Сили оборони штату

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сили оборони штату
State defense force
Map of States with State Defense Forces updated 2017.png
Карта штатів США, що мають сили оборони штату
 • Зелений: Мають сухопутний та морський компоненти
 • Синій Мають морський компонент
 • Червоний Мають сухопутний компонент
 • Пурпуровий Де-активовані
 • На службі з 1903 року
  Країна США США
  У складі Губернатор штату
  Війни/битви Перша світова війна,
  Друга світова війна
  Знаки розрізнення
  Емблема сил оборони штату SDFBranchInsigniaColor.jpg
  Основа на берет для сил оборони штату SDF Flash.GIF

  Commons-logo.svg Медіафайли на Вікісховищі

  Сили оборони штату (англ. State defense force (SDF; також збройні сили штату (англ. state military), гвардія штату (англ. state guards) або військовий резерв штату (англ. state military reserves) — військова і правоохоронна інституція виконавчої влади окремих штатів Сполучених Штатів Америки, яка перебуває безпосередньо в підпорядкуванні урядів цих адміністративно-політичних одиниць та виконує завдання у відповідності до федеральних законів і законів штату.

  Зміст[ред. | ред. код]

  Військові формування сил оборони штату знаходяться під командуванням губернаторів штатів, частково регулюються Бюро національної гвардії, але водночас не є складовою частиною Національної гвардії США і не підпорядковуються федеральній владі. На відміну від підрозділів Національної гвардії кожного штату (у тому числі Національної гвардії округу Колумбія, Гуаму, Пуерто-Рико та Віргінських островів), які можуть у відповідності до закону про Національну оборону від 1933 року бути передані федеральному уряду, сили оборони штатів діють на підставі § 109 статті 32 Конституції США, яка визначає, що вони не можуть бути приєднані до Збройних сил та Національної гвардії США.

  Військовослужбовці сил оборони Каліфорнії на зборах. 24 червня 2013

  Водночас, законом не забороняється військовослужбовцям в індивідуальному порядку проходити службу в лавах військових формувань ЗС (тобто вони не позбавлені обов'язку бути призваними до лав Збройних сил у разі необхідності).

  Військовослужбовці сил оборони Вірджинії та Національної гвардії штату на заняттях з розгортання рухомого пункту управління. 4 жовтня 2014

  За станом на 2017 рік, кожний штат має легітимне право утримувати власні сили оборони, а 22 штати та Пуерто-Рико має чинні сили оборони різного ступеня готовності, укомплектованості та оснащеності. Зазвичай сили оборони штатів діють у стані надзвичайних ситуацій та з метою виконання завдань охорони штату. Організовані вони у типові армійські структури, деякі штати мають повітряний або морський компоненти сил оборони, який утримуються за класичним військовим принципом.

  Див. також[ред. | ред. код]

  Джерела[ред. | ред. код]

  Виноски[ред. | ред. код]