторінки обговорення їх створювачів — досі порожні. А ваш голос - досі за вилучення. Тож яким чином, ця згода виражається на практиці я не розумію. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 13:49, 18 квітня 2017 (UTC)
Дякую. І вас із святами @Yasnodark: Таки чекав, що виправить автор. Але "Супермодель..." таки я виправив. Єдине, що можливо інтер-вікі бажано б знайти. А іншу статтію "Від панянки ..." там все копіво... Напевно втратимо. А взагалі, на мій погляд: анонімний автор, то не автор! Нехай реєструється! --Андрій Гриценко (обговорення) 15:24, 18 квітня 2017 (UTC)
За привітання та супермодель дякую. Щодо панянки - з таблицями все гаразд, тож якщо зробити преамбулу - не бачу проблем. Щодо наявності проблем з копіво - теж варто повідомляти авторів, там де я казав. Бо часто ми так жваво боремось за права тих, хто і створив статтю для популяризації власного телепроекту, володіючи цими правами. Тож достатньо було замість номінації вилучити спірну інформацію замість номінації та запитати автора чи не є він правовласником або може захоче здобути відповідний дозвіл на розміщення в правовласників. Щодо анонімів підхід неправильний, є користувачі різні. Деякі по 5 років під ай-пі редагують..--Yasnodark (обговорення) 16:35, 18 квітня 2017 (UTC)
Дякую, почекаю день-два, можливо автор відреагує, на комент на сторінці обговорення --Андрій Гриценко (обговорення) 15:56, 18 квітня 2017 (UTC)
Вітаю @Андрій Гриценко: Дуже вдячний за ваш внесок в рамках місячника фантастичних творів, проте чи не могли би ви приділити також увагу якимось з перелічених нижче помітних літературних фантастичних творів: «Проект "Король"»,Парадоксальні люди, «Там, де до пізньої пори птахи так солодко співали[en]», «Ніч часів[en]», «Володар минулого», «Нюрк», «Людина, що впала на Землю[en]», «Гаряча лінія Змійоносця[en]», Мізора, «Вершник на хвилі шоку[en]», День відродження[en], «Сутінки Бріарею[en]», Волден два[en], «Немає ворогу окрім часу», «Море та літо», «Майклмас[en]», «Рік спокійного Сонця», «Глибокий вакуум», «Рій (роман)[en]», «Володар снів (роман)». --Yasnodark (обговорення) 14:45, 16 жовтня 2017 (UTC)
Так буду писати --Андрій Гриценко (обговорення) 15:24, 16 жовтня 2017 (UTC)

А ще хоч одну свою статтю доповните? Не вистачає для отримання листівки ) Ще є час сьогодні-завтра на доповнення -- Ата (обг.) 16:18, 8 грудня 2016 (UTC)

Завтра гляну --Андрій Гриценко (обговорення) 18:47, 8 грудня 2017 (UTC)

@Андрій Гриценко: вітаю, розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику фантастики запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь.----Yasnodark (обговорення) 14:40, 1 вересня 2018 (UTC)

Добре! --Андрій Гриценко (обговорення) 17:38, 2 вересня 2018 (UTC)
@Андрій Гриценко: вітаю, ви раптом у стосі справ на забули про вашу згоду на участь та реєстрацію? Сподіваюся на вашу фактичну участь у тематичнику та статті.--Yasnodark (обговорення) 15:34, 16 жовтня 2018 (UTC)
Дякую, пам'ятаю. Дещо відволікся на інші теми. --Андрій Гриценко (обговорення) 17:55, 16 жовтня 2018 (UTC)

The National (Шотландія)[ред. код]

Добрый день! Можете добавить чуть-чуть текста--Станислав Савченко (обговорення) 14:10, 8 грудня 2017 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Логотип Кантонального вікітижня.png

Добрий день!

Запрошую Вас до участі в Кантональному вікітижні, що триватиме з 16 до 30 грудня 2017 року. Тематика стосуватиметься кантонів, Кантонів та пов'язаних з ними понять.

Якщо Ви згодні взяти участь, додайтеся до списку учасників на сторінці вікітижня.

Сподіваюсь на Ваше розуміння. З повагою Олесь Діброва (обговорення) 17:34, 9 грудня 2017 (UTC)

Добре, дякую за запрошення! --Андрій Гриценко (обговорення) 20:42, 9 грудня 2017 (UTC)

Пишемо про мережеву безпеку[ред. код]

Вітаю! Ви відзначились в обговорені в кнайпі як зацікавлений в цьому конкурсі. Нагадую, що онлайн-обговорення відбудеться завтра, о 10:00. Початково, ми збираємось в цьому езерпаді, де залишатимемо найважливіші коментарі. В 10:00 туди скинуть лінк на відеочат, де проходитиме обговорення. Просимо долучатись! Чекаємо на Вас! --Звірі (обговорення) 17:28, 22 грудня 2017 (UTC)

Дякую, завтра буду на загальних зборах --Андрій Гриценко (обговорення) 18:43, 22 грудня 2017 (UTC)

WAM Address Collection[ред. код]

Congratulations! You have more than 4 accepted articles in Wikipedia Asian Month! Please submit your postal mailing address via Google form or email me about that on erick@asianmonth.wiki before the end of Janauary, 2018. The Wikimedia Asian Month team only has access to this form, and we will only share your address with local affiliates to send postcards. All personal data will be destroyed immediately after postcards are sent. Please contact your local organizers if you have any question. We apologize for the delay in sending this form to you, this year we will make sure that you will receive your postcard from WAM. If you've not received a postcard from last year's WAM, Please let us know. All ambassadors will receive an electronic certificate from the team. Be sure to fill out your email if you are enlisted Ambassadors list.

Best, Erick Guan (talk)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 19:31, 31 грудня 2017 (UTC)

Тиждень Одещини 2018[ред. код]

Вітаю! Планую провести тематичний тиждень Одещини цього місяця — як матимете час і натхнення — долучайтеся! З повагою, — Шиманський હાય! 15:20, 2 січня 2018 (UTC)

Із задоволенням приму участь. А як вам, Шиманський Василь в кінці січня ідея првести Тиждень Сумщини? Ще не було жодного тижня цієї області --Андрій Гриценко (обговорення) 15:24, 2 січня 2018 (UTC)
Був, навіть 2, щоправда востаннє — років 6 тому. Я намагаюсь «освіжити» статистику, організовую регіональні тижні. Нажаль, минулого року не встиг зробити стільки, скільки задумав — на цей рік залишилось 10 регіонів, тематичних тижнів яких не було принаймні 4 роки. І Сумщина якраз серед них. Тому як не сильно спішите — то скоро і такий тиждень буде. — Шиманський હાય! 15:34, 2 січня 2018 (UTC)
Так, велике спасибі! Хотілось би у січні - на річницю створення області --Андрій Гриценко (обговорення) 15:40, 2 січня 2018 (UTC)

WAM Address Collection - 1st reminder[ред. код]

Hi there. This is a reminder to fill the address collection. Sorry for the inconvenience if you did submit the form before. If you still wish to receive the postcard from Wikipedia Asian Month, please submit your postal mailing address via this Google form. This form is only accessed by WAM international team. All personal data will be destroyed immediately after postcards are sent. If you have problems in accessing the google form, you can use Email This User to send your address to my Email.

If you do not wish to share your personal information and do not want to receive the postcard, please let us know at WAM talk page so I will not keep sending reminders to you. Best, Sailesh Patnaik

Confusion in the previous message- WAM[ред. код]

Hello again, I believe the earlier message has created some confusion. If you have already submitted the details in the Google form, it has been accepted, you don't need to submit it again. The earlier reminder is for those who haven't yet submitted their Google form or if they any alternate way to provide their address. I apologize for creating the confusion. Thanks-Sailesh Patnaik

Тиждень Одещини 2018[ред. код]

Special Bronze Barnstar.png
За участь у Тижні Одещини 2018
Шановний Андрій Гриценко, дякую Вам за участь у Тижні Одещини! Завдяки Вам з'явилось 6! нових статей. У рамках тижня — це третій найкращий результат (3% кількості створених статей, 6% доданого об'єму). Тому у цю холодну пору бажаю Вам південного тепла і одеського гумору ). З повагою, — Шиманський હાય! 13:56, 28 січня 2018 (UTC)
Велике спасибі! --Андрій Гриценко (обговорення) 14:10, 28 січня 2018 (UTC)

Вдячність за участь у Місячнику хронології[ред. код]

Ancien History Barnstar.png
За участь у Місячнику поліпшення хронології
Дякуємо Вам за участь у Місячнику поліпшення хронології у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці врятовані від зникнення десятки надкоротких статей, а Вікіпедія збагатилася новими статтями про роки й десятиліття. Андрій Гриценко, ця стародавня зірка — символічна вдячність за ваш внесок. Принагідно запрошую Вас до новоствореного Вікіпроекту з історії. Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 21:13, 4 лютого 2018 (UTC)
Велике спасибі! --Андрій Гриценко (обговорення) 13:24, 5 лютого 2018 (UTC)

Тиждень Сумщини[ред. код]

Список футболістів вичерпався. Тому розпочав створювати статті про діючих гравців «Нафтовика». З повагою, --Дми88 (обговорення) 16:13, 5 лютого 2018 (UTC)

Клас, дякую. А я вже думав, що ж далі. Ви в темі. Завдяки Вашим статтям тримається Тиждень Сумщини. Дякую, Дмитре! --Андрій Гриценко (обговорення) 16:21, 5 лютого 2018 (UTC)
Створив статті вже практично й про решту діючих гравців «Нафтовика-Укрнафти» (виключення — Водоп'ян, який ще не дебютував на професіональному рівні - див. тут та тут). Ви ще пропустили цього пана. Тому про нього та ще про когось з гравців «Сум» спробую написати до закінчення тижня. З повагою, --Дми88 (обговорення) 10:29, 7 лютого 2018 (UTC)
Дякую, класно, пишіть ! --Андрій Гриценко (обговорення) 11:35, 7 лютого 2018 (UTC)
Доброї ночі! Бачу Ви помітили, що вже створені статті про футболістів з «Сум». Щойно створив статтю про Владислава Боброва. Щодо поліпшених статтей: про Олега Анатолійовича нічого б не зміг додати, а от про цього пана якби раніше помітив, то міг би. Але вже часу немає. Отож моя участь у тижні завершена. З повагою, --Дми88 (обговорення) 22:41, 8 лютого 2018 (UTC)
Дякуємо за активну і результативну участь у тижні. Після підрахунку результатів ви будете серед кращих! --Андрій Гриценко (обговорення) 12:45, 9 лютого 2018 (UTC)

voy:Вікімандри:Підтримай Вікімандри українською[ред. код]

Доброго вечора. Не забули?--RLuts (talk) 21:43, 6 лютого 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018[ред. код]

привіт! вітаю із успішним тижнем Сумщини, і запрошую долучатися до місячника зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018 ) --アンタナナ 22:13, 7 лютого 2018 (UTC)

Дякую, із задоволенням. Нарешті, я і тиждень Сумщини продовжити запропонував, аби йшли безперервно заходи --Андрій Гриценко (обговорення) 10:37, 8 лютого 2018 (UTC)

Сторінку Шаблон:Олімпійські чемпіони з біг-ейр у сноубордингу номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Олімпійські чемпіони з біг-ейр у сноубордингу, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 лютого 2018. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 12:20, 24 лютого 2018 (UTC)

10wikidays4k[ред. код]

Привіт!

Подивився ваш результат у 30wikidays4k. Там початок 28.01, а завершення - 1.03. Хоча має бути 26.01. Як так? Про всяк випадок нагадую, що дні пропускати не можна. Пропустив - вибув. --Alex Blokha (обговорення) 22:00, 8 березня 2018 (UTC)

Так, дякую - було пропущено два дні і декілька статей. Долучайтесь до гри - пишіть статті! --Андрій Гриценко (обговорення) 15:49, 9 березня 2018 (UTC)
Тоді лічильник скидується, нажаль :). Дякую за внесок :). --Alex Blokha (обговорення) 22:41, 9 березня 2018 (UTC)
Вибачаюся, я не одразу зрозумів в якому сенсі "пропустив". Все нормально :). З.І. Долучуся трохи пізніше :) --Alex Blokha (обговорення) 22:41, 9 березня 2018 (UTC)
Так, так ) --Андрій Гриценко (обговорення) 09:31, 10 березня 2018 (UTC)

Тиждень Сумщини[ред. код]

Вітаю! А коли нарешті будуть підсумки Тиждня Сумщини. Дякую, з повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 07:51, 9 березня 2018 (UTC)

Вони оприлюднені на сторіці обговорення. А що ви маєте на увазі під словом підсумки? --Андрій Гриценко (обговорення) 13:17, 9 березня 2018 (UTC)

Скандинавська весна[ред. код]

Андрію Вітаю я не є організатором цього конкурсу, проте можливо він вас зацікавть, зокрема мої пропозиції з фантастики чи спорту.--Yasnodark (обговорення) 15:38, 12 березня 2018 (UTC)

Дякую, спробує долучитись --Андрій Гриценко (обговорення) 15:44, 12 березня 2018 (UTC)

Ралі Дакар 2017[ред. код]

Отпатруливуйте правку, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 15:19, 14 березня 2018 (UTC)

А що там патрулювати - текст незмінний --Андрій Гриценко (обговорення) 16:00, 14 березня 2018 (UTC)

Шаблон:Головні стадіони зимових Олімпійських ігор[ред. код]

Вітаю. Через Шаблон:Головні стадіони зимових Олімпійських ігор додаються категорії шаблонів до статей, до яких включений цей шаблон. Це потрібно виправити. Можна, наприклад, створити документацію цього щаблону, куди перенести категоії шаблонів. --Олег (обговорення) 19:17, 21 березня 2018 (UTC)

Ще хотів попросити — перевіряйте те, що копіюєте з росвікі. Неважко помітити, що Категорія для літніх Олімпійських ігор (Категорія:Навігаційні шаблони:Літні Олімпійські ігри) тут недоречна. Виправив Ваш шаблон. --Олег (обговорення) 14:56, 22 березня 2018 (UTC)

Добре, дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 15:31, 22 березня 2018 (UTC)

Переклад[ред. код]

Доброго дня! при перекладі сторінок Ви вказуєте шаб {{Перекладена стаття}. В широкому варіанті, наприклад, {Перекладена стаття|ru|Тахер Эль-Гамаль|станом на 3 квітня 2018 року}} - ru - означає Російська. А у Вас скрізь "en". Якщо Ви перекладали сторінки з Рос.Вікі - замініть "en" на "ru", а якщо з англ. то так і залиште. --ДмитроСавченко (обговорення) 23:06, 3 квітня 2018 (UTC)

Дякую, зараз уточню --Андрій Гриценко (обговорення) 11:28, 4 квітня 2018 (UTC)
Дякую, все в порядку! --Андрій Гриценко (обговорення) 11:34, 4 квітня 2018 (UTC)
прошу) --ДмитроСавченко (обговорення) 13:55, 4 квітня 2018 (UTC)

Сторінку Заміна паперових купюр на монети в Україні 2018—2020 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Заміна паперових купюр на монети в Україні 2018—2020, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 квітня 2018. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 14:17, 28 квітня 2018 (UTC)

Тетяна Альошина[ред. код]

Вітаю! Ви додали статтю до результатів тижня Полтавщини, але в самій статті не знайшов нічого, що пов'язувало б її з Полтавським краєм. Може щось пропустили чи недописали? — Шиманський હાય! 04:56, 15 травня 2018 (UTC)

Так, дійсно, вона додана помилково --Андрій Гриценко (обговорення) 14:08, 15 травня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Дякую! Дуже б хотів, але якраз 2 червня записався спікером на ЕдКемп. Тема сесії "Використання можливостей Вікіпедії у освітньому процесі" --Андрій Гриценко (обговорення) 07:00, 20 травня 2018 (UTC)

Дивне перейменування[ред. код]

Вітаю! Не зовсім ясне Ваше перейменування на Нечкина Міліца Василівна. В українському джерелі (ЕІУ) ясно значиться «Нечкіна Милица Василівна». Ім'я в українській мові узвичаєне як Милиця. З повагою --В.Галушко (обговорення) 20:43, 22 травня 2018 (UTC)

Дякую, перегляну! --Андрій Гриценко (обговорення) 11:12, 23 травня 2018 (UTC)

Янчжоу[ред. код]

Вітаю. Судячи з усього Ви почали писати статтю, а потім про неї забули. Там купа невичитаного автоперекладу. Прошу Вас, вичитайте статтю. --Олег (обговорення) 15:27, 25 травня 2018 (UTC)

Дякую, перегляну найближчим часом --Андрій Гриценко (обговорення) 11:18, 26 травня 2018 (UTC)

українці[ред. код]

Вітаю Андрій Гриценко прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни", бо попередній розділ захаращений, а тут конкретна пропозиція.--Yasnodark (обговорення) 13:11, 18 червня 2018 (UTC)

Список пісень Evanescence[ред. код]

Доброго дня! Будь ласка, допоможіть на вище вказаній сторінці привести до ладу інформацію в розділі «Примітки». --Дми88 (обговорення) 11:59, 19 червня 2018 (UTC)

Ого! --Андрій Гриценко (обговорення) 14:44, 19 червня 2018 (UTC)
В тих примітках усе що міг — уже зробив. І що означає це Ваше «Ого!»? --Дми88 (обговорення) 11:10, 20 червня 2018 (UTC)
Глянув як це виглядало --Андрій Гриценко (обговорення) 15:39, 20 червня 2018 (UTC)
То як, допоможете? --Дми88 (обговорення) 9:19, 21 червня 2018 (UTC)
Взвагалі без проблем: але ці дні до суботу - часу просто немає, але головне поки не зрозумів, в чому там проблема --Андрій Гриценко (обговорення) 14:00, 21 червня 2018 (UTC)

Знакова постать (премія)[ред. код]

Привіт, наткнулася на цю статтю, бачу, є купа дотичних (церемонії і теде). З 2016 року Ви вже мали то дізнатися, але все ж скажу: літери І (кирилиця) і I (латинка) — це різні символи, відповідно, Жінка ІІІ тисячоліття і Жінка III тисячоліття — різні посилання. І для тисячоліть використовується латинка, кінець кінцем, це римські числа. Поправите назви решти статей, будь ласка? --Ата (обг.) 11:52, 28 червня 2018 (UTC)

Дякую, перегляну --Андрій Гриценко (обговорення) 12:08, 28 червня 2018 (UTC)

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )

Дякую, перегляну найближчим часом --Андрій Гриценко (обговорення) 19:07, 2 липня 2018 (UTC)

10wikidays4k[ред. код]

Привіт! Є думки як далі вести нумерацію досягнень в 10wikidays4k? Кожні 10 днів, кожні 25 або кожні 50? Ще варіант? --Alex Blokha (обговорення) 20:38, 15 липня 2018 (UTC)

10, 15, 20, 25, а далі кожні 25. чи 25 - 50, а далі по 50. Головне, аби люди відмічали. Я не вірю, що немає таких вікіпежистів, які пишуть хочаю 15-30 днів підряд --Андрій Гриценко (обговорення) 10:53, 16 липня 2018 (UTC)
Добре. Тобто після 100 статей буде 150, 200,250? --Alex Blokha (обговорення) 22:06, 16 липня 2018 (UTC)
Так, згоден --Андрій Гриценко (обговорення) 09:12, 17 липня 2018 (UTC)

Тиждень Черкащини[ред. код]

Завершився?.. --IgorTurzh (обговорення) 18:56, 30 липня 2018 (UTC)

ну так вчора --Андрій Гриценко (обговорення) 18:59, 30 липня 2018 (UTC)
Зніму тоді з оголошення. І... братиму участь у тижнях по регіонах надалі. Ви реально робите для цього підпроекту дуже багато, дякую! --IgorTurzh (обговорення) 19:01, 30 липня 2018 (UTC)
Так, дякую --Андрій Гриценко (обговорення) 19:44, 30 липня 2018 (UTC)

Мойдодир[ред. код]

Наскільки мені відомо, офіційна назва перекладеного твору в українській мові Мийдодір (від мити до дір): http://abetka.ukrlife.org/myidodyr.htm https://www.ukrlib.com.ua/world/printit.php?tid=3180

Ще є варіант Шкіромий: https://www.ukrlib.com.ua/world/printit.php?tid=3635

Про Мойдодир в українській мові чую впеше. Прошу виправити назву.--Viktor Legend (обговорення) 11:44, 03 серпня 2018 (UTC)

У преамбулі я і зазначив дві назви. Чи ви пропонуєте саму назву статті? --Андрій Гриценко (обговорення) 09:13, 3 серпня 2018 (UTC)

Вікіпроект:Музика[ред. код]

Дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 18:29, 21 серпня 2018 (UTC)

Пишемо про інформаційну безпеку: поліпшення статей (до 09 вересня)[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Привіт! Конкурс «Пишемо про інформаційну безпеку» завершився: створено чи поліпшено 450 статей, понад 30 учасників. Зважаючи на те, що якість робіт не є дуже високою, а нам хотілося б, щоб статті все ж були більш якісними, організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 вересня включно. Зокрема, зверніть увагу:

 • чи є зауваження до статей, що Ви створили чи поліпшили, тут: Вікіпедія:Пишемо про інформаційну безпеку/Конкурсні статті;
 • якщо у статті є порушення авторського права (скопійований текст чи частини тексту з інших джерел) — перепишіть текст своїми словами, вкажіть джерела;
 • перечитайте статтю ще раз, чи там нема неузгоджених речень, чи є наведені джерела тощо.

Оргкомітет перегляне зміни до статей за цей період, і внесе корективи до конкурсних оцінок. Оновлені дані з результатами очікуємо опублікувати 18 вересня. Церемонія нагородження планується протягом останніх вихідних вересня (29—30 вересня), і про неї ми напишемо детальніше додатково.

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку» )

Пишемо про інформаційну безпеку: поліпшення статей (до 09 вересня)[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Привіт! Конкурс «Пишемо про інформаційну безпеку» завершився: створено чи поліпшено 450 статей, понад 30 учасників. Зважаючи на те, що якість робіт не є дуже високою, а нам хотілося б, щоб статті все ж були більш якісними, організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 вересня включно. Зокрема, зверніть увагу:

 • чи є зауваження до статей, що Ви створили чи поліпшили, тут: Вікіпедія:Пишемо про інформаційну безпеку/Конкурсні статті;
 • якщо у статті є порушення авторського права (скопійований текст чи частини тексту з інших джерел) — перепишіть текст своїми словами, вкажіть джерела;
 • перечитайте статтю ще раз, чи там нема неузгоджених речень, чи є наведені джерела тощо.

Оргкомітет перегляне зміни до статей за цей період, і внесе корективи до конкурсних оцінок. Оновлені дані з результатами очікуємо опублікувати 18 вересня. Церемонія нагородження планується протягом останніх вихідних вересня (29—30 вересня), і про неї ми напишемо детальніше додатково.

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку» )

Дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 20:20, 27 серпня 2018 (UTC)

Тиждень Хіп-хопу[ред. код]

Вітаю! Часом не маєте бажання долучитися до Тижня хіп-хопу?--Andrew-CHRom (обговорення) 09:58, 27 серпня 2018 (UTC)

Дякую, попрацюємо! --Андрій Гриценко (обговорення) 20:19, 27 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список глав держав за роками[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список глав держав за роками був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:43, 27 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список глав держав у 1182 році[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список глав держав у 1182 році був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:43, 27 серпня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:40, 30 серпня 2018 (UTC)

Дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 14:15, 30 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вгадай мелодію[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вгадай мелодію був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 21:19, 30 серпня 2018 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Вікі-орден Танзанії.png
Вікіорден Танзанії
Нагороджується КОРИСТУВАЧ:Андрій Гриценко за участь у Тижні Танзанії, що тривав з 13 по 31 серпня 2018 року. Дякую Вам за вагомий внесок!!! Якщо Вас зацікавила тематика, пропоную звернути увагу на Портал:Танзанія. Бажаю натхнення й наснаги у подальшій роботі. З повагою --visem (обговорення) 17:53, 3 вересня 2018 (UTC)
Дякую --Андрій Гриценко (обговорення) 18:06, 3 вересня 2018 (UTC)

з приводу Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Василя Сухомлинського[ред. код]

Вітаю, пане Андрію... Ну, з «1 вересня»м, само собою... 2 питання щодо тематичного тижня: 1) бачу, що якраз під День вчителя... - то можливо, навіть у назві і... по темі — Педагогічний тиждень, а не Василя Сухомлинського. Тема виявиться в сотні разів ширшою, багато хто знайде про що написати, а так - суто про Сухомлинського - ну це якісь матеріали до дісеру... 2) «Інтерфейс»/сторінку тижня робитимите Ви?.. --IgorTurzh (обговорення) 07:34, 4 вересня 2018 (UTC)

Так, дякую! З педагогічним тижнем - згоден. Якщо буде час - так, але його катастрофічно немає. Можливо хтось іще погодиться. --Андрій Гриценко (обговорення) 19:38, 4 вересня 2018 (UTC)

Усик Гассиев[ред. код]

Здравствуйте многоуважаемый коллега! Прошу прощения за русский, но надеюсь Вы поймете (украинский знаю и понимаю, но на клавиатуре его нету). Заметил Ваш интерес к боксерской теме, и решил поинтересоваться можете ли Вы перевести [[1]] в укр. раздел--Пппзз (обговорення) 21:50, 5 вересня 2018 (UTC)

Щось не відкривається посилання? А так написати згоден --Андрій Гриценко (обговорення) 08:04, 6 вересня 2018 (UTC)
Моя помилка, ось ru:Александр Усик vs. Мурат Гассиев--Пппзз (обговорення) 20:18, 6 вересня 2018 (UTC)
Сьогодні зроблю --Андрій Гриценко (обговорення) 14:51, 10 вересня 2018 (UTC)

Є важливі теми[ред. код]

Андрій Гриценко вітаю, може вас зацікавлять ці статті на актуальні та важливі теми:

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:06, 6 вересня 2018 (UTC)

Портал Танзанія[ред. код]

Запрошую вас узяти участь в обговоренні порталу Танзанія, як кандидата до вибраних статтей.--Андрійко 16:26, 9 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Добронравов Олександр Андрійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Добронравов Олександр Андрійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:31, 16 вересня 2018 (UTC)

Автопереклад[ред. код]

Вітаю! Звертаю Вашу увагу на статтю Любаша. Ще не глянувши на історію редагувань, я зрозумів, що це недостатньо вичитаний автопереклад з російської мови. Мої зауваження: 1) неузгоджені форми відмінків (давальний замість місцевого і орудний замість родового); 2) назви російськомовних пісень чомусь перекладені, хоча вони мають наводитися мовою оригіналу; 3) назва пісні Ветлицької «Изучай меня по звездам» траплялась в тексті двічі і була перекладена чомусь по-різному. Я це можна пояснити? Коли ми боремося за підвищення якості Української Вікіпедії, вичитуємо автопереклади, заслужені користувачі зі статусами створюють такі автопереклади. Ви розумієте, що не можна так робити? Сподіваюся на Вашу відповідь. З повагою --В.Галушко (обговорення) 03:33, 17 вересня 2018 (UTC)

Дякую! Я також такої думки про якість --Андрій Гриценко (обговорення) 17:25, 17 вересня 2018 (UTC)
Дякую за відповідь! Переглянув деякі створені Вами статті. Якість незадовільна. Більшість з них створена машинним перекладом і погано вичитана. Прохання глянути уважно, і при виявленні помилок бажано виправити. З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:28, 17 вересня 2018 (UTC) (в. о. куратора проекту «Грамотність»)
Дякую! Найближчими днями перегляну. Статті обовязково вичитую, але можливо щось і пропустив - сторонній погляд свіжіший --Андрій Гриценко (обговорення) 18:08, 17 вересня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку»[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Доброго дня! Вже підведено підсумки конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку», церемонія нагородження переможців відбудеться 29 вересня у Києві. Дякуємо за участь! Всі учасники запрошуються до офісу CISCO (бізнес-центр «Горайзон Парк» (Horizon Park), вул Миколи Грінченка 4В). Початок о 10:00. Прошу також заповнити анкету, яку надішлю поштою. Гарного дня!--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 09:48, 19 вересня 2018 (UTC)

Дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 19:31, 19 вересня 2018 (UTC)

Виборча система 1907 року в Росії[ред. код]

Доброго дня! Доперекладайте, будь-ласка (або вилучіть) неукраїномовний контент — цілий розділ — у зазначеній статті. Дякую заздалегідь! --Yuriz (обговорення) 11:43, 21 вересня 2018 (UTC)

Дякую, перегляну --Андрій Гриценко (обговорення) 14:36, 21 вересня 2018 (UTC)

Ранкова пошта[ред. код]

Доброго ранку. В статті дуже багато помилок, а також шкутильгає вікіфікація. Є особи про які вже наявні статті в УкрВікі, а вони у вас в статті, то в синьому, то здебільшого в червоному. Переглянули б ще раз дуже уважно. --Jphwra (обговорення) 04:19, 24 вересня 2018 (UTC)

Дякую, трохи згодом звільнюсь, перегляну --Андрій Гриценко (обговорення) 19:03, 24 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Марті Балін[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Марті Балін був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:55, 7 жовтня 2018 (UTC)

Переклад[ред. код]

Вітаю! Глянув створені Вами статті Маркін Володимир Миколайович, Віка Циганова, Смєхова Аліка Веніамінівна, Катіна Олена Сергіївна. Ще раз маю нагадати, що назви пісень слід наводити мовою оригіналу. Прошу виправити. Також зауваження щодо статті Мийдодір: багато помилок автоперекладу, червоні шаблони. З повагою. --В.Галушко (обговорення) 17:39, 15 жовтня 2018 (UTC) (координатор проекту «Мовознавство», в.о. координатора проекту «Грамотність»). --В.Галушко (обговорення) 17:39, 15 жовтня 2018 (UTC)

Дякую! Перегляну найближчим часом --Андрій Гриценко (обговорення) 17:48, 15 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті 16-й Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті 16-й Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:57, 17 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дяченко Віталій Кузьмич[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дяченко Віталій Кузьмич був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:31, 18 жовтня 2018 (UTC)

Цікаве про Азію[ред. код]

Tydzień Azji Południowo-Wschodniej.GIF
Подяка за участь у Тижні Південно-Східної Азії
Вітаю, Андрій Гриценко!
Ви, напевне, вже й забули, а я хочу подякувати Вам за участь у літньому Тижні Південно-Східної Азії. Ми тоді створили спільними зусиллями 72 нові статті, поліпшили 36 наявних статей, а також зробили кращими категоризацію, зв'язність та багато інших дрібниць. Дуже дякую за допомогу!
До речі, ще 7 днів триває дотичний до тематики Тиждень азійської кухні (раптом Ви не знали) й повним ходом насувається Місяць Азії 2018, де буде створено ще більше статей. Щоб і надалі підтримувати куточок Вікіпедії про Південно-Східну Азію в порядку, запрошую долучитися до нового вікіпроекту «Південно-Східна Азія» Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:16, 21 жовтня 2018 (UTC)

!Дякую!

Сторінку Гриценко Андрій Петрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гриценко Андрій Петрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --JTs (обговорення) 17:17, 23 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую! Обов'язково. --Андрій Гриценко (обговорення) 11:28, 2 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Гулак Олександр Олександрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гулак Олександр Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 08:46, 14 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дзвінок (роман)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дзвінок (роман) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:51, 14 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:21, 15 листопада 2018 (UTC)

Дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 20:23, 15 листопада 2018 (UTC)

Блокування аноніма[ред. код]

Вітаю. Не зрозумів блокування IP-адреси 46.72.212.43 --Basio (обговорення) 22:25, 30 листопада 2018 (UTC)

Був факт вандалізму --Андрій Гриценко (обговорення) 14:27, 1 грудня 2018 (UTC)
1) Користувачам незрозуміло за що його заблокували. 2) Під який пункт ВП:ВАНД підпадають дії аноніма. 3) Які підстави безстрокового захисту статті Гідрогенізація твердого палива --Basio (обговорення) 15:25, 1 грудня 2018 (UTC)
Аноніма було заблоковано, як і статтю захищено - на 1 добу. Правда перейменування помилково "назавжди" захищено.--Андрій Гриценко (обговорення) 16:40, 1 грудня 2018 (UTC)
1) В описі блокування відсутній опис причини блокування. 2) Редагування аноніма не вандалізм, див. ВП:НВАНД. 3) Я так не зрозумів причини захисту, бо відсутній опис, а щось подібне було рік назад.--Basio (обговорення) 16:55, 1 грудня 2018 (UTC)
Добре, дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 17:07, 1 грудня 2018 (UTC)

Ще раз про блокування IP-адреси[ред. код]

Поясніть, будь ласка, блокування 46.133.105.12 і адміндії навколо нього. --Basio (обговорення) 16:56, 7 грудня 2018 (UTC)

А чого Вас це так цікавить? --Андрій Гриценко (обговорення) 16:58, 7 грудня 2018 (UTC)
А тому, що там багато порушень. --Basio (обговорення) 17:04, 7 грудня 2018 (UTC)
А як, скажете, по іншому зупинити цього дуже наполегливого вандала із Запоріжжя? --Андрій Гриценко (обговорення) 17:21, 7 грудня 2018 (UTC)
1) IP-адреси блокуються перший на термін до 24 годин, більше тільки статичні адреси при повторенні, а ця адреса динамічна і вандал дуже легко змінює адреси, тому досить і декількох годин, більше 24 - порушення. 2) Захист статті про Клочкова безглуздий, бо було редагування з цієї адреси було рік тому і усувався вандалізм. 3) Статтю про еміграцію Ви захистили з правкою цього користувача, тобто Ви зберегли статтю з непідтвердженою АД інформації. 4) Статтю про місто Ви захистили правильно, але було потрібно приховати непристойний текст. --Basio (обговорення) 17:31, 7 грудня 2018 (UTC)
Дякую! 1) за ті 24 години, що він був вперше заблокований, не здійснював ніяких дій; 2) Клочков - як попередження потенційно; 3) Стаття була вчора змінена, як і сьогодні. Вчора я зміни відкатив. Але, як дивно, посилання діюче. На тому спайті інформація саме така = перевірте - подивіться. 4) згоден. 5) Дивує наполегливість цього вандала. --Андрій Гриценко (обговорення) 18:37, 7 грудня 2018 (UTC)
Ви що серйозно? 1) Перше блокування це Ваше. 2) Потенційно можна позбавити прав будь-якого адміністратора, бо він може порушити правила. 3) Читайте що таке АД, у цьому сайті є посилання на інший сайт, де Клімкін такого не казав. 4) Погоджуватися мало, потрібно робити, я зробив 5) Наполегливий вандал і адреси Водофону це різні поняття. --Basio (обговорення) 19:05, 7 грудня 2018 (UTC)
Дякую за вашу активність. Розумію, що з днамічними адресами боротись важко, але боротьба з наполегливістю вандалів головніше. Дивно, що він змінює лише дві статті, а і пише ще гадості на СО --Андрій Гриценко (обговорення) 19:52, 7 грудня 2018 (UTC)

Машинний переклад[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за створення статті Каменецький Михайло Абрамович, але звертаємо Вашу увагу на те, що вона є сирим машинним перекладом з російської і що її необхідно негайно вичитати. Хотілося б сподіватися, що від Вас більше не буде машинних перекладів. З повагою --В.Галушко (обговорення) 19:47, 8 грудня 2018 (UTC)

Дякую, найближчим часом перегляну! Втім, лише машинних перекладів я не допускаю. Всі вони вичитуються. Втім, можливо, дещо пропустив --Андрій Гриценко (обговорення) 19:56, 8 грудня 2018 (UTC)

Захист сторінок[ред. код]

Почитайте, будь ласка, ВП:ЧЗС і майбутньому не порушуйте цього правила. Детально пояснювати не буду, висновок зробіть самі. --Basio (обговорення) 18:19, 15 грудня 2018 (UTC)

Дякую за постійну підтримку. Останнім часом вандалізм процвітає. Був у відрядженні, тому за браком часу, редагував з мобільного Інтернету. Взагалі чомусь спільнота адміністраторів мляво реагує на шалений рівень вандалізму. --Андрій Гриценко (обговорення) 09:10, 16 грудня 2018 (UTC)

Любов проти гомосексуалізму[ред. код]

Поясніть, будь-ласка, свої дії ось тут. В разі повторних дій ваша сторінка може бути заблокована --Андрій Гриценко (обговорення) 17:27, 15 грудня 2018 (UTC)

Я не розумію в чому там порушення, Goo3 видаляє другу причину мітингу і залишає тільки першу, я додав другу. Все логічно. Напишіть більш детально в чому саме моє порушення?

Дякуємо за участь у Місяці Азії![ред. код]

Вітаю, Андрію! Ви створили 30 статей, і тому отримаєте листівку з якоїсь країни Азії. З якої саме країни — це таємниця! Будь ласка, заповніть цю форму не пізніше, ніж 10 січня 2019. Зважте, що пошта з Азії може йти дуже довго, тож ваша листівка може прийти через місяць-два-три.

У формі ви вказуєте свою поштову адресу. Доступ до відповідей мають лише учасники міжнародної команди організаторів. Вони випадковим чином розподілять адреси між країнами, з яких надсилатимуться листівки, і передадуть конкретним відправникам. Усі персональні дані буде стерто після того, як листівки буде надіслано. Якщо у вас є проблеми з google-формою, ви можете надіслати свою адресу листом користувачеві Saileshpat.

Більше того, ви створили найбільше статей упродовж місячника, а отже отримали звання Посла Азії у Вікіпедії. Про це Ви також отримаєте відповідний сертифікат.

Дякую за Ваш внесок! Щасливих редагувань ) -- Ата (обг.) 11:05, 20 грудня 2018 (UTC)

Дякую! Це приємно! --Андрій Гриценко (обговорення) 11:07, 20 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті 1901 в Україні[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті 1901 в Україні був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:54, 30 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Одеська евакуація (1920)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Одеська евакуація (1920) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:15, 3 січня 2019 (UTC)

Янчжоу[ред. код]

Добрий вечір! Підправте, будь ласка, цю статтю. Її неодноразово згадували, як приклад автоперекладу. Останній раз я її теж згадував. Звертаюся до Вас, як до автора статті. Тому її треба доробити. Дякую.--Nickispeaki (обговорення) 13:43, 5 січня 2019 (UTC)

Дякую! Я її в грудні доопрацьовував. Можливо, ви більш точно вкажете, що саме потребує доопрацювання. --Андрій Гриценко (обговорення) 16:44, 5 січня 2019 (UTC)
Овва! Я пінгував Вас ще в одному місці (там Тагаєв пропонував ЩОСЬ зробити із автоперекладом). Ну раз Ви то не дивилися, то вкажу - треба ПЕРЕЧИТАТИ всю статтю. І виправити ВСЕ. Я ж не буду КОЖНУ помилку Вам вказувати... Я лише почав читати десь із середини, прочитав 2 абзаци. І ВЖЕ помилки і автопереклад полізли! Лише в цих двох навмання вибраних. Тобто, я здогадуюся, що далі (із середини статті і до кінця) ніхто її не правив. Дивно бачити тут твердження, що стаття доопрацьована... Ну хоч би оце -
Та ні - далі я правив. Повністю переглянути велику статтю не вистачає часу. Зараза гляну. Буду вдячний, якщо і ви переглянете її. --Андрій Гриценко (обговорення) 09:41, 6 січня 2019 (UTC)

Галузі таксі у янчжоу почалася в 1982 році, і динамічно розвивається з 1993 року. у місті понад 40 таксомоторних компаній різної форми власності, в загальній складності 1,571 засобами. На парковках були встановлені на ключових ділянках і готелі, і вісім таксомоторних компаній відкрили цілодобову телефонну службу. Будівельний відділ міського управління дозволило зміцнити керівництво послуг таксі, забезпечуючи освіту у відповідних законах, професійної етики і правила техніки безпеки.

Де там правки автоперекладу? Будьте ласкаві, опрацюйте ВСЮ статтю. Та так, я розумію, що вона ВЕЛИКА і то давно було, але питання там серйозне - на кону Ваша репутація патрульного (а може і адміна). Якщо не вірите - ще раз загляньте на ту сторінку, що я Вас сьогодні пінгував. Якщо не знайдете - я ще раз дам посилання сюди.--Nickispeaki (обговорення) 20:45, 5 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у Місяці Польщі[ред. код]

Coat of arms of Poland.png
Подяка за участь у Місяці Польщі
Вітаю, Андрій Гриценко!
Хочу подякувати Вам за участь у Місяці Польщі. Тоді спільними зусиллями було створено 387 нових статей, поліпшено 5 наявних статей, а також зроблено безліч шаблонів та категорій. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 19:10, 17 січня 2019 (UTC)
Щиро дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 19:39, 17 січня 2019 (UTC)

Не додавайте посилання на спеціалізовані російськомовні кіно-сайти[ред. код]

Не додавайте посилання на спеціалізовані сайти які не підпадають під ці 2 критерії: україномовні кіно-портали, ЗАГАЛЬНОВІДОМІ міжнародні кінопортали (rotten tomatoes, imdb тощо)\

Тобто будь ласка не додавайте в укрвікі посилання на спеціалізовані російськомовні кіно-сайти: http://okino.ua, http://kino-teatr.ru, http://kinopoisk.ru тощо. Ці сайти не відповідають критеріям для розділ "Посилання" укрвікі --piznajko (обговорення) 14:43, 19 січня 2019 (UTC)

Дякую, згоден. Але українські сайт куди менш інформативні єлиного, що використовую kino-teatr.ru. На українських сайтах практично відсутня інформація по українські фільми та серіали. Що підкажете робити? --Андрій Гриценко (обговорення) 16:07, 19 січня 2019 (UTC)
Два аспекти:
 • щодо укр філмьів. про українські фільми вдоста інформації на україномовній версії найбільшомого українського кінопорталу kino-teatr.ua/uk/ , так що тут проблеми немає (ба більше, лише на kino-teatr.ua/uk/ можна знайти інфу хто є офіційним українським дистриб'юотором стрічки, інфи якої просто ніколи не додають російськомовні кіно-портали)
 • щодо українських телесеріалів (див. відповідну статтю, але якщо коротко то українські телесеріали це за визначенням повністю україномовні телесеріали (або на 90%+ україномовний і решта <10% може бути іншомовною, оскільки дозволяється невелика кількість іншомовних реплік для художнього ефекту. Детальніше яка кінопродукція підпадає під визначення "український національний фільм" (під словом "фільм" розуміється будь-яка відеопродукція, тобто художній фільм, телевізійний фільм, телевізійний багатосерійний фільм тощо див. Закон України про кінематограф ось повна цитата Визначення «національний фільм» згідно статті 3, Розділу I Закону України «Про кінематографі»: «національний фільм — створений суб'єктами кінематографії фільм, виробництво якого повністю або частково здійснено в Україні, основна (базова) версія мовної частини звукового ряду якого створена українською або кримськотатарською мовою, та який при цьому набрав необхідну кількість балів відповідно до оцінних елементів бальної системи, передбаченої цим Законом. За мотивованим рішенням Ради з державної підтримки кінематографії на підставі звернення суб'єкта кінематографії, якщо це виправдано художнім, творчим задумом авторів фільму, в основній (базовій) версії національного фільму (крім дитячих та анімаційних фільмів) допускається використання інших мов в обсязі, що не може перевищувати 10 відсотків загальної тривалості всіх реплік учасників фільму. Під час демонстрування національного фільму в Україні такі репліки мають бути дубльовані або субтитровані українською мовою»; .) Україномовні телесеріали з'явилися лише пару років тому (до цього були мільйони російськомовних серіалів які в прокатних посвідченнях в графі "країна-виробник" формально були оформлені або як "російські" або як "російсько-українські" або як "українські" але всі без винятку вони були російськими телесеріалами. Фізична локація зйомок відеопродукції немає значення, має значення мова фільму.). Важливість всіх цих мільйонів російськомовних телесеріалів для укрвікі дуже низька (тобто вони для УКРАЇНОМОВНОЇ енциклопедії мають низьку важливість і не підпадають під ВП:Значимість) тому ви й не знайдете статей в укрвікі про всі ці мільйони російськомовних телесеріалів - в укрвікі є лише кілька статей про найбільш резонансні російськомовні телесеріали які мають важливість через свою резонансність (Мєнти там усілякі, Свати тощо). В цих російськомовних кіно-порталах штибу kino-teatr.ru ви зможете знайти інформацію саме про російськомовні телесеріали, бо саме це цікавить відвідувачів цих росмовних кіно-порталів; але оскільки укрвікі інфа про російськомовні телесеріали не потрібна бо ми не створюємо статті про російськомовні телесеріали, тож як АД ці російськомовні кіно-портали штибу kino-teatr.ru і не потрібні. А для україномовних телесеріалів вони й так не підходять - там про них інфи в 99% випадках і немає (серіал Таємниці який ви згадали це радше вийняток з правил), наприклад на kino-teatr.ru немає жодної інфи про всі найновіші україномовні телесеріали та анімаційні телесеріали такі як Вечірка, Заряджені, Дефективи, Чортовийки, Небезпечна зона тощо тощо.--piznajko (обговорення) 18:39, 19 січня 2019 (UTC)
Так, згоден. Але вказаний вами український сайт, а тим більше інші - малоінформативні про українські фільми, а особливо біографії українських акторів. Російські куди більше містять інформації про українські фільми та українських акторів. Це взагалі проблема всієї української інформації в Україні... --Андрій Гриценко (обговорення) 18:54, 19 січня 2019 (UTC)
Оновлення: Див. зверху, оновив свій коментар додавши посилання на закон. А щодо вашого коментаря: поправочка, україномвні кіно-портали мають мало інфи саме про україномовні багатосерійні фільми (тобто телесеріали), а от про україномовні художні фільми вони мають вдоста інформації. Але як я вже сказав вище, інформації про україномовні телесеріали немає й на російськомовних кіно-порталах. На даний момент єдине джерело - це сайт самого телеканалу--piznajko (обговорення) 19:32, 19 січня 2019 (UTC)