Обговорення користувача:Андрій Гриценко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Андрій Гриценко!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

У разі виникнення проблем ви також можете звернутися до користувача Lystopad --NovemberBot (обговорення) 13:14, 5 січня 2013 (UTC) 13:14, 5 січня 2013 (UTC)

Красовицький Беніамін Ісакович[ред. код]

Дякую вам за вашу статтю. Якщо це не оригінальне дослідження, то, будьте ласкаві, вкажіть джерела, або періодичні видання, якими ви користувалися під час написання даної статті.

P.S. Якщо ж це оригінальне дослідження, і Ви написали всю цю інформацію грунтуючись виключно на власних історичних дослідження життя Б. І. Красовицького, встановіть відповідний шаблон —

З повагою --О. Погодін (обговорення) 13:22, 11 січня 2013 (UTC)

Прапорець викладача[ред. код]

Доброго дня! Я надав Вам прапориць викладача, і тепер Ви можете сторювати сторінки курсів. При створенні сторінки курсу, будь ласка, додавайте на початку код: {{Пам'ятка студенту}} — це спростить студентам/учням запис на курс. Також таким чином на сторінці буде автоматично розміщена корисна інформація для студентів/учнів про правила та алгоритм роботи. Якщо матимете які-небудь запитання — сміливо звертайтеся! )

P.S. Коли пишете на сторінках обговорення, для зручности можете після свого тексту ставити автоматичний підпис (щоб не робити цього вручну) кнопкою Vector toolbar signature button.png на панелі редагування). --Юрій Булка (обговорення) 15:43, 17 квітня 2016 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Лінґвістичний музей КНУ імені Тараса Шевченка[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Лінґвістичний музей КНУ імені Тараса Шевченка, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.history.odessa.ua/publication3/stat11.htm http://linguist.univ.kiev.ua/museum/museum/ http://museums.univ.kiev.ua/lingvo.php. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Лінґвістичний музей КНУ імені Тараса Шевченка.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Helixitta (ut) 15:10, 22 квітня 2016 (UTC).

Доброго дня.[ред. код]

Чи не могли б переглянути доробок своїх вихованців? Там забагато машинного перекладу, зокрема тут, я там долучив (сподіваюсь) досвідченого користувача, він допоможе зі свого боку. І я допоможу. Але треба Ваша вичитка також. --Jphwra (обговорення) 09:41, 25 травня 2016 (UTC)
Ви переглядали його доробок? Бо статті і надалі створюються, без врахування попередніх зауважень. --Jphwra (обговорення) 08:54, 18 червня 2016 (UTC)

Так ми обговорювали з ним зауваження. Є юбажання писати. Він вчиться --Андрій Гриценко 12:45, 18 червня 2016 (UTC)

Статтю Непеїн Єгор Федорович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Непеїн Єгор Федорович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 червня 2016. Що ще можна зробити? Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 11:55, 2 червня 2016 (UTC)

Статус Файл:Красовицький Б. І..JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Красовицький Б. І..JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. — NickK (обг.) 23:41, 8 червня 2016 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Ніл Березовський[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Ніл Березовський, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.academia.edu/21666154/%D0%A0%D0%B0%D1%85%D0%BD%D0%BE_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD._%D0%93%D0%BE%D0%BD%D1%87%D0%B0%D1%80_%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%8C%D0%BE%D0%BC%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%B2_%D0%B1%D1%96%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9_%D1%82%D0%B0_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9_%D0%BC%D1%96%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%96%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Ніл Березовський.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Ніл Березовський, і вона буде відновлена.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Helixitta (ut) 18:56, 10 червня 2016 (UTC).

Порушення авторських прав у статті Топузов Олег Михайлович[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Топузов Олег Михайлович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://undip.org.ua/structure/index.php/183/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Топузов Олег Михайлович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Топузов Олег Михайлович, і вона буде відновлена.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Юрій Булка (обговорення) 20:46, 10 червня 2016 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Баханова Світлана Степанівна[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Баханова Світлана Степанівна, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://bdpu.org/Bahanova.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Баханова Світлана Степанівна.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Баханова Світлана Степанівна, і вона буде відновлена.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом.

Статтю Глухівський період в історії України номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Глухівський період в історії України, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 червня 2016. Що ще можна зробити? --Юрій Булка (обговорення) 21:02, 10 червня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Андрій Гриценко:, запрошую вас до участі у вересні у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. .--Yasnodark (обговорення) 13:09, 29 серпня 2016 (UTC)

Вікіконференція[ред. код]

Вітаю! Чи плануєте бути на Вікіконференції? --visem (обговорення) 08:38, 26 серпня 2016 (UTC)

Так --Андрій Гриценко 14:46, 26 серпня 2016 (UTC)

Жаботинський Леонід Іванович[ред. код]

Не треба створювати надлишкову категоризацію. Якщо проставлена Категорія:Уродженці Краснопілля, то Категорія:Уродженці Сумської області вже не потрібна. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:32, 29 серпня 2016 (UTC)

Шановний Ходаков Павло Вікторович (обговорення) по - перше ця категорія вже була створена раніше; по-друге далеко не всі знають з якої області Краснопілля чи інший населений пункт. --Андрій Гриценко 12:00, 29 серпня 2016 (UTC)

Але це не моє побажання, це загальноприйнятна практика. З повагою, --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 12:01, 29 серпня 2016 (UTC)

Опитування CEE Spring 2016[ред. код]

Logo CEE-t.png

Вітаємо, учаснику CEE Spring 2016! Міжнародні організатори конкурсу просять Вас пройти опитування, що стосується конкурсу. Воно є дуже коротким. Це дасть нам трішки статистики й допоможе поліпшити конкурс. Будь ласка, пройдіть опитування за цим посиланням: https://wikimedia.qualtrics.com/jfe/form/SV_eLP1PKZWjSpIi45 З найкращими побажаннями,
-- Ата через Масові повідомлення 13:29, 10 вересня 2016 (UTC)

Вікі-тиждень «Переяслав-Хмельницький: місто-музей»[ред. код]

Вітаю з Днем народження (трохи запізно :) ). Запрошую Вас взяти участь в толоці вікіпедистів «Переяслав-Хмельницький: місто-музей». Вікі-тиждень відбудеться 24—30 вересня. Приєднуйтесь. Цікавого і якісного внеску. --Павло (обговорення) 10:52, 23 вересня 2016 (UTC)

Дякую. Буду щось писати --Андрій Гриценко 12:48, 23 вересня 2016 (UTC)

привіт! дякую за статтю. перейменуйте її на Музей «Поштова станція», будь ласка. бачу, що саме так вона офіційно називається. якщо ще не перейменовували, то біля кнопки «Редагувати» є вкладка «Ще». Натисніть її, буде список. виберіть «Перейменувати». замість музей-пошта вставте Музей «Поштова станція» і натисніть кнопку «Перейменувати сторінку». дякую! --アンタナナ 18:41, 25 вересня 2016 (UTC)
Дякую. Перейменував. Просто так її назва була "забита" в переліку на сторінці Тижня...— Це написав, але не підписав користувач Андрій Гриценко (обговореннявнесок).
Вам дякую! але зверніть увагу на майбутнє, що лапки мають бути «ялинкою» --アンタナナ 10:58, 26 вересня 2016 (UTC)

Запрошення до тижня Михайла Грушевського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 06:44, 28 вересня 2016 (UTC)

Дякую, буду писати! --Андрій Гриценко 14:25, 28 вересня 2016 (UTC)

з паном Богом[ред. код]

прошу Вас, визначтеся, академік Пометун чи ні. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 09:32, 22 жовтня 2016 (UTC)

Так ще вчора було виправлено помилкове твердження --Андрій Гриценко 14:15, 22 жовтня 2016 (UTC)
дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 08:19, 23 жовтня 2016 (UTC)

Місяць Азії 2016[ред. код]

Вітаю @Андрій Гриценко: бачив що ви зареєструвалися, тож можливо в рамках місяника вас зацікавить створення таких статей:
Звичайно ж буду працювати. --Андрій Гриценко 18:16, 2 листопада 2016 (UTC)
 • Статтю про Масакі Ямада вкрай необхідно доповнити, бажано з http://www.sf-encyclopedia.com/entry/yamada_masaki , інші 3 письменники, про яких ви створили статті, менш відомі та плодовиті, тому їх доповнювати можна у другу чергу. У статті Ґеффен одне з моїх побажань з оформлення ви врахували, за що вам вдячний, проте інше мабуть не помітили. Бажано оформити за зразком:
 • Найкращий науково-фантастичний чи фентезійний роман Карен Лендсмен «Зламані небеса» (англ. Broken Skies), Sial Publishing -приклад оформлення, потрібні лапки та назви українською та мовою оригіналу. Автора бажано ставити перед твором. Дякую за увагу..--Yasnodark (обговорення) 13:05, 11 листопада 2016 (UTC)
Дякую. Доопрацюю. Була думка зробити все з допомогою таблиці

--Андрій Гриценко (обговорення) 18:51, 11 листопада 2016 (UTC)

Якщо надумаєте створити ще статті саме про персоналій, то пропоную ці:
Акіміцу Такаджі
Адзуса Ной. Бо у списку місячнику залишилися лише глиби рівня Ямада, про які потрібно створити дуже розгорнуті статті чи не створювати взагалі. Або статті, обрані іншими учасниками проекту..--Yasnodark (обговорення) 13:05, 11 листопада 2016 (UTC)

Привіт! Дякую за участь у Місяці Азії ) Але от, наприклад, стаття Косю Тані закоротка, мені в інструменті оцінки каже, що тільки 260 слів, а має бути хоча б 300. Зможете додати ще чогось, щоб поріг переступити? Буде славно. --Ата (обг.) 06:59, 13 листопада 2016 (UTC)

Дякую, доопрацював! Тепер 369 слів. --Андрій Гриценко (обговорення) 08:04, 13 листопада 2016 (UTC)
Вітаю @Андрій Гриценко:! Прошу підтримати цю та цю категорії, що необґрунтовано були номіновані на сторінці обговорення номінацій за 16 листопада 2016.--Yasnodark (обговорення) 14:27, 17 листопада 2016 (UTC)

А ще хоч одну свою статтю доповните? Не вистачає для отримання листівки ) Ще є час сьогодні-завтра на доповнення -- Ата (обг.) 16:18, 8 грудня 2016 (UTC)

Дописав Масакі Ямада (8 371 байт, 382 слова) та Косю Тані (9 529 байтів, 369 слів). --Андрій Гриценко (обговорення) 19:23, 8 грудня 2016 (UTC)
@Андрій Гриценко: вітаю, треба обережніше ставитись до номінацій на вилучення, ви номінували дві статті про відомі телепрограми, наявність яких безперечно підвищить відвідуваність укрвікі, треба не номінувати статтю на вилучення, відбиваючи бажання в новачків писати, а на сторінці обговорення статті підказати автору про наявність недоліків. Тож прошу вас зняти номінації та спробувати знайти контакт з авторами чи власноруч продемонструвати їм модель поліпшення.--Yasnodark (обговорення) 16:04, 14 квітня 2017 (UTC)
Я абсолютно згоден @Yasnodark:. Погано, що автор анонімний. --Андрій Гриценко (обговорення) 19:11, 14 квітня 2017 (UTC)
Андрій Гриценко Вітаю з минулими світами, то чому ж ви не зробили бодай спроб. І я ж кажу до анонімів треба звертатися на сторінці обговорення статті та в історії статей, а не лише на їх сторінках, до того ж одна з 2 статей телепрограми - зовсім не анонімна. А тепер обидві статті майже приречені через надумані причини. А взагалі ще непогано на якомусь фрагменті продемонструвати приклад оформлення. Це не є норм: жодного повідомлення, жодної спроби діалогу з авторами, жодного часу на реакцію та пропозиції зареєструватися - через такі дії ці автори ніколи не стануть зареєстрованими користувачами. Написали б у всіх можливих місцях, місяць почекали б, відповіді не дочекалися - тоді вже шаблон, якщо все так погано. Та не в цьому випадку коли статті відверто значимі, можна і тоді (тобто через місяць чи пару тижнів) почати з вилучення неенциклопедичної інфи із вказівкою причин - це буде сигналом для початківця. Ви написали, що згодні та сторінки обговорення статей та сторінки обговорення їх створювачів — досі порожні. А ваш голос - досі за вилучення. Тож яким чином, ця згода виражається на практиці я не розумію. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 13:49, 18 квітня 2017 (UTC)
Дякую. І вас із святами @Yasnodark: Таки чекав, що виправить автор. Але "Супермодель..." таки я виправив. Єдине, що можливо інтер-вікі бажано б знайти. А іншу статтію "Від панянки ..." там все копіво... Напевно втратимо. А взагалі, на мій погляд: анонімний автор, то не автор! Нехай реєструється! --Андрій Гриценко (обговорення) 15:24, 18 квітня 2017 (UTC)
За привітання та супермодель дякую. Щодо панянки - з таблицями все гаразд, тож якщо зробити преамбулу - не бачу проблем. Щодо наявності проблем з копіво - теж варто повідомляти авторів, там де я казав. Бо часто ми так жваво боремось за права тих, хто і створив статтю для популяризації власного телепроекту, володіючи цими правами. Тож достатньо було замість номінації вилучити спірну інформацію замість номінації та запитати автора чи не є він правовласником або може захоче здобути відповідний дозвіл на розміщення в правовласників. Щодо анонімів підхід неправильний, є користувачі різні. Деякі по 5 років під ай-пі редагують..--Yasnodark (обговорення) 16:35, 18 квітня 2017 (UTC)
Дякую, почекаю день-два, можливо автор відреагує, на комент на сторінці обговорення --Андрій Гриценко (обговорення) 15:56, 18 квітня 2017 (UTC)

Погруддя - кого, чиє.[ред. код]

Вітаю! Так виглядає, що пам'ятник, честь, подяка - кому; погруддя, скульптура, портрет, зображення - кого, за аналогією з Погруддя Михайла Грушевського (Червоноград). Mykola Swarnyk (обговорення) 05:39, 3 листопада 2016 (UTC)

Почивалін Микола Михайлович[ред. код]

Автопереклад, то є добре, але треба вичитувати.....--Zvr (обговорення) 21:01, 5 листопада 2016 (UTC)

Міжнародний тиждень до 60-річчя Угорської революції продовжено[ред. код]

За спільною згодою учасників Міжнародний тиждень до 60-річчя Угорської революції в українській вікіпедії продовжений до 15 листопада. Долучайтесь, ще є час ;) --Павло (обговорення) 08:09, 8 листопада 2016 (UTC)

Добре --Андрій Гриценко (обговорення) 15:08, 8 листопада 2016 (UTC)

Як новини оформлювати.[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоби інші читачі могли прочитати про новину більше і перевірити додану інформацію, ця ж сама новина має бути розміщена також у розділі «Вікіпедія:Поточні події/Останні новини» із посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» і не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «червень 2017». Дякую за розуміння. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 10:15, 9 листопада 2016 (UTC));

Якщо щось тут неясно - то дайте мені знати на мою СО, або пропінгуйте. Це (попереднє повідомлення) шаблонне. ;-) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 10:16, 9 листопада 2016 (UTC)

ПС. Якщо коротко і ясно, ТО. Додаєте новину сюди - Шаблон:Останні новини, а потім додаєте новину ще й сюди - Вікіпедія:Поточні події/Останні новини. Але там вже й з джерелом (ми ж вікіпедія! ;-) ) - це більше для вікі-ман’яків, які люблять все перевіряти. Ну і відправна точка для тих, хто захоче відразу створити статтю, якщо треба. Удачі! :-)--Nickispeaki (обговорення) 10:20, 9 листопада 2016 (UTC)

Дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 19:08, 9 листопада 2016 (UTC)

Масакі Ямада[ред. код]

Добрий день ще раз! Дякую за статті про фантастів! Прохання тільки дооформлювати статті. Я бачу, що Ви переклали із англійської. Ну, там теж я дооформив. Те що вона англійська ще не значить, що там не може бути помилок. :-) Що скажете щодо патрульного і патрулювання?--Nickispeaki (обговорення) 12:37, 9 листопада 2016 (UTC)

Заявка на статус патрульного подана. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 13:45, 9 листопада 2016 (UTC)
Бачив! Щодо Мішель Варга - там є деякі питання - наприклад, порожній розділ Джерела - навіщо він взагалі, коли він порожній? Вже ж є Примітки- по-мінімуму і цього досить. Ще - {{othernames|Варга}} ставиться на самому початку статті, а не десь посередині. Ну і.. щоб все було чепурно, то бажано на початку статті додавати шаблон-карточку. Щось типу Особа або хто він так? Політик? З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 20:40, 10 листопада 2016 (UTC)
ПС. Якщо дійсно хочете стати патрульним, тоді підсказую - швиденько ВСЕ виправляйте, що Вас там прохали. Заодно буде ще один голос мінімум (мій), а інші підтягнуться. :-) Ще таке - ЗАВЖДИ кудись вставляйте посилання на свої статті, щоб боти не ставили Вам Ізольована стаття. Ще раз успіху! :-)--Nickispeaki (обговорення) 20:43, 10 листопада 2016 (UTC)

У білорусів, іспанців і навіть вірменів є шаблон-карточка. Ставте!--Nickispeaki (обговорення) 20:45, 10 листопада 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт, побачила, що Ви серед користувачів, що пам'ятають про Голодомор. запрошую долучитися й написати чи поліпшити статті на цю тематику --アンタナナ 16:41, 25 листопада 2016 (UTC)

Добре! --Андрій Гриценко (обговорення) 17:04, 25 листопада 2016 (UTC)

Статтю Фрейман Григорій Ошерович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Фрейман Григорій Ошерович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 грудня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 19:47, 2 грудня 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Kyiv region Christmas 01.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! --Dim Grits 18:18, 6 січня 2017 (UTC)
Дякую! Зі святом!

Подяка[ред. код]

Nelumno nucifera open flower - botanic garden adelaide2.jpg
За участь у місяці Азії
Дякуємо Вам за участь у тематичному місячнику Азії 2016 року у Вікіпедії! Завдяки вашій праці наш проект збагатився новими статтями. Андрій Гриценко, ця квітка лотосу — вдячність за ваш внесок. Нехай вона надихає Вас на нові звершення. Не зупиняйтесь на шляху розвою українського розділу Вікіпедії. Пишіть ще!

Address Collection - WAM[ред. код]

Congratulations! You have more than 4 accepted articles in Wikipedia Asian Month! Please submit your mailing address (not the email) via this google form. This form is only accessed by me and your username will not distribute to the local community to send postcards. All personal data will be destroyed immediately after postcards are sent. Please contact your local organizers if you have any question.

If you do not wish to share your personal information and do not want to receive the postcard, please let me know at my meta talk page so I will not keep sending reminders to you. Best, Addis Wang Sent by MediaWiki message delivery (обговорення) 05:22, 7 січня 2017 (UTC)

Ваша бібліографія[ред. код]

Вітаю. Вікіпедія — енциклопедія, а не біобібліографічний довідник. Переніс Вашу бібліографію зі статті про Вас на сторінку Користувач:Андрій Гриценко/Бібліографія. Прошу віднестися з розумінням. --Perohanych (обговорення) 16:03, 19 січня 2017 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Вашому населеному пункті!

Аннамарі Чундак і Аннамарі Данча[ред. код]

Вітаю! Данча Аннамарі і Чундак Аннамарі Михайлівна — не одна й та сама людина? --Yukh68 (обговорення) 17:07, 7 лютого 2017 (UTC)

Виходить, що так! --Андрій Гриценко (обговорення) 18:22, 7 лютого 2017 (UTC)
Треба об'єднувати. --Yukh68 (обговорення) 18:30, 7 лютого 2017 (UTC)

Золота дзиґа[ред. код]

Вітаю, пане Андрію! Це чудово що у нас з'явилася, нарешті, своя національна кінопремія та Ваша про неї стаття. Я паралельно створив стаби статей Українська Кіноакадемія та про першу церемонію вручення Золотої дзиґи. Я би хотів запропонувати Вам (щоб не втручатися самовільно в акторські права) перенести з Вашої статті ті фрагменти, що стосуються кіноакадемії до статті про неї, залишивши там винятково ті, що про кінопремію. Це було б логічно. Якщо Ви не будете заперечувати, я міг би це зробити сам, або це можете зробити й Ви. Крім того, маючи досвід зі створення кількох десятків статей про кінозаходи, я зможу відредагувати Вашу статтю й доповнити її, щоб вона не стала куцою. Дякую.--Leon Nef обг 18:48, 23 лютого 2017 (UTC)

Статтю Категорія:Видатні люди Сумщини номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Категорія:Видатні люди Сумщини, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 лютого 2017. Що ще можна зробити? Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 12:36, 27 лютого 2017 (UTC)

Статтю Блокада залізничних переходів через які проходить торгівля з Росією номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Блокада залізничних переходів через які проходить торгівля з Росією, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 березня 2017. Що ще можна зробити? Ветер (обговорення) 18:24, 7 березня 2017 (UTC)

Однозначно, проти! --Андрій Гриценко (обговорення) 08:51, 8 березня 2017 (UTC)

Вітаю! Хоча й принципово проти опису поточних подій окремими статтями в енциклопедії, окрім значимих регулярних, як от Олімпіади, вибори, висловився проти цієї номінації. Радив би звернути увагу на проект Вікіновини, що більше підходить як для опису подій, що ще не закінчились і значимість яких встановити поки важко, так і для накопичення інформації по них без перетворення статті в стрічку новин. Тоді стаття може набути нейтрального виваженого енциклопедичного виду, а не дайджесту заангажованих розрізнених поглядів, без відстороненого цілісного аналізу. Досвід говорить про те, що статті після зняття шаблону поточної події, у більшості своїй так і залишаються з купою прогнозів та очікувань «в майбутньому часі, що вже минув». З повагою до вашої праці.--Dim Grits 23:45, 11 березня 2017 (UTC)

Дякую! Я згоден з вашою думкою! --Андрій Гриценко (обговорення) 07:34, 12 березня 2017 (UTC)

Категорія про Нідерланди[ред. код]

там як правильно у чи в. Бо аж дві категорії (я помилково створив категорію через у). --Jphwra (обговорення) 11:25, 16 березня 2017 (UTC)
Свою я лишив через в поставив на вилучення. --Jphwra (обговорення) 12:33, 16 березня 2017 (UTC)

Точність інформації[ред. код]

Вітаю, будь ласка, перевіряйте інформацію перед розміщенням у Вікіпедію. Особливо уважно робіть це коли редагуєте останні новини. Ви допустили дуже грубої помилки, переплутавши турніри. Сестри Кіченок виграли зовсім інший турнів не WNA, а IFT, набагато менш престижний. Ось стаття про цей турнір в англовікі - en:Pingshan Open. З новин я це прибрав, виправде, будь ласка, ще в інших статтях. --yakudza 19:37, 19 березня 2017 (UTC)

Дякую --Андрій Гриценко (обговорення) 19:53, 19 березня 2017 (UTC)

Мирні договори і Угоди[ред. код]

Поясніть, будь ласка, чому Ви відкидаєте редагування бота. Адже у статтях йдеться саме про мирні договори, а не угоди. --Basio (обговорення) 19:30, 27 березня 2017 (UTC)

Я згоден. Однак, запропонованих ботом категорій не існує. --Андрій Гриценко (обговорення) 14:59, 28 березня 2017 (UTC)
Якби Ви уважно глянули, то побачили, що категорії створювалися дещо пізніше. --Basio (обговорення) 17:59, 28 березня 2017 (UTC)
Так згоден--Андрій Гриценко (обговорення) 18:07, 28 березня 2017 (UTC)

Відрізняйте події, що відбулися в конкретний день і організації, засновані в цей день (Федеральна служба Російської Федерації з контролю за обігом наркотиків‎). --Basio (обговорення) 19:35, 27 березня 2017 (UTC)

Так, це різні поняття. Запропонуйте категорію, що буде позначати день заснування організації. --Андрій Гриценко (обговорення) 15:00, 28 березня 2017 (UTC)
Коректною буде категорія Засновані такого дня. Їх немає, але можна створити. Але краще це попередньо обговорити. --Basio (обговорення) 17:59, 28 березня 2017 (UTC) P.S. Категорія Березень 2003 також некоректна. --Basio (обговорення) 18:04, 28 березня 2017 (UTC)
Помилився. Засновані такого-то дня не можна, бо потрібна конкретна дата, а число таким не є. --Basio (обговорення) 20:08, 28 березня 2017 (UTC)
Згоден. А чому Категорія Березень 2003 некоректна? --Андрій Гриценко (обговорення) 18:07, 28 березня 2017 (UTC)
У категорії Березень 2003 повинні бути події, що відбувалися. Заснування іншого типу. --Basio (обговорення) 20:08, 28 березня 2017 (UTC)

Запрошення до тижня В'ячеслава Липинського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 16:21, 30 березня 2017 (UTC)

Дякую, обов'язково візьму участь --Андрій Гриценко (обговорення) 17:36, 30 березня 2017 (UTC)

Пам'ятник Михайлові Грушевському (Борщів)[ред. код]

Вітання! Вікіпедія:Надлишкова категоризація: вже є в Категорії Пам'ятники Борщева, яка є в Категорії Пам'ятники Тернопільської області. --Микола Василечко (обговорення) 15:53, 31 березня 2017 (UTC)

Вітаю земляче![ред. код]

Як відносно того, щоб спробувати свої сили на адміна? --Jphwra (обговорення) 17:28, 1 квітня 2017 (UTC)

Я згоден! --Андрій Гриценко (обговорення) 17:36, 1 квітня 2017 (UTC)
Все я подав заявку і проголосував, далі справа за Вами. Там шість обов'якових питань, а далі може бути купа питань але Вам як кандидату наук думаю це не буде якимось жахом. З повагою --Jphwra (обговорення) 17:47, 1 квітня 2017 (UTC)
Дякую, за визнання і підтримку --Андрій Гриценко (обговорення) 17:52, 1 квітня 2017 (UTC)
Незабувайте тепер туди заглядати і головне дати відповідь на питання. --Jphwra (обговорення) 18:03, 1 квітня 2017 (UTC)
Вже! --Андрій Гриценко (обговорення) 18:16, 1 квітня 2017 (UTC)
Заглядаєте сюди? Вам там ставлять питання, такі правила, окрім загальних користувачі самі ставлять питання, щоб розуміти як проголосувати і чи всі функції адміна Ви розумієте. Тож дайте будь ласка відповіді. З повагою --Jphwra (обговорення) 09:49, 2 квітня 2017 (UTC)
Дякую, дещо запрацювався у написанні статей --Андрій Гриценко (обговорення) 11:40, 2 квітня 2017 (UTC)
В заявці продовжують ставити питання тож прохання прореагувати. І взагалі поки номінація заходіть туди хоча б раз на день. Добре?--Jphwra (обговорення) 14:25, 5 квітня 2017 (UTC)

Андрію долучайтесь вже до адмін функцій. --Jphwra (обговорення) 08:38, 14 квітня 2017 (UTC)

Місяць Тернополя — переможці[ред. код]

Вітаємо! Ви стали переможцем Місяця Тернополя в номінації «За найповнішу статтю про пам'ятку культурної спадщини» (це єдина стаття на цю тему). Оцінювання ще триває, можливо будуть ще перемоги. Нагородження відбудеться о 12:00 8 квітня у виставковій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею (Тернопіль, площа Героїв Євромайдану, 3). Проїзд до місця нагородження компенсує ГО «Вікімедія Україна» — треба надати квитки. --Микола Василечко (обговорення) 20:05, 4 квітня 2017 (UTC)

Круто, дякую! Я з величезним бажанням приїхав до Тернополя, але в цей день буту брати участь в EdCamp Глухів, де буду проводити вікі-зустріч з елементами тренінгу по написанню статей до УкрВікі. --Андрій Гриценко (обговорення) 12:13, 5 квітня 2017 (UTC)
Думала зустрінемося... Успіхів у EdCamp--Педагог Світлана (обговорення) 17:25, 6 квітня 2017 (UTC)
Жаль --Андрій Гриценко (обговорення) 17:29, 6 квітня 2017 (UTC)

EdCamp[ред. код]

Добрий вечір! ;-)

Це типу вітання до того, що Ви зробили! Міг би - обов'язково приїхав би до Вас! ;-) Був у Харкові на Едкампі-2016. Це було найфантастичніше, що сталося зі мною у тому році! Просто фантастика! Я кілька днів був під враженням. Ну от. Тепер переклав статтю. Там одна фраза англійською. Може придумаєте, як її нормально перекласти? Фото завантажуйте у відповідну категорію. Мої тут. Ще є з Черкас тут. Треба було б якось категорії більш загальні зробити. Поки що руки не дійшли.... З повагою і побажаннями всього найкращого. :-) --Nickispeaki (обговорення) 22:36, 9 квітня 2017 (UTC)

Дякую, гарна задумка. А захід просто супер! --Андрій Гриценко (обговорення) 15:14, 10 квітня 2017 (UTC)

І Вам дякую! ;-) Є Загальноосвітня школа № 1 (Глухів, Сумська область). Як щодо решти? Хоча би №2... Чи могли б учителі школи про себе статтю створити? Вже навіть і фото є, в статті Глухів.--Nickispeaki (обговорення) 16:13, 10 квітня 2017 (UTC)

Думаю, трохи згодом доберусь і до цього!

ще таке. Оце - («promote organic, participant-driven professional development for K-12 educators worldwide»). - може є якісь версії як його по-людськи написати? Або у вчителів англійської запитати, може вони в курсі.--Nickispeaki (обговорення) 16:19, 10 квітня 2017 (UTC)

Зараз спитаю

І що з фото із заходу? Коли будуть? --Nickispeaki (обговорення) 16:20, 10 квітня 2017 (UTC)

Фото я особисто не робив, є лише ті, що вже викладені іншими у Фейсбук --Андрій Гриценко (обговорення) 16:32, 10 квітня 2017 (UTC)

шаблон[ред. код]

Доброго дня! Вами створено Шаблон:Роки у Киргизстані, але на шаблон це не дуже схоже. Прохання пояснити мету існування сторінки. З повагою, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 12:52, 11 квітня 2017 (UTC)

Дякую, вчора не встиг доробити. Все оформлено + Ще й Молдова. Щодо мети існування, які можуть бути питання. Вона має існувати. --Андрій Гриценко (обговорення) 13:18, 11 квітня 2017 (UTC)
У такому вигляді зрозуміло. Але варто робити по аналогії з іншими шаблонами (див. Категорія:Шаблони років за країною). У шаблоні про Киргизстан категорії: Роки за країною, Роки у Киргизстані, Роки в Азії, Історія Киргизстану є зайвими. Натомість не вистачає категорії Навігаційні шаблони:Киргизстан. --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 15:15, 11 квітня 2017 (UTC)

Ще таке. Може варто було б хоч пару слів документації написати? Бо в такому вигляді явно не очевидне використання. Я хвилин 5 лазив інетом+гуглем і вікіпедіями, щоб хоч щось надибати. І теж саме стосується інтервікі. Невже подібний шаблон тільки у нас є? Шаблон:Роки у США хоча б має ру-вікі відповідник.... --Nickispeaki (обговорення) 15:40, 11 квітня 2017 (UTC)

Ви плануєте усунути зауваження, висловлені вище?--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 18:43, 27 квітня 2017 (UTC)

Захист статей[ред. код]

А що це було? Чому ви захистили ті статті? Прохання при встановленні захисту вказувати причину.--Анатолій (обг.) 18:20, 15 квітня 2017 (UTC)

Дякую, зверну увагу! --Андрій Гриценко (обговорення) 07:16, 16 квітня 2017 (UTC)

Будь ласка, поясніть свої дії. -- Green Zero обг 20:19, 15 квітня 2017 (UTC)

Дякую. Захист статей від можливих вандальних дій --Андрій Гриценко (обговорення) 07:27, 16 квітня 2017 (UTC)
Привіт. "Можливі вандальні дії" — недостатня підстава для безстрокового захисту. Один з головних принципів Вікіпедії — це те, що її може редагувати кожен. І безстроковий захист статей без достатніх на це підстав однозначно суперечить цьому принципу.--Piramidion 08:59, 16 квітня 2017 (UTC)
Згоден, помилково поставив безстроковий захист, як автоматично пропонувала система. --Андрій Гриценко (обговорення) 09:10, 16 квітня 2017 (UTC)
Тоді або зніміть захист з відповідний статей, або замініть його на якийсь коротший термін. Ми зазвичай ставимо захист на тиждень-два; у випадку особливо частого вандалізму, або якщо стаття дуже популярна — на місяць, дуже рідко безстроковий. Безстроковий захист ставиться переважно на шаблони й модулі з великою кількістю включень. Також ще є можливість стабілізації, якщо стаття відпатрульована. Важливо, щоб Ви самі це все зробили — так Ви доведете, що зрозуміли, про що йдеться, і не станете робити подібних помилок у майбутньому. Додам також, що Вам необов'язково бити ґулі, щоб навчитися чомусь новому — завжди є інші адміністратори з купою набитих ґуль і, відповідно, досвідом, тож якщо чогось не знаєте, можете запитати у них, скажімо в Кнайпі адміністрування. Краще вчитися на чужих помилках, аніж на своїх. --Piramidion 09:44, 16 квітня 2017 (UTC)
Дякую, зараз зроблю --Андрій Гриценко (обговорення) 10:26, 16 квітня 2017 (UTC)
І ще таке (щойно помітив): Ви не можете без достатніх підстав переблоковувати користувачів, заблокованих іншими адміністраторами: це може бути розцінено як війна адміністраторів (мова про блокування 128.0.169.162). Крім того, це — порушення ВП:БЛОК, згідно з яким анонімів слід блокувати на один день (винятки — коли вандалізм регулярний, адреса статична або проксі, іноді допускається й блокування діапазону, але в будь-якому разі для блокування і, тим більше, переблокування треба подати відповідну причину). Раджу уважно перечитати ВП:БЛОК і кожне блокування, яке Ви здійснюєте, звіряти з цим правилом, аж доки не наберетеся досвіду в цій справі.--Piramidion 11:29, 16 квітня 2017 (UTC)
Дякую. Я не помітив блокування. --Андрій Гриценко (обговорення) 12:04, 16 квітня 2017 (UTC)
І це все? --Basio (обговорення) 13:24, 16 квітня 2017 (UTC)
На всякий випадок розкажу що відбулося. В цьому випадку Ви зробили частковий захист семи статей (безстроковий захист від редагування та перейменування; лише для автопідтверджених). При цьому Вами було порушено правило ВП:ЧЗС, яке чітко каже, що частковий захист не застосовується для превентивного захисту сторінок, які можуть бути схильні до вандалізму. І взагалі, треба розуміти, що захист сторінок це рішення, яке має застосовуватись лише в крайніх випадках, коли інше вирішення проблеми неможливе. Варто розуміти, що безпідставним захистом сторінок, ми порушуємо тезу про те, що всі користувачі рівні між собою (зокрема і незареєстровані користувачі (ВП:Рівність користувачів)). -- Green Zero обг 11:07, 16 квітня 2017 (UTC)
Все зробив, дякую! --Андрій Гриценко (обговорення) 11:17, 16 квітня 2017 (UTC)
Ви не зняли захист, Ви лише встановили термін — 1 доба… -- Green Zero обг 11:23, 16 квітня 2017 (UTC)
@Basio та Green Zero: а ви не подумали, що він може не вміти знімати блокування і захист.--Анатолій (обг.) 14:39, 16 квітня 2017 (UTC)
Я не думав, а знав. Про все це я писав на номінації. --Basio (обговорення) 14:52, 16 квітня 2017 (UTC)
@Basio, Green Zero та Ahonc: Захист зняв. Тож вмію, переконайтесь. Дякую, за надмірну підтримку. Я більше стараюсь редагувати УкрВікі, ніж чатитись і обговорювати. Ще раз дякую. --Андрій Гриценко (обговорення) 15:21, 16 квітня 2017 (UTC)
А блокування? --Basio (обговорення) 15:36, 16 квітня 2017 (UTC)
Також! --Андрій Гриценко (обговорення) 15:45, 16 квітня 2017 (UTC)
Схожу помилку вчора зробив і адміністратор Jphwra у статті Мерідська ініціатива (ВП:ЧЗС: Частковий захист також не слід застосовувати відразу ж після появи одиничних випадків звичайного вандалізму.). В цьому випадку блокування ванадала було достатньо, одиничний випадок вандалізму у статті - недостатня причина для її захисту, тим більше вандал був зареєстрованим, а захистили від незареєстрованих... -- Green Zero обг 11:19, 16 квітня 2017 (UTC)
Так, то я вчора трохи на автоматі спрацював. --Jphwra (обговорення) 11:33, 16 квітня 2017 (UTC)

Категоризація за часом[ред. код]

Вітаю. На мою думку Ви занадто категоризуєте по дням, місяцям і рокам статті. Не всі події потрібно включати в них. Я не переглядав уважно Вашу категоризацію, бачив, що її багато. Мені зовсім незрозуміле категорування статті Ленін — гриб. Невже ця подія настільки важлива для цього дня чи місяця? --Basio (обговорення) 19:31, 29 квітня 2017 (UTC)

Дякую, за таку увагу до моєї діяльності. Так згоден, як історик, можливо, деякою мірою захопився хронологією. Зверну увгау. Щодо статті Ленін — гриб: стаття дивна, але все зробив, як в російській Вікіпедії. --Андрій Гриценко (обговорення) 04:35, 30 квітня 2017 (UTC)
А в англовікі тільки рік. Не потрібно буквально переносити все з інших вікі, там не все ідеально (з власного досвіду найкраще організована німецька). Користувач, який зайде в категорію дня, сподівається побачити важливі події цього дня, а не про все у Вікіпедії. З цього і потрібно виходити. --Basio (обговорення) 04:44, 30 квітня 2017 (UTC)
Добре --Андрій Гриценко (обговорення) 05:01, 30 квітня 2017 (UTC)
Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…

== Див. також ==

Декілька зауважень[ред. код]

Вітаю! Я помітив, що багато створених Вами статей є перекладеними з інших вікі, але цей факт не відмічений ні в описі першого редагування, ні а СО статті. У нас прийнято у назві статті рік давати без дужок, це читається як щось такого-то року, бо в дужках вважається порядковий номер. Це стосується статей про президентські вибори. Крім того в них є шаблони, що не використовуються у нашій вікі. Ви також ігноруєте правила чергування у/в, в одній з статей я частково виправив це, очікував що решту зробити Ви. Перераховані речі дуже важливі для адміністратора, бо інакше його не сприймуть інші користувачі. --Basio (обговорення) 18:57, 9 травня 2017 (UTC)

Дякую, я зверну увагу та виправлю --Андрій Гриценко (обговорення) 19:03, 9 травня 2017 (UTC)

Перекладені статті[ред. код]

Вітаю. Іншомовні розділи не є авторитетними джерелами інформації, тому, на мою думку, перекладати їх у крайньому випадку можна, але перевіряти при цьому те, що там написано в авторитетних джерелах. Інакше можна перенести звідти неправдиві відомості. Як вийшло зі статтею ПТЗ (Миколаїв). Сандора розташована навіть не в Миколаєві, а в Мішково-Погоріловому. Ну і, напевно, взагалі не варто перекладати безджерельні статті. Ще раз прошу Вас звернути увагу на шаблон:Перекладена стаття. --Олег (обговорення) 16:03, 11 травня 2017 (UTC)

Дійсно важко писати про місто в якому був лише декілька разів, але бажання дослідити більше інформації про Миколаєвщину переважає. Дивує, що миколаївці не досить активно долучились до Тижня --Андрій Гриценко (обговорення) 18:04, 11 травня 2017 (UTC)
Пане, Андрію. Я іноді вказую на системні недоліки у статтях, коли маю сподівання, що це буде прийнято до уваги. В принципі, очікую подібного ставлення до власних системних помилок. Від того цей проект лише виграє. Впевнений, нам обом він не байдужий. Мені приємно, що Ви цікавитесь Миколаївщиною, справді. Я бачив хороші статті з цієї тематики, написані Вами. Про одну з них я якось ще Вам напишу. Там мова не про недоліки :). Стосовно миколаївців — їх в цьому розділі, на жаль, не дуже багато постійно активних. Деякі з'являються тут лише спорадично. Декілька, досить жваво дописують російською. Не ображайтесь, будь ласка. --Олег (обговорення) 17:14, 12 травня 2017 (UTC)
Дякую! Дивно, що жителі України розвивають Вікіпедію іншої держави!? --Андрій Гриценко (обговорення) 18:08, 12 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Дякую, Проголосував вже вдруге. А що можна голосувати декілька разів? --Андрій Гриценко (обговорення) 13:24, 12 травня 2017 (UTC)
Можна, але в такому разі враховується лише найбільш свіжий голос — NickK (обг.) 13:29, 12 травня 2017 (UTC)

Тиждень Закарпаття 2017[ред. код]

Special Silver Barnstar.png
За участь у Тижні Закарпаття 2017
Шановний Андрій Гриценко, перепрошую, що з запізненням, але хочу подякувати Вам за участь у згаданому вікітижні! Хочу відзначити Вас віртуальною нагородою за друге місце у категоріях «За найбільшу кількість створених статей у рамках тижня» (1115%) і «За найбільшу кількість доданої інформації» (8979816%). Перепрошую, якщо десь помилився в розрахунках, нікого не хотів образити ). Натхнення й наснаги Вам у подальших редагуваннях! — Шиманський હાય! 04:16, 3 червня 2017 (UTC)
Велике спасибі! --Андрій Гриценко (обговорення) 06:26, 3 червня 2017 (UTC)

Фінкенштайнський договір[ред. код]

Вітаю! Перепрошую, нагадаю Вам: німецький диграф -ei (нп., Frei - Фрай) ми читаємо як -ай. Росіяни по-старинці - як -ей. Дякую за увагу. Успіхів!--Д-D (обговорення) 11:42, 9 червня 2017 (UTC)

Піруз, Іран[ред. код]

Андрію тут треба довести статтю до логічного завершення і мабуть змінити назву на Піруз (Іран). --Jphwra (обговорення) 12:11, 10 червня 2017 (UTC)

Так, працюю далі --Андрій Гриценко (обговорення) 12:13, 10 червня 2017 (UTC)