Deloitte

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Deloitte
Тип Британське приватне підприємство з обмеженою гарантією
Форма власності Непублічне акціонерне товариство[d]
Галузь professional services industry[d] і accounting services industry[d]
Спеціалізація Професійні послуги, аудит
Засновано Лондон, Англія Сполучене Королівство (1845)
Засновник(и) Вільям Вельш Делоіт
Штаб-квартира Нью Йорк, США
Філії По всьому світу (150 країн світу)
Ключові особи Стівен Алмонд (Голова правління)
Беррі Зальзберг (ГВД)[1]
Продукція Аудит, Консалтинг, Податок, Юридична фірма і Ризик-менеджмент
Послуги Страхування,
податкові послуги,
Мененджменто-консультаційні послуги,
фінансові поради,
актуарні поради,
аудит,
юридичні поради,
податково-юридичні консультації,
консультаційні послуги
Виторг US$ 31,3 млрд (2012)
Співробітники 195,000 (січень 2013)
Дочірні компанії Deloitte[d]
Сайт deloitte.com/global
deloitte.ua

CMNS: Deloitte на Вікісховищі

Deloitte Touche Tohmatsu Limited (Делойт Туш Томацу Лімітд) — одна з провідних організацій світу в галузі професійних послуг. Фірми, що входять до складу всесвітньої мережі, надають аудиторські та консалтингові послуги високих світових стандартів. Делойт входить до «великої четвірки» аудиторських компаній. Делойт Туш Томацу діє відповідно до швейцарського законодавства, а кожна з її національних фірм є окремою і незалежною юридичною особою.

Deloitte в Україні[ред. | ред. код]

Офіси компанії діють у 150 країнах світу, зокрема й в Україні, Київ. Офіс у Києві (Бізнес-центр «Прайм», вулиця Жилянська) відкрито в квітні 1993 року, і після цього бізнес компанії в Україні почав стрімко зростати. Сьогодні в Deloitte Україна працює більше 400 місцевих та іноземних фахівців. Київський офіс Deloitte надає повний спектр послуг по всій території України у чотирьох сферах: аудит, оподаткування, управлінський консалтинг та корпоративні фінанси. В умовах теперішньої економіки компанія Deloitte пропонує своїм клієнтам послуги по трансформації компаній та антикризовому управлінню. Deloitte України є підрозділом Deloitte СНД[2].

Хакерська атака[ред. | ред. код]

Наприкінці вересня 2017 року компанія Deloitte повідомила, що невстановленим зловмисникам вдалось отримати несанкційований доступ до поштових скриньок її клієнтів та внутрішньої мережі компанії. Порушення було виявлене в березні 2017 року, але зловмисникам, можливо, вдалось отримати доступ іще в жовтні або листопаді 2016 року. Компанія мала поштовий сервер для всіх 224 000 співробітників на платформі Microsoft Azure, але обліковий запис адміністратора поштового сервера був захищений лише паролем, без використання технологій багатофакторної автентифікації. В поштових скринях зберігалось багато важливої інформації як про клієнтів компанії, так і про саму компанію, в тому числі, структуру корпоративної інформаційної системи[3].

Подальше розслідування виявило численні вади в системі захисту корпоративної комп'ютерної мережі з інформаційною системою[4].

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]