Вид збройних сил

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Прапор Сухопутних військ ЗСУ
Прапор Повітряних сил ЗСУ
Прапор Військово-морських сил ЗСУ

Ви́д збро́йних сил — складова частина збройних сил держави, призначена для ведення бойових дій переважно в якому-небудь географічному середовищі — на суходолі, на морі, в повітрі, в космосі, в кібер-просторі. Також у різних країнах статус видів (окремих родів) військ є притаманним для окремих служб (родів військ) з окремими, специфічними функціями та завданнями.

Короткі відомості[ред. | ред. код]

Поділ Збройних Сил на види пов'язане з бойовими властивостями і призначенням різних видів зброї, характером бойових завдань, що ними виконуються та способами його бойового застосування.

Кожний Вид Збройних сил включає в своєму складі різні роди військ або сил та спеціальні війська, і має на озброєнні особливу, лише йому властиву бойову техніку, яка однорідна в своїй принциповій основі, але всіляка по бойових властивостях та можливостях використання. Залежно від характеру виконуваних завдань кожному виду Збройних сил властива особлива організація, комплектування, навчання, проходження служби особовим складом, а також властиві йому способи найефективнішого бойового застосування своєї зброї і військової техніки.

У світі[ред. | ред. код]

США США — Збройні сили США

Україна Україна — Збройні сили України

Японія Японія — Сили Самооборони Японії

Див. також[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  • Радянська військова енциклопедія. «ВАВИЛОН — ГРАЖДАНСКАЯ» // = (Советская военная энциклопедия) / Маршал Советского Союза Н. В. ОГАРКОВ — председатель. — М. : Воениздат, 1979. — Т. 2. — С. 131. — ISBN 00101-236. (рос.)

Посилання[ред. | ред. код]