Обговорення користувача:ROMANTYS/Архіви/2013

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Шаблон Edited в статті Мазур Григорій Васильович

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Мазур Григорій Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:23, 1 січня 2013 (UTC)

Месники (УПА)

Вітаю! Вельми вдячний Вам за статтю — було дійсно цікаво почитати. Найближчими днями перегляну книгу Олекси Данилишина («Дзвони пам’яті. Штрихи національно-визвольної боротьби Жидачівщини»), можливо там щось і знайду (навіть впевнений, що там таке згадувалось). У електронному варіанті маю уривки лише про своє село, тому всю книгу гляну десь через 2-3 тижні. Знаю, що кілька актів (роззброєння НКВДистів, вбивства сексотів) здійснили старші учні Журавнівської школи — а їх група також називалась месники (може вони мали відношення до вищезгаданих...). В усякому разі намагатимусь допомогти.— Шиманський હાય! 11:29, 10 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:39, 25 січня 2013 (UTC)

Запитання

Добрий день. Запитання: в чому сенс даного відкоту ред.№ 11505752?--Олюсь (обговорення) 07:33, 25 січня 2013 (UTC)

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Христос рождається! Аналогічне запитання: в чому сенс даного Вашого редагування? Створюючи дану статтю, спеціально застосував шаблон, де вказується дата народження з віком, щоб показати (уважний побачить та зрозуміє), що «Свобода» поповнює парламент молодими перспективними політиками, а не пенсіонерами-маразматиками-«папірєднікамі» а-ля «Політбюро ЦК КПРС». Для чого його міняти? Чи може відсутні категорії, які Ви видалили? Також НІ, вони Є.--ROMANTYS 07:49, 25 січня 2013 (UTC)

А ви впевнені що категорії та вік пропали? Патрулюйте якісно.--Олюсь (обговорення) 07:58, 25 січня 2013 (UTC)
Питання залишається: Для ЧОГО редагувати, якщо НЕ міняється?--ROMANTYS 08:01, 25 січня 2013 (UTC)
Питання: а відкочувати для ЧОГО?--Олюсь (обговорення) 08:05, 25 січня 2013 (UTC)
Я не зрозумів цілі Вашого редагування, тому прошу пояснити хоча б тут. Стаття створена мною, в моєму списку спостереження. Може також хочете створити статтю про когось з депутатів від «Свободи»? Якщо поставите там дані згідно Вашого бачення, заперечувати не буду.--ROMANTYS 08:08, 25 січня 2013 (UTC)
Вилучаю дані шаблони з технічної причини - в них більше помилок чим без них. Все інше не хвилює. --Олюсь (обговорення) 08:13, 25 січня 2013 (UTC)
А мене хвилює стаття та її наповнення.--ROMANTYS 08:27, 25 січня 2013 (UTC)
Шмигельський_Антон_Іванович, Аґенор Ґолуховський (молодший) — ось вам приклади неправильного використання шаблонів дат. --Олюсь (обговорення) 09:00, 25 січня 2013 (UTC)
В першому випадку нічого неправильного не бачу, просто технічна помилка — людина при заповненні поміняла в шаблоні місяць та число місцями. Та й використано там власне той шаблон, що Ви застосовували при редагуванні (без віку), а не «мій», тому аргумент скорше в мою користь. В другому — так, використання шаблону «Дата з віком» для особи, що померла, є недоречним. Але «Головко Михайло Йосифович» має лише 29 років та вмирати не збирається! Тому застосування шаблону «Дата з віком» для нього вважаю цілком допустимим і інформаційно більш наповненим. Поки не помер — не міняйте його. Для прикладу, на моїй сторінці шаблон працює й чемно показує, що декілька днів тому мені стукнуло 48. З повагою, --ROMANTYS 05:58, 26 січня 2013 (UTC)

«Бульвар Гордона»

Доброго дня! Можно поцікавитись з чим пов'язане таке ваше шанобливе ставлення до газети «Бульвар Гордона». Що матеріал звідтам ви намагаєтесь проштовхнути за будь-яку ціну (ще й мовою оригіналу). Також хотілося б поцікавитись, чи є у вас дозвіл редакції на передрук відповідного матеріалу.--Geohem 07:59, 30 січня 2013 (UTC)

З.І. Колись вже була дискусія з іншим користувачем, з приводу додавання «цитат» (тоді це був уривок з книжки) до статей Вікіпедії. Можливо, вам цікаво буде ознайомитись із результатом обговорення. З повагою --Geohem 08:58, 30 січня 2013 (UTC)

Моє шанобливе ставлення в даному випадку не до газети, а до окремої статті. Вважаю її дуже важливою для висвітлення даної теми з наступних причин:
 • Гордон —— єврей (Є), і не останній по політичному впливу в Україні, тому його зацікавлення темою УПА не повинно пройти повз увагу хай навіть одновірців. Є стаття про нього.
 • Шухевич — українець (У), Герой України і син Героя України, тому і його думка дуже важлива. Є стаття про нього. Переконаний, говорити на цю тему з будь-ким він не буде. Хай Вас не вводить в оману назва газети, це зовсім не «бульварна преса». Про газету також є стаття в укрвікі, значить достатньо авторитетні джерела.
 • Якщо Ви знайшли час і прочитали саму статтю в «Бульварі», то повинні зрозуміти, що бесіда була довга та цікава для обох сторін, надрукована у двох випусках газети. Я ж прочитав з задоволенням, й хотів таким чином донести це до інших.
 • Вибрав звідти коротку цитату, що емоційно якнайкраще характеризує ставлення українців до євреїв та навпаки.
 • Доброзичлива розмова Гордона та Шухевича тепер тільки підкреслює непогані відносини Є та У в минулому.
 • В Вашому «сухому переказі» на один рядок все це відсутнє. А про особисту участь родини Шухевича в врятуванні євреїв Ви взагалі цнотливо забули.
 • Переклав особисто українською, мовою, якою пишу.
 • Спеціально залишив оригінальний текст. Може підкоригують філологи чи хтось буде мати претензії до тексту. А також з надією, що прочитають російськомовні українофоби. Чи перенесуть цитату в статтю про УПА в руВікі.
 • Дозволу редакції нема. Але це «порівняно короткий уривок з обов'язковим посиланням на його автора і джерела цитування».
 • Не знаю, чи Ви хоч дивились, «що я за тип». Не вважайте мене ворогом укрвікі, я вже скоро три роки як намагаюсь допомогти їй стати найкращою. (Глянув Вашу сторінку. Для прикладу, якщо за минулий місяць Ви зробили 704 правки, то я — 550, і більшість з них — добавляв інформацію, а не видаляв чийсь текст.)
 • Сперечатись з адміном марна справа, тому, якщо мої аргументи Вас не переконали і Ви залишились при своїй думці, я більше скасовувати не буду. Зайва трата часу, ліпше десь інде щось корисне добавлю. Й так півтора години потратив. Але висновки зроблю. Принаймі хочу ще прочитати Ваші аргументи.--ROMANTYS 18:23, 30 січня 2013 (UTC)
Відповім дещо і я :). Насправді, використання частини газетного інтерв'ю, без дозволу редакції, є порушенням АП. В рувікі воно не потрапить через це, а також через те, що в них в принципі заборонене використання розлогих цитат (порушення ВП:СТИЛЬ (такі до вікіцитатника)) та опосередковано порушення ВП:ОД (в них дозволені лише ті цитати, які згадані у вторинному джерелі (тобто користувачі не можуть на свій власний розсуд висмикувати, що забажається)). Нажаль в нас не все прописано, проте це корисні правила.
Але мене турбує інше, дуже часто навмисно чи несвідомо відбувається «псування» статей у Вікіпедії. Погіршуючи стиль чи вводячи неенциклопедичні/необроблені джерела, статтю стає неможливо читати. Через переобтяження первинними джерелами, цитатами, губиться логіка подій. Тому школяру/студенту стає простіше прочитати де інде, ніж прагнути вишукатис сенс у купі не значимих фактів. Погляньте, наприклад, сюди. Розділ дуже складно прочитати, суцільний перелік подій, а це ж одна з найважливіших статей (до того ж в свій час була обрана «вибраною»)! Тому при редагуванні статей слід завжди думати, що її пишеш не лише для себе, але й для тих, хто буде її потім читати, і що саме вони хочуть прочитати у Вікіпедії --Geohem 20:34, 30 січня 2013 (UTC)
Статті читають й першокласники. «Розжовуючи» інформацію, ми працюємо на нероб, які не хочуть думати. Це інформаційна «попса», що веде до отупіння та деградації. Як казав наш професор ще довоєнної закваски, неможливо навчити всього. Треба навчити студента уміння вчитися та аналізувати самому. Хороша стаття повинна мати кілька рівнів сприйняття, як листя в капусти. Для мене особисто живі спогади очевидця завжди важать більше, ніж десяток вторинних чи третинних джерел. Там все важливо: що сказав, як сказав, що хотів сказаним донести. Але порушенням АП є сприймаю.--ROMANTYS 21:11, 30 січня 2013 (UTC)
Тепер щодо другого. Про псування статей. Візьмемо ту ж статтю, хіба інший розділ. Два рядки: 1) 16 січня 1933 року Політбюро ЦК ВКП(б) затвердило остаточний план хлібозаготівель для України — 260 мільйоні пудів без мірчука, котрий підлягав «безумовному і повному виконанню» та «за будь- яку ціну». 2) В листопаді і грудні 1932 року забрали все зерно, картоплю, все забрали, включно квасолю і все, що було на горищі. Які дрібні були сушені груші, яблука, вишні — все забрали.

Котрий цінніший? 1-й скажете Ви, бо офіційні документи Політбюро ЦК ВКП(б)? А скільки це —— 260 мільйоні пудів, яка частина від вирощеного того року? Що збирались залишити селянам з вирощеного НИМИ? Яка частина вирощеного колгоспниками, а яка — одноосібниками? Скільки залишали тим і цим? Тепер глянем свідчення Федора Коваленка з села Лютенька — яблука наїдок некалорійний, недаремно популярна яблучна дієта для похудання. Вони погано зберігаються, навіть сушені, на експорт за кордон не підуть. Для держави прибуток сумнівний. Але голодну людину хоч підтримати можуть. Тому відібрали, щоб остаточно лишити шансів на виживання. Коли б це розжував професор в монографії, то «авторитетне джерело». А так просто «вишукати сенс у купі не значимих фактів». Чи вчитися АНАЛІЗУВАТИ?--ROMANTYS 06:37, 31 січня 2013 (UTC)

Вікіпедія не може містити всю існуючу інформацію, тому вона вже мусить піддатись певному аналізу, синтезу, узагальненню. І краще, аби це робив фахівець з даного питання. Щодо єврейського питання, я знайшов непогану книжку В'ятровича: Ставлення ОУН до євреїв. Можливо, вона буде вам корисна. --Geohem 07:35, 31 січня 2013 (UTC)
Якщо так, то мені, радіофізику, до історії УПА чи взагалі цієї теми КРАЩЕ НЕ ЛІЗТИ. Чекаєм, коли напише Харків'янин. І все ж, коли б я знав, що цитату не можна, то написав би приблизно таке:

Герой України Юрій Шухевич, син командувача УПА Романа Шухевича, в інтерв'ю Дмитру Гордону, надрукованому газетою «Бульвар Гордона» № 41 (389) за 9 жовтня 2012 року з продовженням в № 42 (390) за 16 жовтня 2012 року, висловив думку про, в загальному, позитивне ставлення у роки Другої світової війни УПА до євреїв і навпаки, а як доказ навів приклади, що з євреїв складався майже весь медперсонал УПА, а його родина допомагала рятувати єврейську дівчинку Ірину Райхенберг.

Начитаний проаналізує й зрозуміє те ж, що і я; допитливий дізнається нове з посилань на інші статті; та й лінивий, порівнюючи з Вашим коротким текстом, не втратить. За книгу дякую, прочитаю при нагоді, проаналізую, але мені наразі досить роботи з статтею про курінь «Месники» та списком його бійців. --ROMANTYS 18:16, 31 січня 2013 (UTC)

 • Додав інформацію з В'ятровича. Посилання на інтерв'ю Юрія Шухевича взагалі вилучив. Його твердження, що майже весь медперсонал УПА складався з євреїв є вигадкою (полемічною гіперболізацією), що не підтверджується науковими джерелами. Стаття про курінь «Месники» була би цінним результатам. В свій час намагався створити статті про всіх сотенних ТВ-26 «Лемко», то довелось все шукати самотужки. Бо стаття про це ТВ викликає лише співчуття, в поляків і то більше:(. --Geohem 14:59, 1 лютого 2013 (UTC)
Треба перекладати від поляків і добавляти свої джерела. Я так трохи робив про Сяноччину й маю наміри продовжити, але наразі доб'ю розпочате.--ROMANTYS 18:37, 1 лютого 2013 (UTC)

Стебник

Поясніть, бдлск оце своє редагування. Пімпочка на мапі зараз розташована невірно --Helgi (обговорення) 11:23, 1 лютого 2013 (UTC)

Або я дурний, або лижі не їдуть. Яке відношення має пропуск між двома словами «ділянки(наділи)» згідно правопису до «Пімпочки на мапі»?--ROMANTYS 18:09, 1 лютого 2013 (UTC)
упс, памілілсі - це не до вас. Редагував анонім 178.95.62.101 9-тий рядок Версія за 10:33, 1 лютого 2013. Вибачте --Helgi (обговорення) 18:18, 1 лютого 2013 (UTC)
Не страште мене! :)--ROMANTYS 18:38, 1 лютого 2013 (UTC)

Вибраний список

Доброго дня! Ви номінували Список бійців куреня Української повстанської армії «Месники» на вибраний. Але вибраний список має бути не тільки актуальним, а і зразком для інших з точки зору оформлення. Я на СО навів деякі зауваження/пропозиції. Якщо Ви зацікавлені в його доведенні до вибраного з часом підкину ще. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 10:29, 16 лютого 2013 (UTC)

Слава Ісусу Христу. Дякую, звичайно гляну, й що зможу — зроблю. З повагою, --ROMANTYS 17:00, 16 лютого 2013 (UTC)

А можна запитання не по темі? Мене цікавить доля статті. Назва орієнтовно «Анексія Західної України СРСР в 1939 році», перенесена в особистий простір адміна Харків'янина на його прохання для доопрацювання приблизно в листопаді минулого року. Чи можна її прочитати? Бо я маю підозру, що це був просто спосіб тихого її видалення.--ROMANTYS 17:49, 16 лютого 2013 (UTC)

Не знаю. Якщо назва правильна — відповідь така: Користувач:Kharkivian/Анексія Західної України СРСР в 1939 році. Але можлива помилка в назві. Приведіть дифи. --Pavlo1 (обговорення) 18:10, 16 лютого 2013 (UTC)
Ще б я знав, що таке «дифи»... Назва приблизна. Там йшла дискусія в журналі перейменувань «приєднання» - «анексія». Перемогла друга версія.
Дифи — це записи правок в історії редагувань сторінки. Десь знайти важко. Найпростіший варіант — запитати самого Kharkivianа. ВП:ПДН Face-smile.svg. --Pavlo1 (обговорення) 19:29, 16 лютого 2013 (UTC)
Запис на його сторінці: Цей користувач у вікі-відпустці. Очікуваний час повернення — листопад 2012.Face-smile.svg А через «Журнал перейменувань» точну назву знайти не можна?--ROMANTYS 19:33, 16 лютого 2013 (UTC)
Не знаю. Kharkivian сьогодні активно голосував на сторінці видалення. --Pavlo1 (обговорення) 19:59, 16 лютого 2013 (UTC)
Користувач:Kharkivian/Радянська анексія західноукраїнських земель, 1939–1940? --Pavlo1 (обговорення) 10:11, 17 лютого 2013 (UTC)
Дякую. Стаття 4 місяці незмінна. Вибачте, що зі списком трохи повільно. Температура 39. Грипую.--ROMANTYS 18:38, 17 лютого 2013 (UTC)

Статтю Список бійців куреня Української повстанської армії «Месники» номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Список бійців куреня Української повстанської армії «Месники», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 лютого 2013. Kharkivian (обг.) 16:40, 24 лютого 2013 (UTC)

Статтю Адміністративно-територіальна приналежність та влада Дрогобича номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Адміністративно-територіальна приналежність та влада Дрогобича, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 лютого 2013. Kharkivian (обг.) 16:50, 24 лютого 2013 (UTC)

Користувач:ROMANTYS/Вишиванка-фест

привіт! вставила там посилання на категорію на коммонз. вантажте фото туди, а не у локальну вікіпедію. добре? знаєте як? починати звідси commons:Commons:Upload/uk --antanana 20:52, 31 жовтня 2012 (UTC)

як Вам видасться, що доробили до такого стану, що не вилучать — хай ще хто із користувачів подивиться. «стороннім оком»
Щось у мене не дуже з завантаженням. Забув англійську за 25 років... Бажано зробити повний переклад, а не тільки одної сторінки. Я завантажу кілька фоток в укрвікі, якими можна іллюструвати й інші статті. Щодо самої статті, то як доробляти ? Треба, як мінімум, посилання-Зразок для покращення. Принаймі, ті статті про фестивалі, котрі я читав з категорій «Вишиванка-фест» (бо справді хотів покращити, а заодно й свою «Гаївку», котра далека від ідеалу), були навіть бідніші й гірші за змістом. Єдине, що звідти взяв — шаблон.--ROMANTYS 00:49, 1 листопада 2012 (UTC)
переходите на сторінку commons:Commons:Upload/uk, вибираєте пункт, що «Це повністю моя власна робота». у Source file вказуєте шлях до Вашого файлу локально (Local filename:), а потім заповнюєте форму:
File description
Destination filename: /як буде називатися файл (якщо б тра було переназвати)/
Original source:{{own}} /власна робота. автоматично вибрано/
Author(s):ROMANTYS /автор. автоматично вибрано/
Date of the work: /дата знімку/
Description: /опис. бажано вибрати збоку мову:українська/
Other versions: /не треба нічого/
Permission: {{GFDL-self}} /поставте/
Additional info: /не треба нічого/ 
Licensing: /не треба нічого/
Categories: [[Category:Vyshyvankafest]]
Upload file

будуть ще запитання — ставте. а можете спробувати один завантажити. і мені написать. я гляну чи все ок --antanana 01:10, 1 листопада 2012 (UTC)

Не грузить. Ні так, ні звичним мені способом. Очевидно, мала швидкість передачі даних з ноутбука через МТС Коннект. Воно й на тексті не дуже швидко передає, а тут 5-6 Мб. Треба через кабельне з'єднання. ((--ROMANTYS 02:10, 1 листопада 2012 (UTC)
тут я вже не зараджу… але будете вантажить сюди — зразу ставте на файли шаблон {{Move to Commons|Vyshyvankafest}}, щоб потім знали куди переносити --antanana 02:20, 1 листопада 2012 (UTC)
А джерел вже досить, чи ще шукати?--ROMANTYS 02:26, 1 листопада 2012 (UTC) А фото досить? Чи ще вантажити?--ROMANTYS 08:22, 1 листопада 2012 (UTC)
привіт. трохи дооформила. порівняно з тим, що було — стаття покращилася. але чи вона може бути в основному просторі — раджу запитати у когось нейтральнішого (я ж видаляла, тож у мене це запитувать не зовсім етично, імхо). наприклад, у yakudza. успіхів! --antanana 07:28, 3 листопада 2012 (UTC)
Знайти свої фото в сховищі по своєму внеску, наприклад, так [1].
ця ситуація із файлами — прямий наслідок «жадібності» і якогось фальшивого «патріотизму», який буває, що в уквікі, що у рувікі. коли вільні файли вантажаться локально, а не на сховище. відповідно для використання у кожному локальному розділі потрібно їх перезавантажувать. але краще — одразу наявні перенести на сховище. за допомогою:
перенесла одне File:Яворовский полигон 2.jpg. інше Вам залишила ;) --アンタナナ 09:43, 28 лютого 2013 (UTC)
Пізніше спробую перенести, новий досвід. Але щодо лжепатріотизму — я б посперечався. Сам так вантажу, й не тому, що мені шкода, інакше б не ставив вільну ліцензію. Просто читав про ситуації, коли з «коммонз» з-за дрібних зачіпок видаляють файли, які на локальних сховищах зберігались дуже довго. Тому й залишаю право переносу (чи обов'язок) тим, хто краще знає правила. З Вашого дозволу скопіюю посилання на свою сторінку обговорення — там я їх завжди знайду, а тут скоро заархівують. З повагою,--ROMANTYS 16:51, 28 лютого 2013 (UTC)
локально правила лояльніші, але це не значить, що на коммонз — повний терор. просто люди не читають, не ставлять запитань і роблять поспішні висновки надто радо. за власним внеском треба стежити, звісно. що за статтями тут, що за файлами там. от і все ;) звичайно копіюйте. а краще зробіть собі посилання сюди. там це все є --アンタナナ 19:24, 28 лютого 2013 (UTC)
 • Щось не виходить в мене перенести його на Коомонз. Вибачте, може знову Ви? :-)--ROMANTYS 07:34, 7 березня 2013 (UTC)

Соррі, вроді вийшло. Але гляньте.--ROMANTYS 07:45, 7 березня 2013 (UTC)

привіт. вийшло, вийшло Face-smile.svg дооформила [2]. Ви краще цим переносьте: Move-to-commons assistant. там є довідка (українською) --アンタナナ 08:30, 7 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Великої Британії

--SteveR (обговорення) 11:15, 10 березня 2013 (UTC)

Запрошення

--Krupski Oleg (обговорення) 20:47, 13 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у проекті

--Helgi (обговорення) 11:11, 30 березня 2013 (UTC)

Адміністративно-територіальна приналежність та влада Дрогобича

Вітаю! Пишу вам з приводу перенесення інфи у статтю Історія Дрогобича. Саме Адміністративно-територіальна приналежність та влада Дрогобича дублює статтю про історію міста (подібну інформацію здебільшого поміщають у статті про історії міст; тим більше, що деякі абзаци в обох порівнюваних статтях ідентичні). Стаття переобтяжена інфою з історії міста, а відповідно до назви мала б в основному розповідати про владу в різні періоди історії. Я б пропонував перенести її (статтю) до вашого особистого простору замість видалення, а ви б (колись) її доопрацювали (вона цього реально потребує). Як дивитесь на цю ідею? --Lystopad (обговорення) 16:31, 16 квітня 2013 (UTC)

Слава Ісусу Христу! Я вже неодноразово висловлював свою точку зору з цього питання, зокрема, в номінації на видалення. Але коротко повторю:

 • Твердження «Адміністративно-територіальна приналежність та влада Дрогобича дублює статтю про історію міста» є хибним від початку, відколи це голослівно заявляє Харків'янин, а слідом за ним — і Ви. Ну не може перша дублювати другу, коли перша написана ШВИДШЕ, ніж дані з неї (і то частково) перенесені в другу. Абзаци можуть десь бути ідентичні, бо на початках справді переносив з 1-ї в 2-у,більш загальну, для її наповнення, але аж ніяк не НАВПАКИ. Не вірите мені, як автору ОБОХ статей — провірте історію редагувань.
 • Стаття пише про те, що декларовано в назві: до якої держави в різний час належав Дрогогобич і хто в цей час здійснював законодавчу, виконавчу та судову владу міста, як її вибирали (призначали), які мали права та як до цього ставились дрогобичани. В історії ця інфа розкидана і дещо губиться серед іншої. Власне, на мою думку, бажання знищити інформацію про злочинні дії радянської влади та її представників (чи хоча б утруднити до неї доступ) і були причиною цієї номінації. Чи силова узурпація влади на заході країни представниками сходу, і то не спеціалістами, а партійною номенклатурою за принципом особистої відданості — не злочин навіть сам по собі, без решти фактів? Історія, якщо її не вчити, має тенденцію повторюватись.
 • Якщо мета — уникнення дубляжу, то цілко логічно видалити ідентичні саме з 2-ї, а першоджерело інфи залишити. Це ще й дозволить зменшити її розмір, бо наявних 200 кБайт вже рекомендують ділити.
 • Якщо ж мої аргументи Вас не переконали і Ви надалі бажаєте підтримати «пакращіння», чи то пак ідею Харків'янина на видалення, хоча абсолютна більшість спільноти майже цілих ДВА місяці від 24 лютого і аж до 13 квітня та ЄДИНОГО третього голосу чомусь (ЧОМУ ???) дипломатично вирішила залишитись нейтральною, то ніяке перенесення в мій особистий простір їй не допоможе — я наразі НЕ БАЧУ інакшого її вигляду. Переносіть ту «дрібничку» про останні 100 років, яка займає більше половини статті, в Історію і одночасно не збільшуйте її розмір. А я краще буду контролювати процес та критикувати (при потребі) Ваші дії про втрату інфи. Задля того, якщо не боїтесь, можете її перенести в мій простір. Повчати когось завжди легше, ніж щось робити самому.--ROMANTYS 06:04, 17 квітня 2013 (UTC)

Малювання

Перегляньте у росіян — може спробуєте ru:Википедия:Иллюстрирование#Ссылки и надписи поверх изображений. --Pavlo1 (обговорення) 13:32, 6 травня 2013 (UTC)

 • Треба, як мінімум, мати файл-карту Закерзоння у Польщі й прилеглої території України, знати координати населених пунктів для їх нанесення (на тій карті їх принаймі 13, де були бої чи постої, а ще є не менше сотні супутніх... Більшість з них навіть статей в укрвікі не мають, треба перекладати з польської. Сотня статей заради одного малюнку — шкіра не варта вичинки.--ROMANTYS 14:01, 6 травня 2013 (UTC)
 • Я б скорше спробував третій файл створити. Чи в Paint-і, чи просто на папері й відсканувати.--ROMANTYS 14:26, 6 травня 2013 (UTC)
  В такому варіанті то й нічого морочитись — малюєте в Word. Потім Ctrl+PrintScrin. І зберігаєте в будь-якому графічному редакторі. Успіхів Face-smile.svg --Pavlo1 (обговорення) 14:45, 6 травня 2013 (UTC)
  І це в мене буде вперше...Face-smile.svg--ROMANTYS 14:52, 6 травня 2013 (UTC)

Я ось це мав на увазі. Потім поставте на видалення. --Pavlo1 (обговорення) 19:03, 7 травня 2013 (UTC)

В мене на екрані зміст займає такий же розмір. Але зліва й справа нема пустого місця. Справа — таку ж відстань у висоту займають 2 файли зображення, а зліва — «Марш месників», який трохи припіднятий, тому зверху починається на рівні з вступом, а знизу закінчується на рівні 7 розділу змісту. Я дивився і на 2-х компах та ноутбуці в браузері Опера, і в І.-нет Експлорері.--ROMANTYS 04:34, 8 травня 2013 (UTC)

Інший варіант (див. малюнок). Це інший монітор, інший браузер. --Pavlo1 (обговорення) 07:38, 8 травня 2013 (UTC)

Можна скористатись шаблонами {{зміст праворуч}} чи {{зміст ліворуч}}, а марш і фото розмістити в інших місцях. На початку статті вони не принципові--Kamelot (обговорення) 07:51, 8 травня 2013 (UTC)

Знаєте, розміщення складових статті це останнє, з-за чого я буду починати конфлікт. Якщо чесно, спеціально розмістив по тексту кілька родзинок для читачів: віршовані ближче для затравки, світлини зброї посередині й цікаву інформацію насамкінець. Думаєте інакше, то міняйте, сперечатись не буду. З повагою, --ROMANTYS 14:07, 8 травня 2013 (UTC).

Якби я хотів змінити, давно вже б змінив. Це порада. Я не голосую за добрі, але інколи спостерігаю--Kamelot (обговорення) 16:15, 8 травня 2013 (UTC)
Ну як я можу міняти, якщо в мене на екрані все нормально в три стовпці? Я навіть не побачу й не зрозумію, вийшло в мене щось краще, чи ні. Хоча спробую...--ROMANTYS 18:24, 8 травня 2013 (UTC)

Користувач:Kharkivian/Радянська анексія західноукраїнських земель, 1939–1940

Доброго дня. Щодо цієї статті Радянська анексія західноукраїнських земель, 1939–1940. Раз ви переймаєтесь її долею — не треба згадувати про це де треба і не треба. Моя вам порада — винести питання на Вікіпедія:Кнайпа (політики). Тільки обґрунтовано: 1) підсумок на ВП:ВИЛ — стаття перенесена «для доопрацювання» в особистий простір користувача, який не мав відношення до її створення і редагування і, врешті, за півроку нічого з нею не зробив; 2) така ситуація не дозволяє працювати над статтею користувачам, які бажали б покращити статтю (порушення п. Вікіпедія:Правила і настанови#Виправляйте наявні статті і п. 3 Вікіпедія:П'ять основ — основоположних принципів вікі). На цій підставі ви можете вимагати повернути статтю в основний простір або перенести її у ваш власний простір для доопрацювання. Перше, мені здається більше відповідає політикам вікіпедії. Але це у будь якому разі має бути прийнято рішенням спільноти. Успіхів. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 10:18, 10 травня 2013 (UTC)

1) Я справді переймаюсь її долею і вважаю, що вона має право на існування; 2) Вважаю, що передавати її на доопрацювання особі, яка голосувала за її видалення, тобто спочатку виступала проти її існування, було помилкою; 3) Я не сильний в правилах. Не знав про іншу можливість повернення статті в основний простір, тому апелював до совісті користувача, щоб він це зробив самостійно. Чим, до речі, свідомо «викликав вогонь на себе», як наслідок — дві мої статті користувачем безпідставно номіновано на видалення й одну з них несправедливо (принаймі, на мою думку), видалено; 4) В іншому випадку, мабуть, звернувся б по допомогу до користувача Antanana, вона мені ще ніколи не відмовляла й завжди допомагала й порадою, і ділом. В конкретно цьому — вважав це неетичним, адже саме вона прийняла рішення передати на доопрацювання «самі знаєте кому», хоча й за його проханням. Тому й звернувся початково до Вас, що також побачив Ваше бажання допомогти; 5) Моє згадування «де треба і не треба» все ж дало результат, хоча й не такий, як я сподівався: відреагували Ви, але не користувач; 6) Дякую, що підказали інший спосіб, обов'язково ним скористаюсь. З повагою, --ROMANTYS 16:31, 10 травня 2013 (UTC)
P.S. Наскільки я пам'ятаю попереднє голосування, то тоді більшість була за залишення статті в основному просторі, але підсумок був протилежний. Сподіваюсь, цього разу буде інакше.--ROMANTYS 16:31, 10 травня 2013 (UTC)

Облазниця

Доброго дня! Звертаюся до Вас по допомогу — чи не могли б Ви переглянути статтю Облазниця і підказати, що мені ще виправити/додати, щоб можна було її номінувати на добру. Якщо бачите які огріхи – виправте будь ласка, бо «око вже не бачить». Буду вдячним за допомогу.— Шиманський હાય! 08:43, 23 травня 2013 (UTC)

Я маю лише одноразовий досвід номінації на добру, й сам здивувався, як гладко пройшло, чекав гіршого. Але спробую свіжим оком по тексту:
 • «Перша згадка про село». Про себе не кажу, трохи читаю польською, але пересічний читач з тексту нічого не зрозуміє, бо нема варіанту українською. І, думаю, розмір тексту завеликий. Під текстом має вказуватись джерело, звідки скопійовано.
 • «Багато жителів села» треба б замінити, 12 — не дуже багато, краще «Деякі...», чи просто «жителі села»
 • «воно було включене до складу утраквістичну» Щось мені тут відмінки не подобаються.
 • «У 1942 році село було окуповане німецькими військами» Сумнівно, щоб окупація відбулась аж в 1942 році, коли ще в 41-му німці так далеко зайшли. Може, з'явився підрозділ німецьких військ на постій? Потім ще доповню.--ROMANTYS 19:22, 23 травня 2013 (UTC)
 • «З нашої місцевості в сотнях УПА було небагато людей» Я б, починаючи з цього моменту цитату скоротив. «небагато», а в списку 17 осіб (порівняймо з 12).
 • наступна цитата. Незрозуміло, хто забрав на роботу (думаю,німці) і чому тоді мобілізували до армії (думаю, Червоної). треба вставити між 1 та 2 подію, «яким чином це сталось». Та й, чесно кажучи, цитата більше повинна розповідати про тему статті — село.
Дякую за поради і допомогу! Буду працювати.— Шиманський હાય! 05:33, 24 травня 2013 (UTC)
 • Населення. німецькі колоністи. Якщо по тексту, то група значна, якщо по таблиці за 1935 — зовсім нема.
 • «У складі хору співали такі жителі села» Джерело? інакше можна вважати оригінальним дослідженням.
 • Цитати. Я б вказав також в нижніх, хто саме це говорив.--ROMANTYS 05:55, 24 травня 2013 (UTC)

Тюрма на Стрийській

доброго дня. Є така стаття (список) Меморіальні місця тоталітарних репресій в Україні. Чи могли б ви додати ви інформацію про цей меморіал. Дякую. --Pavlo1 (обговорення) 20:04, 1 червня 2013 (UTC)

Спробую. З повагою, --ROMANTYS 04:33, 2 червня 2013 (UTC)
Zguschene moloko.png
Згущівочка
За все хороше Face-grin.svg. За внесок в статті на історичну тематику --Pavlo1 (обговорення) 10:21, 3 червня 2013 (UTC)
Дякую, також спробую! Face-smile.svg Хоча й не знаю, за що конкретно? --ROMANTYS 16:21, 3 червня 2013 (UTC)

Біле вугілля

Добрий вечір. На статті Біле вугілля стоїть шаблон редагую. Навіщо ви виправляєте статтю? В нас виник конфлікт редагувань--Rudamak (обговорення) 19:14, 12 червня 2013 (UTC)

Вибачте, хотів як краще. Наразі не буду Вам заважати доводити її до пуття.--ROMANTYS 19:22, 12 червня 2013 (UTC)
Дякую, намагаюся викласти максимально повну і коректну інформацію. Сподіваюся, я закінчу до завтра та зніму шаблон. Якщо у Вас будуть доповнення чи правки, ви зможете внести їх завтра. --Rudamak (обговорення) 19:31, 12 червня 2013 (UTC)
Добре, не забудьте вказати, що дітям суспензія — ЛИШЕ від року, таблетки — від трьох років, реалізація ЛИШЕ виключно через спеціалізовані магазини та аптечну мережу, Курс споживання визначає лікар індивідуально, а також хотів би бачити посилання на Додаток з рекомендаціями, вказаний в першому джерелі.--ROMANTYS 19:48, 12 червня 2013 (UTC)

Назва

Добрий вечір! Не можу перейменувати статтю Вілліам Джейсон Ресо на Крістіан(реслер). Допоможіть будь ласка--Thegreatone18 (обговорення) 17:52, 24 червня 2013 (UTC)

Чому не підходить ця назва?--ROMANTYS 17:57, 24 червня 2013 (UTC)

Тому що для більшості цей спортсмен відомий як Крістіан. Мало людей знають його справжнє ім’я. З повагою--Thegreatone18 (обговорення) 18:32, 24 червня 2013 (UTC)

Перейменувати я не можу. Така сторінка вже була створена користувачем й перейменована SamOdin на цю, куди тепер йде перенаправлення. Спробуйте звернутись до одного з адмінів, я б радив до Antanana й опишіть ситуацію.--ROMANTYS 18:48, 24 червня 2013 (UTC)

Дякую за допомогу!--Thegreatone18 (обговорення) 19:30, 24 червня 2013 (UTC)

Нема за що, я ж, на жаль, не допоміг. :-( --ROMANTYS (обговорення) 19:36, 24 червня 2013 (UTC)

Віктор Суворов

Привіт! Подобається Суворов? Змієєда читав? Моє гугл-мило: yacorzynski@gmail.com --Helgi (обговорення) 19:44, 26 червня 2013 (UTC)

Привіт! Суворов цікавий, переконує фактами. Не читав поки що, мене більше цікавили історичні рос. Ледокол, Аквириум, День «М». Але закачав з нету, почитаю й романи. Дякую за інфу.--ROMANTYS (обговорення) 20:12, 26 червня 2013 (UTC)

Месники

Доброго дня! Перепрошую за те, що відповідаю Вам аж через пів року (може воно Вам вже й не треба), але трохи накопав інформації (не так, щоб багато, але знадобитись може) про жителів села Облазниця:

 • Козак Іван Степанович — нар. 1922 р. Воював у складі УПА у сотні «Месники», у 1946 році під час облави був схоплений більшовиками. Після повернення проживав у селі Облазниця. (живий і зараз, проте зустрітися з ним, щоб розпитати детальніше, ще не мав змоги)
 • Роїк Володимир Йосипович — нар. 1926 р. Був членом ОУН, воював у складі УПА у сотні «Месники». У 1945 році під час облави був схоплений більшовиками. Будучи засудженим на 10 років каторги, відбував покарання в таборах Воркути. У 1956 році повернувся на батьківщину; до кінця життя проживав у місті Гніздичів. Помер і похований у селі Облазниця.

Інформацію брав з двох книжок:

 • Данилишин Олексій Дзвони пам’яті. Штрихи національно-визвольної боротьби Жидачівщини. 1939–1950-ті. — «Астролябія», 2007. — 448 с. — ISBN 978-966-8657-33-7
 • Данилишин Олексій Повстанськими стежками Жидачівщини. Підрозділи, бої, бункери, криївки.... — Дрогобич: Коло, 2012. — 514 с. — ISBN 978-617-642-060-6

Щоправда на руках досі не маю жодної, тому про інші села району не читав (про моє мені інформацію скинули). Покищо більше нічим не допоможу (можете подивитись у тій же статті «Облазниця», якщо що), але якщо ще щось знадобиться — звертайтесь, посприяю у міру своїх сил.— Шиманський હાય! 13:19, 20 липня 2013 (UTC)

Наука в Україні

Доброго дня! [3] – не хочте допомогти, Ви часто пишете на історичні теми. Я тут дещо висловив, але ні АД не маю і не знаю. --TnoXX (обговорення) 10:09, 20 липня 2013 (UTC)

Гарна тема, але я тут мало чим допоможу...--ROMANTYS (обговорення) 12:27, 21 липня 2013 (UTC)

Drohobych Ghetto

Вітаю! Натрапив на цю статтю в англійській вікі, та й подумав, що Вам може бути цікаво (тим більше, що у статті «Історія Дрогобича» матеріалу на невелику статтю вже є).— Шиманський હાય! 08:17, 27 липня 2013 (UTC)

Дуже дякую, займусь перекладом по мірі часу і сил.--ROMANTYS (обговорення) 19:57, 27 липня 2013 (UTC)

Радянська анексія західноукраїнських земель, 1939–1940

Привіт! Ви скрізь уживаєте термін анесія але ж радянська окупація не набула міжнародного визнання з точки зору міжнародного права отож і вживання терміну є помилковим. Ще попрошу створити у статті розділ про міжнародну реакцію на події і в тому числі аналіз з точки зору міжнародного права. Ознайомлення з цим питанням багатьом відкриє очі на «воз'єднання». --Bulka UA (обговорення) 18:44, 22 травня 2013 (UTC)

Христос воскрес! Моя позиція проста. Я доповнюю статтю, що знаю і як вмію. Якщо спільнота вирішить замінити назву «анексія» на «окупація», то заміна слів в готовому тексті займе мінімум часу. Щодо пропонованого розділу, то я наразі не маю ні найменшого уявлення, що там писати, зате є ідейка ще одного маленького розділу. Але якщо Ви маєте якісь намітки, тези, факти, аргументи, джерела — пишіть і доповнюйте, і хай Вас не турбує шаблон «в роботі». Не звертайте уваги. Це лишень означає, що я також ще над нею працюю. Може Ми знову спільно з Pavlo1 створим гідне номінації на «добру». З повагою і вдячністю за допомогу, --ROMANTYS 19:03, 22 травня 2013 (UTC)
Тут чудове посилання. Маргінальне, але останнім часом набирає популярності. І взагалі гляньте за посиланнями --Yuriy Kvach (обговорення) 09:27, 3 серпня 2013 (UTC)

нові користувачі.

Ну як? Вже дивилися? Там адмін і патрульний дали лінк.--Nickispeaki (обговорення) 11:07, 16 вересня 2013 (UTC)

Спробую.--ROMANTYS (обговорення) 05:29, 17 вересня 2013 (UTC)

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0:%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D1%96_%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F&days=7&from=&limit=100&tagfilter=%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B5+%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F

Мдя! ;-0 8-) І я глянув! Тут кілька варіантів - або студенти якогось страхового факу почали замість рефератів писати у вікіпедію, або якісь копірайтери потім туди лінки будуть писати. Сподіваюся перше. :-) Пробували у когось дізнатися, що воно таке? Може таки студенти? Я буде час, завтра спробую дізнатися. --Nickispeaki (обговорення) 20:21, 17 вересня 2013 (UTC)

ФМШ — досить у Антанани чатитися

Перенесено з «Обговорення користувача:Antanana»

Та ні, я ж їх і не вантажу — невільно не хочу, вільно не виходить. То у себе виклав. Нову емблему школи Файл:Upml.jpg з одного з цих значків «учні зробили», але зараз учні з учителями, бува, і не таке роблять… --ReAl (обговорення) 19:38, 20 жовтня 2013 (UTC)

Цікаво було почитати по посиланню про інтернат, до котрого свого часу поступив, здається в 79-му, а вчитись так і не поїхав. Гуртожиток там був ще той: коробка, посередині коридор, по боках кімнати. А стіни між кімнатами та від коридору — з фанери.--ROMANTYS (обговорення) 23:30, 30 жовтня 2013 (UTC)
А ще душ у підвалі, підйом/відбій, черговий вихователь у коридорі, який вже готовий тебе хапнути за те, що після відбою повертаєшся у школу, а ти йому квитки з «Ріголетто» або «Принцеси цирку» під ніс Могли разом вчитися. Я у 80-му, але відразу у 9 клас. --ReAl (обговорення) 19:33, 9 листопада 2013 (UTC)
Могли, я ж після 7-го поступав. Спочатку відбірні у Львові (коло 300 чол.), потім нас 25 їздили у Київ. І, здається, 17 з нас здали, а от скільки реально поїхало — не знаю. Один, Фелікс, ми його звали «Дзержинський», спеціально останній екзамен завалив, хоч проходив, хватало трієчки. Мама приїхала, глянула гуртожиток, каже: «будеш жити не тут, а в якоїсь далекої родички в місті». Він як почув, то на останньому, (диктант-переказ-твір російською — вже не пригадую) наробив стільки граматичних помилок, що провіряючі дивувались. В слові з трьох літер — ЧОТИРИ помилки. Він замість рос. ещё написав рос. ИСЧО Face-smile.svg А один таки точно поїхав. Дранко Олег, здається. Може пам'ятаєте такого?--ROMANTYS (обговорення) 21:33, 9 листопада 2013 (UTC)
Такого не пам'ятаю, але ж я з тих, хто прийшов у 9-тий клас на місце тих, хто вибув. Після 8-го класу по кілька чоловік з класу «вилучали» — когось за погані успіхи у навчанні, когось за гарні у не-навчанні, хтось коридорів не витримував і сам просився «продовжити навчання за місцем проживання». А про «исчо» на вступному іспиті розказували. Думав, байка. --ReAl (обговорення) 23:32, 9 листопада 2013 (UTC)
Ні, реальний факт, і зроблено спеціально, щоб не поступити. І запитання: маю свій факультетський значок з Львівського універу, чи можна його відсканувати й зображення, хай невільне, на сторінку вузу? Тим більше, що й цілісного фізичного факультету вже нема, тепер окремо факультет електроніки...--ROMANTYS (обговорення) 11:33, 11 листопада 2013 (UTC)
Як видно з тої теми на СО Антанани та з обговорення Ліцензування фото значків (до речі, там два файли на сховищі «почервоніли», вони були, коли я писав запитання), фото значків вільними бути можуть нарівні з іншими творами — якщо дозвіл дадуть автори значка. Далі виникає питання важливості самого фото для статті. Як і з тими значками, про які питав я, цей значок нестиме декоративну функцію. Тобто головним фото статті не буде, а раз так — то нічого невільне фото вантажити. Принаймні так я все це зрозумів. --ReAl (обговорення) 13:11, 11 листопада 2013 (UTC)
А хто його знає, хто його автор — в 1982-му таке не цікавило. Спасибі. Почав стаб про факультет, на повноцінну статтю поки нема матеріалу.--ROMANTYS (обговорення) 13:30, 11 листопада 2013 (UTC)

Радянська анексія західноукраїнських земель

Маю більше 200 редагувань,так що врахують.Удачі.--Yukh68 (обговорення) 19:44, 16 листопада 2013 (UTC)

Хроніка дрогобицького євромайдану

привіт) вибачте, що турбую. на вікісховищі є категорія: Commons:Category:Euromaidan. це ж Ваше власне фото? Файл:Drogobych DSCN2028.jpg --アンタナナ 09:27, 4 грудня 2013 (UTC)
Привіт! Face-smile.svg Так, а також наразі Файл:Drogobych DSCN2042.JPG, Файл:Drogobych DSCN2029.JPG. І ще завантажу. Не проти переносу на вікісховище. Але звик на локальну, «Завантажити файл».--ROMANTYS (обговорення) 16:14, 4 грудня 2013 (UTC)
ну, локально — то тільки ж у нас можна буде… а так — усі вікіпроекти усіма мовами мож буде ілюструвать. якщо не хочете вантажить на коммонз самі — то ставте там одразу {{Move to Commons|Euromaidan}}. щоб бот підхопив і переніс на коммонз --アンタナナ 18:56, 4 грудня 2013 (UTC)
Мені так швидше. А такий шаблон — запросто. Спасибі за підказку! ) --ROMANTYS (обговорення) 16:41, 5 грудня 2013 (UTC)

Вікімайдан

Вітаю, шановний колего! Прошу висловити власну позицію з приводу даної пропозиції.--Dim Grits 12:31, 12 грудня 2013 (UTC)

Розмова у Кнайпі

Привіт. Ще раз вибачаюсь за оце [4]. Нічого не маю проти, якщо напишете, як комент нижче, або започаткуєте свій «каскад» у тій же темі. Я витратив купу часу на читання того проблемного внеску і перлів там справді повно. Але свідомо їх не згадав. Розумієте, копівіо - проблема критична. Через копівіо стаття має бути дискваліфікована і все. Або якось інакше рішуче «понижена» у статусі. Просто проігнорувати цього журі не може. Може недогледіти, так, але не ігнорувати. Якщо ж я напишу ще і про «перли», то вв'яжусь у безперспективну дискусію про те чи справедливий той чи інший бал. Чи може мав би бути нижчий. Оцінка якості - річ значною мірою суб'єктивна і доводити тут щось - невдячна справа. В такій дискусії «критичні» аргументи мимоволі буде потоплено і «забалакано». --Aeou 21:58, 12 грудня 2013 (UTC)

В мене склалось враження, що там, в «галереї», дуже багато статей мало копіво. Принаймі, проти такого в двох авторства іншого користувача Учитель («Штурм Анапи», «Старобешівський меморіальний музей П. Ангеліної») мені свого часу теж довелось боротись.--ROMANTYS (обговорення) 05:39, 13 грудня 2013 (UTC)

Список бійців куреня Української повстанської армії «Месники»

Прошу повідомити точні дані дежерел (стор. та ін.) звідки ви брали для "Список бійців куреня Української повстанської армії «Месники»" біографічні дані на особу "Крупський Дмитро". З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 16:36, 16 грудня 2013 (UTC)

Нема за що. --ROMANTYS (обговорення) 18:41, 16 грудня 2013 (UTC)

Українська революція (фільм)

Доброго дня, Романе. Ви учасник проекту Українські національно-визвольні змагання. Чи не зробите оцінку статті Українська революція (фільм) за шкалою проекту. Дякую. --Pavlo1 (обговорення) 14:19, 27 грудня 2013 (UTC)

Дякую. --Pavlo1 (обговорення) 07:48, 28 грудня 2013 (UTC)