World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
World of Warcraft: Wrath of the Lich King

250px-PreorderWrath.jpg

Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Activision Blizzard
Попередня гра серії World of Warcraft: The Burning Crusade
Дата випуску 13 листопада 2008 року
Жанр MMORPG
Вікові
рейтинги
ESRB: T — Teens
Носії DVD-ROM
Платформи Windows, Mac OS X
Режими гри Мультиплеєр
Керування Клавіатура, мишка
Сайт http://www.worldofwarcraft.com/

World of Warcraft: Wrath of the Lich King (укр. Світ Warcraft: Гнів Короля Мертвих; англ. war craft — військове ремесло) — друге доповнення до популярної MMORPG World of Warcraft, наступний після аддону The Burning Crusade. Дія аддону відбувається на холодному північному континенті Нортренді, у володіннях Короля Мертвих. Про розробку було оголошено в перший день Blizzcon 3 серпня 2007 року. Дата виходу — 13 листопада 2008 року.

Нововведення[ред.ред. код]

Нововведення, які були оголошені на BlizzCon:

  • Максимальний рівень персонажа збільшено з 70 до 80
  • Новий ігровий клас — Лицар Смерті (англ. Death Knight)
  • Новий континент: Нортренд
  • Нова професія: Написання сувоїв
  • Сотні нових предметів, квестів, підземель, монстрів, заклять та зброї
  • Нові зачіски та стилі танців для персонажів
  • Нове поле битви
  • Поліпшено графічний рушій гри
  • Гілки талантів розширені до 71 таланту
  • «Зелені» речі з Нордсколу перевершують речі з Tier 4

Нордскол — континент на півночі Азероту. За розмірами континет подібний до Позамежжя. Хоча Нордскол відомий тим, що повністю покритий льодом, розробники заявляли, що лише частина континету буде засніженою. Після релізу незамороденими виявилися Ревучий Фйорд та Низина Шолазар. Нордскол складається 3 12 зон для гравців які досягли 68 рівня, хоча подорожувати до Нордсколу можна з будь-якого рівня. Разом з тим стали доступні й нові підзони в Азероті. Коли гравці вперше прибувають до Нордсколу, вони зможуть почати своє ознайомлення з ним на вибір з двох зон — Ревучого Фйорда або Борейської Тундри, які розташовані на протилежних частинах континенту.

Відречені (англ. The Forsaken) та їхня Королева-банші, Сільвана, також прибули в Нордскол з новою інфекцією, яка як вони сподіваються буде ефективною проти мертвих приспішників Короля Лічів. Вони хочуть помститися Артасу за те що він поневолив їх своєю магією. Вони збудували поселення під назвою «Новий Агамант» у Ревучому Фйорді.

Чаклуни Даларану також прибули до Нордсоклу, щоб протистояти зростаючій загрозі Короля Лічів. Місто Даларан функціонує як нейтральне місто в Нортренді, подібно до Шаттрату у Позамежжі. Даларан височіє над Нортрендом, але до нього можна легко дістатися. Справа в тім, що знизу під Далараном є «телепорт» який веде у місто. Великим плюсом є те, що з міста можна дістатися до будь-якої столиці Орди чи Альянсу.

Геройські класи[ред.ред. код]

На BlizzCon 2007, Blizzard також анонсувала Геройські класи, довгоочікувану особливість World of Warcraft. Геройські класи складаються з класів з Warcraft III, які були занадто сильними щоб грати ними з першого рівня, або не вписувались в роль початкового класу. Першим Blizzard анонсували лише один Геройський клас — Лицар Смерті (англ. The Death Knight). Під час інтерв'ю з одним із розробників, було сказано, що поки планується лише один Геройський клас, інші ж будуть додані у майбутніх розширеннях. Як першоквітневий жарт 2008 року було анонсовано клас Бард, але він ніколи не був доступний у грі насправді[1].

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

ігри Це незавершена стаття про ігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.