Deloitte

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Deloitte
Тип Британське приватне підприємство з обмеженою гарантією
Форма власності непублічне акціонерне товариствоd
Галузь professional services industryd[1] і accounting servicesd
Спеціалізація Професійні послуги, аудит
Засновано Лондон, Англія Сполучене Королівство (1845)
Засновник(и) Вільям Вельш Делоіт
Штаб-квартира Нью-Йорк, США
Філії По всьому світу (150 країн світу)
Ключові особи Стівен Алмонд (Голова правління)
Беррі Зальзберг (ГВД)[2]
Продукція аудит
Консалтинг
податок
Юридична фірма
Ризик-менеджмент
Послуги Страхування,
податкові послуги,
Мененджменто-консультаційні послуги,
фінансові поради,
актуарні поради,
аудит,
юридичні поради,
податково-юридичні консультації,
консультаційні послуги
Виторг US$ 31,3 млрд (2012)
Співробітники 195,000 (січень 2013)
Дочірні компанії
 • Deloitte Netherlandsd і Deloitte Bulgariad
 • Член Linux Foundation[3]
  deloitte.com/global
  deloitte.ua
  CMNS: Deloitte у Вікісховищі

  Deloitte Touche Tohmatsu Limited (Делойт Туш Томацу Лімітд) — одна з провідних організацій світу в галузі професійних послуг. Фірми, що входять до складу всесвітньої мережі, надають аудиторські та консалтингові послуги високих світових стандартів. Делойт входить до «великої четвірки» аудиторських компаній. Делойт Туш Томацу діє відповідно до швейцарського законодавства, а кожна з її національних фірм є окремою і незалежною юридичною особою.

  Deloitte в Україні[ред. | ред. код]

  Офіси компанії діють у 150 країнах світу, зокрема й в Україні, Київ. Офіс у Києві (Бізнес-центр «Прайм», вулиця Жилянська) відкрито в квітні 1993 року, і після цього бізнес компанії в Україні почав стрімко зростати. Сьогодні в Deloitte Ukraine працює більше 470 місцевих та іноземних фахівців.

  Київський офіс Deloitte надає повний спектр послуг по всій території України у п’яти сферах: аудиторські послуги, консалтинг, корпоративні фінанси, податково-юридичні послуги, управління ризиками. Deloitte Ukraine є підрозділом Deloitte СНД.

  У 2018 році Компанія Deloitte Ukraine вперше оприлюднила звіт зі сталого розвитку, що охоплює діяльність компанії за 2018 фінансовий рік і описує основні досягнення та плани на майбутнє. Звіт підготовлено відповідно до міжнародних стандартів GRI (Global Reporting Initiative), базова версія. Для того, аби продемонструвати динаміку змін у компанії за останні три роки, у звіті наведено більше п’ятдесяти загальних і специфічних показників.

  Одним із пріоритетних напрямів Deloitte Ukraine є навчання і розвиток співробітників. Загальні інвестиції в програми навчання у 2018 фінансовому році склали майже 480 тис. дол. США.

  У 2018 році компанія Deloitte Ukraine розпочала інтеграцію цінностей у бізнес-процеси. Ключових цінностей компанії 5: «Чесність та моральність», «Позитивне ставлення», «Бездоганний сервіс», «Разом — як один!», «Прагнення розвитку».

  Доходи від надання послуг «Делойт» в Україні зросли на 14% у 2018 порівняно з 2017 фінансовим роком.[4]

  Хакерська атака[ред. | ред. код]

  Наприкінці вересня 2017 року компанія Deloitte повідомила, що невстановленим зловмисникам вдалось отримати несанкційований доступ до поштових скриньок її клієнтів та внутрішньої мережі компанії. Порушення було виявлене в березні 2017 року, але зловмисникам, можливо, вдалось отримати доступ іще в жовтні або листопаді 2016 року. Компанія мала поштовий сервер для всіх 224 000 співробітників на платформі Microsoft Azure, але обліковий запис адміністратора поштового сервера був захищений лише паролем, без використання технологій багатофакторної автентифікації. В поштових скринях зберігалось багато важливої інформації як про клієнтів компанії, так і про саму компанію, в тому числі, структуру корпоративної інформаційної системи[5].

  Подальше розслідування виявило численні вади в системі захисту корпоративної комп'ютерної мережі з інформаційною системою[6].

  Див. також[ред. | ред. код]

  Примітки[ред. | ред. код]

  Посилання[ред. | ред. код]