World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
World of Warcraft: Wrath of the Lich King
250px-PreorderWrath.jpg
Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Activision Blizzard
Композитор Russell Brower[d]
Частина серії Всесвіт Warcraft
Попередня гра серії World of Warcraft: The Burning Crusade
Дата випуску 13 листопада 2008 року
Версія 3.3.5a
Жанр(и) MMORPG
Вікові
рейтинги
ESRB: T — Teens
Платформа Microsoft Windows і macOS
Режим гри Онлайн-гра
Носій DVD-ROM
Керування Клавіатура, мишка
Сайт worldofwarcraft.com
CMNS: World of Warcraft: Wrath of the Lich King на Вікісховищі

World of Warcraft: Wrath of the Lich King (укр. Світ Warcraft: Гнів Короля Мертвих; англ. war craft — військове ремесло) — друге доповнення до популярної MMORPG World of Warcraft, наступний після аддону The Burning Crusade. Про розробку було оголошено в перший день Blizzcon 3 серпня 2007 року. Дата виходу — 13 листопада 2008 року.

Дія аддону відбувається на холодному північному континенті Нортренді, у володіннях Короля Мертвих.

Нововведення[ред.ред. код]

Доповнення підняло максимальний рівень ігрового персонажа з 70-го до 80-го. Додався новий ігровий клас — Лицар Смерті (англ. Death Knight). Гілки талантів у доповненні розширені до 71 таланту. У світі гри став доступний північний континент Нортренд.

Було введено нову професію — написання сувоїв, додано сотні нових предметів, квестів, підземель, монстрів, заклять та зброї. Також персонажі одержали нові зачіски та стилі танців.

Окрім того було поліпшено графічний рушій гри, а «Зелені» речі з Нордсколу перевершують речі з Tier 4.

Раси[ред.ред. код]

Відречені (англ. The Forsaken) — колишні слуги Артаса, та їхня королева-банші, Сільвана, прибули в Нордскол з новою інфекцією, яка як вони сподіваються, буде ефективною проти мертвих поплічників Короля-ліча. Вони хочуть помститися Артасу за те що він свого часу поневолив їх своєю магією. Відречені збудували поселення під назвою «Новий Агамант» у Ревучому Фйорді.

Чаклуни Даларану також прибули до Нордсоклу, щоб протистояти зростаючій загрозі Короля-ліча. Місто Даларан функціонує як нейтральне місто в Нортренді, подібно до Шаттрату в Позамежжі. Даларан височіє над Нортрендом, але до нього можна легко дістатися. Справа в тім, що знизу під Далараном є телепорт, який веде у місто. З міста можна дістатися до столиць як Орди так і Альянсу.

Геройські класи[ред.ред. код]

На BlizzCon 2007 компанією Blizzard було анонсовано Геройські класи, довгоочікувану особливість World of Warcraft. Геройські класи складаються з класів, відомих за Warcraft III, які були надто сильними щоб грати ними з першого рівня, або не вписувались в роль початкового класу. Першим Blizzard анонсували лише один Геройський клас — Лицар Смерті (англ. The Death Knight). Під час інтерв'ю з одним із розробників, було сказано, що поки планується лише один Геройський клас, інші ж будуть додані у майбутніх доповненнях. Як першоквітневий жарт 2008 року було анонсовано клас Бард, але він ніколи не був доступний у грі насправді[1].

Локації[ред.ред. код]

Карта Нортренду у грі

Доданий континент Нордскол (він же Нортренд) — це континент на півночі Азероту. За розмірами він близький до Позамежжя. Хоча Нордскол відомий тим, що повністю покритий льодом, розробники заявляли, що лише частина континету буде засніженою. У грі Нордскол складається з 12-и зон для гравців які досягли 68-го рівня, хоча подорожувати до Нордсколу можна маючи будь-який рівень. Разом з тим стали доступні й нові підзони в Азероті. Коли гравці вперше прибувають до Нордсколу, вони зможуть почати своє ознайомлення з ним із двох зон на вибір — Ревучого Фйорда або Борейської Тундри, які розташовані на протилежних частинах континенту.

Сюжет[ред.ред. код]

Протягом п'яти років про зниклого принца Артаса не було ніяких відомостей. Несподівано нежить Батога почала масовану атаку на міста Азероту, нападаючи далеко за межами Східних Королівств. Вождь Орди Трал розгорнув експедицію до Нордсколу на чолі Гаррошем Пекельним Криком. Тим часом король Варіан Рінн нарешті повернув собі корону та послав власні війська знищити Короля-ліча і будь-які сили Орди, які трапляться на шляху.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]