Навчальна відеогра

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Навчальні відеоігри — відеоігри, розроблювані для навчання людей будь-якого віку наданням інформації стосовно якогось об'єкту чи об'єктів, зміни уявлень про ці об'єкти, популяризації ідей та концептів, навчання або допомоги у вивченні якихось навичок. Навчальні відеоігри у процесі гри можуть познайомити дитину з тваринним світом або навчити рахувати, а дорослому допомогти вивчити іноземну мову чи розказати про якісь політичні події, наприклад вибори президента.

Технічні особливості[ред.ред. код]

Важливою частиною навчальної гри є зручний та зрозумілий інтерфейс, легкість інсталяції або можливість грати без неї. Якщо гра призначена для браузерів та гри по інтернету, важливою є сумісність з популярними браузерами та підтримка повільних з'єднань.

Особливості ігрового дизайну[ред.ред. код]

Так само як і в навчальній літературі та відео, у відеоіграх часто використовуються персонажі-викладачі, помічники та аватари. Наприклад, гравець може взяти на себе роль казкового персонажа, або таким персонажем буде помічник. Персонажами також можуть виступати відомі історичні особи, тварини, герої мультфільмів та художніх творів.