Alcatel-Lucent

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Alcatel-Lucent
Тип Публічна компанія (Euronext: ALU, NYSEALU)
Форма власності анонімне товариство[d]
Галузь телекомунікації
Гасло англ. Because the world is Always on
Попередник(и) Lucent[d]
Засновано 1 грудня 2006
Закриття (ліквідація) 14 січня 2016
Штаб-квартира Париж, Франція Франція
Власник(и) Nokia
Дочірні компанії
Сайт www.alcatel-lucent.com
CMNS: Alcatel-Lucent на Вікісховищі

Alcatel-Lucent — загальноєвропейська компанія, яка постачає комунікаційні рішення, що дозволяють операторам зв'язку, сервіс-провайдерам і корпоративним користувачам підтримувати послуги, пов'язані з передачею голосу, даних і відео, для своїх замовників і співробітників. Використовуючи своє лідерство в галузі мережевих технологій, застосунків і послуг для широкосмугового фіксованого й мобільного зв'язку, Alcatel надає своїм замовникам усі переваги широкосмугового світу. Обсяг продажів Alcatel у 2004 році становив 12,3 млрд євро. Компанія Alcatel здійснює свою діяльність більш ніж у 130 країнах світу.

Alcatel — учасник проекту GÉANT2 — проект European Research and Education Internet — Європейський Інтернет для наукових досліджень і освіти.

Для управління науковою мережею GÉANT2 використовується система управління Alcatel 1350 Management Suite. Крім того, в мережі встановлено платформу DWDM Alcatel 1626 Light Manager (LM) для наддалекого зв'язку і магістральний комутатор Alcatel 1678 Metro Core Connect (MCC), який підтримує конвергентні функції оптичного транспорту й комутації на єдиній оптичній платформі, готовій до майбутнього розвитку технології.

14 січня 2016 компанія стала частиною Nokia.

Див. також[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]