Какао (напій)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Традиційний для Іспанії |гарячий шоколад, сервірований з чурос

Кака́о — напій, до складу якого обов'язково входить какао, а також молоко (або вода) і цукор. Напій зазвичай безалкогольний. У сучасному світі поширені два основні різновиди напою:

  1. Гарячий шоколад готують з розтопленого плиткового шоколада (або шоколадної стружки) виключно на молоці з додаванням ванілі, цукру, кориці і збивають його до стану піни.
  2. Простіший в приготуванні напій, званий зазвичай какао, варять на воді або молоці з порошку какао. Вживають як гарячим, так і холодним. В Італії і Іспанії полюбляють напій підвищеної густоти (італ. Cioccolata densa).

Какао-молоко отримують шляхом розчинення порошку какао в коров'ячому, козячому чи іншому молоці. Вживають його зазвичай охолодженим. В Мексиці популярний гарячий шоколад з кукурудзяним борошном — чампурадо.

Історія[ред. | ред. код]

Порцелянова шоколадниця зі збивачкою в стилі ампір
Какао фірми Ейнема. Плакат 1910-х років
Докладніше: Історія шоколаду

У доколумбовій Месоамериці у ритуальних цілях вищі верстви суспільства вживали гіркувато-терпкий охолоджений пінний напій з розтертих у пасту какао-бобів. В європейських країнах на рубежі XVI і XVII ст. какао стали пити гарячим, а гострі інгредієнти замінили тростинним цукром. Так з'явився гарячий шоколад — фаворит європейської аристократії XVII—XVIII століть.

До початку XIX століття шоколадний напій виготовлявся з додаванням води та цукру за смаком і бажанням клієнта, оскільки він був дуже дорогим. Його готували в спеціальній посудині з коротким носиком, довгою дерев'яною ручкою і кришкою з отвором для збивачки, щоб добре його спінити. Гарячий шоколад був густим і дуже жирним, на його поверхні плавала плівка олії, яку доводилося знімати ложкою. В XVIII столітті шоколад починають пити з чашок на блюдцях, щоб не пролити дорогий напій.

У середині XIX століття класичний високожирний напій з розтертих какао-бобів вийшов з ужитку: в ​​Голландії була винайдена технологія поділу тертого какао на жирну Какао-олію (основа для виробництва твердого шоколаду) і сухий какао-порошок (більш дешева і практична основа для напоїв, здатна в звичайних домашніх умовах зберігатися роками).

Сучасність[ред. | ред. код]

Сучасна харчова промисловість випускає широкий асортимент какао-напоїв з різними добавками, такими, як ванілін і сухе молоко, вітаміни і мікроелементи, а також цукор або його замінники[1].

Як правило, у продаж надходять не самі напої, а швидкорозчинний порошок, який для отримання напою в домашніх умовах досить залити молоком або водою. Прикладом може служити «Несквік» від компанії Nestlé.

Медичні аспекти[ред. | ред. код]

До XIX століття рідкий шоколад використовувався в медичних цілях і нерідко продавався в аптеках. Гарячому шоколаду приписували такі цілющі властивості: лікування депресій, поліпшення самопочуття, швидке загоєння ран[2]. У деяких країнах його відносили до афродизіаків[3].

Відповідно до одного з досліджень, холодне какао є найшвидшим відновником м'язів після спортивних занять або важкої фізичної роботи, перевершуючи за цим параметром спеціальні напої, призначені для спортсменів[4].

Для тих людей, яким протипоказані збуджуючі речовини (кофеїн, теобромін), призначений кероб — замінник какао, який одержують із стручків ріжкового дерева. Його аромат помітно слабкіше, тому для приготування напою потрібна більша кількість порошку. З тієї ж рослинної сировини виготовляють твердий (плитковий) кероб-шоколад.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. С. М. Малютенкова. Товарознавство та експертиза кондитерських товарів: Учеб. посібник для вузів. СПб, 2004. ISBN 9785947238389. Стор. 231—232.
  2. Як непотрібні продукти стали незамінними в нашому житті. Архів оригіналу за 27 жовтня 2014. Процитовано 27 жовтня 2014. 
  3. Ingall, Marjorie. Chocolate can do good things for your heart, skin and brain. CNN Health. Архів оригіналу за 26 квітня 2011. Процитовано 20 травня 2008. 
  4. cacao_muscle.html Холодне какао — найшвидший відновник м'язів.

Посилання[ред. | ред. код]