Обговорення користувачки:MeOlya

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Рід[ред. код]

Привіт. Якщо в налаштуваннях вказати жіночий рід, то відбудуться ряд речей. Сторінка Користувач:MeOlya за замовчуванням буде Користувачка:MeOlya. В інтерфейсі зміняться всі повідомлення що стосуються Вас — наприклад ліворуч буде написано «Внесок користувачки», а не «Внесок користувача». Також більшість юзербоксів підтримує зміну роду навіть без параметра |f, вони також підтягнуть рід вказаний у ваших налаштуваннях. --塩基Base 13:51, 19 жовтня 2019 (UTC)

Дякую! Зробила так, але юзербокси підтягнулись в жіночому роді, коли проставила if, ну то таке, може б і так підтягнулись. MeOlya (обговорення) 14:11, 19 жовтня 2019 (UTC)
Так, якщо прибрати f, рід все одно лишається. Скоріше за все треба було просто ще очистити кеш. У налаштуваннях можна ввімкнути додаток «Purgetab» який додає кнопку очистки кешу (або ж можна вкінці сторінки вручну додавати ?action=purge). Також іншим і насправді більш ефективним способом є нульове редагування — відкрити сторінку на редагування і натиснути зберегти нічого не змінюючи. --塩基Base 14:25, 19 жовтня 2019 (UTC)

Мови та глобальні налаштування[ред. код]

Дозволю собі продовжити видання порад щодо інтерфейсу і сторінки користувача, почате паном Base:

  1. На цій сторінці можна встановити глобальні налаштування, які будуть діяти на усіх вікімедійних сайтах, а не лише на одному. Можна налаштувати, щоб тебе розпізнавало як "користувачку", а не "користувача", на усіх сайтах, щоб на усіх сайтах був україномовний інтерфейс (буде дуже зручно, якщо колись життя занесе в якусь арабську вікіпедію )) тощо. Звісно, за потреби, можна зробити якийсь сайт виключенням із глобальних налаштувань.
  2. Серед користувачів прийнято вказувати на власній сторінці користувача або на власній сторінці обговорення якими мовами володієш і на якому рівні (раптом з тобою захоче поспілкуватись іноземний колега). Для цього використовується шаблон (не зовсім шаблон, але то вже нецікаві деталі) "babel". Він ставиться у такому вигляді: {{#babel:uk-N|ru-5|en-4|la-1}}, тобто дволітерний код мови, тире, рівень володіння, вертикальна риска, наступна мова. "N" означає рідна мова, 1 - початковий рівень, 2 - нижче середнього, 3 - середній рівень, 4 - розмовний рівень, 5 - професійне володіння.
  3. Для оформлення сторінки користувача можна скористатися шаблонами {{User info}} або {{Картка користувача}}. Можна вказати посилання на соцмережі в шаблоні {{У соціальних мережах}}, або понаставити купу юзербоксів. Можна наповнити і "розфарбувати" свою сторінку користувача на будь-який смак, або залишити її скромною і лаконічною.

--Tohaomg (обговорення) 13:59, 20 жовтня 2019 (UTC)

Дякую, у процесі розбиратимусь. А поради слушні, ага. MeOlya (обговорення)
Понабридаю ще трошки із своїми лекціями: відповідаючи на чиєсь повідомлення, прийнято "ідентувати" (зміщувати вправо) свою відповідь, ставлячи перед текстом відповіді двокрапки у кількості на одну більше, ніж в попередньому повідомленні, ось так:
Привіт, як справи?
:Та норм...
::Ок
:::Гарна вийшла розмова
::::Так
Якщо хтось відредагував твою особисту сторінку обговорення, тобі про це прийде сповіщення. Якщо ж пишеш повідомлення на якійсь іншій сторінці, і хочеш щоб певному користувачу прийшло про це сповіщення, можна його "пінгнути", написавши {{ping|Нік користувача}}, наприклад @Tohaomg:.
--Tohaomg (обговорення) 16:38, 20 жовтня 2019 (UTC)
Гарна вийшла розмова)) MeOlya (обговорення)


Прохання від RomanKotlar (01:52, 20 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Я побачив, що ви вже віддали голос за логотип з нагоди мільйонної статті, але прошу перейти по посиланню і поглянути, на ті що підготував я. Я не знав про дедлайн на жаль.. Прошу підтримати мене в обговоренні, якщо ваша ласка! Щиро дякую!

--RomanKotlar] (обговорення) 01:35, 20 березня 2020 (UTC)

Прохання від RomanKotlar (01:52, 20 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Я побачив, що ви вже віддали голос за логотип з нагоди мільйонної статті, але прошу перейти по посиланню і поглянути, на ті що підготував я. Я не знав про дедлайн на жаль.. Прошу підтримати мене в обговоренні, якщо ваша ласка! Щиро дякую!

--RomanKotlar] (обговорення) 01:35, 20 березня 2020 (UTC)

Бузкова неділя[ред. код]

Дякую за участь у Бузковій неділі! Обіцяний браслет вручу при нагоді :) --Anntinomyобг 09:20, 22 травня 2020 (UTC)