Обговорення користувача:DimasSolo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…
Це сторінка обговорення користувача DimasSolo, де ви можете залишити йому повідомлення
Правила обговорень

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, DimasSolo!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:05, 14 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Кошеня[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кошеня був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:39, 23 листопада 2020 (UTC)

Консультація[ред. код]

Вітаю! Дякую за питання, відповідаю. Посилання створюється, як звичайна стаття, з кодом #ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ [[Наявна стаття]], для швидкого уводу можна скористатися значком на верхній панелі інструментів вікна редагування зі стрілкою. Підпис можна змінити, перейшовши за посиланням «Налаштування» вгорі вікна. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:53, 9 грудня 2020 (UTC)

@В.Галушко: Дякую за відповідь)) – DimasSolo (обговорення) 18:54, 9 грудня 2020 (UTC)

Вибрані списки[ред. код]

Добрий день!

На сторінці Автори вибраних списків вказується автор, який довів сторінку до статусу "Вибраного", а не початковий, а також міняється шаблон на головній, як це зробити можете подивитися, як я змінив тут. Все інше наче добре. Успіхів). --Mykola Обг 09:12, 20 грудня 2020 (UTC)

@Mykola7: Дякую за допомогу та пояснення! На рахунок автора, то як раз сумнівався, тепер буду знати. А на рахунок шаблона для головної сторінки, то знав про це, але не вмію гарно оформити. Гарного дня!718smiley.svg З повагою, – 𝓓𝓲𝓶𝓪𝓼𝓢𝓸𝓵𝓸 обг 11:03, 20 грудня 2020 (UTC)

Вікіфікація[ред. код]

Вітаю! Бачу, ви зацікавились вікіфікацією статей. Це добре, однак без перебільшень. Є сенс додавати внутрішні посилання (подвійні квадратні дужки) до тих слів, які можуть бути незрозумілими читачу або допоможуть розширити інформацію. Передбачається, що читач зможе переходити на пов'язані тексти. Наприклад, він читає про автошколу - тоді йому буде корисно перейти на «правила руху», «навички водіння», «категорії транспортних засобів», щось таке. Корисними завжди будуть посилання на якісь технічні терміни, спеціальні поняття, не всім відомі. Але не треба уявляти читача немовлям. «Автобус», «водій», а тим більше «Україна» — це занадто прості, банальні поняття, які навряд чи потребують розширеного пояснення через інструмент внутрішнього посилання. Словом, перегляньте правило ВП:НВ, там розберетесь. Успіхів! З повагою, Mykola Swarnyk (обговорення) 19:11, 13 січня 2021 (UTC)

@Mykola Swarnyk: Дякую за пораду! Ви по суті праві. Втім я подумав просто, що це тема автошколи і думав чому би не додати посилання на терміни своєрідні. Буду старатися не перебільшувати! Гарного дня! --𝓓𝓲𝓶𝓪𝓼𝓢𝓸𝓵𝓸 обг 12:20, 14 січня 2021 (UTC)

Скасування[ред. код]

ВІтаю!

Забув тоді написати що скасував в шаблоні ваші редагування, тому що шаблон некоректно відображався на головній сторінці. --Mykola Обг 22:46, 18 січня 2021 (UTC)

Добре! — 𝓓𝓲𝓶𝓪𝓼𝓢𝓸𝓵𝓸 обг 21:43, 20 січня 2021 (UTC)

Шаблон edited-by у статті Замок Елваш[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Замок Елваш був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited-by}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:45, 29 січня 2021 (UTC)

Статтю Замок Елваш висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Замок Елваш, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 7 лютого 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 10:47, 7 лютого 2021 (UTC)

Шаблон edited-by у статті Залізничний транспорт Німеччини[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Залізничний транспорт Німеччини був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited-by}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:01, 8 лютого 2021 (UTC)

Вітаю! Чи збираєтесь Ви хоч трохи допрацювати статтю? --Mcoffsky (обговорення) 08:52, 9 лютого 2021 (UTC)
@Mcoffsky: Вітаю! Планую, але, на жаль, не маю зараз вільного часу для цього (. Десь протягом місяця доповню. З повагою, --𝓓𝓲𝓶𝓪𝓼𝓢𝓸𝓵𝓸 обг 23:12, 9 лютого 2021 (UTC)

Результати Транспортного марафону[ред. код]

Transport Project Barnstar.png Транспортний марафон
Шановний DimasSolo,

Щиро вдячний вам за поліпшення статті Volkswagen впродовж першого Транспортного марафону! Сподіваюся, що ви продовжите й далі працювати над транспортною тематикою й у наступному році також візьмете участь в конкурсі. На все добре!

--Kisnaak Обг.Внесок 16:28, 19 лютого 2021 (UTC)
Дякую Вам за організацію марафону! Всього доброго! --𝓓𝓲𝓶𝓪𝓼𝓢𝓸𝓵𝓸 обг 14:37, 20 лютого 2021 (UTC)