Обговорення користувача:Andrii Gladii

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, KrechetGL!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--LastStep (обговорення) 06:29, 26 вересня 2013 (UTC)

Стаття Факультет Політичних Наук і Журналістики (університет ім. Адама Міцкевіча в Познані)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Факультет Політичних Наук і Журналістики (університет ім. Адама Міцкевіча в Познані). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене — Acedtalk 17:23, 30 вересня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:30, 14 квітня 2015 (UTC)

Прохання[ред. код]

Прошу вас допомогти мені розвивати статтю «Слов'янські руни» (й обговорювати її) та відстоювати всю подібну занедбану тематику в Українській Вікіпедії. Оскільки ситуація склалася в УкрВікі вкрай морально й психологічно не здорова: фахові ґрунтознавці, біологи, хіміки і т.п. дискримінують гуманітарну царину, відбивають охоту у дописувачів - багатьох вікіпедистів втрачено, віртуально переслідують представників гуманітарних наук. Їх неструктуроване засилля серед адмінів-патрульних сприяє цій ситуації (подробиці на моїй особистій сторінці обговорення проти блокувань та щодо структурування УкрВікі). Це нонсенс в реальному житті грубе втручання не в свою сферу та профанація. Їх любима фраза на форумах - "нам не треба" в УкрВікі...якщо гроші за це не платять ) або вони агресивні з ідеологічних міркувань (достатньо вам проаналізувати мою критику проти безпідставних блокувань). Неконструктивне приставання Brunei (доказ → Обговорення:Слов'янські руни). Мета його та йому подібних не допомагати занедбані статті розвивати А ЗНИЩИТИ ВСЕ з хитрою маніпуляцією правилами УкрВікі (доказ → Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/26 травня 2015 -Brunei (обговорення) 16:32, 26 травня 2015). Зміна мною правил УкрВікі на розвиток УкрВікі була зупинена (подробиці на моїй стор.обг. проти блокувань). Я об'єктивний, бо не є язичником як ви визнали себе на особ.стор.. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 06:25, 7 серпня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії KrechetGL!

В минулому ви створили 12 статей Вікіпедії та додали 65 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 20:57, 28 січня 2016 (UTC)

перейменування населених пунктів[ред. код]

Вітаю! Зверніть увагу що законопроект [4085] за який сьогодні проголосувала ВР набуде чинності на наступний день після його публікації у газеті "Голос України". До того часу назва міста не міняється. Дякую за розуніння.--Andriy.v (обговорення) 12:22, 19 травня 2016 (UTC)

В українській вікі заведено проводити дискусію на одній сторінці, тобто якщо я вам пишу то обговорення буде проводитися па вашій сторінці. Тепер повернемось до теми нашої дискусії. Закон сьогодні проголосований спершу має бути підписаний президентом, потім вім має бути опублікований у газеті "Голос України" і аж потім на наступний день закон набуває чинності. Ця вся процидура триває в середньому 2-3 тижні. Тож закон так скоро чинності не набере.--Andriy.v (обговорення) 12:54, 19 травня 2016 (UTC)

Andriy.v, тоді спішіть виправити статтю Дніпро назад на ДніпроПетровськ, тому що ПрицИдура перейменування ще триває :)

Дніпропетровськ має окрему постанову, де написано що постанова набирає чинності з моменту її прийняття.--Andriy.v (обговорення) 15:41, 19 травня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @KrechetGL:, запрошую вас до участі у вересні (за 2 тижні) у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися.--Yasnodark (обговорення) 12:28, 19 серпня 2016 (UTC)

Ґ-диверсія[ред. код]

Cyrillic letter Ghe with upturn.png

Доброго дня, вікікориснику Andrii Gladii!

Вибачаюсь за те, що відриваю від ваших справ. Прошу звернути вашу увагу на діяльність цього користувача. Може Ви стикались з нею й раніше, можливо навіть спотикались об таке. Я не прибічник тотальної бездумної заміни г на ґ, особливо в усталених термінах і назвах, але таку підривну діяльність, що не додає статтям жодної нової корисної інформації, яка тільки шкодить розвиткові проекту, не можна попускати. Така конфліктна й беззмістовна діяльність не повинна залишатись непоміченою. Залишите свій голос, можливо репліку — він не залишиться непоміченим. Наперед дякую!

З повагою до вашого внеску.--Dim Grits 12:17, 23 листопада 2016 (UTC)

Видалення приміток.[ред. код]

Доброго дня! Нещодавно Ви видалили примітку. Прохання утримуватися від таких дій у майбутньому. Навіть якщо б (припустимо), те джерело треба було прибрати, то треба тоді і переробити статтю. Як мінімум видалити всі посилання на ту примітку і замінити на кращу. А просто видалити одну - то не дуже добре, бо інші редактори можуть не зрозуміти, куди пропала прмітка. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 13:31, 13 вересня 2017 (UTC)

Доброго дня! Зрозумів свою помилку, робив в поспіху. Andrii Gladii (обговорення) 15:00, 13 вересня 2017 (UTC)

Apple A11 Bionic[ред. код]

Там шаблон від компанії Епл. А треба шаблон процесора.... Заміните? Або дайте знати мені на СО, якщо щось не виходить. Спробую пізніше підправити. --Nickispeaki (обговорення) 13:32, 13 вересня 2017 (UTC)

Доброго дня! Допоможіть мені з розширенням статті про цей процесор, замініть шаблон процесора, в мене це погано виходить, дякую. Andrii Gladii (обговорення) 15:00, 13 вересня 2017 (UTC)

Ще таке. Ставте підпис олівцем на панелі інструментів. Див. ВП:Підпис. Це ліпше, ніж копіювати звідкись. :-)--Nickispeaki (обговорення) 10:44, 14 вересня 2017 (UTC)

Дякую, так і робитиму :) Мені ще багато потрібно тут вивчити, дякую за допомогу. --Andrii Gladii (обговорення) 10:59, 14 вересня 2017 (UTC)

Ще таке - навіщо було міняти назву статті? Якщо он, англійською Apple A11, так само і в інших, крім німців і нас. НАВІЩО рівнятися на німців, коли основна назва Apple A11? ;-0 Див. Завжди дивіться, як у інших вікі. Я завжди дивлюся дві ці основні вікі - анг і ру. Ну, якщо тематика, скажімо, поляків, то і польську. Ну і так - питання в силі - НАВІЩО? --Nickispeaki (обговорення) 12:52, 14 вересня 2017 (UTC)

Пояснюю. Статтю про новий процесор створив 4 хвилини після англійської під час презентації, коли його так і презентували - Apple A11 Bionic. Так одразу й записав, подивитися як в інших ще не міг - фактично англійською стаття ще не була доступна. А чому не рівнятися на німців? В них багато добрих матеріалів. Я би краще на 'ру' не рівнявся б. Вже досить на них рівнятися.--Andrii Gladii (обговорення) 19:15, 14 вересня 2017 (UTC)
Ясно. Що ж - круто! Через 4 хв після англійців! Можна і на німців - я просто німецької не знаю.--Nickispeaki (обговорення) 20:43, 20 вересня 2017 (UTC)
Що із шаблоном? --Nickispeaki (обговорення) 20:43, 20 вересня 2017 (UTC)
Шаблон допоможіть, будь-ласка, поміняти і якщо можна в трьох словах - як це робити або далі сам змінював :) Дякую.--Andrii Gladii (обговорення) 23:55, 20 вересня 2017 (UTC)