Обговорення:Головна сторінка: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
(→‎Маю пропозицію: оформлення)
(→‎Маю пропозицію: Відповідь)
Мітки: відповісти вікірозмітка
:: Щоб не бути мені голослівним, я тиждень намагався будь-якими відомими мені способами побачити на екрані смартфона повноцінну версію головної сторінки української вікіпедії (з двома стовпчиками), я перепробував кілька смартфонів (Редмі і Самсунг), перепробував шість браузерів: Стандартний Редмі, стандартний Самсунг, Опера, Мазіла, Хром, Веб-браузер (Mobile-v5). І мені жодного разу не вдалося загрузити на екран жодного із смартфонів (з жодного браузера) повноцінної версії з "двома стовпцями". Ось в цьому і суть читач якщо навіть дуже захоче побачити повну версію головної сторінки української вікіпедії на екрані свого смартфона цього зробити не може, якби не старався. А ось повні версії англійської, німецької чи польської легко завантажуються з будь-якого смартфона, при першому натисканні на лінк повної версії.--[[Користувач:Сергій1992|Сергій1992]] ([[Обговорення користувача:Сергій1992|обговорення]]) 20:30, 12 грудня 2021 (UTC)
:::більшість читачів з мобільних версій не читають стаціонарну версію вікіпедії. Знов ж таки, питання не до 2 стовпців, а до прийнятного розширення екрану для читачів, які відкривають стаціонарну версію Вікіпедії на смартфонах. --[[Користувач:AlexKozur|'''<span style="color:black;">『</span><span style="color:#c70084;">Gouseru</span><span style="color:black;">』</span>''']] <sup>[[Обговорення користувача:AlexKozur|<span style="color:blue"><small>'''Обг.'''</small></span>]]</sup> 20:39, 12 грудня 2021 (UTC)
::::Читають. --[[Користувач:Юрко Градовський|Юрко]] ([[Обговорення користувача:Юрко Градовський|обговорення]]) 22:49, 12 грудня 2021 (UTC)
:::тобто все, що менше 1024px буде відображати одним стовпчик. Тобто на айпаді = один, на айпаді Про = два. --[[Користувач:AlexKozur|'''<span style="color:black;">『</span><span style="color:#c70084;">Gouseru</span><span style="color:black;">』</span>''']] <sup>[[Обговорення користувача:AlexKozur|<span style="color:blue"><small>'''Обг.'''</small></span>]]</sup> 20:53, 12 грудня 2021 (UTC)

Навігаційне меню