Космічне Командування Збройних сил США

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Космічне Командування Збройних сил США
United States Space Command
United States Space Command emblem.gif
Емблема Космічного Командування Збройних сил США
На службі 1985 — 1 жовтня 2002
Країна Flag of the United States.svg США
Тип Об'єднане Командування Збройних сил США
Роль Командування
Гарнізон/Штаб база ВПС США Петерсон, Колорадо
Командири
Визначні
командири
US-O10 insignia.svg генерал Роберт Геррес
US-O10 insignia.svg генерал Річард Майєрс

Космі́чне Кома́ндування Збро́йних сил США (англ. United States Space Command, USSPACECOM) — вище Об'єднане Командування Збройних сил США, що входило до складу подібних структур міністерства оборони США.

Командування було створене у 1985 році з метою врегулювання проблем застосування збройними силами країни космічного простору. USSPACECOM дислокувалося на території авіабази Петерсон, у штаті Колорадо і командувач Космічного Командування одночасно був керівником Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (англ. U.S.-Canadian North American Aerospace Defense Command (CINCNORAD) та більшість часу існування Командування також командувачем Космічного Командування ПС США. Основним завданням Командування було проведення військово-космічних операцій та їх координація з іншими структурними підрозділами Збройних сил США та їх союзників.

1 жовтня 2002 році у зв'язку з реформуванням системи управління збройних сил США, було утворене нове Північне Командування Збройних сил США, а Космічне Командування Збройних сил США об'єдналося зі Стратегічним Командуванням.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Література[ред.ред. код]