Diablo III

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Diablo III

DiabloSplash.JPG
Diablo III splash screen

Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Activision Blizzard
Частина серії Diablo
Дата випуску Microsoft Windows, Mac OS X:
15 травня 2012[1]
Xbox 360, Playstation 3:
3 вересня 2013
Жанр Action RPG
Вікові
рейтинги
BBFC: 15[2]
ESRB: M[3]
USK: 16
Носії DVD
Платформи Windows, Mac OS X, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4
Режими гри Однокористувацька гра, багатокористувацька гра (через Battle.net)
Керування Клавіатура, миша
Сайт http://www.blizzard.com/diablo3/

Diablo III — відеогра у жанрі action RPG та третя частина серії Diablo, розроблена компанією Blizzard Entertainment та випущена нею 15 травня 2012 року для Microsoft Windows і Mac OS X. 3 вересня 2013 року гра стала доступна для Xbox 360 та Playstation 3.

Класи персонажів[ред.ред. код]

У грі представлені п'ять класів персонажів — це Варвар (англ. Barbarian), Знахар (англ. Witch Doctor), Чарівник (англ. Wizard), Монах (англ. Monk) і Мисливець на демонів (англ. Demon Hunter). Гравці зможуть обирати стать персонажа, на відміну від попередніх версій, де стать була фіксованою для кожного класу.[4]

Ігровий процес Diablo III

Сюжет[ред.ред. код]

Історія Diablo III відбувається через 20 років після подій Diablo II: Lord of Destruction в темному фантастичному світі серії Diablo, під назвою Санктуарій. Гравець відвідає вже знайомі йому з попередніх частин місця, наприклад Трістрам.

Акт І[ред.ред. код]

Історія починається з падіння загадкового метеорита на собор Нового Трістраму. Під час падіння метеориту в соборі знаходились Декард Каїн та його племінниця, Лія. Дівчина встигає втекти, а Декард Каїн падає в створений метеоритом кратер. Після загадкового падіння почали вставати живі мерці. Тут і з'являється головний герой (гравець) — відомий як Нефалем. Головний герой допомагає Лії відшукати її дядька. Герой спускається вниз до впавшого метеориту, але йому перешкоджає дорогу Король скелет, якого герой змушений вбити. Знайшовши дно кратера, стає зрозумілим, що з неба впала людина, а не метеорит. Незнайомець не пам'ятає хто він, але розповідає про свій меч, який розпався на три уламки. Коли Нефалем знаходить першу частину меча, він зустрічається з Магдою, лідером секти, що поклоняється Беліалу , Владиці Брехні. Магда всіляко намагається перешкодити Нефалему зібрати меч воєдино. Коли Нефалем добирається до третього уламку, з'ясовується, що Магда вже викрала його. Герой повертається в Новий Трістрам і виявляє, що Магда, користуючись відсутністю Нефалема, напала на Декарда Каїна і Лію. Магда смертельно ранить Каїна своєю магією. Лія в неконтрольованої люті виявляє свої приховані можливості до темної магії, причому настільки потужні, що Магді доводиться рятуватися втечею. Декард Каїн перед смертю збирає уламки в меч і просить гравця передати його мандрівникові. Меч повертає мандрівникові пам'ять: він — занепалий архангел справедливості Тіраель, що став смертним, щоб повідомити про швидку війну з Беліалом і Азмоданом в самому Санктуарії, що загрожує повним винищенням людства. Герої переслідують Магду заради помсти за Каїна, але вона втікає у місто Калдім.

Акт ІІ[ред.ред. код]

Калдім знаходиться в лапах Беліала. Головний герой, жадаючи помсти, вбиває Магду. В цей час Лія зустрічає Адрію, свою матір. Герої дізнаються, що існує чорний камінь душ в якому вже заточені п'ять втілень зла. Головний герой знаходить цей камінь і дізнається, що імператор Калдея і є сам Беліалом — втіленням брехні. Беліал запідозрив, що головному герою все відомо і почав винищення міста. Але Лія і Стальні вовки (найманці, що служили імператору до появи Беліала) допомагають заховатись в каналізації жителям міста. В цей час герой відправляється до Беліала, вбиває його і ув'язнює його душу в чорному камені душ. Беліал переможений, але що робити далі герої не знають. Лія відправляється до бібліотеки щоб знайти підсказку, де почне свій напад Азмодан, повелитель Гріха. Але Азмодан сам зв'язується з Лією і каже, що нападе через кратер в горі Ареат (яку знищив Тіраєль в Diablo II: Lord of Destruction), а потім захопить чорний камінь душ і заволодіє силою всіх втілень зла.

Акт ІІІ[ред.ред. код]

Головний герой, Тіраель, Лія й Адрія відправились до Бастіону — фортеці людей, що стримувала натиск демонів. Але фортеця вже напів зруйнована і надій в захисників майже немає. Головний герой разом з падшим ангелом Тіраелем відбивають штурмуючих і йдуть в контрнаступ. Знищивши осадні машини і слуг Азмодана, герой вбиває його самого. Коли всі втілення зла заключені в чорному камні душ, цей камінь потрібно знищити і Адрія знає як. Провівши дивний ритуал Адрія зраджує Тіраеля і Лію. Вона визволяє дух Діабло і вселяє його в тіло Лії разом із силою всіх втілень зла. Адрія, як виявилось, була коханкой темного мандрівника (героя оригінальної Diablo, який в Diablo II став повелителем Жаху, тобто самим Діабло), а Лія це дочка Діабло. Діабло стає Єдиним втіленням зла і відправляється на небеса, щоб знищити світ янголів.

Акт IV[ред.ред. код]

Головний герой і Тіраель відправляються на небеса щоб перемогти Діабло. Імперій, янгол Доблесті, вже був переможений, тож єдина надія залишилася на головного героя. Головний герой знищує всіх демонів на шляху до Діабло, а потім і самого Діабло, що означало повну перемогу Добра над злом.

Акт V[ред.ред. код]

Після того, як Діабло був повалений, на горизонті з'явився новий ворог - ангел смерті Малтаель. Він вбиває всіх хорадрімов крім одного, виводить з ладу Тіраеля і оволодіває чорним каменем душі, в якому заточені владики Пекла, для того щоб закінчити війну між небесами і пеклом раз і назавжди, знищивши все людство, яке Малтаель бачить, як расу демонів.

Нефалем, який переміг Діабло, відправляється в Вестмарш разом з Тіраелем щоб знищити Малтаеля і повернути чорний камінь душі.

Коли Малтаель знищений, гравець говорить з Тіраелем, а потім йде фінальний ігровий ролик і титри.

Примітки[ред.ред. код]

  1. Diablo III Launching May 15 — Digital Pre-Sales NOW OPEN
  2. Diablo III. British Board of Film Classification. 2011-10-03. Архів оригіналу за 2013-06-26. Процитовано 2011-10-05. 
  3. Diablo III Rating Information. ESRB. Архів оригіналу за 2013-06-26. Процитовано 2011-10-21. 
  4. Diablo III 'Classes' Gameplay (video). GameVideos.com. 2008-06-28. Архів оригіналу за 2013-06-26. 

Посилання[ред.ред. код]


Відеоігри Це незавершена стаття про відеоігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.