Обговорення користувача:Олександр Гаврик

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Олександр Гаврик!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--ASƨɐ 12:12, 16 вересня 2016 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Стрілочник (професія)[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Стрілочник (професія), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://jobs.ua/ukr/dkhp/articles-1947/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Стрілочник (професія).

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Стрілочник (професія), і вона буде відновлена.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Helixitta (ut) 15:20, 4 червня 2017 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Салют! Категорія:Користувачі за містами України:Користувачі з Конотопа дублювала Категорія:Користувачі з Конотопа, яка знаходиться у Категорія:Користувачі за містами України. Не треба дублювати поточну ієрархію вкладеності. Дякую. --Fessor (обговорення) 17:30, 10 червня 2017 (UTC)

зауваження[ред. код]

коли вісить такий шаблон, то краще статтю не чіпати.Тим більше я все одно її буду переробляти повністю. Тобто Ваша праця там даремно витрачена. --Jphwra (обговорення) 21:03, 15 червня 2017 (UTC)

Категоризація[ред. код]

Вітання! Читайте тут. --Микола Василечко (обговорення) 05:34, 18 червня 2017 (UTC)

@Олександр Гаврик: як бачу ви не перечитали про категоризацію. Категорія:Педагоги має підкатегорії, тому додавати треба конкретніші категорії, а не загальну. --Микола Василечко (обговорення) 06:44, 27 серпня 2017 (UTC)
@Микола Василечко:Дякую за зауваження. Заразом займусь впорядкуванням категорії "Педагоги". --Олександр Гаврик (обговорення) 09:52, 27 серпня 2017 (UTC)
Утретє звертаюся до вас із тим самим зауваженням: категоризуйте конкретніше. Для чого ця праця, якщо більшість ваших категоризувань у кореневі категорії на кшталт «Викладачі» (а точніше має бути «Педагоги»), «Професори» та інші все одно комусь доведеться перевиправляти на конкретніші? Навіщо ви марнуєте свій час та час інших користувачів на уточнення? Що заважає давати точніші категорії «Українські педагоги», «Українські професори» або й ще конкретніші, якщо це є вказано в тексті статті і є глибші категорії? --Микола Василечко (обговорення) 06:22, 2 вересня 2017 (UTC)
@Микола Василечко:Тобто потрібно категоризувати до кінцевої категорії? А якщо це не вказано у тексті статті? Якщо вказано тільки одною згадкою "викладав те і те там і там?", або взагалі вказано тільки його посаду декана чи професора, як краще категоризувати? --Олександр Гаврик (обговорення) 08:18, 2 вересня 2017 (UTC)
Саме так, потрібно категоризувати до кінцевої категорії про яку відомо з тексту статті. Наприклад, ви категоризуєте в «Професори», а треба в «Українські професори». Гляньте в Категорія:Українські педагоги, передивіться глибші категорії, адже можна категоризувати аж до навчального закладу: Категорія:Викладачі Тернопільського державного медичного університету, Категорія:Викладачі гімназій Тернополя, Категорія:Викладачі шкіл Тернополя. Якщо нема потрібної категорії для групи осіб, то треба її створити і категоризувати точніше. Тому ще раз уважно перечитайте настанови щодо категоризації, щоби зрозуміти суть. --Микола Василечко (обговорення) 09:05, 2 вересня 2017 (UTC)
Дякую за допомогу і поради. -Олександр Гаврик (обговорення) 09:29, 2 вересня 2017 (UTC)

Шаблони[ред. код]

Будьте уважні і читайте, про що стаття. Бо тут, наприклад, стаття не про храм, а про збори єпископів. --Микола Василечко (обговорення) 20:54, 22 червня 2017 (UTC)

Дякую. Вибачаюсь. Буду уважніший. Олександр Гаврик (обговорення) 21:00, 22 червня 2017 (UTC)

Картки[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, не додавайте незаповнених карток ред.№ 20621765. Їх потрібно, або заповнювати, або взагалі не додавати, бо вони виглядають у статті безглуздо, якщо параметри картки не пов'язані з вікіданими. --Олег (обговорення) 04:12, 28 червня 2017 (UTC)

Дякую за те що звернули мою увагу. Сподівався повернутись до редагування тієї статті, але не знайшов якісних джерел інформації. Користувач:Олександр Гаврик 22:44 01 липня 2017 року (UTC)

Питання[ред. код]

для чого чи не в кожній статті шаблон без посилань? Він дійсно потрібен в будь-якій статті? --Jphwra (обговорення) 04:58, 6 липня 2017 (UTC)

Дякую за запитання. Взагалі це покращує розуміння яка інформація отримана з якого джерела. Наприклад якщо інформація з застарілого джерела (наприклад радянські довідники), то її можливо потрібно у перспективі шукати в нових джерелах. Це збільшує якість об'єктивність та інформативність Вікіпедії. Я вже мовчу про якість оформлення сторінок. --Олександр Гаврик (обговорення) 07:21, 6 липня 2017 (UTC)
То от моє питання і якраз полягає в тому до чого той шаблон? і хто буде шукати «нові джерела»? Ви, Вася Пупкін чи дядя Вася з сусіднього будинку? Бо як на мене він там зайвий або якщо Вас не влаштовує, то Ви як редактор Вікіпедії повинні самі знайти джерела і оновити посилання, а не просто обмежитись, проставити шаблон і все. Це просто забити на все, як на мене. Ніхто нічого оновлювати не буде, бо там обмежена кількість редакторів займається цими питаннями. Просто така в мене думка виникла з приводу Ваших дій. --Jphwra (обговорення) 09:34, 6 липня 2017 (UTC)
Оновлювати інформацію у Вікіпедії може будь - хто. Чи я чи хтось інший. Мені наприклад простіше організовувати свою роботу таким чином, що спочатку я ставлю відмітки де і що треба змінити. Якщо вас дратує цей шаблон, то приберіть його. Це ваше право як редактора. Однак ще один раз систематично переглядати перелік статей за категоріями і визначати ЯКІ САМЕ ПРОБЛЕМИ вони мають, на мою думку - то сізифова праця. Працювати довільно і не систематично з таким об'ємом інформації, який міститься в Українській Вікіпедії, глупо. Якщо ви саме не працюєте над цією тематикою, то залиште це тим людям, які над нею працюють. Якщо працюєте - то допомагайте. Щиро сподіваюсь на ваше розуміння. -- Олександр Гаврик (обговорення) 10:01, 6 липня 2017 (UTC)
тепер зрозуміло. Мені все одно, просто з досвіду той шаблон лишається, а проблеми лишаються разом з ним. --Jphwra (обговорення) 11:03, 6 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Олександр Гаврик вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.. Тиждень не мій та тема актуальна, тож варто відродити.

Або можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада.--Yasnodark (обговорення) 13:35, 21 липня 2017 (UTC)

Єврей[ред. код]

Вам мабуть не відомо, що назва жид визнана мінюстом України як необразлива?. До того ж, у вікі є стаття Жиди, ознайомтесь і не поріть дурниць.

Думаю слід заблокувати ваш IP у разі, якщо продовжите мені сторінку смітити вашими коментарями. Не вчіть мене пане анонім. --- Олександр Гаврик

Тиждень Харківщини 2017[ред. код]

Food for energy by Merwebhotel Central Doha.jpg
За участь у Тижні Харківщини 2017
Шановний Олександр Гаврик, дякую Вам за участь у Тижні Харківщини! Завдяки Вам з'явилась чудова нова стаття. Дозвольте у цей жаркий літній час пригостити Вас віртуальним морозивом ). Натхнення й наснаги Вам у подальшій роботі. З повагою, — Шиманський હાય! 14:04, 5 серпня 2017 (UTC)
Дякую вам! --- Олександр Гаврик;(Обговорення) 14:07, 5 серпня 2017 (UTC)

Правопис назв міст[ред. код]

Доброго вечора, пане Олександре! Поясніть мені, будь ласка, оце своє редагування: чому правильно писати саме «міста Херсон», а не «Херсона», «міста Москва», а не «Москви», «міста Оттава», а не «Оттави» і т.д.? Дуже бажано з посиланнями на конкретні пункти чинного українського правопису. --Рассилон (обговорення) 15:16, 5 жовтня 2017 (UTC)

"міський голова Конотопа" відповідає більше публіцистичному стилю викладення ніж енциклопедичному. Не думаю, що чинний правопис регулює всі норми викладення в усіх відомих стилях. Якщо у вас є конкретні претензії будь-ласка аргументуйте, можливо я знайду їх об'єктивними і визнаю свою неправоту. - [Користувач:Олександр Гаврик|Олександр Гаврик]] (обговорення) 14:08, 6 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Колтоновський Андрій Павлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Колтоновський Андрій Павлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:52, 12 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Парфенюк Олена Борисівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Парфенюк Олена Борисівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:44, 25 грудня 2017 (UTC)

Боромля (річка)[ред. код]

Вітаю! Скажіть, будь ласка, як за вказаним джерелом (За ред. А.В. Кудрицького. Полтавщина : Енцикл. довід.. — К. : УЕ, 1992. — С. 1024. — ISBN 5-88500-033-6.) перевірити достовірність інформації. Можливо я щось не так роблю. Дякую, з повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 19:37, 24 січня 2018 (UTC)

Думаю вам варто дістати додаткове джерело інформації про цю річку. Саме про це коментар. -- Олександр Гаврик (обговорення) 19:46, 24 січня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018[ред. код]

привіт! запрошую долучатися Зніяковів+ --アンタナナ 21:48, 7 лютого 2018 (UTC)

Дякую за запрошення. --Олександр Гаврик (обговорення) 18:50, 9 лютого 2018 (UTC)

Сторінку Поле конотопської битви номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Поле конотопської битви, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 березня 2018. Що ще можна зробити? --Andrei Kurbiko (обговорення) 23:29, 2 березня 2018 (UTC)

Тиждень Полтавщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Олександр Гаврик! Запрошую Вас долучитися до проведення тематичного тижня присвяченого славному Полтавському краю. З повагою, — Шиманський હાય! 19:45, 25 квітня 2018 (UTC)

Із задоволенням прийму ваше запрошення -Олександр Гаврик (обговорення) 21:04, 26 квітня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Олександр Гаврик прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 15:43, 18 червня 2018 (UTC)

Sonya Kay[ред. код]

Вітаю! А чому це ви вирішили, що стаття не відповідає критеріям значимості? - Inflicted Voodoo (обговорення) 09:55, 20 червня 2018 (UTC)

Вітаю, пане! У ВП:БІО чітко визначені ВП:ЗН щодо діячів мистецтва. Зокрема виключні і додаткові критерії. Якби Соня Кей безумовно не відповідала навіть додатковим критеріям значимості, то я б номінував би її на вилучення. Однак є імовірність, що ця стаття відповідає 2-3 додатковим критеріям значимості. Ваше завдання довести це. Пропоную продовжити дискусію на сторінці обговорення статті. - Олександр Гаврик (обговорення) 20:32, 20 червня 2018 (UTC)
Основне питання для чого цей шаблон? Пошукові системи видають мільйонні результати, співачка відповідає критеріям значимості (принаймні №2, 6, 9, 10, 11). Але ж чи варто в статті зазначати, співачка дала концерт там, співачка зайняла таке-то місце в такому-то хіт-параді? - Inflicted Voodoo (обговорення) 09:59, 21 червня 2018 (UTC)
Основне питання "яким критеріям значимості відповідає ця співачка?" Жодної інформації, яка б підтверджувала б наведені вами критерії значимості не відображено на сторінці - Олександр Гаврик (обговорення) 13:09, 21 червня 2018 (UTC)
Тобто в статті треба зазначати, що вона виступила на такому-то концерті чи зайняла енне місце в якомусь хіт-параді? - Inflicted Voodoo (обговорення) 19:29, 21 червня 2018 (UTC)
Неодмінно. - Олександр Гаврик (обговорення) 19:48, 21 червня 2018 (UTC)
На що це буде схоже? Не думаю, що варто описувати кожен крок артиста. В будь-якому випадку, джерел на цю співачку багато і гугл підтвердить. Тобто це не тьотя Валя з сусіднього під"їзду. Але джерел україномовних вкрай мало. Проте все ж стаття постійно оновлюється і доповнюється й по мірі появи нових україномовних джерел вони теж там будуть фігурувати. Тому я всеодно вважаю, що шаблон "значимість" там зайвий. Якщо вважаєте інакше і знову поставите, то пропоную звернутися до третьої сторони. Не хочу витрачати свою енергію на конфлікти. - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:04, 21 червня 2018 (UTC)
Прислухайтесь до доброї поради. Думаю вам не варто погрожувати мені або зловживати правами патрульного. Якщо ви не вірите мені, то зверніться за поясненнями до правил Вікіпедії. Патрульний Вікіпедії сам повинен дотримуватись правил і бути прикладом. Вікіпедія - це не онлайн-іграшка, де можна гратись у бога, а серйозний проект. - Олександр Гаврик (обговорення) 18:00, 22 червня 2018 (UTC)

Правопис[ред. код]

Але правопис вимагає в південнослов'янських назвах писати якраз и, а не і.--Анатолій (обг.) 08:50, 4 серпня 2018 (UTC)

Будь ласка аргументуйте своє твердження посиланням на пункт правопису. Радий буду вислухати зауваження. --Олександр Гаврик (обговорення) 08:57, 4 серпня 2018 (UTC)
§104, п.5: 5. И (І) передається через и в прізвищах, належних до південнослов’янських мов, у яких немає розрізнення и — і (болгарська, сербська та ін.): Величков, Живков, Христов; Белич, Караджич, Милетич, Радич, Ягич; але через ї після голосного: Раїч, Стоїч та через і — на початку слова: Ікономов, Ілієв; Івич, Ігнатович. --Анатолій (обг.) 09:09, 4 серпня 2018 (UTC)
Дякую за аргументацію. Визнаю свою помилку, хоча і не поділяю думку наших (псевдо)науковців з Академії Наук. --Олександр Гаврик (обговорення) 09:17, 4 серпня 2018 (UTC)

Каґава Сіндзі[ред. код]

Доброго дня. Поверніть, будь ласка, назву статті на таку, що відповідає Вікіпедія:Іменування статей/Японія. --Thevolodymyr (обговорення) 12:39, 14 серпня 2018 (UTC)

Добре. Правила є правила. Але перенаправлення хай залишиться. Не всі в інтернеті знають японські правила. - Олександр Гаврик (обговорення) 13:14, 14 серпня 2018 (UTC)

Стилізація, в назвах категорій...[ред. код]

Вітаю. Ви перейменували назви категорій із прикладкою в родовому відмінку на прикметникові звороти К:Сумські педагоги (1), К:Львівські педагоги (0). Категорії Вікімедіа — то не вірші, а ячейки бази даних. Там подібна стилізація лише створює хаос пошуку даних, щонайменше. Уявіть собі такі назви розділів каталогу бібліотеки, якщо Вам це знайомо, перепрошую.--Avatar6 (обговорення) 22:05, 26 серпня 2018 (UTC)

Якщо я порушив правила Вікіпедії будь-ласка аргументуйте це посиланням на відповідну норму. -- Олександр Гаврик (обговорення) 22:10, 26 серпня 2018 (UTC)
Правил Ви не порушили, формально. Почитайте ВП:Категоризація щодо порад із називання категорій. Але, перейменування, як статей, так і категорій, повинне бути аргументованим, відповідати консенсусу, і відповідати загальноусталеним нормам називання (буди подібними до назв категорій аналогічного вмісту). Людина починає пошук з іменника, який позначає вміст потрібної їй сутності, на якій нанизує відмінково узгоджені уточнення (тут — "Категорія:Педагоги" — просто задайте цей рядок у форму пошуку і вона надасть автодоповнення),. Подібна схема загальновживана і в іншомовних проектах, у Вікісховищі, зокрема.--Avatar6 (обговорення) 12:23, 27 серпня 2018 (UTC)
Дяукю за пораду.Чи хочете подати заявку на отримання права патрульного? --Олександр Гаврик (обговорення) 13:22, 27 серпня 2018 (UTC)
Дякую за пропозицію. Добре, коли людина називає речі правильно, "права патрульного", хоча статус передбачає обов'язки :). Я вже номінувався колись, перегоріло. Серед колег вважаюся конфліктним і неетичним користувачем, і не незаслужено. Цей статус-право-обов'язки, імхо, значно відволікає користувача від рівноправної творчої роботи і співпраці з колегами. І з досвідом мені зовсім стало незрозуміле саме призначення цього механізму, - чи то мотивація, чи то якась соціальна ієрархія... Не знаю. Якщо людині щось цікаво вона знайде усе незалежно від цих патрулювань. А так, якійсь механізм цензури виходить...--Avatar6 (обговорення) 15:07, 27 серпня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

@Олександр Гаврик: вітаю, хочу повідомити, що розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюсь на вашу участь.--Yasnodark (обговорення) 16:40, 1 вересня 2018 (UTC)

Дякую за запрошення -- Олександр Гаврик (обговорення) 18:37, 1 вересня 2018 (UTC)

Категоризація[ред. код]

Доброго дня. Скажіть буд ласка, для чого у статті про річки додавати і категорію Географія району і власне категорію самого району? Річки відносяться до географії, відтак вони мають заходити до категорії району не напряму, а через категорію географії. Я відкинув не один десяток ваших правок, проте ви продовжуєте робити подвійну категоризацію! --ДмитрОст 03:19, 15 вересня 2018 (UTC)

Шановний ДмитрОст згідно ВП:КАТ категорізація може бути паралельною(горизонтальною). Тобто вона може бути і як адмінистративно-теріторіальна ознака, географічна ознака (за населеними пунктами або місцевостями) і як природнича ознака (за річками певних областей). Що до категоризації через категорію географії, то в мене ще не було часу це оформити до кінця саме в Закарпатській області. Якщо маєте час то створіть категорії географії районів я буду вдячний допомозі. Якщо моя відповідь вас не задовольнила то приведіть приклад з аргументацією згідно правил Вікіпедії. --Олександр Гаврик (обговорення) 10:21, 15 вересня 2018 (UTC)
Це питання вже неодноразово обговорювалось і вирішувалось років 5-8 тому. Відтак, якщо не припините займатися дурною справою, то я винесу це питання для роботи ботів, і вся ваша робота буде відкинута. Наприклад, у категорії Категорія:Райони областей України тільки категорії, а не всі райони усієї країни. Так що, так чи інакше, ваші правки будуть відкинуті, оскільки вони безглузді. Якщо ви перенаправляєте річки одразу на категорію району, то видаляйте категорії географії районів. Вони тоді для чого??!!... --ДмитрОст 11:00, 15 вересня 2018 (UTC)
Така систематизація корисна тим, що можна побачити одразу усі статті про річки в районі, та не тільки про річки. Наприклад для Тематичних тижнів, або людей, які займаються тільки статтями про цей район. Хіба так не легше ніж блукати по категоріях? А хто захоче лише річками займатись той про річки в окремій категорії прочитає. Не людина створена для правил, а правила для людини. Якщо не аргументуєте певними пунктами з правил, то будь-ласка хоч дайте мені посилання, аби я ознайомився з обговоренням цієї теми. До того обіцяю не займатися цією систематизацію. -- Олександр Гаврик (обговорення) 18:01, 15 вересня 2018 (UTC)
Це логічно. Наприклад, у категорії Категорія:Васильківський район (Київська область) населені пункти містяться в категорії Категорія:Адміністративний устрій Васильківського району (Київська область), особи в Категорія:Персоналії:Васильківський район (Київська область). Чи ви пропонуєте усі ті статті винести в головну категорію?? --ДмитрОст 18:13, 15 вересня 2018 (UTC)
Але ж тут теж є логіка. Тільки інша. Скільки людей стільки і логік. Але якщо вони не заборонені правилами, то чому б ні? Тим більше у правилах сказано "У Вікіпедії не забороняється і навіть вітається співіснування декількох схем категоризації". Я не проти правил. Я навіть за те аби вони були краще прописані. Я готовий над цим працювати. Тож давайте разом досягати консенсусу, а не запроваджувати тільки свою логіку. --Олександр Гаврик (обговорення) 19:26, 15 вересня 2018 (UTC)
Давайте. Просто, повторюсь, для тих самих Рахівського, Тячівського, Хустського, Надвірнянського, Верховинського я постворював категорію Річки районів, а потім позабирав їх із категорії про райони. Тепер ви їх вертаєте назад, дублюючи у категорії річки... Тоді треба усе дублювати, і буде в головній категорії району по 100-200 статей... Для кожної статті своя категорія. зразкова категорія, де все на своїх місцях :-). --ДмитрОст 04:50, 16 вересня 2018 (UTC)
Добре. Тоді за вашою логікою треба вилучати всі ці сторінки з категорії "Річки Закарпатської області", де тих сторінок не одна сотня. Адже виходить, що вони дублюються у вищій категорії і в підпорядкованій категорії "Річки Рахівського району" (тобто через категорію-прокладку, як я роблю). До речі те, що ви зробили одразу відноситься до порушень правил ("не варто відносити сторінку до категорії та до більш загальної категорії, такої що перша категорія є її субкатегорією"), однак ми зараз перейшли на рівень логіки, тому я не про це. Я пропоную аби їх можна було знайти як через категорію району (ну не буде на район 100 річок. На область іноді стільки ледь збирається.), бо це відноситься до об'єктів, пов'язаних з районом (є люди, які читають і редагують тільки про свій район), так і через категорію "річки", адже когось з читачів, або вікіпедистів можуть цікавити тільки річки, у тому числі і по районам (так легше обробити великі об'єми інформації) якоїсь області (так в принципі ви правильно і робите). Категорізація - це перш за все спосіб навігації, і чим більше шляхів навігації буде до статті, тим більше її будуть читати або редагувати. Хтось може захоче написати реферат про Рахівський район, наприклад, а тут усі статті одразу в категорії "Рахівський район" і байдуже, що їх багато - читачам тільки більше мотивації залишатись у Вікіпедії). Не треба лазити по усім підкатегоріям і відкривати десятки вкладок. Хтось ще напише реферат про річки Рахівського району, і тут усе вдобно виходить. Не треба передивлятись геть усі статті про район, а тільки спеціалізовані. Є тут логіка? Якщо я не правий, то будь ласка скажіть в чому.-- Олександр Гаврик (обговорення) 22:04, 16 вересня 2018 (UTC)
Якщо стаття про річку буде в категорію району, сенс у категорії річки району? Тоді я повидаляю власні створені категорії Річки такого-то району (є ж у районі і доста!!). Усі статті для зручності запхнем у центральну категорію району, щоб був хаос, а далі хто як хоче так хай і шукає... Ок? Я просто не бачу логіки для чого мені у статті Апшинець (річка) потрібна категорія Рахівський район? Так, це річка Закарпатської області, тому є така категорія. Так, це річка Рахівського району, є така категорія. Нащо там Рахівський район? Це подібно до того: У засіданні брали участь спортсмени і люди. Оце ваша логіка... --ДмитрОст 00:29, 18 вересня 2018 (UTC)
Оскільки у особистому спілкуванні ми не можемо досягнути компромісу, то пропоную перенести цю дискусію до Кнайпи. Нехай громада раз і на завжди вирішить це питання. Згодні? -- Олександр Гаврик (обговорення) 06:26, 23 вересня 2018 (UTC)
Що хочете, те і робіть. Я знаю, як правильно, тому і робив вам зауваження. Але якщо ви хочете, щоб вас переконала спільнота, прошу. --ДмитрОст 06:31, 23 вересня 2018 (UTC)

Підпис[ред. код]

Олександре, вітаю! Думки, які ви висловлюєте у обговореннях, потрібно підписувати — перечитайте ВП:ПІДПИС. Це допоможе іншим з вами підтримати розмову, відрізнити записи від вандалізму та розуміти, хто залишив допис. Для того, щоб поставити підпис, потрібно написати три або чотири тильди ~~~~, або натиснути іконку з підписом при редагуванні, при збереженні це перетвориться у підпис. Дякую! — Alex Khimich 16:21, 22 вересня 2018 (UTC)

Коментував з роботи. Трохи не вгледів. Дякую за нагадування. -- Олександр Гаврик (обговорення) 19:08, 22 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:26, 15 листопада 2018 (UTC)

ВНЗ -> ЗВО[ред. код]

Пане Олександре, щиро дякую вам за підтримку в дискусії щодо заміни застарілого «вищий навчальний заклад» на «заклад вищої освіти»! --Gzhegozh (обговорення) 08:28, 30 грудня 2018 (UTC)

Нема за що. В особистих розмовах з педагогами, у тому числі наближеними до МОН, виявилось, що перейменування має місце. На жаль вони не виявили бажання прийняти участь у дискусії. Не приємно, коли деякі колеги-вікіпедисти виявлють не дружність по відношенню до інших користувачів. --Олександр Гаврик (обговорення) 11:12, 30 грудня 2018 (UTC)

Міжнародний кубок чемпіонів[ред. код]

Вітаю Олександре. Я пройшовся по ваших статтях відносно цього турніру і прошу при нагоді виправити весь англійський текст на український, а саме суддів матчів, країни з яких ті арбітри тощо. Плюс прошу вас їх правильно вікіфікувати, чимало арбітрів про яких в нас існують статті. Решту краще лишити в чорному але в українському правописі. Дякую. --Jphwra (обговорення) 15:29, 25 травня 2019 (UTC)

Враховуючи моє відношення до нового правопису краще це зробити комусь іншому. Крім того в мене зараз забагато роботи в якості члена Правління "Вікімедіа Україна", тому не дуже скоро я цим займусь. --Олександр Гаврик (обговорення) 21:06, 25 травня 2019 (UTC)
справа в тому що в статтях лишили текст іноземною мовою і це до правпису жодного відношення немає. Там треба українізувати текст, прибрати той весь англійський і замість нього надрукувати українською. Прошу це зробити вас як автора статей при нагоді. --Jphwra (обговорення) 16:46, 26 травня 2019 (UTC)
добре. Подивлюсь з нагоди. --Олександр Гаврик (обговорення) 19:56, 26 травня 2019 (UTC)
шановний Jphwra, можете перевірити ті сторінки і зняти шаблони з них, якщо все добре -- Олександр Гаврик (обговорення) 16:25, 12 червня 2019 (UTC)
ще б треба часи проведення матчів узгодити з нашими статтями. Всі пояси вже є, тільки вони інакше пишуться ніж в енвікі. --Jphwra (обговорення) 16:29, 12 червня 2019 (UTC)

UTC−07:00[ред. код]

я от про це мову вів також. Всі пояси в нашій Вікі наявні, а за вашими статтями виявляється що ні. Тож переправте їх на правильні. --Jphwra (обговорення) 19:58, 22 червня 2019 (UTC)

ви маєте на увазі перевести все у UTC? --Олександр Гаврик (обговорення) 22:34, 22 червня 2019 (UTC)

Категоризація[ред. код]

Вітаю! Ви додали статті про річки Криму в категорії районів, коли вони вже перебувають в більш точних підкатегоріях «Річки такого-то району». Це зайве.--Dim Grits 01:42, 10 вересня 2019 (UTC)

На разі обговореня цього питання не було навіть завршене. Тобто це поки що спірне питання. --Олександр Гаврик (обговорення) 05:57, 10 вересня 2019 (UTC)
У настановах є два пункти, які суперечать один одному. "не варто відносити сторінку до категорії та до більш загальної категорії, такої що перша категорія є її субкатегорією (виняток робиться лише для статей, що визначають саму категорію — їх водночас включають і до материнської категорії);кожна категорія за винятком категорії «Головна» належать до хоча б однієї більш загальної категорії;". Тож така колізія не дозволяє визначити яка з більш загальних категорій є не правильною.--Олександр Гаврик (обговорення) 06:24, 10 вересня 2019 (UTC)
Тут проблема в тому, що ви створюєте під-підкатегорії (Район→Географія району→...→Річки району), залишаючи статті як в головній, так і в уточнених категоріях. Тобто використовуєте категорії як теги. Але вони скоріш каталожні шухляди (можливо вам буде так простіше зрозуміти). Тому другий пункт порад точно все описує — стаття може бути одночасно на різних ієрархічних гілках (вкладених шухлядах), але не в категорії та підкатегоріях (з одним виключенням). Бо в такому разі відсутній логічний зміст подрібнення цілого на підмножини. Можна ще порівняти з бібліотечним каталогом, коли картку книги можна знайти в різних шухлядах за автором, за тематикою (у різних гілках), місцем видання тощо, але не одночасно з різноранговим шифром УДК 1 й 165.81.
Не зрозуміле приведення третьої поради як якогось протиріччя. Вона стосується категорій. Друга ж порада — статей в категоріях. Категорії як шухляди, статті як каталожні картки. Яка саме там колізія?--Dim Grits 20:23, 10 вересня 2019 (UTC)
Це вже схоже на трактування правил. В обов'язки патрульних не входять трактування. Тож давайте залишимо цю дискусію. --Олександр Гаврик (обговорення) 20:53, 10 вересня 2019 (UTC)
За такою ж логікою ці статті не можуть належати до категорії "Річки Криму", так само як і річки усіх інших областей після дрібної категорізації. -- Олександр Гаврик (обговорення) 21:04, 10 вересня 2019 (UTC)
Додам ще помічене. Шаблон:Вікіфікувати потрібно ставити в статті, що не містять внутрішніх посилань (синіх, червоних), або мають цілі невікіфіковані розділи. У статті Мокрий Індол він був зайвий.--Dim Grits 01:53, 10 вересня 2019 (UTC)
Будь ласка дайте посилання на це правило. На разі текст шаблону звучить так:"Цю статтю потрібно вікіфікувати, щоб привести її вигляд до стандартів Вікіпедії. Будь ласка, допоможіть додаванням доречних внутрішніх посилань або покращенням розмітки статті", що в принципі актуально для цієї статті. --Олександр Гаврик (обговорення) 05:59, 10 вересня 2019 (UTC)
Тоді проясніть що саме там потрібно вікіфікувати, якої саме вікі-розмітки не вистачає. Правила використання шаблонів на проекті, зазвичай, описують в їхній документації. Для таких простих достатньо й визначень з їхніх текстів.--Dim Grits 20:23, 10 вересня 2019 (UTC)