Alcatel-Lucent

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Alcatel-Lucent
Тип Публічна компанія (Euronext: ALU, NYSEALU)
Гасло англ. Because the world is Always on
Заснування 1 грудня 2006
Штаб-квартира

, Flag of France.svg Франція

Париж, Франція Франція
Галузь телекомунікації
Дочірні компанії Alcatel та Lucent Technologies
Сайт www.alcatel-lucent.com
CMNS: Alcatel-Lucent на Вікісховищі

Alcatel-Lucent — загальноєвропейська компанія, яка постачає комунікаційні рішення, що дозволяють операторам зв'язку, сервіс-провайдерам і корпоративним користувачам підтримувати послуги, пов'язані з передачею голосу, даних і відео, для своїх замовників і співробітників. Використовуючи своє лідерство в галузі мережевих технологій, застосунків і послуг для широкосмугового фіксованого й мобільного зв'язку, Alcatel надає своїм замовникам усі переваги широкосмугового світу. Обсяг продажів Alcatel у 2004 році становив 12,3 млрд євро. Компанія Alcatel здійснює свою діяльність більш ніж у 130 країнах світу.

Alcatel — учасник проекту GÉANT2 — проект European Research and Education Internet — Європейський Інтернет для наукових досліджень і освіти.

Для управління науковою мережею GÉANT2 використовується система управління Alcatel 1350 Management Suite. Крім того, в мережі встановлено платформу DWDM Alcatel 1626 Light Manager (LM) для наддалекого зв'язку і магістральний комутатор Alcatel 1678 Metro Core Connect (MCC), який підтримує конвергентні функції оптичного транспорту й комутації на єдиній оптичній платформі, готовій до майбутнього розвитку технології.

14 січня 2016 компанія стала частиною Nokia.

Див. також[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]


Компанії Це незавершена стаття про підприємство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.